Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Τι παιζει με μια φιλολογο του Δημητρη???
Ε Βασιλακη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:D Όταν ήμουν μαθητής θυμάμαι ότι λίγο πριν τις εξετάσεις αρχισα να λέω

Ποιος εφεύρε τις εξετάσεις, γιατί να μας αγχώνουν έτσι, γιατι να μην σπουδάσει ο καθένας οτι θελει, γιατι να με ρωτάνε όλοι αν διαβασα και να με αγχώνουν :(

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗ ΓΕΝΗΘΩ ΣΕ ΑΛΛΗ ΧΩΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
@Χαρουλιτα, κάνεις λάθος αντίστροφη μέτρηση!

Btw, ρε παιδιά, όποιος γνωρίζει τι παίζει με τα κοινωνικά κριτήρια (ειδικές κατηγορίες), ας μου στείλει ένα μήνυμα, γιατί έχω μπερδευτεί, και μάλλον εντάσσομαι σε μια από αυτές.
Εν τω μεταξύ, ρώτησα και στο σχολείο για διευκρινίσεις, και μου είπαν: "δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε". :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
@Χαρουλιτα, κάνεις λάθος αντίστροφη μέτρηση!

Btw, ρε παιδιά, όποιος γνωρίζει τι παίζει με τα κοινωνικά κριτήρια (ειδικές κατηγορίες) ας μου στείλει ένα μήνυμα, γιατί έχω μπερδευτεί, και μάλλον εντάσσομαι σε μια από αυτές.
Εν τω μεταξύ, ρώτησα και στο σχολείο για διευκρινίσεις, και μου είπαν: "δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε". :confused:
Oχι, σωστη ειναι! Το θεμα ειναι να ξεκινησουμε! Μετα θα περνουν γρηγορα οι μερες!
Εμας μας ειπαν να παμε ολοι της Γ Λυκειου στο σχολειο την Τριτη για να μας ενημερωσουν!
Αν θες, πες μου την περιπτωση σου, να ρωτησω και για σενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Συγγνώμη κύριε Νίκο....:worry::(:P
Φυσικά και τον Οκτώβρη έγινε ομορφότερη η Γη!;)Αλλά ήταν ο Οκτώβρης του '94!!:P;)
(Μην κοιτάς που έχει το προφίλ της σκληρής,κατά βάθος είναι γλυκούλι το Χαρουλιτάκι...!!:D)

Μονο η Νατασσα μου με ξερει!
:hug::bigarmhug:kissing:
Ναι ναι μονο η νατασα σε ξερει.Κακιασμενο!Να πεθανω απο την πεινααααααα θες???:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ειναι ο τροπος μου για να εξαλειψω τον ανταγωνισμο που ελεγε και ενας .... το πρωι εδω στο φορουμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Σωσε με δημητρη!! :P

Τα φιλαράκια ρε δεν τα πουλάω!
Ό,τι μπορώ θα κάνω για να σχίσεις στην Έκθεση!
Αφού έχω τα μέσα τότε γιατί να μη σε βοηθήσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Τα φιλαράκια ρε δεν τα πουλάω!
Ό,τι μπορώ θα κάνω για να σχίσεις στην Έκθεση!
Αφού έχω τα μέσα τότε γιατί να μη σε βοηθήσω;
Εμενα ρε Τζιμ-Τζιμ δεν θα με βολεψεις καπου???:redface::(

Ειναι ο τροπος μου για να εξαλειψω τον ανταγωνισμο που ελεγε και ενας .... το πρωι εδω στο φορουμ!
Μμμμμμμμμ καλα θα σε δουμε απο κοντα ποσο σληρο γυναικακι εισαι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Εμενα ρε Τζιμ-Τζιμ δεν θα με βολεψεις καπου???:redface::(
Στην Έκθεση είχα το πολύ καλό κομμάτι κι αυτό το πρόλαβε ο Μπίλυ.
Δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο αυτή τη στιγμή... (εκτός βέβαια κι αν στον βωμό του βαθμού πηγαίνεις και με 55αρηδες φιλολόγους (άνδρες))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Στην Έκθεση είχα το πολύ καλό κομμάτι κι αυτό το πρόλαβε ο Μπίλυ.
Δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο αυτή τη στιγμή... (εκτός βέβαια κι αν στον βωμό του βαθμού πηγαίνεις και με 55αρηδες φιλολόγους (άνδρες))
Gaylord detected!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

Αν δεν έχεις πρόβλημα εγώ να στον προτείνω τον φιλόλογο, όπως τη βρίσκει κανείς...
Πάντως η καλή η φιλόλογος έκλεισε πριν πολύ καιρό στον Βασίλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Αν δεν έχεις πρόβλημα εγώ να στον προτείνω τον φιλόλογο, όπως τη βρίσκει κανείς...
Πάντως η καλή η φιλόλογος έκλεισε πριν πολύ καιρό στον Βασίλη...
Για τριο στην καλη φιλολογο ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΤΕ ΚΑΝ Ε?? :D:D:D:D:D ΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Κατσε ρε 55 χρονων ειναι η γυναικα μην μας μεινει κιολας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Πανοργιακές 2012
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Για τριο στην καλη φιλολογο ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΤΕ ΚΑΝ Ε?? :D:D:D:D:D ΧΑΧΑΧΑΧΑ
Ντρέπεται ο Βασίλης στο τριο...

Κατσε ρε 55 χρονων ειναι η γυναικα μην μας μεινει κιολας :P
Αυτό το αφήνω πάνω σου.
Low-low θα την πας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Κατσε ρε 55 χρονων ειναι η γυναικα μην μας μεινει κιολας :P

Πανοργιακές 2012

Ντρέπεται ο Βασίλης στο τριο...


Αυτό το αφήνω πάνω σου.
Low-low θα την πας...
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα πανοργιακες 2012!Ειναι και καλοκαιρι αναβουν τα αιματα γαμωτοοο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Έμαθε κανείς τίποτα για τον αριθμό των εισακτέων;
Ψάχνω και δε βρίσκω κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Έμαθε κανείς τίποτα για τον αριθμό των εισακτέων;
Ψάχνω και δε βρίσκω κάτι.
Μετα τις εκλογες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top