[Πανελλήνιες 2013] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 282)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 7 2.5%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 14 5.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 21 7.4%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 17.4%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 55 19.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
δεν με απασχολει η πολη;
Σε καποια ιατρικη λογικα περνας και ισως στην οδοντιατρικη θεσσαλονικης, αν ισχυουν και τα στατιστικα που παρατεθηκαν στο σχετικο θεμα, αλλα μην παιρνεις ως δεδομενο αυτα που λεω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Από 9769 μέχρι 9789 είναι όλοι τεχνολογική 2 και οι περισσότεροι τα έχουν πάει εξαιρετικά καλά! εδώ κάτι παίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennyd

Νεοφερμένος

Ο Pennyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παίζει με 18390 νομικη Κομοτηνής ;; Ας απαντήσει κάποιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
εμασ τεχνολογικη εγραψαν αριστα σχεδον ολοι στη δικοικηση και στον προγραμματισμο και σωθηκαν πωσ πιστευετε να πανε οι βασεισ στο τριτο πεδιο; δεν ητναμωσ μεγαλο τμημα ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
έβγαλα 19604 στο 3ο πεδίο και 19435 στο 2ο και 4ο... :D
δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμη, ειδικά για την έκθεση!
μαθηματικό ή ιατρική; ιδού η απορία...
πηγαινε ιατρικη αν δε σου αρεσει διαλεξε με το 10% μαθηματικο (οχι τπτ αλλο για να μη σε πριζουν κιόλας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
18540 σε 3ο και 18480 2ο/4ο
Οριακά περνάω σε σχέση με πέρσυ αλλα με έχει φάει η αγωνία.
Λετε να ανεβει η ιατρικη να παθουμε καμια πλακα σαν περσυ?...
Και μετα την ιατρικη τι? Να επιλεξω φαρμακευτικη που είναι σχετικό ή μετσόβιο που μου αρέσει επίσης? (πχ χημικοί ή και μηχανολόγοι αν πέσουν)
Έχω ακούσει γενικά την άποψη πως όσοι δεν περνάνε ιατρική πανε φαρμακευτική, αλλα η έρευνα στη φαρμ μου αρέσει..
Τι θα με συμβουλεύατε όσοι ξέρετε; Ευχαριστώ πολύ!

(ελπίζω βέβαια να μην ανέβουν η ακόμα και να πέσουν οι βασεις στις ιατρικες και να λυθει το προβλημα μ αυτοματως..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,784 μηνύματα.
κατερω

Να ξέρουν άλλοι για σένα; Λίγο δύσκολο..:D Το μόνο που σου λέμε είναι ότι οι επιστήμες "επικοινωνούν" μεταξύ τους μέσω μετ/κών σπουδών ή κοινών μαθημάτων / κατευθύνσεων προπτυχιακά. Μπορείς να ψάξεις σχετικά. Γνωρίζω χημικούς οι οποίοι έχουν Ph.D σε οικονομικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Ευχαριστωω nPb! Θα το ψαξω αμεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
9 υποψήφιοι που άγγιξαν την κορυφή

Έχει πλάκα αυτό εδώ :
Συστηματικό διάβασμα, χωρίς ακρότητες
και αυτό :
Για την προετοιμασία της είπε ότι διάβαζε συστηματικά, αλλά χωρίς ακρότητες.

εχμμμ...
Δεν έφθασα σε ακρότητες, απλά διάβαζα πολύ από το Γυμνάσιο, ενώ τον τελευταίο χρόνο κόπηκε κάθε έξοδος

Αυτο το ''ακροτητες'' με ζάλισε.Ποσο μονοτονοι μπορει να γίνουν οι δημοσιογράφοι ή οι υποψήφιοι που το ειπαν.:bleh:
Παντως,συγχαρητήρια στα παιδιά αυτά :clapup:
Αλλά εμεις έχουμε ενα σωρό τέτοιους στο αησκουλ. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σας αρέσει η Βιολογία λέτε θα πάω Ιατρική που χει 2 Βιολογίες εκεί στην αρχή.
Σας αρέσουν τα Μαθηματικά λέτε θα πάω ΗΜΜΥ γιατί έχει στο α εξαμηνο θα κάνουν λίγο απ'τα μαθηματικά που ξέρετε.
Ένας να βρεθεί να σκεφτεί τι βγαίνει από αυτή τη σχολή και τι επάγγελμα θα κάνει στη ζωή του...πουθενά.
Θα μου πεις το πτυχίο δεν σου καθορίζει επακριβώς τι θα γίνεις αλλά σε κάποιες σχολές στο ορίζει. Αν σπουδάσεις Ιατρική γιατρός θα γίνεις. Εκτός κι αν σπουδάζεις 6 χρόνια για να το γυρίσεις μετά και να ανοίξεις κομμωτήριο.

Πέρα από τα μαθήματα του α εξαμήνου , ρίχτε και μια ματιά στα υπόλοιπα και στις επαγγελματικές ευκαιρίες.
Κι εμένα μ'αρέσουν τα μακαρόνια. Δεν άνοιξα εργοστάσιο όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
9 υποψήφιοι που άγγιξαν την κορυφή

Έχει πλάκα αυτό εδώ :

και αυτό :


εχμμμ...


Αυτο το ''ακροτητες'' με ζάλισε.Ποσο μονοτονοι μπορει να γίνουν οι δημοσιογράφοι ή οι υποψήφιοι που το ειπαν.:bleh:
Παντως,συγχαρητήρια στα παιδιά αυτά :clapup:
Αλλά εμεις έχουμε ενα σωρό τέτοιους στο αησκουλ. :pfff:
νομίζω όλοι ξέρουμε ότι είναι στημένες οι συνεντεύξεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,784 μηνύματα.
Σας αρέσει η Βιολογία λέτε θα πάω Ιατρική που χει 2 Βιολογίες εκεί σητν αρχή.
Σας αρέσουν τα Μαθηματικά λέτε θα πάω ΗΜΜΥ γιατί έχει στο α εξαμηνο θα κάνουν λίγο απ'τα μαθηματικά που ξέρετε.
Ένας να βρεθεί να σκεφτεί τι βγαίνει από αυτή τη σχολή και τι επάγγελμα θα κάνει στη ζωή του...πουθενά.
Θα μου πεις το πτυχίο δεν σου καθορίζει επακριβώς τι θα γίνεις αλλά σε κάποιες σχολές στο ορίζει. Αν σπουδάσεις Ιατρικής γιατρός θα γίνεις. Εκτός κι αν σπουδάζεις 6 χρόνια για να το γυρίσεις μετά και να ανοίξεις κομμωτήριο.

Πέρα από τα μαθήματα του α εξαμήνου , ρίχτε και μια ματιά στα υπόλοιπα και στις επαγγελματικές ευκαιρίες.
Κι εμένα μ'αρέσουν τα μακαρόνια. Δεν άνοιξα εργοστάσιο όμως.

Πες τα ρε sozi. Έχουν μπλέξει αυτό που τους αρέσει επειδή το "κατάλαβαν" δια φροντιστηριακής παπαγαλίας με αυτό που θα μπορούσαν να κάνουν ως αυριανοί επαγγελματίες σε δεδομένα αγοράς. Μην ξεχνάμε ότι ελάχιστα μετράει στις μέρες μας το βασικό πτυχίο ως διαβατήριο για εργασία. Χρειάζονται πολλοί τίτλοι σπουδών αλλά κυρίως ικανότητες για δουλειά που η πλειοψηφία των φοιτητών / πτυχιούχων δεν έχει (δεν τις διδάχτηκαν στο φροντιστήριο).

Polymnia, το 10ωρο ημερήσιο φροντιστήριο δεν είναι ακρότητα. Να προσθέσω και τα διαγωνίσματα προσομοίωσης ανά σαββατοκύριακο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
9 υποψήφιοι που άγγιξαν την κορυφή

Έχει πλάκα αυτό εδώ :

και αυτό :


εχμμμ...


Αυτο το ''ακροτητες'' με ζάλισε.Ποσο μονοτονοι μπορει να γίνουν οι δημοσιογράφοι ή οι υποψήφιοι που το ειπαν.:bleh:
Παντως,συγχαρητήρια στα παιδιά αυτά :clapup:
Αλλά εμεις έχουμε ενα σωρό τέτοιους στο αησκουλ. :pfff:
μονότονοι, είναι αυτοί που στο σχολείο έλεγαν κάθε μέρα "ποοο ρε φίλε χθες έκανα ασκήσεις μαθ κατ μέχρι τις 3μισι" και στο τέλος έγραψαν πολύ κάτω του αναμενόμενου.

το "χωρίς ακρότητες" για μένα έχει βάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μονότονοι, είναι αυτοί που στο σχολείο έλεγαν κάθε μέρα "ποοο ρε φίλε χθες έκανα ασκήσεις μαθ κατ μέχρι τις 3μισι" και στο τέλος έγραψαν πολύ κάτω του αναμενόμενου.

το "χωρίς ακρότητες" για μένα έχει βάση.
όχι, αυτοί λέγονται ''δεν ξέρω τις δυνατότητες μου''
είχα και εγώ παρόμοιο συμμαθητή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,784 μηνύματα.
όχι, αυτοί λέγονται ''δεν ξέρω τις δυνατότητες μου''
είχα και εγώ παρόμοιο συμμαθητή!

όλοι μας είχαμε ένα τέτοιο συμμαθητή:

μια «Μαρία», «θα δηλώσω ΗΜΜΥ γιατί μου αρέσει η Ιατρική» και έναν «δεν ξέρω τις δυνατότητές μου»..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
9 υποψήφιοι που άγγιξαν την κορυφή

Έχει πλάκα αυτό εδώ :

και αυτό :


εχμμμ...


Αυτο το ''ακροτητες'' με ζάλισε.Ποσο μονοτονοι μπορει να γίνουν οι δημοσιογράφοι ή οι υποψήφιοι που το ειπαν.:bleh:
Παντως,συγχαρητήρια στα παιδιά αυτά :clapup:
Αλλά εμεις έχουμε ενα σωρό τέτοιους στο αησκουλ. :pfff:
Ούτε ένας Ημμύτης; Ποτς γένεν αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
9 υποψήφιοι που άγγιξαν την κορυφή

Έχει πλάκα αυτό εδώ :

και αυτό :


εχμμμ...


Αυτο το ''ακροτητες'' με ζάλισε.Ποσο μονοτονοι μπορει να γίνουν οι δημοσιογράφοι ή οι υποψήφιοι που το ειπαν.:bleh:
Παντως,συγχαρητήρια στα παιδιά αυτά :clapup:
Αλλά εμεις έχουμε ενα σωρό τέτοιους στο αησκουλ. :pfff:

Το ένα παιδί που πάει Αμερική το έχω γνωρίσει και νομίζω πως έχει διαφορετική αντίληψη για τις 'ακρότητες' στο διάβασμα από τον απλό άνθρωπο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στην κοινωνία που ζούμε είναι πιο σημαντική η ποσότητα παρά η ποιότητα κι αυτό είναι εμφανές σε όλους τους τομείς.
Γι'αυτό εμένα δεν μου κάνει παράξενο κάποιος όντως να λύνει 3453 ασκήσεις τη μέρα και να πατώσει σε σχέση με κάποιον που έλυνε 10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Παιδια ελεος με αυτους... σιγα πια διαβαζω ποσο βγαλανε και γελαω γιατι φετος ( οπως και καθε χρονο) υπαρχουν παιδια με ιδια αποτελεσματα η και καλυτερα που επειδη μενουν στην επαρχια αναγνωριζονται σε τοπικο επιπεδο μονο.. ενω αυτοι που τυχαινει να ειναι αθηναιοι, να πηγαινουν σε ομιλο φροντιστηριο και αλλα αποθεωνονται μεσα απο στημενες συνεντευξεις που προσπαθουν να δειξουν οτι αυτα τα παιδια δεν ειναι φυτα περαν των αλλων.... Εγω πχ εχω δυο φιλους στην πολη μου που εδωσαν πρωτη φορα φετος, ο ενας θεωρητικη και ο αλλος τεχνολογικη και εβγαλαν και οι δυο 19300 ( αυτος που ηταν θεωρητικη αρχαια 19,1 παρακαλω).... Αυτα τα παιδια, που ειχαν φυσιολογικη ζωη εφηβου και υποψηφιου, γιατι δεν αξιζουν προβολη???? Αλλο παραδειγμα, περσι θυμαστε τι εγινε με τη φυσικη... Βγηκαν καλη ωρα στις εφημεριδες παιδια που εγραψαν 18-19 και λεγαν ποσο δυσκολα ηταν, οτι εγραψαν τοσο με σωστο διαβασμα κλπ... Παλι στην πολη μου ηταν δυο 20 στη φυσικη αλλα..... κανενας ( αυτο μου το ειπε η καθηγητρια της φυσικης στο φροντιστηριο που το διαβασε στην εφημεριδα)...
Γι αυτο μην το δενετε σκοινι κορδωνι οτι αυτοι ειναι οι top.. υπαρχουν αλλοι τοσοι σαν κι αυτους..... Απλως ειχαν την τυχη να εχουν πατερα φραγκατο που τους εξασφαλισε συνεντευξη ( συμβαινουν κι αυτα ναι) η το μεγαλο φροντιστηριο που θελει διαφημιση τα σκαει στην εφημεριδα για τις συνεντευξεις. (και φυσικα δεν κατηγορω τα παιδια που μιλανε, ετσι? )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ένα λογικό άτομο δεν θα έδινε συνέντευξη. Είτε είναι από χωριό, είτε από πόλη, είτε από παντού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top