Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Δεν νομίζω πως χρειάζεται να το δώσεις από τόσο νωρίς, όσες περισσότερες φορές το ελέγξεις τόσο καλύτερα για εσένα:)

Τι να ελέγξεις στη Βιολογία;
Εννοείται πως θα το δω 3-4 φορές αλλά παραπάνω δεν έχει νόημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Όσες περισσότερες τόσο το καλύτερο. Αν και καταντάει ψυχαναγκασμός να κοιτάς τι έγραψες για 45 λεπτά :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ρε παιδια, εγω δεν κοιταω ποτε τι εγραψα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Κακώς, αν δεν αξιοποιήσεις το χρόνο σου μετά αν κάνεις καμιά πράξη λάθος(τοκ τοκ) θα έχεις τύψεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Εγώ κοιτώ, όταν τελειώνω ένα σκέλος. Άμα έχω όρεξη στο τέλος κοιτώ συγκεντρωτικά.
Γιατί μετά από κάποιο διάστημα κουράγιο 0.:P
Αλλά χρειάζεται η επανάληψη, πολλές φορές ξεφεύγουν ορθογραφικά πχ, ή εκφραστικά λάθη.
Ή κάποιες φορές, διαβάζοντας μια απάντηση από μέσα μου, κάποια λέξη μου ταιριάζει καλύτερα σε μια πρόταση από κάποια άλλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ρε παιδια, εγω δεν κοιταω ποτε τι εγραψα...
Ε στην συγκεκριμένη περίπτωση πρέπει να τα κοιτάξεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ρε παιδια, εγω δεν κοιταω ποτε τι εγραψα...

Αάμα τα πολυτσεκάρω, μετά διορθώνω λάθος τα σωστά, καλός ο έλεγχος αλλά μη το μυρμιράμε κιόλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Έτσι έτσι. Αντώνη ακόμη και κάτι να παει στραβά το πολυ πολυ να τα πούμε στην Ξάνθη ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Έτσι έτσι. Αντώνη ακόμη και κάτι να παει στραβά το πολυ πολυ να τα πούμε στην Ξάνθη ^_^
Στην χειρότερη, Χανιά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Σαλονίκα θα περάσετε ρε, μη φοβού.

Όσον αφορά τον επανέλεγχο, μου φαίνεται τεράστια μαλακία να φύγεις σύντομα.Γράφουμε αργά μετά από σκέψη αν πρόκειται για εύκολο μάθημα, γιατί οι γκάφες παραμονεύουν.Και όταν τελειώσει το γράψιμο και έχουμε 1+ ώρα ακόμη, το ξανακοιτάμε μέχρι να πούμε ότι "τέλος, αυτά ξέρω,δεν έχω πετάξει καμιά μαλακία, και έχω διορθώσει τα αριθμητικά", ο φροντιστής θα περιμένει απόξω, δε φεύγει.Καλά, από το ανωτέρω κύρηγμα εξαιρώ μαθ.κατ, φυσ.κατ. και φυσικά έκθεση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Σαλόνικα μπουμπουνίζει κι εγώ θα διαβάσω μιγαδικούς!
Intresting...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εντάξει, στο ΑΕΠΠ εννοείται πως θα τα λύσω και δεύτερη φορά αν μείνει 1.5ωρο.:P
Πολλοί μου λένε πως τελειώνουν γρήγορα σε αυτό το μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Mαλλον θα πρεπει να το ξανακοιταξω! Αλλα μου ειναι δυσκολο! Εχω συνηθισει να το δινω και να φευγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Το κόλπο είναι να μην ξεχαστείς και το δώσεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Χαχα! Ελπιζω να το θυμηθω!
Αληθεια παιδια ποτε σταματατε φροντιστηρια-ιδιαιτερα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Την τετάρτη θα σταματήσω. Και μετά, μια μέρα πριν από κάθε μάθημα οι τελευταίες οδηγίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
εμας δεν μας εχουν ενημερωσει ακομα αλλα σιγουρα θα κανουμε μαθημα και την τεταρτη...οσο αφορα τον επανελεγχο ποτε δεν τον κανω ιδιαιτερα στην εκθεση....αλλωστε δεν προλαβαινω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Μαλλον την αλλη παρασκευη εμεις. Αεππ και γω συνηθως τελειωνω στην 1-1μιση ωρα εκτος απο οεφε που εφαγα και τις 3 ωρες :P . Το πιο γρηγορο μου ειναι το ΑΟΔΕ που συνηθως τελειωνο στο 45λεπτο-1ωρα οπως και οι περισσοτεροι. Στα αλλα σιγουρα 3ωρο.(εκτος απο μαθ γεν. που εκει καπου στις 2 ωρες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
ΑΟΔΕ διαβάζετε αυτά που έπεσαν ΟΕΦΕ και πέρσι;

Δε το συζητω, όπου έχω την τύχη να τελειώσω νωρίτερα θα ελέγξω
Και πάλι το γραπτό μου.

Το προτείνω ανεπιφύλακτα αν έχετε βέβαια το κουράγιο.

Πέρσι είχα τελειώσει νωρίτερα μόνο στο ΑΟΔΕ και στο ΑΟΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
το γνωστό πρόβλημα εδώ... βιολογία γενικής ακόμα δεν έχω βγάλει επανάληψη
Βγαίνει σε 2 μέρες; xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top