Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.

Έλα να χαλαρώνουμε παιδιά!
Εισπνοή.... οοουυυυυυφ
Εκπνοή...φοοοοοοοουυυυυυ
(Κάνει και για διάβασμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
οσο πλησιαζει η Δευτερα, τοσο περισσοτερο δεν μπορω να συγκεντρωθω στο διαβασμα:worry:. Περασα μια ολοκληρη ΒΑΡΕΤΗ χρονια στο σπιτι, και τωρα ανυπομονω να παω να γραψω:D. Ειμαι πολυ χαρουμενη που ηρθε το καλοκαιρι. Σε 2-3 βδομαδες θα ξεμπερδεψουμε και με τις εξετασεις.Μια χαρα θα ειναι.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
8 παρα τεταρτο πρεπει να ειμαστε εκει; Εγω για 7.20 ακουσα τη Δευτερα που ειναι πρωτη μερα...
Οχι καλε! Και εμας 8 παρα τεταρτο μας ειπαν! Μην πας τοσο νωρις και αγχωθεις τρελα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Τίποτα εκτός από το να χαλαρώσουμε λίγο, νομίζω!
Να πω την αλήθεια, βαριεμαι τοοοοοοοοσο μα τοοοοοοοοσο πολύ να διαβάσω
δεν μπορώ άλλο. Παρολαυτά όμως σκέφτομαι πως είναι κρίμα να μη διαβάσω και να τα θαλασσώσω τώρα στο τέλος
και έτσι στην ουσία κάνω ψυχολογικό πόλεμο στον εαυτό μου μπας και στρωθώ... xD

Ενα ταμα στον Αγιο Φανουρη να μας φανερωσει τα θεματα δε θα ταν κι ασχημη ιδεα! :P:D
Η καθηγητρια μου ειπε να δωσουμε βαση στα αιτια της παγκοσμιας κρισης...
Ούτε ο Άγιος Φανούρης δεν μπορεί να μας φανερώσει τα θέματα :(
Σε εμάς είπε πως πιστεύει κάτι σε πολιτισμό ή δημοκρατία... :hmm:
ο κάθε ένας λέει οτι θέλει στην έκθεση :P


Οχι καλε! Και εμας 8 παρα τεταρτο μας ειπαν! Μην πας τοσο νωρις και αγχωθεις τρελα!
και εμάς 8 παρα είπαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Ποδοσφαιρικό .

Γενικά, με αυτούς τους θεματικούς, πώς παίζετε; Τους διαβάζετε και μετά τους λέτε, ή απλά ρίχνετε ιδέες στο τσερβέλο;
Αυτό το παιχνίδι έπαιζα με ένα φίλο μου στην πληροφορική στο σχολείο:D
Eγω δεν ξερω απο που να λυσω...
Να κανω απο τα θεματα του Μπαρλα???
Αν δεν τα έχεις κάνει και θέλεις να ασχοληθείς με ασκήσεις, ξεκίνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Αυτό το παιχνίδι έπαιζα με ένα φίλο μου στην πληροφορική στο σχολείο:D

Αν δεν τα έχεις κάνει και θέλεις να ασχοληθείς με ασκήσεις, ξεκίνα.

Εσύ μέλλοντα συνάδελφε, διαβάζεις;
Πώς πάει η έκθεση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Εσύ μέλλοντα συνάδελφε, διαβάζεις;
Πώς πάει η έκθεση;
Διάβασα προχθές τα κείμενα από κάτι διαγωνίσματα.
Διάβασα χθες το πρωί θεωρία και μια θεματική ενότητα.
Σήμερα τίποτα:clapup:
Αύριο το πρωί θεωρία ξανά και άλλη μια θεματική ενότητα.
Σκοτώνομαι στο διάβασμα. Αλλά εντάξει, όλη τη χρονιά πέθανα στο διάβασμα, την τελευταία εβδομάδα θα σωθώ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleokasap

Νεοφερμένος

Η kleokasap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
μετα απο 12 χρονια σχολικης ζωης καιρος ειναι να την αφησουμε πισω σιγα σιγα!!! καλη επιτυχιαα σε ολους μας χωρις αγχος εξαλλου ο,τι μαθαμε μαθαμε....:) και πανω απ ολα να δωσουμε τον καλυτερο μας εαυτο στην πρωτη στην ουσια δυσκολια της ζωης μας....και να θυμαστε πως οποιο και να ειναι το αποτελεσμα η προσπαθεια μετραει περισσοτερο!!! ( ειμαι καινουρια στην παρεα αν και λιγο αργα ...αλλα χαζευα που και που την ιστοσελιδα και μ αρεσε πολυ:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
πωωωω θα τρελαθώ... μετά απο θεωρία της έκθεσης
νιώθω πως δεν ξέρω τίποτα απο τα άλλα μαθήματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VolPe

Νεοφερμένος

Ο VolPe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Και εγω προσπαθω να ηρεμησω με λιγη μουσικουλα

Νομιζω αρκετα διαβασα Εκθεση για σημερα,εξαλλου πιστευω πως πρεπει να εχεις και καποια εφεση στο λογο,γραφεις ευκολοτερα μεγαλους βαθμους(οκ εγω δεν την εχω).Παω να διαβασω καμια ωριτσα ιστορια και μετα εξω να παρω λιγο αερα.Απλα σκεφτειτε πως ειναι το προ-τελευταιο Σαββατο που θα περασουμε ως "δεσμωτες".Καλο διαβασμα! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
πωωωω θα τρελαθώ... μετά απο θεωρία της έκθεσης
νιώθω πως δεν ξέρω τίποτα απο τα άλλα μαθήματα!!
Αυτο θα το νιωθουμε (λογικα) μετα απο καθε μαθημα που θα διαβαζουμε, οποτε μην αγχωνεσαι!
Οταν πιασεις την βιολογια μευθαυριο θα δεις οτι τα ξερεις ολα πολυ καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
2 μερες και σημερα!!!
Ολα αρχιζουν και τελειωνουν τωρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
καλη επιτυχια σε ολους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
παιδιά υπάρχουν θέματα με απορίες για την έκθεση και την βιολογία γενικής :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleokasap

Νεοφερμένος

Η kleokasap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
την δευτερα θα μας λυθουν οι αποριες!!! εγω δεν ξερω ρε παιδια ενω περασα το αγχος της ζωης μου ολο τον καιρο ειδικα πριν ενα μηνα.... τωρα νιωθω πολυ καλα και πολυ αισιοδοξη( και πολυ κουρασμενη βεβαια αλλα ενταξει)!!!! :P για τι σχολη στοχευουμε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
την δευτερα θα μας λυθουν οι αποριες!!! εγω δεν ξερω ρε παιδια ενω περασα το αγχος της ζωης μου ολο τον καιρο ειδικα πριν ενα μηνα.... τωρα νιωθω πολυ καλα και πολυ αισιοδοξη( και πολυ κουρασμενη βεβαια αλλα ενταξει)!!!! :P για τι σχολη στοχευουμε???

Πρώτη επιλογή: MIT
Δεύτερη: ΗΜΜΥ
Τρίτη: ΑΣΣΟΕ ΠΛΗΡΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
ΜΙΤ???
το αμερικάνικο ή το ελληνικό (magnisian's institute of technology :P ) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleokasap

Νεοφερμένος

Η kleokasap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
με το καλο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
MIT ποιο τμημα; :P
Στοχευω για ιατρικη ή μαθηματικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top