Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
"Δύο σενάρια παίζουν:Ή είσαι τόσο γαμάτη που έγραψες,παρά τη δυσκολία,ή είσαι τόσο χαζή που έπεσαν παλούκια,δεν έγραψες καλά και δεν το 'χεις καταλάβει κιόλας!":P...Πφφφ,θα με φάει η αγωνία ως τη Δευτέρα τελικά,και δεν το περίμενα!:worry:
χαχαχαχαχχα!!! ΑΚΡΙΒΩΣ τις ίδιες σκέψεις έκανα και εγώ :P
Και εγώ έχω αρχίσει να αγχώνομαι υπερβολικά για τη Δευτέρα όσο το σκέφτομαι όλο και πιο χάλια νομίζω πως έχω πάει :hmm:
και δεν μπορώ να μη πάω σχολείο τη Δευτέρα γιατί έχω υποσχεθεί να χαιρετήσω τους καθηγητές... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Σιγουρα δευτερα βγαινουν τα αποτελεσματα;;; Αν ξερετε κιολας τι ωρα θα μπουν στο σχολειο και ποτε στο ιντερνετ να ημαστε σιγουροι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Πφφφ,κι εμένα τελευταία με φοβίζει η Έκθεση...Επειδή λίγο πολύ στα άλλα ξέρω πού κυμαίνομαι κι έτσι έχω υπολογίσει τα μόριά μου,φοβάμαι μήπως κανένας απρόσμενος βαθμός στην Έκθεση με ρίξει από κει που δεν το περιμένω...Κι απ' την άλλη,θυμάμαι ότι όταν βγήκα απ' την Έκθεση,είχα ένα χαμόγελο μέχρι τ' αυτιά!Αισθανόμουν ότι είχα πάει πολύ καλά!!Και μετά,μόλις είδα τις γενικές αντιδράσεις,σκέφτηκα "Δύο σενάρια παίζουν:Ή είσαι τόσο γαμάτη που έγραψες,παρά τη δυσκολία,ή είσαι τόσο χαζή που έπεσαν παλούκια,δεν έγραψες καλά και δεν το 'χεις καταλάβει κιόλας!":P...Πφφφ,θα με φάει η αγωνία ως τη Δευτέρα τελικά,και δεν το περίμενα!:worry:
Καλά μιλάμε.....και εγώ τα ίδια ακριβώς σκέφτηκα γιατι βγαίνοντας χαμογελούσα και όταν πήγα φροντ και άκουσα πώς έγραψαν οι άλλοι έπαθα "κατάθλιψη".....αντε να δούμε...:redface:

Λογικά θα το έχετε δεί αλλά είδατε τί δήλωσε η Αρβελέρ στις 21-05-2012 που ήταν καλεσμένη στα πλαίσια των εκδηλώσεων για τα "ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ" του Διδυμοτείχου??.......η ίδια λέει "δεν είναι καλά που έβαλαν το κείμενό μου στα παιδιά"..."τα κείμενά μου είναι δύσκολα.....δεν κάνουν για τα παιδιά"



Από προσωπική εμπειρία,σας προτείνω να κρατάτε μικρό καλάθι μέχρι τη Δευτέρα,γιατί δεν έρχονται πάντα τα πράγματα όπως τα υπολογίζουμε.
Πέρυσι έλεγα 92-95 Βιολογία κατ.,94 Α βαθμολογητής,84 ο Β βαθμολογητής.
Χημεία κατ. υπολόγιζα 93-95,92 ο Α βαθμολογητής,80 ο Β...
Στο 1ο μάθημα (επειδή κοίταξα τα αποκόμματα) σε 2-3 ασκησούλες,ενώ ο ένας βαθμολογητής μου είχε βάλει όλα τα μόρια,ο δεύτερος μου έβαλε τα μισά.
Στη Χημεία από την άλλη,είδα τη μεγαλύτερη κουλαμάρα που είχα ακούσει τουλάχιστον μέχρι τότε για τις πανελλαδικές (για να μην πω και μέχρι σήμερα).0 (μηδέν...πώς το λένε,zero!)/14 ο δεύτερος βαθμολογητής στο διάγραμμα στο Γ1 που το είχα λύσει...okay... :P
Ευτυχώς δεν είμαι και από τα άτομα που ανοίγονται,οπότε πέρυσι (όπως και φέτος) απαντούσα με φράσεις του τύπου "Καλά","Θα δείξει..." κλπ κλπ.
Αν σας ρωτάνε πως τα πήγατε,ΜΗΝ απαντάτε με μόρια πριν βγουν οι βαθμοί.Πολύ πιθανό (το πιθανότερο) να πέσετε μέσα.Απλά επειδή υπάρχουν και περιπτώσεις γκαντέμηδων (Εγώ φερ' ειπείν! xD),όπως προείπα...μικρό καλάθι! ;)
Καλά τώρα με έκανες να ανησυχώ και να αμφιβάλω και για τα μαθήματα που ήμουν σίγουρος.....:(

Σιγουρα δευτερα βγαινουν τα αποτελεσματα;;; Αν ξερετε κιολας τι ωρα θα μπουν στο σχολειο και ποτε στο ιντερνετ να ημαστε σιγουροι.
Κοίτα να δεις από την στιγμή που το ανακοίνωσαν στο site του υπουργείου παιδείας είμαι σχεδόν σίγουρος ότι όντως θα ανακοινωθούν την Δευτέρα. Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria1970

Νεοφερμένος

Η maria1970 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Στις 13.00 στα λύκεια δεν έχει αναβληθεί τίποτα μεχρι στιγμής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
οϊ οϊ οϊ παναγία μου, από τη μια λέω , "να βγουν να ησυχάσουμε"
και από την άλλη "δεν το καθυστερούμε κανένα μήνα ακόμη?"
πφφφ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
οϊ οϊ οϊ παναγία μου, από τη μια λέω , "να βγουν να ησυχάσουμε"
και από την άλλη "δεν το καθυστερούμε κανένα μήνα ακόμη?"
πφφφ...
Και εγώ μία από τα ίδια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
αντε να βγουν να ησυχασουμ βρε παιδια!!:)
να ξεκολλησει το μυαλο μας απο αυτες τις ηλιθιες πανελληνιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
αντε να βγουν να ησυχασουμ βρε παιδια!!:)
να ξεκολλησει το μυαλο μας απο αυτες τις ηλιθιες πανελληνιες...
και ξέρεις το ωραίο ε;.... μετά θα αγχωνόμαστε ΚΑΙ για τις βάσεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Πάντα υπάρχει ένας φόβος τελικά .
Κλείνεις μια υπόθεση και ανοίγει μία άλλη !
Αύριο οι βάσεις ( αχ!οι ώρες δεν περνούν με τίποτα , κοιμάμαι και το σκέφτομαι) , μετά το μηχανογραφικό που πρέπει να γίνει με πολύ προσοχή, μετά οι βάσεις , μετά το σπίτι, μετά η προσαρμογή, μετά η σχολή και το διάβασμα σε αυτή, μετά εκείνο , μετά το άλλο.
Πάντα να τρέχουμε να προλάβουμε κάτι, να αντιμετωπίσουμε κάτι. Αυτό άραγε είναι η ζωή? Οι κάποιοι άλλοι απαιτούν να πάμε με αυτό το ρυθμό.?
Τέλος πάντων, καλή επιτυχία σε όλους μας αύριο :) όλα θα πάνε καλά ακόμα κι αν σαν πρώτη εικόνα δε μας αρέσουν τα αποτελέσματα. Η κα της φυσικής μου μου είπε, το αυριανό δάκρυ θα γίνει τον Αύγουστο ένα τεράστιο χαμόγελο :) Το εύχομαι λοιπόν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αν είναι να γελάσω τον Αύγουστο,ας ρίξω καταρράκτες δάκρυα αύριο.....!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Παιδιά, στο δικό μου σχολείο τα αποτελέσματα θα αναρτηθούν μετά τις 09:30'.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Οντως παιδια, και γω ανυπομονω περισσοτερο να ανακοινωθουν οι βασεις, να δω αν τελικα περασα. Για πρωτη φορα, περιμενω να ρθει ο σεπτεμβρης με τοση αγωνια. Για τους περισσοτερους μια νεα ζωη θα ξεκιναει. Οχι παλι δηλαδη μια απ τα ιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Και πόσα παιδιά δώσατε απ' το σχολείο σου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
οσοι δώσανε σε αλλο εξεταστικο κεντρο , τους βαθμους τους παιρνουν απο το εξεταστικο κεντρο που δωσανε η απο το λυκειο τους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Σε εμένα απευθύνεσαι;
Ναι,σόρι που δεν παρέθεσα το μήνυμα,απλά έχω υπερένταση ελαφρώς....:eek::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Ναι,σόρι που δεν παρέθεσα το μήνυμα,απλά έχω υπερένταση ελαφρώς....:eek::P
Δεν πειράζει!:P
Ε, νομίζω περίπου 85-90 παιδιά δίναμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Δεν πειράζει!:P
Ε, νομίζω περίπου 85-90 παιδιά δίναμε!
Wtf??Δλδ σ' εμάς που δίναμε 20,πότε θα βγουν??Ή δεν είναι κριτήριο αυτό??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Wtf??Δλδ σ' εμάς που δίναμε 20,πότε θα βγουν??Ή δεν είναι κριτήριο αυτό??
Δε νομίζω να έχει σχέση.
Τελικά βλακεία είπα. Πάνω από 100 δίναμε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
οσοι δώσανε σε αλλο εξεταστικο κεντρο , τους βαθμους τους παιρνουν απο το εξεταστικο κεντρο που δωσανε η απο το λυκειο τους?

Από το λύκειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top