[Πανελλήνιες 2013] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 282)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 7 2.5%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 14 5.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 21 7.4%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 17.4%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 55 19.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Χμμ, πρέπει να το σκεφτώ λίγο ακόμα... Πάντως ευχαριστώ!:)

Τίποτα... Και συγχαρητήρια για τη βαθμολογία σου και τίποτα δεν έχει κριθεί ακόμη. Μη σταματάς να ελπίζεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
α λιγους παιρνετε :S οκ φιλε σε ευχαριστω!!!
εχω γραψει σχεδον 20 σε βιολογιες κ χημεια και φυσικη εγραψα 14 κ μαθηματικα 10

Δημιουργήθηκε καινούριο τμήμα ηλεκτρολόγων στην Θεσσαλία, και δεν ξέρουμε πως θα πάνε εκεί οι βάσεις.

Επίσης, μπορείς πάντα να δηλώσεις Κρήτη παρόλο που δεν είναι ηλεκτρολόγοι αλλά ηλεκτρονικοί.

Όσον αφορά το δικό μας τμήμα περιμένουμε άνοδο λόγω της μεγάλης μείωσης θέσεων. Ωστόσο επειδή τίποτα και ποτέ δεν είναι σίγουρο, εσύ δήλωσε όλες τις σχολές που θες με την σειρά που θες και μην δίνεις σημασία στις βάσεις.

ΥΓ δεν παίρνουμε λίγους, απλά από 265 περίπου που παίρναμε θα πάρουμε 185.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Δηλαδή τι περίμενες να γράψουν, "Ντάξει γάμησα και μπαίνω με ταμπούρλα στο φυσικό, οι υπόλοιποι καθίστε αγχωθείτε"; :P

Αφού πάντα αυτά θα βγαίνουν και θα λένε, κι ας έχουν πάρει 19.990 μόρια.

χαχααααααααααααααααα
αρχισαν τα όργανα :upside:

Ο αδερφός μου έγραψα 18.956 στο 3ο πεδίο.
Και να φανταστείς δεν έχω καν αδερφό.
Weird..
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ZOD0oK-R8hg
Για την ακρίβεια,ενα πρωι του Απριλη,που ο ανεμος μυριζε ευωδιαστό βασιλικό,η κοπέλα ξύπνησε και πήγε στο σχολείο.
Γυμνασιόπαιδο με άπειρες και πρωτότυπες απορίες,πηγε και ρώτησε τον καλο και ενάρετο καθηγητή των Αρχαίων ελληνικών:
-Κύριε,κύριε ποιο ειναι το β' ενικο πρόσωπο της προστακτικης του ενεστώτα στην ιδια φωνή του '' ἐπῃτιῶντο '';
- Το ''επαιτιώ'' παιδί μου.
-Σας ευχαριστώ καλέ μου κύριε.

Μετά απο μερικά χρόνια,έφτασε η στιγμή των πανελλαδικών.
Έδινε Αρχαία θεωρητικής κατεύθυνσης και είχε φτάσει στις ασκήσεις του αδίδακτου κειμένου.Μόλις είδε το ἐπῃτιῶντο,θυμήθηκε αμυδρά τον καλό κυριούλη με τα γυαλάκια,τον καθηγητή των αρχαίων που είχε στην 1η γυμνασίου.
Έγραψε το σωστό.Μετα απο 1 μηνα περίπου μαθαίνει τα αποτελέσματα,20 καθαρό στα αρχαία και ατενίζει το μέλλον γεμάτη ελπίδα και χαρά.
Τώρα πλέον,μαζί με την αριστούχα φίλη της,η οποία αντί να φλερτάρει στα μπαράκια με τα μελαμψά παλικάρια,φλερτάρει με το Πολυτεχνείο και το Φυσικομαθηματικό.
Με τις βαλίτσες γεμάτες όνειρα,ετοιμάζονται για διακοπές και μπάνια στην Κορώνη, τόπο καταγωγής της Μυρτούς.
Αλλα δε θα ταξιδέψουν μόνες τους.Για να ευχαριστήσουν την πολύτιμη συνεισφορά του καθηγητή της Μυρτούς στο γυμνάσιο,θα τον πάρουν μαζί τους,για να πλατσουρίσει στα κρυστάλλινα νερά σαν γεροδεμένο,γυαλιστερό χταπόδι.

Ααααααααχ,καλό καλοκαιρι :redface:

:D






καλα ,αυτό με το χταπόδι μεγαλειώδες
Εγώ αν ήμουν δημοσιογράφος θα έπαιρνα συνέντευξη από τον τελευταίο κάθε σχολής.
όντως,πλάκα πλάκα θα είχε πιο ενδιαφέρον.......
περισσότερη ευτυχία παίζει να νιώθει αυτός που τσίμα-τσίμα μπήκε που φοβόταν τόσο μήπως δε μπει,παρά αυτός που μπήκε με μεγάλη άνεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κυνικός

Νεοφερμένος

Ο Κυνικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
2o/4o: 15208
5o: 16604
Καλα γραψαμε, φετος γαμηθηκα στο διαβασμα, ωρες ασταματητες και οχι 2-3 ωρες οπως λενε οι αριστουχοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Είδα τα αποτελέσματα στην εφημερίδα του νομού και αγχώθηκα. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Καλα γραψαμε, φετος γαμηθηκα στο διαβασμα, ωρες ασταματητες και οχι 2-3 ωρες οπως λενε οι αριστουχοι
Κοίτα, αυτοί που έπιασαν 19.999 μόρια και λένε ότι διάβαζαν 1-2 ώρες τη μέρα δεν ψεύδονται...
...απλά ξεχνάνε να πούνε ότι διάβαζαν και άλλες 8 τη νύχτα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina.

Νεοφερμένος

Η marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Είδα τα αποτελέσματα στην εφημερίδα του νομού και αγχώθηκα. :'(
Αλήθεια, ανακοινώνουν και τις βαθμολογίες στις τοπικές εφημερίδες;; Νόμιζα μόνο τις σχολές τον Αύγουστο...Καλά δεν τους φτάνει που μαζεύονται όλοι οι περίεργοι στα προαύλια των σχολείων για να δουν τα τοιχοκολλημένα αποτελέσματα;;;;:down:

Ελπίζω τουλάχιστον τα δεδομένα από τα μηχανογραφικά μας να είναι περισσότερο προστατευμένα και να μην έχουν πάλι ΟΛΟΙ πρόσβαση σε αυτά!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξια Γιακκ.

Νεοφερμένος

Η Αλεξια Γιακκ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Κι ομως ειναι δυσκολο να το πιστεωψεις αλλα εγινε.Εγω περιμενα 20 στη Βιολογια και εμεινα οταν ειδα 18,2 και ετσι ζητησα τν καρτελα μου απο τη διευθυντρια.Και ειδα οτι στην πρωτη ασκηση με τα κυκλωμενα στο Α5 ο ενας μου εδωσε 5 και ο αλλοσ 0.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Παιδια εχω στο τεταρτο πεδιο 16515 εχω καμια ελπιδα για χημικων μηχανικων πατρας (βαση 2012:16603)

πιστευω οτι κατα 90% παιρνας πατρα.οι εισακτεοι απο 94 πανε 121.μεγαλη αυξηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Κι ομως ειναι δυσκολο να το πιστεωψεις αλλα εγινε.Εγω περιμενα 20 στη Βιολογια και εμεινα οταν ειδα 18,2 και ετσι ζητησα τν καρτελα μου απο τη διευθυντρια.Και ειδα οτι στην πρωτη ασκηση με τα κυκλωμενα στο Α5 ο ενας μου εδωσε 5 και ο αλλοσ 0.
Δεν γίνονται αυτά...απίστευτη απροσεξία:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Κι ομως ειναι δυσκολο να το πιστεωψεις αλλα εγινε.Εγω περιμενα 20 στη Βιολογια και εμεινα οταν ειδα 18,2 και ετσι ζητησα τν καρτελα μου απο τη διευθυντρια.Και ειδα οτι στην πρωτη ασκηση με τα κυκλωμενα στο Α5 ο ενας μου εδωσε 5 και ο αλλοσ 0.

Ετσι παιρνεις 19...Παλι το 18,2 δεν βγαινει....Μηπως εκανες και αλλου λαθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Γεια σας, παιδιά! Συγχαρητήρια σε όλους και από εδώ κ πέρα ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!
Και κάτι άλλο: με 18.433 σε 3ο πεδίο μάλλον πρέπει να ξεχάσω την Ιατρική, έτσι δεν είναι;:/:

Ας γίνω εγω ο κακός της παρέας για άλλη μια φορά. Δε δέχομαι το γεγονός ότι ένας άνθρωπος που έχει γράψει τόσα μόρια δεν έχει τη στοιχειώδη νοημοσύνη να κοιτάξει με κριτική ματιά τα στατιστικά επιτυχίας. Οσο άγχος και να έχεις κάποια πράγματα φαίνονται από χιλιόμετρα...

Και για να καταλήξω... Συγχαρητήρια, είσαι φοιτήτρια Ιατρικής:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

magician2000

Νεοφερμένος

Ο magician2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Δημιουργήθηκε καινούριο τμήμα ηλεκτρολόγων στην Θεσσαλία, και δεν ξέρουμε πως θα πάνε εκεί οι βάσεις.

Επίσης, μπορείς πάντα να δηλώσεις Κρήτη παρόλο που δεν είναι ηλεκτρολόγοι αλλά ηλεκτρονικοί.

Όσον αφορά το δικό μας τμήμα περιμένουμε άνοδο λόγω της μεγάλης μείωσης θέσεων. Ωστόσο επειδή τίποτα και ποτέ δεν είναι σίγουρο, εσύ δήλωσε όλες τις σχολές που θες με την σειρά που θες και μην δίνεις σημασία στις βάσεις.

ΥΓ δεν παίρνουμε λίγους, απλά από 265 περίπου που παίρναμε θα πάρουμε 185.

εγινε ... Αυτο στον Βολο ειναι καλη επιλογη...Κρητη δεν θα εχω δικαιωματα στο ΤΕΕ οποτε δεν λεει
και παλι σε ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξια Γιακκ.

Νεοφερμένος

Η Αλεξια Γιακκ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ναι εκανα κ αλλα λαθη αλλα εκει οι δυο βαθμολογητεσ συμπιπτουν.Ασε που απο τα αλλα εχουν καθε δικαιωμα να μου κοψουν.Αλλα απο την πρωτη που ειναι να κυκλωσεις δεν μπορει ο ενας να μου το παιρνει σωστο και ο αλλος λαθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria-happy4ever

Νεοφερμένος

Η ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Το πρώτο, θέλει και ερώτημα; ;)

ναι βέβαια θέλει... μου το αιτιολογείς λιγάκι ? :p

Το τμήμα διοικητικής επιστήμης και τεχνολογίας τι προσφερει στους αποφοιτους?
Εψαξα στο σαιτ τους και δε βρηκα κατι
Με λιγα λογια που ακριβως μπορεις να εργαστεις ως αποφοιτος?

πτυχίο οικονομολόγου έχεις ουσιαστικά όπως και από όλο το 5ο πεδίο. απλά συνδυάζει οικονομικά και διοίκηση με νέες τεχνολογίες, προγραμματισμό κτλ. αν δεις μελέτες του κατσανέβα έχει πολύ θετικές προοπτικές (όπως και οι ηλεκτρολόγοι και οι ντελιβεράδες :) ) anyway
και οκ προφανώς είναι πολύ πιο χαλαρό από ότι το μετσόβιο...

και δεν ξέρω τι θέλω. σκατά :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
H ria-happy4ever γενικά είμαι άτονη. έγραψε στις 16:10, Σήμερα:και δεν ξέρω τι θέλω. σκατά
και εγω στην ιδια φαση ειμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria-happy4ever

Νεοφερμένος

Η ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
H ria-happy4ever γενικά είμαι άτονη. έγραψε στις 16:10, Σήμερα:και δεν ξέρω τι θέλω. σκατά
και εγω στην ιδια φαση ειμαι

ναι δεν είναι απαίσιο ? :p όλη τη χρονια σου λένε βγάλε εσύ το βαθμό και μετά βλέπεις... ε ορίστε βγάλαμε βαθμό και τώρα ? φουντάρισμα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
ναι δεν είναι απαίσιο ? :p όλη τη χρονια σου λένε βγάλε εσύ το βαθμό και μετά βλέπεις... ε ορίστε βγάλαμε βαθμό και τώρα ? φουντάρισμα :p

βασικα,οταν με ρωτουσαν τι θελω εγω τους ελεγα θα δω οταν βγουν τα αποτελεσματα
εσυ,τι κατευθυνση ησουν και ποσα εβγαλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennyd

Νεοφερμένος

Ο Pennyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Τη πιστεύετε βάσει στατιστικών για νομικη Θράκης ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STRATOS111

Νεοφερμένος

Ο STRATOS111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Αν και λίγο καθυστερημένα να σας πω και εγώ τους βαθμούς μου:
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΗΜ.17.20 ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ ΗΜ.20.00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ.19.20 ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΗΜ.19.90 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΗΜ.19.10 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΗΜ.17.30 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΗΜ.19.00
Βγάζω 18952 στο 1ο και 19238 μόρια στο 5ο πεδίο!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top