[Πανελλήνιες 2013] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 282)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 7 2.5%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 14 5.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 21 7.4%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 17.4%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 55 19.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Χμμ. Τοτε τα κοιταζουν οι υπευθυνοι του βαθμολογικου; αυτο γινεται σίγουρα πάντως. Δεν γινεται σε θεματα με στανταρ απαντήσεις να υπαρχουν αποκλισεις.
Μου το εχει ξαναπει διορθωτης μια φορα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Το ερώτημα είναι θες να σπουδάσεις ή όχι;
Υπάρχουν και ωραιότατα ιεκ.

Λογικά θέλει να μπεί για τις φοιτητικές παροχές και όχι για να σπουδάσει (αυτό κατάλαβα). Θυμάμαι το 2010 ένα τμήμα είχε 800κάτι βάση, κάπου θα βρείς με 6.000!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Μάν εφόσον έχει δίκιο θα δικαιωθεί δικαστικά το ξέρω ότι δεν επιτρεπεται η αλλαγη βαθμο αλλα θα της δώσει θέση ως υπέραριθμη και αυτο φυσικά δε θα γίνει άμεσα
Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση.
Μόνον ΕΝΑΣ το έχει καταφέρει αυτό:



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Kάτι για τα ταπεινά 6000 μόρια κάποιου που έδωσε ξανά μετά από χρόνια παίζει να υπάρχει, ή να μην κάνω καν μηχανογραφικό??

Διευκρίνισε κατεύθυνση και θα σου δώσω επιλογές να φάνε και οι κότες! :) (όχι να το παινευτώ αλλά έχω σώσει κόσμο που θα καιγότανε με το μηχανογραφικό...)

Dreams&hopes αν ειναι ετσι οπως τα λες λογικα και η κοινωνικης διοικησης & πολιτικων επιστημων κομοτηνη θα πεσει πολυ αφου πρωτη φορα μπαινει στο μηχανογραφικο

Αυτά δεν μπαίνουν για πρώτη φορά στο μηχανογραφικό. Είναι προυπάρχοντα τμήματα τα οποία συνενώνουν ένα καινούριο τμήμα με δυο κατευθύνσεις. Ουσιαστικά δεν αλλάζει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΙΑΘΑΣ (18.925)
Είχα πάντα πρόγραμμα
Ο Δ. Σκιαθάς κατάφερε να συγκεντρώσει 18.925 (θετική κατεύθυνση) και τώρα ελπίζει σε μια θέση στο Φυσικό Πάτρας. Είναι απόφοιτος του 4ου Λυκείου Πάτρας και όπως λέει «ξεκίνησα την προετοιμασία από την πρώτη Λυκείου με συστηματικό διάβασμα. Ηθελα από την πρώτη στιγμή να πετύχω και σε αυτό με βοήθησαν οι καθηγητές στο φροντιστήριο αλλά και η οικογένειά μου. Δεν αφιέρωσα υπερβολικές ώρες στο διάβασμα, αλλά πάντα είχα ένα πρόγραμμα για το πόσες ώρες θα αφιέρωνα σε κάθε μάθημα». Ο ίδιος δηλώνει πολύ χαρούμενος για την επίδοσή του, αφού τα θέματα των πανελλαδικών εξετάσεων είχαν υψηλό βαθμό δυσκολίας. «Από την πρώτη στιγμή ήθελα να περάσω στο Φυσικό Πάτρας και ελπίζω να τα καταφέρω», τονίζει.

γιος φροντιστή και οποιον ρωτησεις σου λεει οτι ειναι φυτο με ριζες 2 μετρα. δεν ξερω αν βγηκε απο το σπιτι περσυ :3

Θα ήταν πνοή φρεσκάδας πάντως αν για μια φορά αριστούχος έβγαινε και δεν πέταγε τέτοιες κλισέ παπαριές που δεν πείθουν ούτε τον ίδιο.

Έχουν καταντήσει τέρμα προβλέψιμοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aristea1990

Νεοφερμένος

Η Aristea1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Dreams&hopes αν μπορείς να με βοηθήσεις με κάποιες ενδεικτικές επιλογές θα το εκτιμούσα απεριόριστα, γιατί πραγματικά το μηχανογραφικό δεν μοιάζει και τόσο εύκολο στη δική μου περίπτωση...
είμαι τεχνολογική κατεύθυνση (πληροφορική) δηλ.5ο πεδίο κλπ.

ευχαριστώ και πάλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΙΑΘΑΣ (18.925) . . . «Από την πρώτη στιγμή ήθελα να περάσω στο Φυσικό Πάτρας και ελπίζω να τα καταφέρω»
Ναι αλλά αν βγαίνει και λέει παπαριές μετά μπορούμε να τον κοροϊδεύουμε.
Δηλαδή τι περίμενες να γράψουν, "Ντάξει γάμησα και μπαίνω με ταμπούρλα στο φυσικό, οι υπόλοιποι καθίστε αγχωθείτε";
1) Το φάγατε ρε το παιδί. Μπορεί με το <<ελπίζω>> να εννοεί ότι ελπίζει ότι θα αντισταθεί μέχρι τέλους στις πιέσεις να μη βάλει το Φυσικό σαν πρώτη επιλογή, αλλά να βάλει π.χ. ιατρική ή ΗΜΜΥ που έχουν και μούρη.
2) Στο Φυσικό (και αλλού) υπάρχουν αρκετοί βαρεμένοι οι οποίοι είχαν 19.000+++ μόρια, αλλά διάλεξαν αυτό που ονειρεύονταν.
3) Πιστεύω οι πολυμόριοι στις συνεντεύξεις κρύβουν κάτι. Θα το πω εγώ για αυτούς: <<Ναι ρε, διάβαζα. Αλλά το έκανα γιατί το γούσταρα. Δεν διάβαζα καταναγκαστικά ούτε μόνο για τις πανελλήνιες, αλλά την κατάβρισκα με την όλη φάση. Ναι, είχα βίτσιο να λύνω ασκήσεις φυσικής ή μαθηματικών και με διασκέδαζαν, τις είχα σαν παιχνίδι. Ακόμα και στα διαλείμματά μου, έμπαινα στο ischool και βοηθούσα τους άλλους στις απορίες τους. Πείτε με μαλάκα, στα απαυτά μου, εγώ είμαι ευτυχισμένος τώρα, άντε γειά σας>>.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
<<Ναι ρε, διάβαζα. Αλλά το έκανα γιατί το γούσταρα. Δεν διάβαζα καταναγκαστικά ούτε μόνο για τις πανελλήνιες, αλλά την κατάβρισκα με την όλη φάση. Ναι, είχα βίτσιο να λύνω ασκήσεις φυσικής ή μαθηματικών και με διασκέδαζαν, τις είχα σαν παιχνίδι. Ακόμα και στα διαλείμματά μου, έμπαινα στο ischool και βοηθούσα τους άλλους στις απορίες τους. Πείτε με μαλάκα, στα απαυτά μου, εγώ είμαι ευτυχισμένος τώρα, άντε γειά σας>>.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Μπορεί με το <<ελπίζω>> να εννοεί ότι ελπίζει ότι θα αντισταθεί μέχρι τέλους στις πιέσεις να μη βάλει το Φυσικό σαν πρώτη επιλογή, αλλά να βάλει π.χ. ιατρική ή ΗΜΜΥ που έχουν και μούρη.

Παρα πολύ σωστό.Σκεφτείτε και αυτό το ενδεχόμενο παίδες,μπορει να ξεκινουν τα ''δυσκολα'' για αυτον τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Καταβεβλημένη η Ναταλία Γερμανού μετά τα αποτελέσματα των Πανελληνίων.
Το αγόρι της πέρασε Κρήτη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
3) Πιστεύω οι πολυμόριοι στις συνεντεύξεις κρύβουν κάτι. Θα το πω εγώ για αυτούς: <<Ναι ρε, διάβαζα. Αλλά το έκανα γιατί το γούσταρα. Δεν διάβαζα καταναγκαστικά ούτε μόνο για τις πανελλήνιες, αλλά την κατάβρισκα με την όλη φάση. Ναι, είχα βίτσιο να λύνω ασκήσεις φυσικής ή μαθηματικών και με διασκέδαζαν, τις είχα σαν παιχνίδι. Ακόμα και στα διαλείμματά μου, έμπαινα στο ischool και βοηθούσα τους άλλους στις απορίες τους. Πείτε με μαλάκα, στα απαυτά μου, εγώ είμαι ευτυχισμένος τώρα, άντε γειά σας>>.

[/CENTER]

Είναι όπως οι συνεντεύξεις του Γιώργου Αυτιά..:P Απλά φίλτατε Dia, στη χώρα του τζάμπα φραπέ με το τατουάζ είναι λιγάκι ταμπόν να διαβάζεις καλοκαιριάτικα ή γενικά να διαβάζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Αυτό πάντως που ο καθένας εδώ γράφει τα αποτελέσματα συγγενών,φίλων κλπ δε μπορώ να το καταλάβω.Δηλαδή τι μας νοιάζει για το πως πήγαν κάποιοι άγνωστοι...
ενώ εδώ μέσα όλοι γνωστοί μεταξύ γνωστών είμαστε; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

magician2000

Νεοφερμένος

Ο magician2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Γεια σας παιδια.. Εβγαλα 17600 στο 3ο και 16149 στο 2ο-4ο Υπαρχει περιπτωση να πιασω ΗΜΜΥ Ξανθης;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
16149 στο 2ο-4ο Υπαρχει περιπτωση να πιασω ΗΜΜΥ Ξανθης;;;

Δεν νομίζω, όμως τίποτα δεν είναι σίγουρο.

Το θέμα είναι ότι παίρνουμε 80(!) λιγότερους εισακτέους φέτος.

ΥΓ Πως γίνεται να έχεις τόση μεγάλη διαφορά σε αυτά τα πεδία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naio

Νεοφερμένος

Ο naio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδια εχω στο τεταρτο πεδιο 16515 εχω καμια ελπιδα για χημικων μηχανικων πατρας (βαση 2012:16603)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
ενώ εδώ μέσα όλοι γνωστοί μεταξύ γνωστών είμαστε; :hehe:

Τουλάχιστον εδώ υπάρχει έστω μια επαφή μέσω μηνυμάτων,του chat...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

magician2000

Νεοφερμένος

Ο magician2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Δεν νομίζω, όμως τίποτα δεν είναι σίγουρο.

Το θέμα είναι ότι παίρνουμε 80(!) λιγότερους εισακτέους φέτος.

ΥΓ Πως γίνεται να έχεις τόση μεγάλη διαφορά σε αυτά τα πεδία?

α λιγους παιρνετε :S οκ φιλε σε ευχαριστω!!!
εχω γραψει σχεδον 20 σε βιολογιες κ χημεια και φυσικη εγραψα 14 κ μαθηματικα 10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

marina.

Νεοφερμένος

Η marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Γεια σας, παιδιά! Συγχαρητήρια σε όλους και από εδώ κ πέρα ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!
Και κάτι άλλο: με 18.433 σε 3ο πεδίο μάλλον πρέπει να ξεχάσω την Ιατρική, έτσι δεν είναι;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Γεια σας, παιδιά! Συγχαρητήρια σε όλους και από εδώ κ πέρα ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!
Και κάτι άλλο: με 18.433 σε 3ο πεδίο μάλλον πρέπει να ξεχάσω την Ιατρική, έτσι δεν είναι;:/:

Όχι, να μην την ξεχάσεις, γιατί πιθανότατα πιάνεις Αλεξανδρούπολη και Ηράκλειο. Δήλωσε κανονικά ότι είχες σκοπό να δηλώσεις αν τα μόριά σου έφταναν για ιατρική Αθηνών ή Θεσσαλονίκης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina.

Νεοφερμένος

Η marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Όχι, να μην την ξεχάσεις, γιατί πιθανότατα πιάνεις Αλεξανδρούπολη και Ηράκλειο. Δήλωσε κανονικά ότι είχες σκοπό να δηλώσεις αν τα μόριά σου έφταναν για ιατρική Αθηνών ή Θεσσαλονίκης.
Χμμ, πρέπει να το σκεφτώ λίγο ακόμα... Πάντως ευχαριστώ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top