[Πανελλήνιες 2012] Ποια σχολή στοχεύετε;

[Πανελλήνιες 2012] Ποια θα είναι η πρώτη σας επιλογή;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 239)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρύσαα

Νεοφερμένος

Η χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
προσχολική αγωγή Θεσσαλονίκη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpko

Νεοφερμένος

Ο mpko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teo0089

Νεοφερμένος

Ο Teo0089 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωγραφίας Αιγαίου (Μυτιλήνη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Αρχιτεκτονων μηχανικων οπουδηποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PSholic_xD

Νεοφερμένος

Ο PSholic_xD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Πέρυσι είχα δηλώσει πρώτα όλες τις Ιατρικές,που αποτελούσαν ουσιαστικά το μόνο στόχο μου,και μετά έβαλα ΗΜΜΥ,μετά ΗΜΤΥ,Δίκτυα,Πληροφορικές ΑΕΙ και ό,τι υπάρχει από Πληροφορικές σε ΤΕΙ.Τελικά πέρασα ΗΜΜΥ,αλλά φέτος ξαναδίνω και θα δηλώσω μόνο Ιατρικές,και ας γράψω 5.000! :P
To Μηχανογραφικό μου είναι έτοιμο από τώρα δηλαδή? :P
Δε θα έχει πονοκεφαλιάσματα φέτος! ;P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafoukos

Νεοφερμένος

Ο Rafoukos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Νομική Κομοτηνής <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
προσχολική αγωγή Θεσσαλονίκη...
Σε TEI είναι το συγκεκριμένο τμήμα? Γνωρίζει κάποιος? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όχι το νηπιαγωγών είναι αυτό.Στο ΤΕΙ είναι το βρεφονηπιοκομίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Ναι θεωρητική είμαι. Αν και δεν είμαι τόσο σίγουρη για τον αν εξακολουθώ να θέλω τα παιδαγωγικά. Πάντως σίγουρα οι πόλεις που θα δηλώσω είναι Πάτρα, Γιάννενα, Θεσσαλονίκη. :) Εσύ που μένεις ; Πάτρα ;

οχι αιγιο μενω...εμενα μ αρεσει πολυ αλλα δεν ξερω τι παιζει με την αποκατασταση..ειναι δυσκολα τα πραγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMak

Νεοφερμένος

Ο DimitrisMak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγω στοχευω την Ευελπίδων αλλα δυστηχώς τα κενα που εχω σε μαθηματικα και φυσικη δεν νομιζω να μου εξασφαλίσουν μια Θέση Ευέλπη Παρόλα αυτα ο ΣΤΡΑΤΟΣ για μένα είναι ένα πολύ μεγάλο κύρος όπως και το χακί οπότε και η Σχολή Μονίμων Υπαξιωματικών (ΣΜΥ - όπλα) είναι απλά όνειρο...Καλη επιτυχία Σε όλους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,848 μηνύματα.
Το κύρος πώς ορίζεται; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMak

Νεοφερμένος

Ο DimitrisMak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Το κύρος πώς ορίζεται; :hmm:


Όχι όπως το σκέφτεσαι...Της άσκησης εξουσίας,ανωτερότητας και τα λοιπά... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,848 μηνύματα.
Ο καθένας στον χώρο εργασίας του, ανάλογα με τις σπουδές του και άλλα προσόντα, ασκεί κάποια μορφή εξουσίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMak

Νεοφερμένος

Ο DimitrisMak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Σκοπός είναι να ξέρεις να την ασκείς σωστά και ως εκεί που σου επιτρέπεται ! Οπως αναφέρθηκα στον στρατό , σίγουρα είναι ένας τομέας που επιβάλεται η ασκηση εξουσίας αλλα για καλό και ως ένα βαθμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Εγω στοχευω την Ευελπίδων αλλα δυστηχώς τα κενα που εχω σε μαθηματικα και φυσικη δεν νομιζω να μου εξασφαλίσουν μια Θέση Ευέλπη Παρόλα αυτα ο ΣΤΡΑΤΟΣ για μένα είναι ένα πολύ μεγάλο κύρος όπως και το χακί οπότε και η Σχολή Μονίμων Υπαξιωματικών (ΣΜΥ - όπλα) είναι απλά όνειρο...Καλη επιτυχία Σε όλους :)

Το χακί δεν είναι κύρος.Είναι μια απλή ενδυμασία,που υποδεικνύει ότι είσαι σε μια παραγωγική σχολή.Κύρος είναι αυτό που θα δημιουργήσεις εσύ,γύρω από το ονομά σου,με τις πράξεις σου και τα λόγια σου,μέσα στη σχολή.

Σκοπός είναι να ξέρεις να την ασκείς σωστά και ως εκεί που σου επιτρέπεται ! Οπως αναφέρθηκα στον στρατό , σίγουρα είναι ένας τομέας που επιβάλεται η ασκηση εξουσίας αλλα για καλό και ως ένα βαθμο.

Σωστός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panoslefkada

Νεοφερμένος

Ο panoslefkada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εσωτερικης διακοσμισης , γραφιστικης ή φωτογραφιας !!!! οτι κατσει και οπου κατσει...δεν με νοιαζει η περιοχη !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από papas;2899083[SIZE="5":
]Το χακί δεν είναι κύρος.Είναι μια απλή ενδυμασία,που υποδεικνύει ότι είσαι σε μια παραγωγική σχολή[/SIZE].Κύρος είναι αυτό που θα δημιουργήσεις εσύ,γύρω από το ονομά σου,με τις πράξεις σου και τα λόγια σου,μέσα στη σχολή.



Σωστός.

Ο Στρατος μαζι με τα λεφτα ειναι οτι πιο αχρηστο, και ταυτοχρονα καταστροφικο εχει επινοησει ο ανθρωπος

Edit: α , και τη θρησκεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Για το στρατό συμφωνώ αλλά αφού είναι στη φύση των ανθρώπων να μαλώνουν και να πολεμούν μεταξύ τους είναι αναγκαίο κακό.Για τα λεφτά και τη θρησκεία παρόλο που καταλαβαινω πως το εννοείς αν διαχειρίζονται με μέτρο τα πρώτα και χωρίς φανατισμό η δεύτερη είναι ωφέλιμα.Στην πράξη βέβαια έχουν γίνει τα χειρότερα εγκλήματα στο όνομα και των δύο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.

Οι στρατιωτικες σχολες ονομαζονται,αλλιως,παραγωγικες σχολες (αν εκει ειναι η απορια σας).

Αλλα,δεν καταλαβαινω γιατι εκπλησεστε : δεν ημουν σωστος στην αποψη μου; Η ενδυμασια,μερικες φορες,υποδηλωνει και το που εισαι.Αν εγω,πχ,φοραω ρουχα νοσηλευτη στο νοσοκομειο,σημαινει οτι ειμαι νοσηλευτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top