[Πανελλήνιες 2013] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 282)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 7 2.5%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 14 5.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 21 7.4%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 17.4%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 55 19.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
18.431 στο 4ο και 18.936 στο 5ο ... yay :)

και το μεγάλο δίλημμα : πρώτη επιλογή τμήμα διοικητικής επιστήμης και τεχνολογίας - οπά ή μηχανολόγοι μηχανικοί εμπ ? 0.0

Το πρώτο, θέλει και ερώτημα; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Να ρωτήσω και 'γω κάτι. Με 17010 και τριτεκνία θα πιάσω το Πολιτικό του Ε.Κ.Π.Α. με βάση 2012 16395;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Να ρωτήσω και 'γω κάτι. Με 17010 και τριτεκνία θα πιάσω το Πολιτικό του Ε.Κ.Π.Α. με βάση 2012 16395;

ρωτάς κιόλας; πιστεύω στανταρ ναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κλεψύδρα

Νεοφερμένος

Ο Κλεψύδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
(Περίμενα να απαντήσεις για να κοιμηθώ. Ήμουν περίεργος για το -1 σου),
Δεν κατάλαβες κορίτσι μου για ποιο πράγμα συζητάμε. Ο πόλεμος θα είναι από το περιβάλλον της κοπέλλας για να διαλέξει ιατρική και όχι μαθηματικό. Θα πέσουν επάνω της όλοι: γονείς, συγγενείς, φίλοι, γνωστοί, καθηγητές, γείτονες, άσχετοι και θα της κάνουν πλύση εγκεφάλου να πάει ιατρική και όχι μαθηματικό. Ειδικά τα φροντιστήρια θα την πνίξουν στο παραμύθι, (καθώς άλλο είναι να γράψουν στο διαφημιστικό τους ότι πέτυχε ιατρική και άλλο μαθηματικό). Την έζησα την ιστορία αυτή πριν 2 χρόνια. Διάλεξα Φυσικό ενώ είχα 2000+ μόρια παραπάνω από όσα χρειαζόμουν. Οι πιέσεις που δέχθηκα από όλους ήταν αφόρητες, αλλά έκανα αυτό που μου άρεσε. Τις ίδιες απόψεις έχουμε λοιπόν και με παρεξήγησες. Άλλη φορά να μη βιάζεσαι.
Ο.Κ. , Dias, έτσι όπως το έγραψες νόμιζα ότι ο "πόλεμος" γίνεται στη σχολή... Καλά τα λες και χαίρομαι που κι εσύ επέλεξες αυτό που σου άρεσε. Θα συμφωνήσω ότι οι πιο "επικίνδυνοι" είναι τα φροντιστήρια. Κάνουν πλύση εγκεφάλου στους επιτυχόντες, προκειμένου να διαφημίσουν τις επιτυχίες τους σε πρωτοκλασάτες σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sd@Akos

Νεοφερμένος

Ο sd@Akos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
18.431 στο 4ο και 18.936 στο 5ο ... yay :)

και το μεγάλο δίλημμα : πρώτη επιλογή τμήμα διοικητικής επιστήμης και τεχνολογίας - οπά ή μηχανολόγοι μηχανικοί εμπ ? 0.0


Το τμήμα διοικητικής επιστήμης και τεχνολογίας τι προσφερει στους αποφοιτους?
Εψαξα στο σαιτ τους και δε βρηκα κατι
Με λιγα λογια που ακριβως μπορεις να εργαστεις ως αποφοιτος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
18.431 στο 4ο και 18.936 στο 5ο ... yay :)

και το μεγάλο δίλημμα : πρώτη επιλογή τμήμα διοικητικής επιστήμης και τεχνολογίας - οπά ή μηχανολόγοι μηχανικοί εμπ ? 0.0

Οι σχολές δεν έχουν κάποια σχέση με βάση τι να κρίνουμε :confused:
προσωπικά μου αρέσουν οι οικονομικές επιστήμες σε άλλους αρέσουν οι πολυτεχνικές εσύ θα αποφασίσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αμάν με αυτό το ΔΕΤ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KouTaVi

Νεοφερμένος

Η KouTaVi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
χαχαχα! έτσιιιιιιιι! εδώ με θυμήθηκε 1ος ξάδερφος, με τον οποίο έχουμε τα τυπικά!! -και ούτε-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΥΣ ΑΝ ΠΙΑΝΕΙΣ ΕΦΥΓΕΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Ρε παιδιά, τελικά πού μετράει γενικός βαθμός πρόσβασης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Ρε παιδιά, τελικά πού μετράει γενικός βαθμός πρόσβασης;

:eek::eek:

Στην εισαγωγή σου σε Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
:eek::eek:

Στην εισαγωγή σου σε Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. :P
Και πώς υπολογίζεται; Πρώτη φορά σήμερα το άκουσα. :P :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Και πώς υπολογίζεται; Πρώτη φορά σήμερα το άκουσα. :P :redface:

Βασικά είναι τα μόρια των γραπτών εξετάσεων (ήτοι πανελληνίων), αναπροσαρμοσμένα με τους προφορικούς σου βαθμούς στην κλίμακα του 20.
Νομίζω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KouTaVi

Νεοφερμένος

Η KouTaVi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Μπορεί να πω βλακεία, αλλά θα την πω! :P
Νομίζω μετράει, σε περίπτωση που έχεις ίδια μόρια με κάποιον που θέλετε την ίδια σχολή και υπάρχει μια ακόμη θέση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
18.623 ο αδερφός μου 3ο πεδίο... :)
Συγχαρητήρια σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Βασικά είναι τα μόρια των γραπτών εξετάσεων (ήτοι πανελληνίων), αναπροσαρμοσμένα με τους προφορικούς σου βαθμούς στην κλίμακα του 20.
Νομίζω. :P

Μπορεί να πω βλακεία, αλλά θα την πω! :P
Νομίζω μετράει, σε περίπτωση που έχεις ίδια μόρια με κάποιον που θέλετε την ίδια σχολή και υπάρχει μια ακόμη θέση...
Καλά. Εγώ ξέρω αυτό που μου έβγαλε ο υπολογιστής του ischool και τέλος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
ΓΒΠ (Γενικός Βαθμός Πρόσβασης) είναι ο μέσος όρος των βαθμολογιών σου (με συνυπολογισμό των προφορικών βαθμών) στα μαθήματα που έδωσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατεύθυνσης 16,9
Φυσική Κατεύθυνσης 16,1
Μαθηματικά Γενικής Παιδείας:15,6
ΑΕΠΠ:15,5
Έκθεση 14
ΑΟΔΕ:19,1

Σύνολο ,16.844
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paulakis123

Νεοφερμένος

Ο Paulakis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ΓΒΠ (Γενικός Βαθμός Πρόσβασης) είναι ο μέσος όρος των βαθμολογιών σου (με συνυπολογισμό των προφορικών βαθμών) στα μαθήματα που έδωσες.

Όμως δεν μετράει πουθενά έτσι δεν είναι? Εγώ είχα 500 μόρια περισσότερα στον ΓΒΠ από ότι στο 4ο πεδίο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top