[Πανελλήνιες 2012] Ποια σχολή στοχεύετε;

[Πανελλήνιες 2012] Ποια θα είναι η πρώτη σας επιλογή;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 239)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Παιδιά είναι κανένας για Α.Ε.Ν. Χανίων? Άντε να τελειώσουμε... Η 1η Ιουνίου θα είναι μια όμορφη μέρα... :) :D
Εγω! ΑΕΝ ΧΑΝΙΩΝ ΣΥΡΟΥ ΘΕΣΣ ΟΙΝΟΥΣΕΣ ΧΙΟΣ :D :D :D και εσυ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MikrosFaros13

Νεοφερμένος

Η MikrosFaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ναιιιιι! Εγώ θα τις βάλω: Χανιά, Κεφαλλονιά, Οινούσσες, Θεσσαλονίκη και μετά δε με νοιάζει, το ίδιο μου κάνει... Αλλά Ασπρόπυργος τελευταίος :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Εγω θέλω φυσιοθεραπεία, αλλα δεν ειμαι σίγουρη! Εχει περασει κανεις σε τετοια σχολη να μου πει γνωμη? Τα μαθηματα πως ειναι? χρειαζονται γνωσεις μαθηματικων και τετοια? γιατι ειμαι απο θεωρητικη κατευθυνση και αμα ειναι να περασω και να τα βρω σκουρα με μαθηματικα/φυσικες να το ξανασκεφτω!

Για πειτε :)

φιλαρακι που περασε(στην αθηνα δεν ξερω αν εχει και αλλου) μου ειπε οτι η σχολη ειναι ιδιατερα ευκολη.Τωρα αυτος ηταν απο τεχνολογικη κατευθυνση αλλα δεν μπορεις να πεις οτι ηταν και ο πρωτος μαθητης στα μαθηματικα κτλπ αρα δεν νομιζω οτι θα σου χρειαστουν ιδιαιτερες γνωσεις,μπες και στο site της σχολης και δες στο προγραμμα σπουδων τα μαθηματα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Εγω θέλω φυσιοθεραπεία, αλλα δεν ειμαι σίγουρη! Εχει περασει κανεις σε τετοια σχολη να μου πει γνωμη? Τα μαθηματα πως ειναι? χρειαζονται γνωσεις μαθηματικων και τετοια? γιατι ειμαι απο θεωρητικη κατευθυνση και αμα ειναι να περασω και να τα βρω σκουρα με μαθηματικα/φυσικες να το ξανασκεφτω!

Για πειτε :)

Ξέρω πολλά παιδιά από θεωρητική, που πήγαν φυσικοθεραπεία, αλλά και σε άλλες σχολές του τρίτου πεδίου, πχ νοσηλευτική, και δεν αντιμετώπισαν πρόβλημα. Μην σε πάρω στο λαιμό μου, αλλά λογικά θα τα καταφέρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ναιιιιι! Εγώ θα τις βάλω: Χανιά, Κεφαλλονιά, Οινούσσες, Θεσσαλονίκη και μετά δε με νοιάζει, το ίδιο μου κάνει... Αλλά Ασπρόπυργος τελευταίος :p
Jesus...Ειχα παει στον Ασπροπυργο περσι να αφησω τα χαρτακια μου μεσα στην βρωμα και την καρκινια ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Συνάδελφε!!
Αχαα....Τώρα το επεξεργάστηκα!;):PΜάλιστα...Μακάρι συμφοιτητές σύντομα λοιπόν!!:clapup:(Αν και ψιλοχλωμό το βλέπω με τόσα μυαλά που βάζουν πρώτη επιλογή ΗΜΜΥ....:/::whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Ναιιιιι! Εγώ θα τις βάλω: Χανιά, Κεφαλλονιά, Οινούσσες, Θεσσαλονίκη και μετά δε με νοιάζει, το ίδιο μου κάνει... Αλλά Ασπρόπυργος τελευταίος :p

Οινούσσες είναι τέλεια πάντως. Μιλάω σαν Χιώτης ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azsxd

Νεοφερμένος

Ο azsxd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
αγνωστον.δεν ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Πολεμική Αεροπορία!
Εύχομαι όλα να πάνε καλά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madclocker

Νεοφερμένος

Ο Madclocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
σκέφτομαι για σμα (απλά δεν ξέρω αν θα με γεμίζει καθώς φοβάμαι μήπως καταντίσω δημόσιος υπάληλος!) από κει και πέρα ΗΜΜΗ στο ΕΜΠ ή στην πάτρα... αναλογα με τον βαθμό...αν δεν πίασω τίποτα απ αυτά μάλλον με βλέπω για του χρόνου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Διαβάζοντας όλες τις προηγούμενες σελίδες δεν βρήκα καν'εναν που να θέλει φυσικό ΑΠΘ.Οπότε εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία σε όλους:P





Δική μου επιλογή: Φυσικό ΑΠΘ.:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
σκέφτομαι για σμα (απλά δεν ξέρω αν θα με γεμίζει καθώς φοβάμαι μήπως καταντίσω δημόσιος υπάληλος!) από κει και πέρα ΗΜΜΗ στο ΕΜΠ ή στην πάτρα... αναλογα με τον βαθμό...αν δεν πίασω τίποτα απ αυτά μάλλον με βλέπω για του χρόνου :(

Έλα που σε πειράζει μια θέση στο δημόσιο σαν στρατιωτικός αυτές τις εποχές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madclocker

Νεοφερμένος

Ο Madclocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Έλα που σε πειράζει μια θέση στο δημόσιο σαν στρατιωτικός αυτές τις εποχές...

ναι με πειραζει...θελω να νιώθω οτι κάνω κάτι και όχι ότι ειμαι βολεμένος... και δεν ξέρω αν αυτό το κάτι μπορεί να μου το προσφέρει η σμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ναι με πειραζει...θελω να νιώθω οτι κάνω κάτι και όχι ότι ειμαι βολεμένος... και δεν ξέρω αν αυτό το κάτι μπορεί να μου το προσφέρει η σμα

Καλύτερα, μια θέση λιγότερη να ανταγωνιστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madclocker

Νεοφερμένος

Ο Madclocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
θες σμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ΗΜΜΗ στο ΕΜΠ ή στην πάτρα...
HMMY(υπολογιστων)
γιατι οχι σε καποια αλλη πολη πχ σαλονικη ή ξανθη,οικονομικο ή δεν θες να φυγεις μακρια απο οικογενεια;;;:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Τι είναι το σμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top