Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Βλακεις του ΠΑΣΟΚ για να παρει ψηφους. Θα του ελεγα τι θα παρει αλλα δεν θελω να φαω ακομα ban :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Nαι ρε! Απο οσα ανακοινωθηκαν τις τελευταιες 2-3 βδομαδες, δεν πιστευουμε τιποτα! Απο Δευτερα βλεπουμε!
Βασιλη, τι παει να πει ακομα??? Για κανονισε! Δεν θελουμε να σε χασουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Keratz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Ο αριθμος των εισακτεων ειναι ασημαντος.Αυτοι που ειναι να μπουν θα μπουν!Τι να μπεις ιατρικη με 19,τι με 18!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εκτυπωσα και το προγραμμα των πανελληνιων για να μου βρισκεται!
Ξερει κανεις τι συμβαινει με αυτους που δινουν τα ειδικα στην Αθηνα και Θεσσαλονικη? Πρεπει να παμε στο σχολειο να μας πουν σε ποιο εξεταστικο κεντρο θα γραψουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Βλακεις του ΠΑΣΟΚ για να παρει ψηφους. Θα του ελεγα τι θα παρει αλλα δεν θελω να φαω ακομα ban :P
Εχεις σκοπο δηλαδη να φας ban???Μετα θα φας ξυλο απο την Χαρουλιτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Χαρουλίτα δως μου και μένα λίγο από την αισιοδοξία σου βρε κοπέλα μου, πως θα την παλέπσω άλλες 2 βδομάδες. Έχω και κάτι νεύρα, άλλο πράμα:redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
εκτυπωσα και το προγραμμα των πανελληνιων για να μου βρισκεται!
Ξερει κανεις τι συμβαινει με αυτους που δινουν τα ειδικα στην Αθηνα και Θεσσαλονικη? Πρεπει να παμε στο σχολειο να μας πουν σε ποιο εξεταστικο κεντρο θα γραψουμε?

Τι;; Τα ειδικά μαθήματα τα δίνουμε μόνο Αθήνα και Θεσ/νίκη (π.χ. Αγγλικά) ;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Τι;; Τα ειδικά μαθήματα τα δίνουμε μόνο Αθήνα και Θεσ/νίκη (π.χ. Αγγλικά) ;;;;

Ανάλογα με τη ζήτηση... για τα αγγλικά ας πούμε που δίνουν πολλοί, υπάρχουν εξεταστικά κέντρα σε όλη την Ελλάδα. Για τα ιταλικά, πέρυσι, ήταν μόνο δύο, Αθήνα και Θεσσαλονίκη. Για τα υπόλοιπα δεν ξέρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χαρουλίτα δως μου και μένα λίγο από την αισιοδοξία σου βρε κοπέλα μου, πως θα την παλέπσω άλλες 2 βδομάδες. Έχω και κάτι νεύρα, άλλο πράμα:redface:.

Τωρα και ξεκιναει το καλο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
από δευτέρα 14 μέρες για τις πανελλήνιες ακούγεται πολύ σύντομα ε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
από δευτέρα 14 μέρες για τις πανελλήνιες ακούγεται πολύ σύντομα ε ?


Θα περασουν πιο γρηγορα και απο τις διακοπες του Πασχα ,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
εγώ δεν κατάλαβα πως πέρασαν όλοι αυτοί οι μήνες ,ο Αύγουστος σαν χτες ήταν. ΣΕ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΕΛΕΙΏΝΕΙ Η ΖΩΉ ΜΟΥ ΩΣ ΜΑΘΗΤΗΣ ΣΧΟΛΕΙΟΥ !!! μετα απο 12 ΧΡΟΝΙΑ σκλαβιάς !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Εμενα θα μου λειψει λιγο η μαθητο-φαση...ελπιζω να απολασυω αρκτα τη φοιτητοφαση για να μην το σκεφτομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λέτε για την φοιτητοφάση και τέτοια και ακόμα δεν έχετε γράψει :worry:
Έχετε μέσα σας ελπίδα αλλά δεν έχετε γράψει
Εχετε χαρά για το καλοκαίρι αλλά μεσα σας ξέρετε ότι έχετε ένα βουνό ακόμα να ανεβείτε που θα ανεβείτε θέλετε δε θέλετε.

Φάγατε το γάδαρο και έμεινε η ουρά (αλλά η ουρά είναι το πιο σκληρό κομμάτι του γάδαρου).
:(:hmm:

Λοιπόν κακά τα ψέματα σε λίγο τελειώνετε αλλά ακόμα δεν έχει περάσει το δυσκολοτερο κομμάτι
Οπότε υπομονή αλλά με ελπίδα και χαρά. Μετά από αυτό θα είστε απολύτως ελευθεροι δε θα έχετε τίποτα αλλά για να εθρει αυτό πρέπει πρώτα να γράψετε.

Δεν έχει σημασία αν γράψετε καλά ή κακά μόνο και μόνο η διαδικασία είναι ένα βουνό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Λέτε για την φοιτητοφάση και τέτοια και ακόμα δεν έχετε γράψει :worry:
Έχετε μέσα σας ελπίδα αλλά δεν έχετε γράψει
Εχετε χαρά για το καλοκαίρι αλλά μεσα σας ξέρετε ότι έχετε ένα βουνό ακόμα να ανεβείτε που θα ανεβείτε θέλετε δε θέλετε.

Φάγατε το γάδαρο και έμεινε η ουρά (αλλά η ουρά είναι το πιο σκληρό κομμάτι του γάδαρου).
:(:hmm:

Λοιπόν κακά τα ψέματα σε λίγο τελειώνετε αλλά ακόμα δεν έχει περάσει το δυσκολοτερο κομμάτι
Οπότε υπομονή αλλά με ελπίδα και χαρά. Μετά από αυτό θα είστε απολύτως ελευθεροι δε θα έχετε τίποτα αλλά για να εθρει αυτό πρέπει πρώτα να γράψετε.

Δεν έχει σημασία αν γράψετε καλά ή κακά μόνο και μόνο η διαδικασία είναι ένα βουνό.
Πολύ φιλότιμη η προσπάθειά σου να με αγχώσεις. Αλλά δεν τα κατάφερες ακόμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πολύ φιλότιμη η προσπάθειά σου να με αγχώσεις. Αλλά δεν τα κατάφερες ακόμα.:P

Ζητάω από όλους συγγνώμη απλά μου ήρθε να το γράψω αυτό το ποστ θα προσπαθήσω να μην ξαναγράψω τετοιο....

Καλή επιτυχία σε όλους εύχομαι.

Στην διάρκεια των εξετάσεων δε θα γράφω τπτ πάντως για τις πανελλαδικές το υπόσχομαι.

:) :) :) Μετά θα αρχίσω :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ζητάω από όλους συγγνώμη απλά μου ήρθε να το γράψω αυτό το ποστ θα προσπαθήσω να μην ξαναγράψω τετοιο....

Καλή επιτυχία σε όλους εύχομαι.

Στην διάρκεια των εξετάσεων δε θα γράφω τπτ πάντως για τις πανελλαδικές το υπόσχομαι.

:) :) :) Μετά θα αρχίσω :) :) :)
Μετά δε θα ξαναμπώ ischool, λοιπόν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Μετά δε θα ξαναμπώ ischool, λοιπόν:P
Μετά θα έχεις τελειώσεις θα είσαι ολη μέρα θάλασσα και εγώ θα είμαι πυγμένος στην εξεταστική. Στην ουσία θα κοροιδεύω αλλά μέσα μου θα ζηλεύω αφάνταστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top