[Πανελλήνιες 2012] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 11 3.2%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 8 2.4%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 28 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 52 15.3%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 94 27.6%
  • >=18000

    Ψήφοι: 93 27.4%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 51 15.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Για εμένα η σημερινή ημέρα είναι μια από τις καλύτερες που έζησα ως τώρα.
Βρίσκομαι στα σύννεφα.
:)

Λογικό. Χτυπάς Νομική.

Συγχαρητήρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
ΕΚΘΕΣΗ 14,2 (66 ΚΑΙ 76)
ΜΑΘ. ΓΕΝ. 19,9 (100 ΚΑΙ 99)
ΒΙΟΛΟΓΙΑ Κ. 18,4 (92 ΚΑΙ 92)
ΜΑΘ. Κ. 14,8 (75 ΚΑΙ 73)
ΦΥΣΙΚΗ Κ. 17,9 (90 ΚΑΙ 86)
ΧΗΜΕΙΑ Κ. 19,3 (97 ΚΑΙ 96)
ΑΟΘ 19,9 (100 ΚΑΙ 99)

Μια χαρα!!!:clapup::clapup::clapup: παιζει να περναω και ιατρικη:P παντως λογιστικη και χρηματοοικονομικη του ΟΠΑ ειναι σιγουρο
απορω μονο πως γινεται ο ενας να βαζει 100 και ο αλλος 99....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Γνωστή μου έχει πτυχίο Νομικής και 6 χρόνια μετά την αποφοίτηση της εργάζεται σε ένα διαφημιστικό γραφείο, κάνει τις ψιλοδουλείες (ουσιαστικά δεν εφερμόζει τίποτα απ'όσα έμαθε) και μαντέψτε..
Στην δουλεία την πήραν επειδή είχε καλό απολυτήριο λυκείου.
Συνεπώς δεν έδωσαν δεκάρα για το ''ισχυρό'' της πτυχίο.. :)

έτσι είναι δυστυχώς !η παρέα μου αποτελούμενοι από( όλοι πτυχιούχοι πλέον) :2 αγγλικοί φιλ/γοι, 3 ιστορ.-αρχ. , 2 ψυχολόγοι είμαστε όλοι επίσημα άνεργοι. Εννοείται ότι μες στην κρίση και γνωστοί μου απόφοιτοι γιατροί στην Ελλάδα δουλεύουν σερβιτόροι. Εννοώ από την άποψη περισσότερων διεξόδων τη νομική ως καλύτερη λύση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefan0s19

Νεοφερμένος

Ο stefan0s19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
19.704 στο 3ο πεδίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Απαπαπα.. τι 'στε εσείς ρε; Τι βαθμοί είναι αυτοί;

:stunned: (Ακριβώς έτσι ήμουν όταν διάβαζα τις βαθμολογίες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

stefan0s19

Νεοφερμένος

Ο stefan0s19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ...Εύχομαι τα καλύτερα και σε όλους εσάς... Και 19.632 στο 4ο που με ενδιαφέρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κυριάκος1204

Νεοφερμένος

Ο κυριάκος1204 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
18971 στο 3ο και 18768 στο 2ο και το 4ο.. Υπάρχει ελπίδα για ιατρική θεσσαλονίκης ή καλύτερα να κοιτάξω πολυτεχνεία ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
18971 στο 3ο και 18768 στο 2ο και το 4ο.. Υπάρχει ελπίδα για ιατρική θεσσαλονίκης ή καλύτερα να κοιτάξω πολυτεχνεία ?

εσυ τι λες; λολ 18946 + Του οτι θα πεσει 100-200 μορια

και εν παση περιπτωσει βαλε με τι σειρα οπως τα θες , αφου εχεις οσες επιλογες θελεις

θες πρωτα ιατρικες; βαλε ιατρικες
μετα θες πολυτεχνεια; βαλε πολυτεχνεια :) κοιταξε προγραμματα σπουδων και οτι σου αρεσει
ψαξτα ολα ομως, η ζωη σου θα καθοριστει απο το ποσο θα ψαχτεις αυτες τις μερες :) καλη τυχη και συγχαρητηρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Εννοειται οτι υπαρχει!Εδω λεγεται οτι υπαρχει περιπτωση κ η Αθηνα να πεσει λιγο κατω απο τις 19000! Πρωτα Ιατρικη κ μετα πολυτεχνεια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

troll17

Νεοφερμένος

Ο troll17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Βιολογία γενικής: 19.6
Έκθεση: 17.1
Χημεία: 19.6
Βιολογία: 19.4
Φυσική: 19.7
Μαθηματικά: 20

19522 στο 3ο και 19463 στο 2ο-4ο!!!! Η καλύτερη μέρα της ζωής μου!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Συγχαρητήρια συναδέλφισσα!!
Θα τ' ακούς πολύ αυτό :P
ναι ειδικά απο κομματόσκυλα που δεν ξερουν καν το ονομα σου:P

Πέρα από την πλάκα, τι ακριβώς συνέβη εδώ;:hmm:
Ειστε σιγουροι πως ειστε ειλικρινείς; :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Brainiac

Νεοφερμένος

Ο Mr.Brainiac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγω εγραψα 17.000 στο πρωτο πεδιο και λογικα περναω ανετα στο Ιστοριας & Αρχαιολογιας που θελω.Για αυτο ομως που περηφανευομαι στις εξετασεις ειναι το ατοφιο 100αρι στη λογοτεχνια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Εγω εγραψα 17.000 στο πρωτο πεδιο και λογικα περναω ανετα στο Ιστοριας & Αρχαιολογιας που θελω.Για αυτο ομως που περηφανευομαι στις εξετασεις ειναι το ατοφιο 100αρι στη λογοτεχνια :D

μπράβο σου !!! απίστευτο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baremenosss

Νεοφερμένος

Ο baremenosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ειμαι πολυ χαρουμενος...19018 στο 3ο και 19024 στο 2ο και 4ο...δεν περιμενα τοσο...δοξα τω θεω...αν ολα πανε καλα νομιζω ειμαι στην ιατρικη θεσσαλονικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Εγω εγραψα 17.000 στο πρωτο πεδιο και λογικα περναω ανετα στο Ιστοριας & Αρχαιολογιας που θελω.Για αυτο ομως που περηφανευομαι στις εξετασεις ειναι το ατοφιο 100αρι στη λογοτεχνια :D
ΘΕΟΣ!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggos21

Νεοφερμένος

Ο vaggos21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
βλεπω πολλα παιδια γραψανε περισσοτερο απο οτι πιστευαν! Αν δει κανεις τα στατιστικα που εβγαλε το υπουργειο θα καταλαβει οτι μαλλον φετος δεν θα εχουμε τοσο μεγαλη πτωση των βασεων οσο φαινοταν και ακουγοταν!! Ειδικα η αυξηση των αριστουχων στην εκθεση μου προκαλει τεραστια απορια και εκπληξη καιδεν ξερω μηπως δοθηκε καποιοα οδηγια στους βαθμολογητες να ειναι πιο επιεικεις ωστε να κατευνασουν τις αντιδρασεις που προκληθηκαν απο το κειμενο! Επισης ουτε στη φυσικη εγινε το βατερλο που λεγανε και απο οτι βλεπω στο σαιτ υπηρχαν πολλες τεραστιες βαθμολογιες οι οποιες μετα την εξεταση του μαθηματος και τα σχολια που διαβαζα εμοιαζαν αστρονομικες!!! δεν ξερω τι παιζει τελικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Ισχύει αυτό με την έκθεση. Ένα 16 από εκεί που ήταν ας πούμε το "άριστα" για τη μάζα, έγινε ένας εύκολα προσβάσιμος βαθμός! Αυτό με φοβίζει και μένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggos21

Νεοφερμένος

Ο vaggos21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Επισης να προσθεσω οτι τις πρωτες μερες μετα την εκθεση που μιλουσα με τον θειο μου που ηταν σε βαθμολογικο κεντρο στην τριπολη μου ελεγε οτι στη περιληψη με το ζορι μπορουν να βαλουν 14/25!! Και ειναι λογικο σε σχεση με το κειμενο!!
Τωρα πως προκυπτουν τετοιοι βαθμοι με τετοια εικονα στην περιληψη δεν ξερω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top