Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

KatiexXxMissMexX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Αντε και καλη μας επιτυχια αυτες τις δυο εβδομαδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
νομιζω δεν θα μπορεσω να κοιμηθω αποψε.
Αυτο συμβαινει καθε φορα που περιμενω με ανυπομονησια την επομενη μερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
νομιζω δεν θα μπορεσω να κοιμηθω αποψε.
Αυτο συμβαινει καθε φορα που περιμενω με ανυπομονησια την επομενη μερα.
Ξαπλώσε στις 11 και άρχισε να φαντάζεσαι με τα ματιά κλειστά σχήματα, μην αφήσεις το
Μυαλο Σου να ξεφεύγει προς τις πανελληνιες, και μην κίνησε ενώ έχεις ξαπλωσει ώστε
Να βοηθήσει και το σώμα.

Εγω πέρσι είχα το ίδιο πρόβλημα δε με έπαιρνε ο ύπνος. Φρόντισα να ξυπνησω νωρίς σήμερα
Για να μην έχω αυτο το θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
νομιζω δεν θα μπορεσω να κοιμηθω αποψε.
Αυτο συμβαινει καθε φορα που περιμενω με ανυπομονησια την επομενη μερα.

Eγώ πάντως το βράδυ πριν την Έκθεση είχα κάνει τον πιο γαμάτο ύπνο. Κοιμήθηκα κατά τις 2 - ξύπνησα 6 και ένιωθα τέλεια. Σαν να είχα κοιμηθεί αιώνες.

Φυσικά είδα και όνειρο με το θέμα των Πανελληνίων, και ναι οραματίστηκα το "Ίντερνετ". :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Καλη μας επιτυχια για αυριο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
διο πρόβλημα δε με έπαιρνε ο ύπνος. Φρόντισα να ξυπνησω νωρίς σήμερα
Για να μην έχω αυτο το θεμα


Το ιδιο εκανα και εγω. Απο τις 7μιση ειμαι ξυπνια.;)

Eγώ πάντως το βράδυ πριν την Έκθεση είχα κάνει τον πιο γαμάτο ύπνο. Κοιμήθηκα κατά τις 2 - ξύπνησα 6 και ένιωθα τέλεια. Σαν να είχα κοιμηθεί αιώνες.

Με 4 ωρες υπνο, και ενιωθες τελεια; Μια χαρα εισαι. Εγω, οχι 4, αλλα ουτε με 7 δεν μπορω. Ζαλιζομαι και παραπαταω:hypno::hypno:. Οσο για το μυαλο μου... κοιμαται ακομα. Χαχα. :laugh::laugh::laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Φυσικά είδα και όνειρο με το θέμα των Πανελληνίων, και ναι οραματίστηκα το "Ίντερνετ". :P
Σου στέλνω σε πιμι το νούμερό μου και περιμένω τηλ γύρω στις 06.00 το πρωί ελπίζοντας πως θα είσαι τόσο εύστοχη και φέτος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Σου στέλνω σε πιμι το νούμερό μου και περιμένω τηλ γύρω στις 06.00 το πρωί ελπίζοντας πως θα είσαι τόσο εύστοχη και φέτος...

χαχαχα. εισαι φοβερος !!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KatiexXxMissMexX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Εχω την αισθηση οτι δεν θα ξερω πως να αρχισω, τι να γραψω, πως θα μπλοκαρω ! Γιατιιιιι :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Εχω την αισθηση οτι δεν θα ξερω πως να αρχισω, τι να γραψω, πως θα μπλοκαρω ! Γιατιιιιι :'(
Γιατί έχει μπλοκάρει το μυαλό σου!
Βγες μια βόλτα έξω με φίλους, χαλάρωσε, κοιμήσου κι αύριο θα δεις ότι όλα θα πάνε καλά!
Don't worry θα γράψεις εξαιρετικά αύριο! :D

ps. (Η χαρουλίτα με άφησε υπεύθυνο εδώ...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Σου στέλνω σε πιμι το νούμερό μου και περιμένω τηλ γύρω στις 06.00 το πρωί ελπίζοντας πως θα είσαι τόσο εύστοχη και φέτος...

Χαχα οκ οκ :D

Καλή επιτυχία παιδιά! Σκίστε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
άντε παιδιά ξεκούραση τώρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva.dim

Νεοφερμένος

Η Eva.dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Πόσες πιθανότητες υπάρχουν να μην έχεις ανεβάσει πυρετό όλη τη χρονιά και να ανεβάζεις παραμονή Πανελληνίων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
τελος το διάβασμα!
(για σήμερα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
παίδες καλή επιτυχία σε όλους σας!

Αύριο κάνετε το πρώτο σας βήμα προς νέες πορείες και περίπλοκα ακαδημαϊκά μονοπάτια. :clapup:
φροντίστε να το διασκεδάσετε και μην αφήσετε το άγχος να σας στερήσει τον ενθουσιασμό.

Κλείστε pc και βγείτε να ξελαμπηκάρετε.
Βιβλία μετά τις 7 μμ κλείνουν πάραυτα και δια ροπάλου! :ropalo:

Γερά με τσαμπουκά ρε! 8)
Αλληλεγγύη στους υποψήφιους. :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Πόσες πιθανότητες υπάρχουν να μην έχεις ανεβάσει πυρετό όλη τη χρονιά και να ανεβάζεις παραμονή Πανελληνίων;

οσες ειχες ολη τη χρονια. Δεν ανεβαζεις τυχαια πυρετο. Αμα προσεχεις, να μην κρυωσεις , δεν θα ανεβασεις. Αλλωστε ο καιρος ειναι καλυτερος τωρα, δεν κινδυνευεις να αρρωστησεις.;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Μηπως ανεβασε και το λεει ειρωνικα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πόσες πιθανότητες υπάρχουν να μην έχεις ανεβάσει πυρετό όλη τη χρονιά και να ανεβάζεις παραμονή Πανελληνίων;

Εγώ Βιολογία κατεύθυνσης πήγα να γράψω με 38 πυρετό.:/:
Περιττό να πω πως όλη την χρονιά ούτε συνάχι δεν είχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Σας ευχομαι ολοψυχα καλη επιτυχια, να εχετε στο μυαλο σας οτι μετα απο 1-2-3 εξεταστικες οι πανελληνιες θα σας φαινονται ανεκδοτο και θα παρακαλατε να γυρισετε στην 21η Μαιου! Καλο κουραγιο και ψυχραιμια, ειναι αδικο απο το χαζο αγχος να χασετε τη σχολη που στοχευετε...γερα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Εγώ Βιολογία κατεύθυνσης πήγα να γράψω με 38 πυρετό.:/:
Περιττό να πω πως όλη την χρονιά ούτε συνάχι δεν είχα.
Και πώς έλυσες την άσκηση στο 4ο θέμα;
Αφού σε υψηλές θερμοκρασίες σπάνε οι αλυσίδες και σταματάει η δράση των ενζύμων που συμμετέχουν στις διαδικασίες της αντιγραφής και της μεταγραφής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top