[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
:confused: ...Ο Χριστός και η Παναγία ..!
Αλλά ζηλεύωωω ...:P Εγώ τώρα αρχίζω ...εισαγωγή είμαι ακόμη ..:redface:

Κατερίνα ποιο πρόγραμμα και ποιο χρονοδιάγραμμα τηρείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroniCa^

Νεοφερμένος

Η veroniCa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ρε παιδιά μην αγχώνεστε. Εγώ πέρυσι ξεκίνησα μαθάματα 22 Αυγούστου κ μέχρι το Φεβρουάριο είχα βγάλει την ύλη και ξεκίνησα επαναλήψεις!! Και εγώ άκουγα αυτά τα παλαβά πέρυσι αλλά δεν είναι τόσο τραγικά. Δώστε βάση στον Αριστοτέλη φέτος στα Πολιτικά!! Εγώ Πολιτικά ήμουν προετοιμασμένη φέτος αλλά μου έσκασαν Ηθικά Νικομάχεια! Πόνος :P

Πρώτα απ'όλα ευχαριστούμε για τις συμβουλές. Δεύτερον και εγώ δεν τα πάω καλά με τα προγράμματα ποτέ μου δεν τα κρατάω για πάνω απο 2 βδομάδες και ακούγοντας όλους να λένε "Διαβάστε με πρόγραμμα" ψιλοπρβληματίζομαι.
Κοίτα εξαρτάται το άτομο. Ξερω γω φίλη μου διάβαζε κ έβγαζε την Κυριακή το πρόγραμμα της εβδομάδας έτσι ώστε όλη την εβδομάδα να είναι χαλαρή..Εγώ από την άλλη δεν ήμουν ποτέ του προγράμματος. Πήγαινα χαλαρά μέχρι που πιεζόμουν κ ξυπνούσα 4 το πρωί να καλύψω το χαμένο χρόνο. :P Και γράψαμε κ οι 2 πάνω από 18 χιλιάδες. Οπότε είναι τί βολεύει τον καθένα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Το κεφάλαιο της στατιστικής στα μαθηματικά Γενικής είναι απελπισία,τόσο ηλίθια πράγματα. Ελπίζω οι πιθανότητες να έχουν ένα παραπάνω ενδιαφέρον γιατί και βιολογία γενικής δεν θα επιλέξω γιατί δε συμπαθώ ιδιαίτερα την αποστήθιση οπότε αναγκαστικά μαθηματικά.
η στατιστικη οντως ειναι μαλακια αλλα ειναι μετρημενα κουκια, δε θα σε δυσκολεψει! το πιο ωραιο ειναι οι πιθανοτητες(3ο κεφαλαιο) και οι παραγωγοι, ορια κλπ(1ο κεφαλαιο) που ειναι παρομοιο με καυτευθυνση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

white dream

Νεοφερμένος

Η white dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια δεν θελει αγχοςςς, εγω μολις τελειωσα (κουραγιο σε εσας :P ). εγω ειχα ξεκινησει θερινα μαθηματα 15 ιουλιου, γιατι ηθελα να ξεκουραστω πρωτα λιγο. εχει σημασια εαν κανετε ιδιαιτερα η πατε σε φροντιστηριο , να οργανωσετε σωστα τον χρονο σας και το διαβασμα σας.εγω εκανα ιδιαιτερα μονο Γ λυκειου, δεν ειχα ξανακανει,και εβγαλα 17,200 :clapup::clapup::clapup: διαβασα πολυ,αλλα εβαζα προγραμμα που προσπαθουσα να το τηρω,αλλιως πελαγωνεις και δεν κανεις τιποτα!και τωρα ειμαι free να βολταρω στον λευκο πυργο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaktos

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ακριβώς, θέλει οργάνωση, και εγω έκανα μονο φέτος στην Γ λυκείου ιδιαίτερα και έβγαλα 15700 στο 2ο/4ο και 17469 στο 5ο. Και εγώ τα ίδια έλεγα με τα μαθηματικά γενικής, είναι εύκολο αλλά και περίεργο μάθημα καθώς μπορείς εύκολα να κάνεις λάθος σε πράξεις π.χ. και να την χάσεις όλη την άσκηση. Θέλει πρόγραμμα πάνω από όλα .Τώρα θα προσπαθείτε να βρείτε πόσες ώρες πρέπει να διαβάζετε καθημερινά, αλλά αυτό θα έρθει μόνο του. Εγώ έλεγα στο ξεκίνημα πως με 3-4 ώρες την ήμερα θα είμαι οκ , αλλά δεν ειναι σταθερό αυτό, υπήρχαν μέρες που διάβαζα 2 ώρες (σπάνιο) και προς το τέλος ειδικά που καθόμουν από τις 5 το απόγευμα μέχρι τις 12 το βράδυ με τα κατάλληλα κενά εννοείται, υπήρχαν και στιγμές βέβαια μέσα σε αυτές τις ώρες που έμπαινα ίντερνετ, άνοιγα τηλεόραση. Θέλω να πώ μην σας τρώει ο χρόνος, θα έρθει μόνο του, για παράδειγμα εγώ έκανα παραπάνω ώρες όταν είχα ασκήσεις φυσικής, δεν θα μπορούσα να αφήσω την άσκηση στην μέση επειδή είχα καθορίσει ότι θα τελείωνα στο 4ώρο. Υπομονή και κουράγιο και σίγουρα θα ανταμειφθήτε ανάλογα με αυτό που κάνετε. Θα υπάρξουν πάρα πολλές απογοητεύσεις και θα υπάρχουν και μερικοί που θα σας τις ενισχύουν, εσείς κάντε αυτό που νομίζετε πως είναι σωστό για την επιτυχία που επιδιώκει ο καθένας και προχωρείστε, σε ένα χρόνο όλα θα είναι τέλεια !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
η στατιστικη οντως ειναι μαλακια αλλα ειναι μετρημενα κουκια, δε θα σε δυσκολεψει! το πιο ωραιο ειναι οι πιθανοτητες(3ο κεφαλαιο) και οι παραγωγοι, ορια κλπ(1ο κεφαλαιο) που ειναι παρομοιο με καυτευθυνση

Το πρώτο κεφάλαιο είναι ωραίο που ούτως η άλλως έχω κάνει στην.κατεύθυνση από το χειμώνα. Ελπίζω όντως να έχουν ένα ενδιαφέρον οι πιθανότητες αλλιώς θα κόψω φλέβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
εγω ξεκιναω 16 αυγουστου τωρα απολαμβανω τον ζεστο ηλιο του καλοκαιριου(θεωρητικη κατευθυνση)
εδω στην δραμα που μενω τα φροντιστηρια δεν κανουν θερινα αντε να κανουν 1.2 αλλα τα πιο πολλα δεν κανουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Το πρώτο κεφάλαιο είναι ωραίο που ούτως η άλλως έχω κάνει στην.κατεύθυνση από το χειμώνα. Ελπίζω όντως να έχουν ένα ενδιαφέρον οι πιθανότητες αλλιώς θα κόψω φλέβα.

Ενταξει, δεν ειναι τοσο απαισιο κεφαλαιο. Αυτο που το κανει τοσο μισητο ειναι οι πολλες πραξεις, δεν αντεχονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Ενταξει, δεν ειναι τοσο απαισιο κεφαλαιο. Αυτο που το κανει τοσο μισητο ειναι οι πολλες πραξεις, δεν αντεχονται!

Σίγουρα οι εφαρμογές του κεφαλαίου γενικότερα έχουν μεγάλο ενδιαφέρον, αλλά έτσι όπως μάλλον το διδάσκουν με τις τόσες πράξεις είναι ΕΛΕΟΣ.


Πόσο κάνει 11746700/419525???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Να αρχίσω να αγχώνομαι που ουσιαστικά μόλις άρχισα Πρωταγόρα; :worry:
Πότε προλάβατε να πάτε στην Πολιτεία;
αρχισαμε απο περση τον ιανουαρη μια ωρα την βδομαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι!Ηρθε η σειρα μας!Ανυπομωνω να ερθει αυτη ημερα που θα γραψουμε!Σε ολη μας τη σχολικη ζωη μας προετοιμαζαν για αυτο,για την αυλαια :D καλη επιτυχια σε ολους.Ειμαι τεχνολογικη (θελω οικονομικα) Κανω φροντιστηριο φυσικη,μαθηματικα,εκθεση,εχω βγαλει απο μονος μ το 80% της υλης του αοδε,το 30% του αοθ.Απο σεπτεμβριο θα αρχισω προγραμματισμο,μαθηματικα γενικης κ αοθ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Παιδιά τις Θετικοτεχνολογικής δεν ξέρω για εσάς πάντως εγώ απο τα δύο μαθήματα (7 ώρες) Ανάλυσης που έχω κάνει την έχω λατρέψει. Τώρα για τους μιγαδικούς έχω μεικτά συναισθήματα.

Κοίτα εξαρτάται το άτομο. Ξερω γω φίλη μου διάβαζε κ έβγαζε την Κυριακή το πρόγραμμα της εβδομάδας έτσι ώστε όλη την εβδομάδα να είναι χαλαρή..Εγώ από την άλλη δεν ήμουν ποτέ του προγράμματος. Πήγαινα χαλαρά μέχρι που πιεζόμουν κ ξυπνούσα 4 το πρωί να καλύψω το χαμένο χρόνο. :P Και γράψαμε κ οι 2 πάνω από 18 χιλιάδες. Οπότε είναι τί βολεύει τον καθένα ;)

Και εγώ μάλλον αυτό θα κάνω.

Σίγουρα οι εφαρμογές του κεφαλαίου γενικότερα έχουν μεγάλο ενδιαφέρον, αλλά έτσι όπως μάλλον το διδάσκουν με τις τόσες πράξεις είναι ΕΛΕΟΣ.


Πόσο κάνει 11746700/419525???

Σχετικά με το Spoiler κάνει 28. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι μιγαδικοι ειναι περιεργοι προσωπικα δεν τρελαινόμουν ομως την αναλυση την λατρευα.Αφου σου αρεσαν αυτα τα λιγα μαθηματα,στην πορεια είμαι σιγουρη θα την λατρέψεις.Απο τα καλύτερα μαθηματα της γ λυκειου τα μαθηματικά κατεύθυνσης,μαθαίνεις να σκέφτεσαι.Γιαυτο γενικά μην περιορίζεστε μόνο σε όσα σας δίνει το φροντιστηριο,να κάνετε και μονη σας εξασκηση σε ασκήσεις,ειδικά τώρα που έχετε χρόνο.(Το ίδιο ισχύει και για την φυσική)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Γενικά να θυμάστε όσοι δίνετε φέτος εξετασεις ότι εκτός απο το διάβασμα υπάρχουν και άλλα τα οποία πρέπει να διαχειριστείτε όπως η ξεκούραση, η διατροφή, η ψυχολογία. Να κρατήσετε δυνάμεις για την περίοδο μετά τον φλεβάρη και μην τα δώσετε όλα από τώρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να αρχίσω να αγχώνομαι που ουσιαστικά μόλις άρχισα Πρωταγόρα; :worry:
Πότε προλάβατε να πάτε στην Πολιτεία;

Κι εγώ τώρα άρχισα...εισαγωγή είμαι. Μην αγχωνόμαστε από τώρα όμως, Ιούνιο έχουμε ακόμα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Θ.7

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Θ.7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Οι πανελλαδικες ειναι μια αθλιοτητα.Μη σκατε για αυτες δεν θα πετυχετε τιποτα.Χαλαρα,ηρεμα και χωρις αγχος αυτο ειναι το παν.Στα παιδια της τεχνολογικης που την ξερω,προτεινω να εστιασουν σε μαθηματικα,φυσικη και προγραμματισμο.Τα υπολοιπα αντικειμενα(ο θεος να τα κανει μαθηματα)ειναι προχειρες χαζομαρες.Τελος,σας προτεινω ανεπιφυλακτα να μη διαθεσετε πανω απο 30 ωρες για το διαβασμα της εκθεσης συλονικα μεσα στη χρονια.Βγειτε εξω η καντε κατι αλλο,μη σπαταλατε το χρονο σας ασκοπα γιατι μετα θα παραπονιεστε.Καλη Επιτυχια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εγώ μόνο μιγαδικούς έχω κάνει και ενώ μου φαίνονται σχετικά εύκολοι είναι ταυτόχρονα περίεργοι και άκυροι... Δηλαδή είναι ανάγκη να υπάρχει αριθμός που στο τετράγωνο κάνει -1? Αν δεν μάθουμε και την πρακτική τους εφαρμογή θα συνεχίσω να τους θεωρώ άκυρους-άχρηστους... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
εσύ τέλειωσες,έτσι;
κι όμως,ο φραπές βλάπτει,ειδικά σε καιρό πανελληνίων..δε νομίζω πως βοηθάει..με έναν ελληνικό μίιιια στο τόσο δεν είμαι κι εντελώς αντίθετη..υγιεινή διατροφή και πολλή ξεκούραση θέλει,όχι φραπέδες και βλακείες!;)




δε μου φαίνεται περίεργο..αλλά 4 φραπέδες τη μέρα..θα πάθει τίποτα :/::/:
της το λεω:/: αφου κι εγω η ιδια εχω υποστει τις συνεπειες των καφεδων που πινει!;)

Έχω ψιλοαγχωθεί. Σήμερα βγήκα από το νοσοκομείο, όπου και εγχειρίστηκα. Λόγω πόνου νομίζω πως δεν θα είμαι σε θέση να διαβάσω, όπως θα ήθελα. :(
τι επαθες καλε?? περαστικαα!:/: δεν ξερω ποσο σοβαρο ή τι ηταν παντως καλυτερα τωρα παρα του χρονου να σκεφτεσαι!;)

Παιδιά, είναι η ιδέα μου ή το έχετε παρατηρήσει κι εσείς ότι τα παιδιά της θετικής/τεχνολογικής σκοπεύουν να κάνουν περισσότερες ώρες φροντιστήριο από εμάς τα θεωρητικούλια?:)
παντα ισχυει αυτο!:)

Γενικά να θυμάστε όσοι δίνετε φέτος εξετασεις ότι εκτός απο το διάβασμα υπάρχουν και άλλα τα οποία πρέπει να διαχειριστείτε όπως η ξεκούραση, η διατροφή, η ψυχολογία. Να κρατήσετε δυνάμεις για την περίοδο μετά τον φλεβάρη και μην τα δώσετε όλα από τώρα ;)
η ξεκουραση και η διατροφη ειναι στο χερι μας, αλλα η ψυχολογια?? δεν ειμαστε και ρομποτ ρε γαμωτο:/: (δεν τσαντιζομαι με εσενα φυσικα:) :whistle: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Θ.7

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Θ.7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εγώ μόνο μιγαδικούς έχω κάνει και ενώ μου φαίνονται σχετικά εύκολοι είναι ταυτόχρονα περίεργοι και άκυροι... Δηλαδή είναι ανάγκη να υπάρχει αριθμός που στο τετράγωνο κάνει -1? Αν δεν μάθουμε και την πρακτική τους εφαρμογή θα συνεχίσω να τους θεωρώ άκυρους-άχρηστους... :P
χαχα ολη η κβαντομηχανικη,δηλαδη η φυσικη των σωματιδιων,βασιζεται σους μιγαδικους.Οπως επισης και πολλοι κλαδοι της ηλεκτρικης,πχ εναλλασσομενο ρευμα.Ο καλυτερος δρομος για να συνδεσεις δυο πραγματικα πραγματα ειναι να περασεις απο το πεδιο της φαντασιας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
χαχα ολη η κβαντομηχανικη,δηλαδη η φυσικη των σωματιδιων,βασιζεται σους μιγαδικους.Οπως επισης και πολλοι κλαδοι της ηλεκτρικης,πχ εναλλασσομενο ρευμα.Ο καλυτερος δρομος για να συνδεσεις δυο πραγματικα πραγματα ειναι να περασεις απο το πεδιο της φαντασιας!!
Οκ τώρα το δέχομαι. :D
Δυσκολεύομαι να το συλλάβω αλλά το δέχομαι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top