Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Δε νομίζω να έχει σχέση.
Τελικά βλακεία είπα. Πάνω από 100 δίναμε!:P
Κι αν δεν εξαρτάται απ' αυτό,από τι εξαρτάται..?Δεν είναι λογικό,όσο λιγότεροι οι υποψήφιοι,τόσο λιγότερα να έχουν να ελέγξουν οι καθηγητές και άρα τόσο γρηγορότερα να βγαίνουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Κι αν δεν εξαρτάται απ' αυτό,από τι εξαρτάται..?Δεν είναι λογικό,όσο λιγότεροι οι υποψήφιοι,τόσο λιγότερα να έχουν να ελέγξουν οι καθηγητές και άρα τόσο γρηγορότερα να βγαίνουν?
οχι καλε, αυτο που εχει σημασια ειναι ποτε θα φτασουν στο σχολειο σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
οχι καλε, αυτο που εχει σημασια ειναι ποτε θα φτασουν στο σχολειο σου..
:(Λογικό μου ακούγεται κι αυτό τώρα που το λες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
παιδια δεν μπορω αλλο μ εχει φαει το αγχος.....θελω να περασει αυτη η μερα να δω τ αποτελεσματα κ να ειναι καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
παιδια δεν μπορω αλλο μ εχει φαει το αγχος.....θελω να περασει αυτη η μερα να δω τ αποτελεσματα κ να ειναι καλα!
ολοι αυτο θελουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alekoukitsa

Νεοφερμένος

Η Alekoukitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παιδια και γω τους γονεις σκεφτομαι!σαν τα κορακια θα περιμενουν αυριο....εσεις θα πατε μονοι σας να δειτε τα αποτελεσματα ή θα στείλετε κανέναν άλλον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
παιδια και γω τους γονεις σκεφτομαι!σαν τα κορακια θα περιμενουν αυριο....εσεις θα πατε μονοι σας να δειτε τα αποτελεσματα ή θα στείλετε κανέναν άλλον?
Σιγά μην φωνάξουμε και την θεία από το Σικάγο ρε παιδιά. Έλεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
εγω μονος μου! δε γινεται αλλιως θα αγχωθω περισσοτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
τα αποτελεσματα ενδεχεται να βγουν πιο νωρις απο τις 1???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
τα αποτελεσματα ενδεχεται να βγουν πιο νωρις απο τις 1???
ακουγεται κι αυτο..εγω 1 θα παω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
κι εγω 1 παρα τεταρτο λεω να ξεκινησω απ το σπιτι μου!!ειμαι 2 βηματα απο το σχολειο οποτε γτ να τα δω απ το ιντερνετ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
ε ναι ο καθένας όπως μπορεί ...εγώ είμαι και 25 χρονών και έχω βγάλει ήδη μία σχολή ...το άγχος τις ώρες πριν βγει το τελευταίο μου μάθημα για πτυχίο δεν νομίζω να το χω ξαναπεράσει και ούτε θα το ξαναπεράσω ποτέ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ε ναι ο καθένας όπως μπορεί ...εγώ είμαι και 25 χρονών και έχω βγάλει ήδη μία σχολή ...το άγχος τις ώρες πριν βγει το τελευταίο μου μάθημα για πτυχίο δεν νομίζω να το χω ξαναπεράσει και ούτε θα το ξαναπεράσω ποτέ !

Μπραβο σου!! Πολυ χαιρομαι τους ανθρωπους που εχουν ορεξη για παραπανω γνωσεις... Αν επιτρεπεται ποιο τμημα τελειωσες και που στοχευεις τωρα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
τέλειωσα Αγγλική φιλολογία στο ΑΠΘ και τώρα στοχεύω λογοθεραπεία ή παιδαγωγικό ειδικής ! Ελπίζω δηλάδή !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Άχου,δεν θέλω να βγουν τα αποτελέσματα.
Δεν θέλω,δεν θέλω,δεν θέλω.
Θα αρχίσουν όλοι οι γνωστοί πως έγραψες,πως το ένα πως το άλλο. Τηλέφωνα,στον δρόμο,φβ. Μετά κουτσομπολιά και η απογοήτευση στα πρόσωπα κοντινών ανθρώπων.
Όχι,δεν είμαι έτοιμη να το αντέξω αυτό.
Μην μιλήσω για την ξενέρα που θα φάω.

Σκατά,καλά να πάθω,να διάβαζα.
Ουφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stez

Νεοφερμένος

Ο stez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
https://results.minedu.gov.gr/gel_vathm.php εαν βαλετε τα στοιχεια σας σας εμφανιζει τους βαθμους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Νομίζω πως το αίσθημα του άγχους που έχω είναι χειρότερο από εκείνη την Κυριακή πριν την έκθεση ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω μαζί σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Νομίζω πως το αίσθημα του άγχους που έχω είναι χειρότερο από εκείνη την Κυριακή πριν την έκθεση ...
Στις βάσεις μπορεί να είναι και λίγο χειρότερο το συναίσθημα.....!!! σου το λέω από εμπειρία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top