Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
για οσους εχουν αδερφο που σπουδαζει σε αλλη πολη και εντασσονται ετσι σε ειδικη κατηγορια, τι δικαιολογητικα πρεπει να προσκομισουν; γιατι ενω τον περιμενα τον καθηγητη που θα ασχοληθει με αυτο το θεμα, αυτος πηγε για μαθημα... Και για να μην καθομαι να περιμενω μια ωρα ασκοπα, εφυγα για να παω αλλη μερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodwra....

Νεοφερμένος

Η theodwra.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
και εγω μια απο τα ιδια.. κουραγιο :(

ποια ασκηση φοβασαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Άντε για το καλο και για να δώ μετα τις πανελληνιες αν έπεσα μέσα
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ. -> 17-19
ΜΑΘ ΓΕΝ -> 19-20
ΦΥΣΙΚΗ -> 14-18
ΕΚΘΕΣΗ -> 12,5-14,5
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ - > 17-20
ΑΟΔΕ -> 15-20

Και τώρα οι βαθμοί για τους οποίους ελπίζω
ΜΑΘ ΚΑΤ 20
ΜΑΘ ΓΕΝ 20
ΦΥΣΙΚΗ 20
ΕΚΘΕΣΗ 15
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 20
ΑΟΔΕ 20
^_^

Ποαντως ας έχουμε υπόψιν ότι πιθανότατα θα πέσουμε έξω στα περισσότερα μαθήματα, κάτι που δεν είναι απαραίτητα καταστροφικό καθώς μπορεί να βάλουν ένα τέταρτο θέμα στην ΦΥΣΙΚΗ όπως το 2005 ή ένα τέταρτο όπως το 2008 στα ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ.
Πράγμα που σημαίνει χαμηλές βασεις.

Επίσης μας συμφέρει να βαλουνε δύσκολα θέματα απο τη στιγμή που έχουμε κάνει κάποια προσπάθεια, έτσι ώστε
Η προσπάθεια αυτή να ξεχωρίσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ενα τραγουδακι απο 2 απελπισμενα κοριτσια της 3ης Λυκειου.Σορρυ για τα κεφαλαια ετσι μου το στειλαν στο κινητο.

Και αντίστροφα ο χρόνος μετράει δεν προλαβαίνουμε να βγάλουμε ύλη το μυαλό μας το καημένο πονάει από το πολύ το διάβασμα θα μας φύγει... :P Σαν τρελή η καρδιά μας χτυπάει από το άγχος όλο μασάμε.. Σοκολάτες, πατατάκια, γλυκά φέρτε φέρτε φέρτε να φάμε! Στα φροντηστήρια μας πήραν τα μυαλά μας βασανίζουν μέχρι να 'ρθει η νύχτα δεν κοιμόμαστε τα βράδια καλά όλη μέρα κουτουλάμε από τη νύστα..

Από μνήμη δεν πάμε καλά. Το Αλτσχάιμερ μας έχει πειράξει, στο Δαφνί θα καταλήξουμε παιδιά αν δε μας πατήσει κανένα αμάξι.. Και αν ρωτάτε πως τα πάθαμε όλα αυτά είμαστε η Τρίτη Λυκείου.. Πανελλήνιες αρχίζουμε παιδιά στις 21 Μαϊου..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Άντε για το καλο και για να δώ μετα τις πανελληνιες αν έπεσα μέσα
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ. -> 17-19
ΜΑΘ ΓΕΝ -> 19-20
ΦΥΣΙΚΗ -> 14-18
ΕΚΘΕΣΗ -> 12,5-14,5
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ - > 17-20
ΑΟΔΕ -> 15-20

Και τώρα οι βαθμοί για τους οποίους ελπίζω
ΜΑΘ ΚΑΤ 20
ΜΑΘ ΓΕΝ 20
ΦΥΣΙΚΗ 20
ΕΚΘΕΣΗ 15
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 20
ΑΟΔΕ 20
^_^
Πολυ 20αρι επεσε μακαρι να πεσεις μεσα ;) Για ΗΜΜΥ πας???
Ωραιο τραγουδι teo να το τραγουδαμε και να πεφτουμε απο το ζαλογγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Να σου πω τοσο απαισιοδοξος δεν ειμαι.Τζαστ φορ δη ρεκορντ που λεμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Eμείς αύριο θα πάμε στο σχολείο, για να μας ευλογήσει ο Δεσπότης. :P
Αυτό γίνεται κάθε χρόνο για την Τρίτη Λυκείου.
Ε με ευκαιρία θα ρωτήσω για τις απουσίες, τον κωδικό και θα δω κάποια άτομα που μου λείψανε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Σημείωση ΟΔ: Τα μηνύματα που αφορούσαν τους κωδικούς για τα μηχανογραφικά μεταφέρθηκαν εδώ και το θέμα άνοιξε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
σαλατα τα εχω κανει αυριο θα παω στο σχολειο να μαθω λεπτομερειες για τα δικαιολογητικα και τα σχετικα και θα βοηθησω οσους το χρεαζονται....αυτο μας ελειπε τωρα αντι να διαβαζουμε να ασχολουμαστε και με αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Να σου πω τοσο απαισιοδοξος δεν ειμαι.Τζαστ φορ δη ρεκορντ που λεμε.
Πες στα κοριτσια οτι δεν την παλευουν ΣΤΑΝΙΟ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Πολυ 20αρι επεσε μακαρι να πεσεις μεσα ;) Για ΗΜΜΥ πας???
Ωραιο τραγουδι teo να το τραγουδαμε και να πεφτουμε απο το ζαλογγο

Μόνο με το χέρι του θεού ^_^ θα μπορούσα να τα γραψω αλλα ναι
ΗΜΜΥ
θέλω :'(

Χωρίς πλάκα τώρα ελπίζω να με βοηθήσει ο θεός ^_^ γιατι όσο καλός και αν είσαι άμα δε σε θέλει
20αρια δε γράφεις. Ο θεός, η τύχη, ο καθένας το λέει όπως θέλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Χαμός γεμίσαμε ΗΜΜΥδες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Dem θα τα πούμε στη λέσχη του Εμπ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χαμός γεμίσαμε ΗΜΜΥδες :P
Επίδοξους,να λες καλύτερα...:P:/:(Μην παρεξηγηθώ,σε μένα αναφέρομαι!:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
θεωρια φυσικης θεωρια αεππ και μετα υπνος!!!!:redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τελος για σημερα.Και αυριο μερα ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MolecularMary

Νεοφερμένος

Η MolecularMary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Πως προχωρα το διαβασμα παιδια? εγω παρα πολυ καλα...νομιζω πως δεν μπορω να περιμενω αλλο..θελω να ερθουν οι πανελληνιες να τελειωνουμε! τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους!
Ξύπνησα και ρίχνομαι στη μάχη.
Μαθηματικά σήμερα.
Θέματα μιγαδικών από εξετάσεις, τα θέματα των περσινών επαναληπτικών κι αν αντέξω και προλάβω κι έναν ΟΕΦΕ.
Άντε λίγο ακόμη και τελειώσαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
εγω εχω 10 με 1 φροντιστηριο.αν ειναι δυνατον.....δε μας παρατανε και αυτοι.:(
χανω ολο μου το πρωι και ακομη δεν εχω βγαλει 1 φορα αυτο το καταραμενο το αοδευ και τη θεωρια (αποδειξεις)στα μαθηματικα κατ.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
ξύπνησα 7.30, διάβασα ΑΟΔΕ, τώρα κάνω επανάληψη στη θεωρία του ΑΕΠΠ.
Χριστίνα, κάτσε ένα απόγευμα ολόκληρο και μάθε όσες πιο πολλές σελίδες αόδε μπορείς. Έτσι έκανα κι εγώ για να μπορέσω να το βγάλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top