[Πανελλήνιες 2012] Ποια σχολή στοχεύετε;

[Πανελλήνιες 2012] Ποια θα είναι η πρώτη σας επιλογή;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 239)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Παιδια σε λιγο καιρο (λιγοτερο απο 9 μηνες) θα κληθουμε να δηλωσουμε τις σχολες που επιθυμουμε!
Σε αυτο το θρεντ μπορουμε να γραφουμε σε ποιες σχολες στοχευουμε η σε ποια αν ειναι μοναδικη μας επιθυμια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
πωωω να σου πω την αλήθεια μόλις είδα αυτό το τόπικ, ένιωσα ένα κόμπο στο στομάχι μου!!
απίστευτο είναι η σειρά μας.. η δική μας γενιά του 94... ακόμα δεν το πιστεύω...

Τέλος πάντων
Εγώ στοχεύω Βιολογία Αθήνας...
και σαν εναλλακτική Χημεία ;)

Βιολογία όμως είναι η επιθυμία μου... και το όνειρο μου απο πάρα πολύ μικρή
από το Γυμνάσιο την έχω επιλέξει xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εσυ να υποθέσω κατι με στρατο ή αστυνομία φίλε μου;:D
Εγω στοχευω:
Οργανωση και Διοικηση Επιχειρησεων ΟΠΑ(πρωην ΑΣΟΕΕ)
Οικονομικης Επιστημης ΟΠΑ(πρωην ΑΣΟΕΕ)
Οργανωση και Διοικηση Επιχειρησεων ΠΑ.ΜΑΚ.
Οικονομικων Επιστημων ΠΑ.ΜΑΚ.

Σε αυτα προσανατολιζομαι αυτο το καιρο:)
Καλη μας επιτυχια!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Or3st1s SOAD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ορεστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Στοχευω για ιατρικη,αλλα αμα δεν τα καταφερω με ενδιαφερει και το μαθηματικο αθηνων.

Καλη επιτυχια σε ολους παιδια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gkm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Εγώ στοχεύω Σχολή Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας. Δεύτερη επιλογή δεν έχω, είμαι σίγουρος οτι με την προσπάθεια που θα καταβάλω και την προετοιμασία μου θα περάσω.:)(φαίνομαι πολύ εγωιστής ε;:P)
Μην δηλώσει κανας άλλος ΣΑΕΑ ε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Βιολογικο Αθηνας :D αντε να δουμε, μακαρι ολοι να περασουμε εκει που θελουμε, για αυτο να διαβασουμε και να προετοιμαστουμε καλα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Βιολογικο Αθηνας :D αντε να δουμε, μακαρι ολοι να περασουμε εκει που θελουμε, για αυτο να διαβασουμε και να προετοιμαστουμε καλα :D
λες να είμαστε συμφοιτητές; :)

Καλή επιτυχία σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εμενα ο στοχος μου ειναι το Χημικο Πατρας! Την Χημεια πραγματικα την ερωτευτηκα οταν πρωτογνωριστηκαμε (β' γυμνασιου) και το μοναδικο μου ονειρο ειναι να γινω χημικος! Δεν θελω να γινω κατι αλλο γιατι δεν μου αρεσει τιποτα αλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
ελπιζω να περασεις εκει που θες, και αν βγαλεις πολλα μορια να μην αλλαξεις και θες να πας κλασσικα στα ΗΜΜΥ και γενικα τις υψηλοβαθμες σχολες... :P θα μαθουμε σε 10-11 μηνες, μακαρι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
εγω στοχευω ΣΜΥ (οπλα/σωματα) , ΣΣΕ (Σχολη ευελπίδων) , ΣΙ (Αν κατσει) , ΣΤΥΑ , Αστυνομική Ακαδημια (αστυφυλάκων)
και ο θεος βοηθος!!!
Εσυ να υποθέσω κατι με στρατο ή αστυνομία φίλε μου;:D
Ναι φιλε teol μου αρεσουν πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Εμενα πρωτη μου επιλογη ειναι το παιδαγωγικο νηπιαγωγων ή γαλλικη φιλολογια... ειμαι σε διλημμα ακομα για το ποια να δηλωσω πρωτη....αλλα παντως θα τα δηλωσω κ τα δυο!!!
καλη επιτυχια ευχομαι σε ολους παιδια!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

staceyll

Νεοφερμένος

Η staceyll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εγώ στοχεύω αρχικά --->Αρχές Οργάνωσης και διοίκησης επιχειρήσεων Αθήνα
-//- -//- Θεσ/νικη
Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας Αθήνα
Οικονομικής επιστήμης Αθήνα και μετά οπου κάτσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εγώ θα πρωτοτυπήσω. Στοχεύω το τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών της πολυτεχνικης σχολής του Αριστοτελειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης. Ουφ. Ή τουλάχιστον στα σχεδόν αντίστοιχα τμήματα των ηλεκτρονικών σε Ξάνθη ή Χανιά. Η Αθήνα σαν φοιτητούπολη δεν μου πολυαρέσει.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas original

Νεοφερμένος

Ο kostas original αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
και γω για αξιωματικος ελληνικης αστυνομιας παω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
εγω για παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης ή προσχολικης αγωγης :D...δεν ξερω ακομη...
κανενας αλλος για αυτα τα δυο;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εγω παω για Πληροφορικη και Επικοινωνιων Σερρες η Βιομηχανικη Πληροφορικη Καβαλας γενικα οτι εχει σχεση για πληροφορικη αλλα στην Βορεια Ελλαδα για συναισθηματικους κυριως σκοπους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξ-Μικε

Νεοφερμένος

Ο Αλεξ-Μικε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εγω θελω αναπτυξη εφαρμογωσ σε προγραμματιστικο περιβαλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katsiferis

Νεοφερμένος

Ο Katsiferis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγω σκεφτομαι να βαλω ιατρικη πρωτα,μετα φαρμακευτικη(μου αρεσει η βιομηχανικη φαρμακευτικη) και μετα χημικων μηχανικων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Εγω σκεφτομαι να βαλω ιατρικη πρωτα,μετα φαρμακευτικη(μου αρεσει η βιομηχανικη φαρμακευτικη) και μετα χημικων μηχανικων!

Επιτελους. Σε βρισκω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katsiferis

Νεοφερμένος

Ο Katsiferis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
κυριε χοντροπαγιτα μην σφιγγεσαι τοσο γιατι θα κλασεις!Συγνωμη στα υπολοιπα μελη για την εκφραση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top