[Πανελλήνιες 2013] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 282)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 7 2.5%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 14 5.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 21 7.4%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 17.4%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 55 19.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Οποιος ξέρει ας βοηθήσει παρακαλώ.Ο διορθωτής μου έχει κάνει σίγουρο λάθος και δεν μπαίνω Κομοτηνή με βάση τις περσινές βάσεις εξαιτίας του.Τι να κάνω;

explain this...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Οποιος ξέρει ας βοηθήσει παρακαλώ.Ο διορθωτής μου έχει κάνει σίγουρο λάθος και δεν μπαίνω Κομοτηνή με βάση τις περσινές βάσεις εξαιτίας του.Τι να κάνω;
για τι λάθος μιλάμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
να μας πεις πιο μαθημα βασικα... αλλα πολυ λιγα μπορεις να κανεις.... αναβαθμολογηση μονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξια Γιακκ.

Νεοφερμένος

Η Αλεξια Γιακκ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Λοιπον στη Βιολογια στο πρωτο θεμα που ειναι να κυκλωσεισ ο ενας μου πηρε το κυκλωμενο σωστο και ο αλλος βαθμολογητης λαθος.Ενω σιγουρα το εχω σωστο.Εχω φρικαρει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
δεν μπορει..... το ειδες στις καρτελες σου αυτο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Όχι, δεν είναι ακριβώς έτσι. Σίγουρα ο κάθε άνθρωπος έχει τους δικούς του ρυθμούς, αλλά υπάρχουν και όρια. Δεν είναι φυσιολογικό ένας έφηβος/μια έφηβη 18 χρονών να κάθεται 8-10 ώρες τη μέρα σε μια καρέκλα. Δεν είναι φυσιολογικό κάποιος στην πιο ζωηρή φάση της ζωής του να απομονωθεί από τους φίλους του, τα φλερτάκια του, τα διάφορα χόμπι του απλώς για να γράψει λίγο καλύτερα σε 6 κωλόχαρτα. Πάντα αντιδρούσα στις απόψεις του τύπου "αυτή είναι η χρονιά σου, κλείσου μέσα και διάβαζε 25 ώρες τη μέρα για να ζήσεις του χρόνου" και θα συνεχίσω να το κάνω.

Ή το αλλο που λενε, "Φετος δεν εισαι πια μαθητης, εισαι υποψηφιος, αυτη ειναι η δουλεια σου" :confused:

Το 8-10 ωρες με κανει περηφανο για τα μορια που εβγαλα με τις ταπεινες μου 1.5-2 ωρες :) (αν και το 10 ωρες δεν βγαινει λογω φροντηστιριων, σχολειου, υπνου. Το τελευταιο φυσικα ειναι αυστηρα προαιρετικο :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jose 13

Νεοφερμένος

Ο Jose 13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
- Διοίκησης Επιχειρήσεων (Ηγουμενίτσα)
- Διοίκησης, Οικονομίας & Επικοινωνίας Πολιτιστικών & Τουριστικών Μονάδων (Πύργος)
- Διοίκησης, Οικονομίας & Επικοινωνίας Πολιτιστικών & Τουριστικών Μονάδων (Άμφισσα)
- Τεχνολόγων Περιβάλλοντος ΤΕ - Συντήρησης Πολιτισμικής Κληρονομιάς (Ζάκυνθος)

Τα τρια πρώτα φέτος μπαίνουν μηχανογραφικό, οπότε πιστεύω θα είναι αρκετά χαμηλά. Δεν χάνεις κάτι νομίζω να τα δηλώσεις!

Dreams&hopes αν ειναι ετσι οπως τα λες λογικα και η κοινωνικης διοικησης & πολιτικων επιστημων κομοτηνη θα πεσει πολυ αφου πρωτη φορα μπαινει στο μηχανογραφικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Λοιπον στη Βιολογια στο πρωτο θεμα που ειναι να κυκλωσεισ ο ενας μου πηρε το κυκλωμενο σωστο και ο αλλος βαθμολογητης λαθος.Ενω σιγουρα το εχω σωστο.Εχω φρικαρει!

Φόκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mathitis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
ποτε ξεκιναει η καταθεση μηχανογραφικου και ποτε τελειωνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Λοιπον στη Βιολογια στο πρωτο θεμα που ειναι να κυκλωσεισ ο ενας μου πηρε το κυκλωμενο σωστο και ο αλλος βαθμολογητης λαθος.Ενω σιγουρα το εχω σωστο.Εχω φρικαρει!

Περίμενε να βγουν τα αποτελεσματα αν δε περνάς ούτε με το βελτιωμένο βαθμο δώσε 50 ευρω στο υπουργειο και ζητά να δείτε το γραπτό σου εφόσον έχεις δίκιο κυνήγησε το δικαστικά και θα δικαιωθεις σε λανθανων χρόνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Περίμενε να βγουν τα αποτελεσματα αν δε περνάς ούτε με το βελτιωμένο βαθμο δώσε 50 ευρω στο υπουργειο και ζητά να δείτε το γραπτό σου εφόσον έχεις δίκιο κυνήγησε το δικαστικά και θα δικαιωθεις σε λανθανων χρόνο

Τα πάντα να κάνεις, ο βαθμός του γραπτού ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ :)
Απλά δίνεις 50 ευρώ για να δεις το γραπτό σου!
Εξάλλου υπάρχουν 2 εξεταστές. Δε μπορεί και οι 2 να έκαναν κάπου λάθος. Επίσης, αν είχε μεγάλη διαφορά η βαθμολογία του Α και του Β, θα πήγαινε σε 3ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mathitis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
βασικα ειναι σχεδον αδυνατο να κανει καποιος λαθος στα επιλογης αφου τα δινει το υπουργειο!μηπως σου εκοψε απο καπου αλλου??δηλαδη οταν σαν απαντηση εχεις το βαγδβ μου κανει εντυπωση πως μπορει να κανει λαθος καποιος διορθωτης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Τα πάντα να κάνεις, ο βαθμός του γραπτού ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ :)
Απλά δίνεις 50 ευρώ για να δεις το γραπτό σου!
Εξάλλου υπάρχουν 2 εξεταστές. Δε μπορεί και οι 2 να έκαναν κάπου λάθος. Επίσης, αν είχε μεγάλη διαφορά η βαθμολογία του Α και του Β, θα πήγαινε σε 3ο

Μάν εφόσον έχει δίκιο θα δικαιωθεί δικαστικά το ξέρω ότι δεν επιτρεπεται η αλλαγη βαθμο αλλα θα της δώσει θέση ως υπέραριθμη και αυτο φυσικά δε θα γίνει άμεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.

Aristea1990

Νεοφερμένος

Η Aristea1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
μπορεί να μπαίνουν πρώτη φορά στο μηχανογραφικό, αλλά λογικά αντικατέστησαν κάποια άλλα που τα "έσβησε" η ΑΘΗΝΑ - πχ το Εμπορίας και Διαφήμισης στην Ιεράπετρα έκλεισε, καμμία βάση δεν εμφανίζεται στο νεο-ιδρυθέν ΤΕΙ στον Αγ. Νικόλαο Κρήτης αλλά να υποθέσω ότι θα είναι κοντά με το πρώην της Ιεράπετρας ή κάνω λάθος?
σορρυ που ρωτάω πολλά, αλλά με 6000 που έγραψα, νιώθω πως μου αξίζει το τίποτα και τα βλέπω όλα μαύρα, δεν νομίζω να βρεθεί ΤΕΙ σε αυτά τα μόρια ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
μπορεί να μπαίνουν πρώτη φορά στο μηχανογραφικό, αλλά λογικά αντικατέστησαν κάποια άλλα που τα "έσβησε" η ΑΘΗΝΑ - πχ το Εμπορίας και Διαφήμισης στην Ιεράπετρα έκλεισε, καμμία βάση δεν εμφανίζεται στο νεο-ιδρυθέν ΤΕΙ στον Αγ. Νικόλαο Κρήτης αλλά να υποθέσω ότι θα είναι κοντά με το πρώην της Ιεράπετρας ή κάνω λάθος?
σορρυ που ρωτάω πολλά, αλλά με 6000 που έγραψα, νιώθω πως μου αξίζει το τίποτα και τα βλέπω όλα μαύρα, δεν νομίζω να βρεθεί ΤΕΙ σε αυτά τα μόρια ..
Το ερώτημα είναι θες να σπουδάσεις ή όχι;
Υπάρχουν και ωραιότατα ιεκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Ο αδερφός μου έγραψα 18.956 στο 3ο πεδίο.
Και να φανταστείς δεν έχω καν αδερφό.
Weird..

Παίζει να είναι ο καρπός του στιγμιαίου λάθους του Πασχάλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Αυτό πάντως που ο καθένας εδώ γράφει τα αποτελέσματα συγγενών,φίλων κλπ δε μπορώ να το καταλάβω.Δηλαδή τι μας νοιάζει για το πως πήγαν κάποιοι άγνωστοι...

αυτο ειναι το κακο του ιντερνετ.ο καθενας λεει ο,τι θελει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Λοιπον στη Βιολογια στο πρωτο θεμα που ειναι να κυκλωσεισ ο ενας μου πηρε το κυκλωμενο σωστο και ο αλλος βαθμολογητης λαθος.Ενω σιγουρα το εχω σωστο.Εχω φρικαρει!

Στα κλειστου τυπου (πολλαπλης, Σ/Λ) όταν οι 2 βαθμολογητες εχουν διαφορα τους φωναζουν και τα ξανακοιτανε. Οποτε αποκλειεται η διαφορα των βαθμολογητων σου να οφειλεται σε πολλαπλης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Στα κλειστου τυπου (πολλαπλης, Σ/Λ) όταν οι 2 βαθμολογητες εχουν διαφορα τους φωναζουν και τα ξανακοιτανε. Οποτε αποκλειεται η διαφορα των βαθμολογητων σου να οφειλεται σε πολλαπλης

Σε διαφορετικά σχολεία είναι ο Α και ο Β βαθμολογητής ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top