[Πανελλήνιες 2012] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Δεν θα παραλείψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
1. Αντε ντε.
2. Ντάξει, δεν έχω και δικαίωμα να κρίνω αφού είμαι θετική κατεύθυνση. :D Εγώ όμως θα τη ξεχνούσα 1000% σίγουρα σε λιγότερο από ένα μήνα.

:P:P:D:D και εγω στην αρχη αυτο πιστευα και ετσι εγινε διοτι δεν εκανα τακτικα επαναληψεις αλλα οταν καταλαβα το νοημα και εκανα συχνα επαναληψεις...την θυμαμαι-αυτο ειναι το νοημα της θεωρητικης,ενω η τεχνολογικη κ θετικη θελει να κανεις πολλες επαναληψεις-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε. Δεν θα επεκταθώ στο τι εννοούσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Μα εννοείται βρε παιδιά,και 10000 να είναι η βάση που θες,εσύ κοιτάς να προετοιμαστείς όσο το δυνατόν καλύτερα...Ή μήπως υπάρχει κανείς που,επειδή θα θέλει 10000,α]άμα του κάτσει εύκολο θέμα θα πει "α,εγώ δε χρειάζομαι παραπάνω μόρια,άρα δεν το γράφω..."?Όχι βέβαια...Απλά όσοι στοχεύουν σε 18+++ έχουν ένα λόγο παραπάνω να ξέρουν ότι δεν τους παίρνει για απροσεξίες...(και βάζω και τον εαυτό μου μέσα)
Φυσικα και αμα θες μια σχολη για 10.000 μορια δεν χρειαζετε να διαβασεις πολυ.Δεν υπαρχει λογος να κατσει καποιος και να ξεσκιστει σαν να εχει στοχο τα 18.000 μορια οταν η σχολη του κυμενετε εκει.Εκτος και αμα του αρεσει αυτο που κανει (αν και λιγο δυσκολο,μονο ευχαριστο δεν ειναι το ξεσκισμα που πρεπει να ριξεις για να βγαλεις 18.000+)

Εγω στοχευα για σχολες του 15.000 με 17.000 και επεσα μεσα.Ηξερα οτι δεν ηθελε τρελο διαβασμα και δεν το εκανα και ποτε οποτε ειμαι μια χαρα ευχαριστημενος διοτι και την ζωη μου εκανα και εβγαλα και τα μορια μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόρη Καραβοκύρη

Νεοφερμένος

Η Χιόνι Ericson ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
και εγώ κανω θερινά μαθηματα....εχω ήδη ξεκινήσει....
Δεν ξέρω τι με τρομάζει πιο πολύ βεβαια.....το αγχός , τα θέματα....ή ίσως αυτη η ψυχοπλακωτική ιδεα οσον αφορa τις πανελληνιες που μας έχουν περάσει..δλδ....όχι αλλή πίεση !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Χθες τέλειωσα και εγώ με την σειρά μου.
Βιολογία: το 1ο κεφάλαιο
Χημεία:4ο κεφάλαιο
Μαθηματικά:μιγαδικούς και έχουμε μπει και ελάχιστα στις συναρτήσεις
Φυσική:ταλαντώσεις(μηχανικές,ηλεκτρικές,φθίνουσες,σύνθεση..κλπ)
Έκθεση: τρόποι πειθούς κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μαθηματικά: Τέλος με μιγαδικούς και Όρια-Συναρτήσεις
Φυσική: Ταλαντώσεις (αατ, δυνάμεις και ενέργειες)
Χημεία: 1ο κεφάλαιο, έως και ηλεκτροθετικότητα
Βιολογία: 1ο κεφάλαιο και Αντιγραφή και την εισαγωγή για μεταγραφή κλπ
Έκθεση: θεωρία 1ου κεφαλαίου και από θέματα ανθρώπινα δικαιώματα, ανθρωπισμός, παιδεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Ρε παιδιά μόνο εγώ δεν έχω μπει σχεδόν καθόλου συναρτήσεις;Γιατί βλέπω οι περισσότεροι τις έχουν βγάλει κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παιδιά μόνο εγώ δεν έχω μπει σχεδόν καθόλου συναρτήσεις;Γιατί βλέπω οι περισσότεροι τις έχουν βγάλει κιόλας.

Μην ανησυχείς. Όλοι είναι μπροστά σε κάτι και πίσω σε κάτι άλλο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Φυσικα και αμα θες μια σχολη για 10.000 μορια δεν χρειαζετε να διαβασεις πολυ.Δεν υπαρχει λογος να κατσει καποιος και να ξεσκιστει σαν να εχει στοχο τα 18.000 μορια οταν η σχολη του κυμενετε εκει.Εκτος και αμα του αρεσει αυτο που κανει (αν και λιγο δυσκολο,μονο ευχαριστο δεν ειναι το ξεσκισμα που πρεπει να ριξεις για να βγαλεις 18.000+)

Εγω στοχευα για σχολες του 15.000 με 17.000 και επεσα μεσα.Ηξερα οτι δεν ηθελε τρελο διαβασμα και δεν το εκανα και ποτε οποτε ειμαι μια χαρα ευχαριστημενος διοτι και την ζωη μου εκανα και εβγαλα και τα μορια μου
Ναι,καταλαβαίνω τι λες,και μπράβο σου αν μπορείς να ελέγχεις πόσο διάβασμα χρειάζεσαι για π.χ. τα 15000 μόρια...(εγώ είμαι πολύ αγχωδης γενικά σ' αυτά και δύσκολα θα το κατάφερνα).Απλά αυτό που λέω είναι ότι καλό είναι να μην σε επαναπαύουν τα χαμηλά μόρια που στοχεύεις γιατί μπορεί να βρεθείς σε μια χρονιά-έκπληξη και να αποτύχεις λόγω αμέλειας...Οπότε καλύτερα είναι να είσαι όσο καλύτερα προετοιμασμένος μπορείς(χωρίς αυτό να σημαίνει ότι θα ξεσκιστείς) για να είσαι σίγουρος...:)
(η αρνητική δεν είναι από μένα:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Ρε παιδιά μόνο εγώ δεν έχω μπει σχεδόν καθόλου συναρτήσεις;Γιατί βλέπω οι περισσότεροι τις έχουν βγάλει κιόλας.
Και εγώ δεν έχω μπει συναρτήσεις :)

Χθες τέλειωσα και εγώ με την σειρά μου.
Βιολογία: το 1ο κεφάλαιο
Χημεία:4ο κεφάλαιο
Μαθηματικά:μιγαδικούς και έχουμε μπει και ελάχιστα στις συναρτήσεις
Φυσική:ταλαντώσεις(μηχανικές,ηλεκτρικές,φθίνουσες,σύνθεση..κλπ)
Έκθεση: τρόποι πειθούς κλπ
Σορρυ αλλα οταν λες "Χημεια 4ο κεφαλαιο" ??
η χημεια εχει 3 κεφαλαια...Ηλεκτρονιακη δομη των ατομων-Περιοδικος πινακας, Οξεα-βασεις Ιοντικη Ισορροπια και Οργανικη χημεια.....
Εχουμε και 4ο? :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
καλησπερα παιδια .... εγω φετος δεν εκανα καθολου θερινα μαθηματα προετοιμασιας θα αρχισω κανονικα φροντ απο 20 αυγ λετε να εχει αρνητικη επιδραση στην φετινη χρονια της τριτησς λυκεου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σίγουρα θα βγάλεις την ύλη. Θα έχεις λιγότερο χρόνο όμως για επαναλήψεις. Αν το έχεις συζητήσει με τους καθηγητές σου, είσαι εντάξει πιστεύω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Σορρυ αλλα οταν λες "Χημεια 4ο κεφαλαιο" ??
η χημεια εχει 3 κεφαλαια...Ηλεκτρονιακη δομη των ατομων-Περιοδικος πινακας, Οξεα-βασεις Ιοντικη Ισορροπια και Οργανικη χημεια.....
Εχουμε και 4ο? :( :(

Τα κεφάλαια δεν είναι με την σειρά. Γιατί βγαίνει το 2 που είναι θερμοδυναμική και το 4 που είναι ηλεκτροχημεία. Σύνολο 5 κεφάλαια. Λογικά θα εννοούσε το 3 που είναι η ιοντική ισορροπία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Και εγώ δεν έχω μπει συναρτήσεις :)


Σορρυ αλλα οταν λες "Χημεια 4ο κεφαλαιο" ??
η χημεια εχει 3 κεφαλαια...Ηλεκτρονιακη δομη των ατομων-Περιοδικος πινακας, Οξεα-βασεις Ιοντικη Ισορροπια και Οργανικη χημεια.....
Εχουμε και 4ο? :( :(
Βασικά βλακεία μου.Εννοούσα ότι βγάλαμε το κεφάλαιο με την Οργανική χημεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Βασικά βλακεία μου.Εννοούσα ότι βγάλαμε το κεφάλαιο με την Οργανική χημεία.
Δηλαδη εχεις τελειωσει τωρα την υλη της χημειας;
εγω μολις τελειωσα το 1ο :clapup:

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εμ,δεν νομίζω ότι παίζει να έχει τελειώσει την ύλη της χημείας...Μάλλον εννοεί ότι τελείωσε ΜΟΝΟ την οργανική χημεία...Προφανώς ξεκίνησαν ανάποδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Δηλαδη εχεις τελειωσει τωρα την υλη της χημειας;
εγω μολις τελειωσα το 1ο :clapup:

:redface:
Μήπως εννοεί ότι έβγαλε μόνο την οργανική? Δηλαδή ότι ξεκίνησαν από το κεφάλαιο της οργανικής και όχι από το πρώτο?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Κατερίνα σε πρόλαβα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top