Πανελλήνιες 2012: Οι πρώτοι των πρώτων

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Αntwwwni, πες τους τι ώρα θα είσαι στο Star channel, γιατί εΛυσσίαξαν. :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Θα τους έλεγα πως οι κόποι ανταμοίβονται. Όχι με την έννοια της μάταιης φήμης που εμπορεύονται τα ΜΜΕ τέτοια εποχή, αλλά με την έννοια της επίτευξης των στόχων μας. Και τσουπ θα έβγαζα το απόκομμα να τους εμπνεύσω. Αυτό.

Φοβάμαι πως δεν έγινα κατανοητός.

Σαφώς και θέτεις στόχους, σαφώς μοχθείς για κάτι, σαφώς και χαίρεσαι για τις επιτυχίες. Συμφωνάμε. Όμως πίστεψέ με, άμα τη εισαγωγή σου στην τριτοβάθμια και εφεξής το 19+ θα είναι σαν να μην υπήρξε ποτέ. Tabula rasa δηλαδή. Αυτό στηλιτεύω στο θέμα "συνέντευξη".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Η Τατιάνα θα με δείξει αύριο το μεσημέρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
...μιας επίδοσης που σύντομα δε θα θυμάται κανείς;
Εδώ θα διαφωνήσω.
Άτομο του στενού μου περιβάλλοντος πέρασε μεταξύ των πολύ πρώτων σε περιζήτητη σχολή. Έχουν περάσει 30 χρόνια και σε βεβαιώ (έχω υπάρξει κατ' επανάληψη μάρτυρας) ότι το θυμούνται ΟΛΟΙ (συγγενείς, φίλοι, συμφοιτητές και συνάδελφοι). Ίσως, βέβαια, να συνέβαλε σε αυτό και το ότι παρέμεινε μεταξύ των πρώτων και μέσα στη σχολή;).
Εξάλλου, είναι δύσκολο να ξεχαστεί κάτι που φιγουράρει στο βιογραφικό σου.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Προσωπικά ποτέ δε μου χρειάστηκε. Αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα. :)

Υγ. Προφανώς στο δημόσιο στο ΔΕ μετρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Σημασια δεν εχεις πώς θα μπεις, αλλα πώς θα βγεις και τι κανεις παραπερα. End of story.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
...
Υγ. Προφανώς στο δημόσιο στο ΔΕ μετρά.
Ναι, μιλάμε για καριέρα στον ιδιωτικό τομέα (είναι η μητέρα μου και είναι μηχανικός). Μου έχει αναφέρει ότι ακόμα και τώρα τη διαφημίζουν στους πελάτες για τις ακαδημαϊκές της επιδόσεις:D

Προσωπικά ποτέ δε μου χρειάστηκε.
Το πιάσαμε το υπονοούμενο. Μεταχρονολογημένα συγχαρητήρια δέχεστε?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Σημασια δεν εχεις πώς θα μπεις, αλλα πώς θα βγεις και τι κανεις παραπερα. End of story.

Εδώ αλάνι έχεις τεράστιο δίκαιο... Ξέρω άτομο που μπήκε Ιατρική Αθήνας μς 19700 μόρια και μετά πήραν τα μυαλά του άερα και άτομο που δεν πέρασε έφυγε Ιταλία και τώρα κάνει την ειδικότητα του και μάλιστα τα δίνει όλα και πρόκειται να αποτελέσει τρομερό επιστήμονα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Ναι, μιλάμε για καριέρα στον ιδιωτικό τομέα (είναι η μητέρα μου και είναι μηχανικός). Μου έχει αναφέρει ότι ακόμα και τώρα τη διαφημίζουν στους πελάτες για τις ακαδημαϊκές της επιδόσεις:D
Δηλ. αναφερουν οτι μπηκε απο τους πρωτους? Η λενε οτι ειχε μια λαμπρη πορεια στο Πανεπιστημιο? Παντως οι πελατες που μπαινουν εδω κ 25 χρονια στο γραφειο του πατερα μου ουδεποτε ενδιαφερθηκαν να ριξουν εστω κ μια ματια -εκ περιεργειας ορμωμενοι- στο πτυχιο του ,που μοστραρει σε περιοπτη θεση (Αποτι μου εχει αναφερει ο ιδιος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Δηλ. αναφερουν οτι μπηκε απο τους πρωτους? Η λενε οτι ειχε μια λαμπρη πορεια στο Πανεπιστημιο? Παντως οι πελατες που μπαινουν εδω κ 25 χρονια στο γραφειο του πατερα μου ουδεποτε ενδιαφερθηκαν να ριξουν εστω κ μια ματια -εκ περιεργειας ορμωμενοι- στο πτυχιο του ,που μοστραρει σε περιοπτη θεση (Αποτι μου εχει αναφερει ο ιδιος)
Αναφέρουν αμφότερα. Η διαφορά με τους δικούς της πελάτες είναι ότι δεν είναι ιδιώτες που αγνοούν τι εστί π.χ. Νομική, αλλά συνάδελφοί της (ασχολείται με δημόσια έργα), οπότε πάντα μπαίνει μια πλατφόρμα "σπουδών" (π.χ. πού και πότε τελείωσαν, κοινοί συμφοιτητές, μεταπτυχιακά κ.λπ.);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
πλάκα μας κάνουν;αντί να κρύβονται πίσω από το δάχτυλό τους θα έπρεπε να νιώθουν περήφανοι για τις θυσίες που κάνανε για να πετύχουν...εγώ φέτος θα δωσω,η σειρά μου είναι και παρόλο που δεν ήμουν ποτέ από τα παιδιά που βγάζαν κλαδιά πάνω από ένα βιβλίο όλη μέρα,φέτος αν χρειαστεί θα το κάνω και φυσικά..ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΥΨΩ,μήπως δε με πούνε έξυπνη!θα τον πετύχω το στόχο;Αυτό με ενδιαφέρει.Στο θεσμό ονόματι πανελλήνιες δε θέλει μόνο μυαλό.Θέλει κι έναν άλφα αγώνα,εναν κόπο.Κι αν γυρίσουν να μου πουν 'ε,καλά έβγαλες κλαδιά για να πετύχεις άλλωστε,λογικό δεν ήταν?' ,θα γυρίσω να απαντήσω 'όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια'...Εγώ θα ήμουν περήφανη στη θ'εση τους,διότι εφόσον κάνεις τον κόπο αναδεικνύεται το μυαλό σου!Δε μπορεί να σου'ρθει η φλασιά και να γράψεις τα πάντα έτσι με λιγάκι διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
ρε παιδια νομιζω δε το βλεπετε σωστα το πραγμα...γιατι κ εγω μεχρι περσι που δεν ημουν 3η λυκειου ελεγα "τι μαλακιες λενε σιγα μη βγαζουν 19000+ με 3 ωρες διαβασμα και εξοδους". κι ομως εβγαλα αρκετα πανω απο 19000 και σας πληροφορω με μαξιμουμ 3 ωρες διαβασμα εξοδους και κομπιουτερ...εννοω πως στην ουσια δε στερηθηκα κατι, απλα εντατικοποιησα το διαβασμα μου! δηλαδη μη βιαστειτε να κρινετε, ουτε να αρνειστε οτι υπαρχουν ατομα πιο εξυπνα η πιο οργανωτικα απο εσας...τουλαχιστον οσο αφορα τη θεωρητικη κατευθυνση που ειχα επιλεξει πρεπει να πω πως, απαξ και εχεις βασεις, εχεις γλιτωσει πααααρα πολυ διαβασμα σε ορισμενα μαθηματα. Συνεπως εχοντας πλεον ηδη καταθεσει μηχανογραφικο μπορω να πω με βεβαιοτητα: ναι με 2-3 ωρες διαβασμα γραφεις 19000. ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
2-3 ωρες διαβασμα οπως λες και ποσες ωρες ιδιαιτερα-φροντιστηρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
2-3 ωρες διαβασμα οπως λες και ποσες ωρες ιδιαιτερα-φροντιστηρια;
OΣΕΣ! εγω ειχα την τυχη να κανω ιδιαιτερα, δηλαδη ελαχιστες ωρες εβδομαδιαιως...αποτι θυμαμαι ειχα το μαξιμουμ 1,5 ωρα καθε μερα εκτος απο δευτερα που δεν ειχα τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
ρε παιδια νομιζω δε το βλεπετε σωστα το πραγμα...γιατι κ εγω μεχρι περσι που δεν ημουν 3η λυκειου ελεγα "τι μαλακιες λενε σιγα μη βγαζουν 19000+ με 3 ωρες διαβασμα και εξοδους". κι ομως εβγαλα αρκετα πανω απο 19000 και σας πληροφορω με μαξιμουμ 3 ωρες διαβασμα εξοδους και κομπιουτερ...εννοω πως στην ουσια δε στερηθηκα κατι, απλα εντατικοποιησα το διαβασμα μου! δηλαδη μη βιαστειτε να κρινετε, ουτε να αρνειστε οτι υπαρχουν ατομα πιο εξυπνα η πιο οργανωτικα απο εσας...τουλαχιστον οσο αφορα τη θεωρητικη κατευθυνση που ειχα επιλεξει πρεπει να πω πως, απαξ και εχεις βασεις, εχεις γλιτωσει πααααρα πολυ διαβασμα σε ορισμενα μαθηματα. Συνεπως εχοντας πλεον ηδη καταθεσει μηχανογραφικο μπορω να πω με βεβαιοτητα: ναι με 2-3 ωρες διαβασμα γραφεις 19000.
Μου φαινεται και παλι δυσκολο να το πιστεψω.Για την κατευθυνση του σχολειου δε διαβαζες;Την παπαγαλία που απαιτουσαν ορισμενα τμηματα-τομεις των μαθημαων και τις εφαρμογες-ασκησεις της θεωριας στα διαφορα μαθηματα τα εβγαζες με μαξιμουμ 3 ωρες διαβασμα;Μπραβο για τμηματα τις επιδοσεις σου,αλλα θες να πεις πως δεν πιεστηκες μες την χρονια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Για την κατευθυνση του σχολειου δε διαβαζες;Την παπαγαλία που απαιτουσαν ορισμενα τμηματα-τομεις των μαθηματων και τις εφαρμογες-ασκησεις της θεωριας στα διαφορα μαθηματα τα εβγαζες με μαξιμουμ 3 ωρες διαβασμα;Μπραβο για τις επιδοσεις σου,αλλα θες να πεις πως δεν πιεστηκες μες την χρονια;
ρε συ εκ των πραγματων πιεζεσαι...ε για το σχολειο δε χρειαζεσαι και πολυ ωρα εχεις πολυ συγκεκριμενα πραγματα που ηδη τα εχεις κανει επαναληψη. και για την παπαγαλια βρηκα τη λυση αντι να διαβασω κατι 10 ωρες σε μια μερα να το διαβασω μια ωρα για 10 μερες...και ετσι συστηματικα ταιριαζε με το δικο μου στυλ διαβασματος και τα μαθαινα και δε διαβαζα και πολλες ωρες! σ ευχαριστω κιολας, η νομικη αθηνας ηδη με περιμενει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Too good to be true
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Too good to be true


Μέσα από το στόμα μου το πήρες.

Ελάτε τώρα, παραδεχτείτε το. Όσο περισσότερο διαβάζεις, τόσο λιγότερο γράφεις.
Τι άλλο θα δουν τα μάτια μας...
Πού είπαμε ότι κατοικείτε, παιδιά;

Κι εγώ που νόμιζα ότι οι επιτυχίες θέλουν θυσίες... Τσάμπα κουραστήκαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Προς υποψηφιους πανελληνιων 2013: Διαβαστε το πολυ 2 ωρες την ημερα, η επιτυχια ειναι σιγουρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
3:05-3:18



Προς υποψηφιους πανελληνιων 2013: Διαβαστε το πολυ 2 ωρες την ημερα, η επιτυχια ειναι σιγουρη!

Χωρίς πλάκα θα το λάβω σοβαρά υπόψιν μου. Στο 3ωρο φεύγω απ του βιβλίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top