[Πανελλήνιες 2012] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 11 3.2%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 8 2.4%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 28 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 52 15.3%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 94 27.6%
  • >=18000

    Ψήφοι: 93 27.4%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 51 15.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
19388 στο 3ο και 19429 στο 2ο/4ο:clapup:
Το ξέρω ότι θα φανώ πολύ μεγάλη ψωνάρα αλλά δεν μπορώ να μην πω ότι ΕΓΡΑΨΑ 20 ΦΥΣΙΚΗ!!!!!! :P:P:P
καλά,τι στο καλό;:eek:
πώς τα κατάφερες;ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ!:clapup:
κι ένα παιδί απ'το σχολειο μου της θετικης 19,3 εγραψε φυσικη..εσυ κι αυτος μονο σ'ολην την ελλαδα :P :P xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
καλά,τι στο καλό;:eek:
πώς τα κατάφερες;ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ!:clapup:
κι ένα παιδί απ'το σχολειο μου της θετικης 19,3 εγραψε φυσικη..εσυ κι αυτος μονο σ'ολην την ελλαδα :P :P xD
Και ενα παιδι απο ενα σχολειο που ξερω εγραψε 20...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
19388 στο 3ο και 19429 στο 2ο/4ο:clapup:
Το ξέρω ότι θα φανώ πολύ μεγάλη ψωνάρα αλλά δεν μπορώ να μην πω ότι ΕΓΡΑΨΑ 20 ΦΥΣΙΚΗ!!!!!! :P:P:P
και σε εμας ενας εγραψε 19 :hmm: μπραβο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
στο σχολειο μου 19,6 εγραψε Φυσικη μια κοπελα.....:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Αυτα ειναι Χημικε μου!
Αααααχ......πως με καταλαβαινεις Χαρουλιτα!!!!! Και της ειπα οτι αυτο που καταφερε (το 19,6) ειναι ΔΙΑΣΤΡΟΦΗ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
19388 στο 3ο και 19429 στο 2ο/4ο:clapup:
Το ξέρω ότι θα φανώ πολύ μεγάλη ψωνάρα αλλά δεν μπορώ να μην πω ότι ΕΓΡΑΨΑ 20 ΦΥΣΙΚΗ!!!!!! :P:P:P
Ποια σχολή θέλεις και σε ποια πόλη;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Keratz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Γεμισαμε αριστουχους εδω..κοιταχτε δημοσκοπηση -_-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
παιζει να εισαι και το μοναδικο ατομο σε ολη την Ελλαδα...μπραβο :clapup:

Ένα παιδί από το φροντιστήριο είχε όλα 20 εκτός απο 19.8 έκθεση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ένα παιδί από το φροντιστήριο είχε όλα 20 εκτός απο 19.8 έκθεση:P
Καθόλου κάψιμο:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ένα παιδί από το φροντιστήριο είχε όλα 20 εκτός απο 19.8 έκθεση:P
Kαι δεν εχει βγει ακομα στις ειδησεις να κανει δηλωσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Kαι δεν εχει βγει ακομα στις ειδησεις να κανει δηλωσεις;

Όχι δεν τον είδα πουθενά,τον κάνα 3 σειρές παράγραφο σε ένα άρθρο με αριστούχους;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Όχι δεν τον είδα πουθενά,τον κάνα 3 σειρές παράγραφο σε ένα άρθρο με αριστούχους;)


μπορεί να ήταν και προφορικά ή ενδοσχολικές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαι αυτοι οι τυποι απολαμβανουν τα 15 λεπτα δημοσιοτητας τους,τι να κανουμε.
Λιγο τωρα και λιγο στα αποτελεσματα των βασεων.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Όχι δεν τον είδα πουθενά,τον κάνα 3 σειρές παράγραφο σε ένα άρθρο με αριστούχους;)
Μπορεί να μην ήθελε και ο ίδιος να πει κάτι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Μπορεί να μην ήθελε και ο ίδιος να πει κάτι:)

Δε θα κάτσω να γράψω γιατί είπε ή δεν είπε ή γιατί δε βγήκε στην τηλεοραση ρε παιδιά:P
Εγώ ξέρω το παιδί και απλά έγραψα τα αποτελέσματα που είδα για να δείξω ότι τελικά δεν πήγαν τόσο άσχημα τα παιδιά φέτος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
19388 στο 3ο και 19429 στο 2ο/4ο:clapup:
Το ξέρω ότι θα φανώ πολύ μεγάλη ψωνάρα αλλά δεν μπορώ να μην πω ότι ΕΓΡΑΨΑ 20 ΦΥΣΙΚΗ!!!!!! :P:P:P

Πολλά Μπράβω!! :clapup::clapup:

Και από το σχολείο μου μια κοπέλα έγραψε 20!!
Μάλλον είναι πολλοί και ζουν ανάμεσά μας!!! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και σε μας ενα παιδι εγραψε 19.3 και ενα αλλο παιδι 18.7
Οι αριστουχοι ζουν αναμεσα μας!:P :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top