[Πανελλήνιες 2012] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 11 3.2%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 8 2.4%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 28 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 52 15.3%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 94 27.6%
  • >=18000

    Ψήφοι: 93 27.4%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 51 15.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Λογοτεχνία: 20
Αρχαία: 19,3
Ιστορία: 19,4
Λατινικά: 19,2
Βιολογία: 19,8
Έκθεση: 18,5

Σύνολο: 19563

:eek: omg :eek:

Σε πέρασα στην Έκθεση ( 18,8 ) και στην Ιστορία ( 20 ).

:P

Bravooo! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Λογοτεχνία: 20
Αρχαία: 19,3
Ιστορία: 19,4
Λατινικά: 19,2
Βιολογία: 19,8
Έκθεση: 18,5

Σύνολο: 19563
χαχα κ εγω σε περασα σε αρχαια και λατινικα, αλλα ΟΥΑΟΥ! θα μαστε συμφοιτητες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uLee

Νεοφερμένος

Η uLee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
:eek: omg :eek:

Σε πέρασα στην Έκθεση ( 18,8 ) και στην Ιστορία ( 20 ).

:P

Bravooo! :D

Ευχαριστώωω! Συγχαρητήρια και σε 'σένα! :) Τι θα δηλώσεις;

χαχα κ εγω σε περασα σε αρχαια και λατινικα, αλλα ΟΥΑΟΥ! θα μαστε συμφοιτητες?

Νομική Αθήνας; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Ευχαριστώωω! Συγχαρητήρια και σε 'σένα! :) Τι θα δηλώσεις;

Νομικές πρώτα, και μετά Φιλολογίες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Νομικές πρώτα, και μετά Φιλολογίες! :)

Συγγνώμη, εσυ δεν την έλεγες σε ένα παιδί που ήθελε Νομικές κτλπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penelope585

Νεοφερμένος

Η penelope585 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
αποτελεσματα...χαλια!!..πιο χαλια δεν γινεται:(:mad:ειναι κανεις απο θεωρητικη που εβγαλε 10.000 η και λιγοτερο?...αν υπαρχει κανεις απο εδω που ειναι λιγο δυσκολο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
αποτελεσματα...χαλια!!..πιο χαλια δεν γινεται:(:mad:ειναι κανεις απο θεωρητικη που εβγαλε 10.000 η και λιγοτερο?...αν υπαρχει κανεις απο εδω που ειναι λιγο δυσκολο...
μια φίλη μου έβγαλε 9.500 μόρια από θεωρητική κ μία άλλη 5400 κάπου από θεωρητικη επίσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
αποτελεσματα...χαλια!!..πιο χαλια δεν γινεται:(:mad:ειναι κανεις απο θεωρητικη που εβγαλε 10.000 η και λιγοτερο?...αν υπαρχει κανεις απο εδω που ειναι λιγο δυσκολο...

εγω ειμαι αυτη που ψαχνεις προφανως...
εγω αλλα υπολογιζα αλλα μου βγηκαν..
απο κει που περιμενα ενα 13.000 κατι ξαφνικα βρεθηκα με 7.000 και κοντεψα να λυποθυμισω..
αν εβλεπες τους βαθμους μου θα νομιζες οτι ημουν απο κεινους που ξινονταν ολη την χρονια..
κ ομως επεσαν ολα οσα ηξερα αριστα ,καθομουν και τα ελεγα απ'εξω και ανακατωτα ..
θα ξαναδωσω πανελλαδικες,πιστευω οτι οι βαθμολογητες με πετσοκοψανε στην ιστορια και στην εκθεση.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εγω την ιστορια δεν την ηξερα τελεια και εγραψα 18.5.. πως γινεται αυτο? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
εγω ειμαι αυτη που ψαχνεις προφανως...
εγω αλλα υπολογιζα αλλα μου βγηκαν..
απο κει που περιμενα ενα 13.000 κατι ξαφνικα βρεθηκα με 7.000 και κοντεψα να λυποθυμισω..
αν εβλεπες τους βαθμους μου θα νομιζες οτι ημουν απο κεινους που ξινονταν ολη την χρονια..
κ ομως επεσαν ολα οσα ηξερα αριστα ,καθομουν και τα ελεγα απ'εξω και ανακατωτα ..
θα ξαναδωσω πανελλαδικες,πιστευω οτι οι βαθμολογητες με πετσοκοψανε στην ιστορια και στην εκθεση.. :/:

εγω την ιστορια δεν την ηξερα τελεια και εγραψα 18.5.. πως γινεται αυτο? :P

αυτά έχει η θεωρητική...

για αναβαθμολογηση το έχεις σκεφτεί;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
για αναβαθμολογηση το έχεις σκεφτεί;:worry:
Στις Πανελλήνιες δεν υπάρχει αναβαθμολόγηση. Μπορείς μόνο να δεις ένα αντίγραφο του γραπτού σου, το Σεπτέμβρη/Οκτώβρη, έχοντας κάνει αίτηση και πληρώνοντας ένα παράβολο, νομίζω 50-60€.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
εγω την ιστορια δεν την ηξερα τελεια και εγραψα 18.5.. πως γινεται αυτο? :P

απλά δεν γίνεται. Δηλαδή απ τα κομμάτια που πέσαν τί δεν ήξερες καλά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
απλά δεν γίνεται. Δηλαδή απ τα κομμάτια που πέσαν τί δεν ήξερες καλά?
ολα τα ηξερα απλα οχι τελεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
ολα τα ηξερα απλα οχι τελεια...

έτσι μπράβο...τώρα το έθεσες ολοκληρωμένα.Γιατί ιστορία ΔΕΝ γίνεται να γράψεις πάνω από 18 αν δεν την ξέρεις καλά και δεν διαθέτεις κριτικό-συνδυαστικό πνεύμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
τι να σου πω... παντως μια φιλη μου την ηξερε τελεια την ιστορια απεξω και ανακατωτα και εγραψε 18.... και στην εκθεση που ειχε γραψει καμια 30αρια εγραψε 12 και εγω που εγραψα 7 εκθεσεις ολη την χρονια εγραψα 16.1...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
τι να σου πω... παντως μια φιλη μου την ηξερε τελεια την ιστορια απεξω και ανακατωτα και εγραψε 18.... και στην εκθεση που ειχε γραψει καμια 30αρια εγραψε 12 και εγω που εγραψα 7 εκθεσεις ολη την χρονια εγραψα 16.1...
η εκθεση ειναι εντελως υποκειμενικη
εμενα ο ενας ο βααθμολογητης με εβαλε 86,ο 2ος 67 και ο 3ος 62
οτι να ναι...δηλαδη ο ενας ειδε ενα καλο γραπτο και ο αλλος τιποτα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
σε εμενα ομως ενας με βαθμολογησε με 80 και ο αλλος με 81 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
τι να σου πω... παντως μια φιλη μου την ηξερε τελεια την ιστορια απεξω και ανακατωτα και εγραψε 18.... και στην εκθεση που ειχε γραψει καμια 30αρια εγραψε 12 και εγω που εγραψα 7 εκθεσεις ολη την χρονια εγραψα 16.1...

άλλο η έκθεση και τα κείμενα και άλλο η ιστορία ,τα αρχαία και τα λατινικά ως προς τον τον τρόπο διαβάσματος τους και την απόδοση που έχει ο καθένας μας. Όταν ήμουν γ'λυκείου η έκθεση ήταν το χειρότερο μου μάθημα,τη σιχαινόμουνα πραγματικά ,δεν καταλάβαινα τίποτα και έγραψα 10,8 .Φέτος μετά από 8 χρόνια και έχοντας βγάλει ήδη μία σχολή της φιλοσοφικής (αγγλική) ,έχοντας εξασκήσει ασυνείδητα τον τρόπο συγκρότησης της σκέψης και του λόγου μου, το μόνο μάθημα που φοβόμουνα ήταν η έκθεση λόγω της τραυματικής τριτολυκειακής μου (α?)εμπειρίας. Δεν είχα γράψει ούτε μία έκθεση και περίληψη, μόνο τη θεωρία είχα διαβάσει(τρόποι-μέσα πειθούς κτλ) μία μέρα πριν δώσουμε.Ε και έγραψα 16.1 και εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
παντως αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι οτι μερικοι περιμενουν να βγαλουν 18000 και τους ερχεται ενα 16 ουρανοκατεβατο :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top