Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
οντως αυτο δεν ειναι τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Εδώ στους βαθμούς και δε μπορώ να κοιμηθώ, στις βάσεις θα μεθύσω κιόλας :ρ
Φοβάμαι πάρα πολύ , φοβάμαι τι θα δω, ότι θα απογοητεύσω πολλά άτομα που πίστευαν σε εμένα και με εξοργίζει το γεγονός ότι κάποιοι θα πουν "ιιιιιι η Σέβη έμαθες πόσο έβγαλε?" 'αντι να έρθουν να με ρωτήσουν κατά πρόσωπο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Εδώ στους βαθμούς και δε μπορώ να κοιμηθώ, στις βάσεις θα μεθύσω κιόλας :ρ
Φοβάμαι πάρα πολύ , φοβάμαι τι θα δω, ότι θα απογοητεύσω πολλά άτομα που πίστευαν σε εμένα και με εξοργίζει το γεγονός ότι κάποιοι θα πουν "ιιιιιι η Σέβη έμαθες πόσο έβγαλε?" 'αντι να έρθουν να με ρωτήσουν κατά πρόσωπο!
Όλοι τους ίδιους φόβους έχουμε...Κουράγιο και υπομονή. Αγανακτώ με όλους αυτούς που μας έχουν πείσει ότι οι πανελλήνιες είναι ένα μείζον ζήτημα και όλα στη ζωή μας εξαρτώνται από αυτό. Υπάρχουν τόσα άλλα σημαντικά ζητήματα. Αρρώστιες, φτώχεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Μερικες φορες εχουμε την εντυπωση οτι ολος κοσμος περιστρεφεται γυρω απο μας, αλλα δεν ειναι ετσι. Αυριο θα χουν και αλλοι τις δικιες τους σκοτουρες, σιγα μη κατσουν να ασχοληθουν με ποσο εβγαλε ο καθενας μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Δεν ξέρω για εσένα fretoe αλλά εδώ σίγουρα το κάνουν . Γιατί μπορεί κάποιοι να έγραψαν τέλεια , αλλά το αίσθημα του ανταγωνισμού ακόμα υπάρχει.
Καλά σίγουρα υπάρχουν μεγαλύτερα προβλήματα στη ζωή και πόσο μάλλον τώρα.
Μόλις πριν έβλεπα στο mega τους πρωταγωνιστές με ανθρώπους που πραγματικά παλεύουν να ξεφύγουν από τα ναρκωτικά και δε μπορούν.
Κι εμείς σκάμε για αύριο. Αλλά δυστυχώς φτάσαμε στο σημείο οι "σκοτούρες" μας να χωρίζονται έτσι .
Μέχρι τα 18 είναι οι πανελλήνιες , μέχρι τα 23 είναι το πτυχίο , μετά η εύρεση εργασίας, μετά η οικογένεια και μετά η σύνταξη .
Ξεχνάμε πολλά μέσα στο άγχος μας ....αλλά μας δικαιολογώ στο μεγαλύτερο ποσοστό.
Έτσι μας ήθελαν και σε ανύποπτο χρόνο , τα κατάφεραν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Πάντως εγώ τώρα βλέπω το school tube που λέει ένας καθηγητής για την περίοδο και τη συχνότητα. Έχει πολλή πλάκα γενικά, ξαναθυμάμαι πως περνούσαμε το χειμώνα στο σχολείο με τα καλά και τα άσχημά του... ξεφυγα λίγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Θυμαμαι το τι περασα κ εγω περσι παραμονη των αποτελεσματων κ πραγματικα συμπασχω μαζι σας. Εχω βεβαια κ εγω το αγχος μου γιατι περιμενω να δω πως πηγαν οι φιλοι μου που εδιναν εφετος ,πιστευω τελεια ,ελπιζω κ ολοι εσεις το ιδιο τελεια να πηγατε!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Τελικά αυτή η βραδιά δε συγκρίνεται με αυτή πριν την Έκθεση......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Τελικά αυτή η βραδιά δε συγκρίνεται με αυτή πριν την Έκθεση......
ουτε εκεινη τη βραδια ουτε τωρα εχω αγχος....
πολυ περιεργο ομολογω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
εγω παλι δεν ειμαι καθολου αγχωμενος. Απο τοτε που τελειωσαμε σχεδον ξεχναω οτι εδωσα πανελληνιες και ειμαι χαλαρα μπανακι, καφε. Και καθε φορα που μπαινω εδω μεσα με αγχωνετε. αγχωθηκα τωρα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ε ρε παιδιά,τι λέμε τώρα,λογικό είναι εδώ μέσα να υπάρχει γενικά κλίμα άγχους απόψε......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
να ρωτησω μπορειτε να μου δωσετε ενα λινκ που να αναφερει τον αριθμο των εισακτεων σε καθε σχολη για τους πολυτεκνους?

να ρωτησω μπορειτε να μου δωσετε ενα λινκ που να αναφερει τον αριθμο των εισακτεων σε καθε σχολη για τους πολυτεκνους?


α οκ νομιζω βρηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αν θες παράθεσέ το εδώ,γιατί με ενδιαφέρει κι εμένα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

Eva.dim

Νεοφερμένος

Η Eva.dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Tα στατιστικά των βαθμολογιών ξέρουμε πότε βγαίνουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Tα στατιστικά των βαθμολογιών ξέρουμε πότε βγαίνουν;

Την ίδια ακριβώς απορία μοιραζόμαστε!
ανακοινώνονται πουθενά στο νετ ή θα πρέπει να ψάχνουμε στις εφημερίδες;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
παιδια πολλους θετικο-τεχνολογικους εχει εδω μεσα. οι της θεωρητικης που κρυφτηκαν? εγω εβγαλα 16.800 πρωτο πεδιο και προλαβα και εμαθα τα αποτελεσματα μ απο τις 7μιση το πρωι on line. ημουν τοσοοο τυχερη. αντε ευχομαι σε ολους να μπουν εκει που θελουν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KathrineDestiny

Νεοφερμένος

Η KathrineDestiny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Sorry, έχω μια απορία. Μπορώ να δω την αναλυτική βαθμολογία σε κάποια μαθήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Αναλυτική βαθμολογία γίνεται να δούμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μέχρις στιγμής έχω το ρεκόρ με 16 μόρια 9στα μαθηματικά όχι σε κανένα θεωρητικό). Να δούμε αν θα με ξεπεράσει κάποιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top