Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Χαχαχα!!Ο Τζάμπας ζει??!:P:P
Μωρέ,ας περάσω γω εκεί που θέλω,και μετά όοοοο,τι θέλετε!!!:clapup::D
Κερναω Βερτη σε λεωωωωωωωωωωωωωωωωω :D:D

ετσι μπράβο αισιοδοξία:D
Θα φερω και τον Γιαννη απο εδω που τον εχω συμπαθησει τα μαλα !!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Nατασσα παρτο πισω οσο προλαβαινεις!
Ο Νικος ειναι ικανος να φαει ενα ολοκληρο γουρουνοπουλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Κερναω Βερτη σε λεωωωωωωωωωωωωωωωωω :D:D
Ωωωραίος!!Έκλεισε!;)
@Χαρουλίτα..Μπράβο ρε κορίτσαρε,και γαμώ τις αισιοδοξίες!!Keep going!!:clapup:
(χαχα!άσ'τον να φάει μωρέ,δεν πειράζει,ένα τον έχουμε...!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Nατασσα παρτο πισω οσο προλαβαινεις!
Ο Νικος ειναι ικανος να φαει ενα ολοκληρο γουρουνοπουλο!
Τωωωωρααααα καταχωρηθηκεεεε!!!!!! Θα της κανω τον λογαριασμο ΦΟΥΣΚΑ ! Να προσεχει τι λεει αλλη φορα :P χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Τωωωωρααααα καταχωρηθηκεεεε!!!!!! Θα της κανω τον λογαριασμο ΦΟΥΣΚΑ ! Να προσεχει τι λεει αλλη φορα :P χαχαχαχα
Αχάααα....Ωστέ έτσι κατσαριδάκι??!!:P<3 Πρόσεξε,γιατί μετά θα σου κάνω αντίποινα στο Βέρτη...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Αχάααα....Ωστέ έτισ κατσαριδάκι??!!:P<3 Πρόσεξε,γιατί μετά θα σου κάνω αντίποινα στο Βέρτη...;)
Oh shit...ABANDON THREAD!!!!!!!!!!!
Εεεεε φαναστικη Νατασουλααααααααααααα???Εγω που θα σου στειλω και ασκησεις αυριο μαθηματικωνν???Εεεε φανταστικη Νατασουλα???Στις ομορφιες σου εισαι σημερααααααααα..... <3 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Χαχαχαχα δεν υπαρχετε!
Ρε καθιστε να διαβασετε τιποτα!
Που ολο καθεστε! Αντε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Oh shit...ABANDON THREAD!!!!!!!!!!!
Εεεεε φαναστικη Νατασουλααααααααααααα???Εγω που θα σου στειλω και ασκησεις αυριο μαθηματικωνν???Εεεε φανταστικη Νατασουλα???Στις ομορφιες σου εισαι σημερααααααααα..... <3 :P
Χαχαχαχα!!
Χμμ...Τώρα το πας πολύ καλύτερα....;)Δεν ξέρω,θα το σκεφτώ και θ' αποφασίσω.....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Χαχαχαχα δεν υπαρχετε!
Ρε καθιστε να διαβασετε τιποτα!
Που ολο καθεστε! Αντε!
Κατσε να μασησουμε κανενα μεσημεριανο σκληρο γυναικακι...:redface::redface::redface: θα γινεις κακια μανα εσυ ειμαι σιγουρος :P :P απο τις 9.30 φυσικη ειμαστε και λυσαμε 2 4α κρουσεις 1 4ο στερρεου με χ και h και γαμω τις ασκησεις απο απο Παναγιωτακοπουλο και μια 4ο ταλαντωση...:redface::redface::redface::redface:

Χαχαχαχα!!
Χμμ...Τώρα το πας πολύ καλύτερα....;)Δεν ξέρω,θα το σκεφτώ και θ' αποφασίσω.....:whistle:
Χαχαχαχαχαχαχαχα!!!Καλα κατσε να σε ποτισω εγω στο Βερτη δεν θα καταλαβεις οτι πληρωσες εσυ στο τελος :P χαχαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Το πρωτο μηνυμα εδω το εγραψες στις 12:34
Εκανες μιση ωρα διαλειμμα οποτε μπορεις να πας να συνεχισεις διαβασμα!!!:P:P:P:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χαχαχαχα δεν υπαρχετε!
Ρε καθιστε να διαβασετε τιποτα!
Που ολο καθεστε! Αντε!
Καλά τα λες...:/:Αλλά δεν μπορώ καθόλου τώρα!!Έχω ανοίξει το παράθυρο και χαζεύω τη φύση...;):P

Χαχαχαχαχαχαχαχα!!!Καλα κατσε να σε ποτισω εγω στο Βερτη δεν θα καταλαβεις οτι πληρωσες εσυ στο τελος :P χαχαχαχαχαχαχαχα
Χαχαχαχ...!!Να με ποτίσεις??!Keep dreaming little boy!;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ρε παιδια, δεν θελω να σας το παιξω εξυπνη, αλλα ακομα δεν εχω αρχισει να αγχωνομαι!
Κατι δεν παει καλα με μενα, αλλα δεν ξερω ακριβως τι...

Κοντευω στο σημειο να αγχωνομαι επειδη δεν αγχωνομαι! Σοβαρα!
Γιατι νομιζω οτι εμεις οι δυο μοιαζουμε;;; ΕΧΩ ΠΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ :P Το μονο που με αγχωνει ειναι η εκθεση(που διαβαζω κανα 2 ωρες την εβδομαδα το πολυ) στα αλλα τι σκατα διαβαζα ολη τη χρονια δεν θα τα γραψω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Το πρωτο μηνυμα εδω το εγραψες στις 12:34
Εκανες μιση ωρα διαλειμμα οποτε μπορεις να πας να συνεχισεις διαβασμα!!!:P:P:P:):):)
Κακιασμενη...ακομα δεν εφαγαααα :redface::redface::redface::redface: κατσε λιγοοοοο σαββατο ειναι και εξω εχει τοσο ωραια μερα....ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ και πολυ κακια πεθερα :P:P:P

Χαχαχαχ...!!Να με ποτίσεις??!Keep dreaming little boy!;):P
Νααααα μας λεει και μικρο.αν θες να ξερεις ειμαι πιο μεγαλος σου! 1 χρονο!:mad::mad:8)8)8) μπαχαχα Οκτωμβρη του 93 ηταν η μερα που η Γη εγινε πλουσια σε ομορφια! χαχαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Γιατι νομιζω οτι εμεις οι δυο μοιαζουμε;;; ΕΧΩ ΠΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ :P Το μονο που με αγχωνει ειναι η εκθεση(που διαβαζω κανα 2 ωρες την εβδομαδα το πολυ) στα αλλα τι σκατα διαβαζα ολη τη χρονια δεν θα τα γραψω :P

Αυτη ειναι λογικη! Να μου ζησεις! Αυτο λεω και εγω! Και εγω φοβομουν την εκθεση! Εχω ζητησει απο τον καθηγητη και μου δινει ενα κριτηριο καθε βδομαδα καθε βδομαδα εκτος των αλλων για περαιτερω βελτιωση και νομιζω πως ειναι ενας καλος τροπος να διατηρουμαι σε φορμα! Δεν παυει ομως να ειναι ενα ρευστο μαθημα! Υπολογιζω να γραψω γυρω στο 14-15! Δεν ειμαι και αστερι στην εκθεση, αλλα εκτος ελαχιστων περιπτωσεων, ποιος ειναι???

Κακιασμενη...ακομα δεν εφαγαααα :redface::redface::redface::redface: κατσε λιγοοοοο σαββατο ειναι και εξω εχει τοσο ωραια μερα....ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ και πολυ κακια πεθερα :P:P:P

Να ετρωγες! Πισω για διαβασμα!

Μην φανταστεις πως εγω τηρω τοσο αυστηρο προγραμμα! Προσπαθω να βαλω τους αλλους σε ταξη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Κακιασμενη...ακομα δεν εφαγαααα :redface::redface::redface::redface: κατσε λιγοοοοο σαββατο ειναι και εξω εχει τοσο ωραια μερα....ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ και πολυ κακια πεθερα :P:P:P


Νααααα μας λεει και μικρο.αν θες να ξερεις ειμαι πιο μεγαλος σου! 1 χρονο!:mad::mad:8)8)8) μπαχαχα Οκτωμβρη του 93 ηταν η μερα που η Γη εγινε πλουσια σε ομορφια! χαχαχαχαχαχαχαχα
Συγγνώμη κύριε Νίκο....:worry::(:P
Φυσικά και τον Οκτώβρη έγινε ομορφότερη η Γη!;)Αλλά ήταν ο Οκτώβρης του '94!!:P;)
(Μην κοιτάς που έχει το προφίλ της σκληρής,κατά βάθος είναι γλυκούλι το Χαρουλιτάκι...!!:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Λιγα ελληνικα να ξερεις, λιγη εμπνευση, λιγη τυχη στο θεμα... δεν γραφεις ανετα 13-15;; ;) Αντε 16 μερες yet...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Γιατι νομιζω οτι εμεις οι δυο μοιαζουμε;;; ΕΧΩ ΠΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ :P Το μονο που με αγχωνει ειναι η εκθεση(που διαβαζω κανα 2 ωρες την εβδομαδα το πολυ) στα αλλα τι σκατα διαβαζα ολη τη χρονια δεν θα τα γραψω :P

Ρε μην αγχώνεσαι!
Για την έκθεση θα αφιερώσεις μόνο 4-5 ώρες απ την προσωπική σου ζωή!
Τα υπόλοιπα άστα πάνω μου ρε!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Να ετρωγες! Πισω για διαβασμα!

Μην φανταστεις πως εγω τηρω τοσο αυστηρο προγραμμα! Προσπαθω να βαλω τους αλλους σε ταξη!:P
Χαχαχαχα και εγω τωρα τελευταια στις Επαναληψεις ειδικα Βιολογια Γ.Π δεν τα κανω συνεχεια γιατι απο τις τοσες φορες που την εχω πει εχω αρχισει να εξηγω στην μανα μου για το aids που ειχε η Ρωσσιδα και οτι υαπρχει μια περιπτωση να βγει ΑΘΩΑ :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
(Μην κοιτάς που έχει το προφίλ της σκληρής,κατά βάθος είναι γλυκούλι το Χαρουλιτάκι...!!:D)
Μονο η Νατασσα μου με ξερει!
:hug::bigarmhug:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ρε μην αγχώνεσαι!
Για την έκθεση θα αφιερώσεις μόνο 4-5 ώρες απ την προσωπική σου ζωή!
Τα υπόλοιπα άστα πάνω μου ρε!!! :D
Σωσε με δημητρη!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top