[Πανελλήνιες 2012] Ποια σχολή στοχεύετε;

[Πανελλήνιες 2012] Ποια θα είναι η πρώτη σας επιλογή;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 239)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Ιατρική Κρήτης, καλώς εχόντων των πραγμάτων.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Ρεεεεε αν δεν κάνεις μάθημα σε γιγάντια τιγκαρισμένα αμφιθέατρα γεμάτα μισοσκισμένες αφίσες και ξύλινα έδρανα που τρίζουν δε λέει λέμε 8) τι μικρό σχολείο και βλακείες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Φιλολογία Αθήνας! :bounce:
αλλιώς Πάτρας, θα δείξει όμως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asteraki29

Νεοφερμένος

Η asteraki29 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Στοχεύω σε αγγλική φιλολογία ,αλλά έχω αγχωθεί πολυ... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω αποφασίσει ακόμα. Είμαι μεταξύ ΗΜΜΥ, Ναυπηγών, Πληροφορικής και Στρατού. Το που θα περάσω εξαρτάται από το πόσο θα γράψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Δε βλέπω και πολλούς να θέλουν οδοντιατρική ή φαρμακευτική, οπότε αρχίζω και καθησυχάζομαι αν δεν περάσω ιατρικήηη :Ρ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Δε βλέπω και πολλούς να θέλουν οδοντιατρική ή φαρμακευτική, οπότε αρχίζω και καθησυχάζομαι αν δεν περάσω ιατρικήηη :Ρ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑ
Aυτο το συμπερασμα απο που προκυπτει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Έλα μωρέ, μια πλάκα έκανα κι εγώ :Ρ Ξέρω ότι τα στατιστικά εδώ δεν αντιπροσωπεύουν τις προτιμήσεις του συνόλου των υποψηφίων....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Χαχαχα, καλή φάση!

Ναι, είχα πει καλού κακού να τα κάνω τα χαρτιά μου!Τέλος πάντων, ιατρική ας είναι και τα υπόλοιπα ρυθμίζονται εύκολα :)

Σου εύχομαι καλή επιτυχία!
Ευχαριστώ! Επίσης. :P

Ρεεεεε αν δεν κάνεις μάθημα σε γιγάντια τιγκαρισμένα αμφιθέατρα γεμάτα μισοσκισμένες αφίσες και ξύλινα έδρανα που τρίζουν δε λέει λέμε 8) τι μικρό σχολείο και βλακείες
Λες ε; 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
εγώ στοχεύω αρχικά --->Αρχές Οργάνωσης και διοίκησης επιχειρήσεων Αθήνα
-//- -//- Θεσ/νικη
Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας Αθήνα
Οικονομικής επιστήμης Αθήνα και μετά οπου κάτσει.

το τμημα ειναι οδε οργανωση και διοικηση επιχειρησεων δεν ειναι αοδε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

teo_13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Εγώ σκέφτομαι Πολυτεχνείο/-α.. Βέβαια, θα εξαρτηθεί κι από το τι θα πέσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provoker

Νεοφερμένος

Ο Σταυρος Παπαζησης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εγώ σκέφτομαι Πολυτεχνείο/-α.. Βέβαια, θα εξαρτηθεί κι από το τι θα πέσει..
Απο το ποσο διαβασες θα εξαρτηθει !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo_13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Απο το ποσο διαβασες θα εξαρτηθει !!!

Εγώ το διάβασμα μου το έχω κάνει (όσο μου επιτρέπει η ψυχική μου υγεία)..
Τώρα, πάντα μπορεί να σου τύχει και κάτι.. Ελπίζεις όμως ότι όλα θα πάνε κατ' ευχήν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Εγω ελπιζω σε Πολυτεχνειο...οι δικοι μου θελουν να παω για γιατρος...συνεχισε το επαγγελμα λενε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Εγώ σκέφτομαι Πολυτεχνείο/-α.. Βέβαια, θα εξαρτηθεί κι από το τι θα πέσει..

Για σκέψου το λίγο παραπάνω αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitrampl

Νεοφερμένος

Η dimitrampl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
αρχιτεκτονικη :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nina94

Νεοφερμένος

Η nina94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
1η επιλογη σιγουρα Αγγλικη Φιλολογια Αθηνας....τη θελω αυτη τη σχολη σαν τρελη..

τωρα ως δευτερηδεν ξερω ποια να αποφασισω...ειμαι αναμεσα σε ΜΜΕ (συγκεκριμενα θελω ν ασχοληθω με δημοσιες σχεσεις) και παιδαγωγικο....

εχετε να προτεινετε καμια καλη σχολη απο 1ο κυριος πεδιο ή κ 3ο αλλα με σχετικα χαμηλη βαση γιατι εχω απωλεια μοριων.. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Μηχανολόγων Μηχανικών ή Φυσικό... λογικά μηχανολόγων θα δηλώσω πρώτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kelli

Νεοφερμένος

Η kelli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Εγω θέλω φυσιοθεραπεία, αλλα δεν ειμαι σίγουρη! Εχει περασει κανεις σε τετοια σχολη να μου πει γνωμη? Τα μαθηματα πως ειναι? χρειαζονται γνωσεις μαθηματικων και τετοια? γιατι ειμαι απο θεωρητικη κατευθυνση και αμα ειναι να περασω και να τα βρω σκουρα με μαθηματικα/φυσικες να το ξανασκεφτω!

Για πειτε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MikrosFaros13

Νεοφερμένος

Η MikrosFaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδιά είναι κανένας για Α.Ε.Ν. Χανίων? Άντε να τελειώσουμε... Η 1η Ιουνίου θα είναι μια όμορφη μέρα... :) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top