[Πανελλήνιες 2012] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 11 3.2%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 8 2.4%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 28 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 52 15.3%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 94 27.6%
  • >=18000

    Ψήφοι: 93 27.4%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 51 15.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Λοιπόν,να και οι δικοί μου...

Μάθημα
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Γ.Π. 88
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ Γ.Π 99
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Κ. 99.5
ΦΥΣΙΚΗ Κ. 99
ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Κ. 100
ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ Κ. 99,5
ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ 100
2/4-->19732
5-->19745

Ελπίζω να μην πας στο θέμα με τις βάσεις για να ρωτήσεις αν πιάνεις τη σχολή που θέλεις. :P
Μπράβο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Bravo αναβάθμιση το ισκούλ, πέρσι τέτοια εποχή με 1400 άτομα έπεφτε, τώρα με 3580 και πάει φέτες.... μπράβο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nifty

Νεοφερμένος

Ο nifty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Χαχαχα!Βασικά,πάντα πρώτη μου επιλογή ηταν το ΣΣΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ...Οπότε,πλέον μονο μένουν τα ΠΚΕ για να ειμαι σίγουρος οτι περνάω στην πρώτη επιλογή μου :D
Πάντως,συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά ανεξαρτήτου του τελικού αποτελέσματος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Παιδιά ας απαντήσει κάποιος!!! Έβγαλα 18300 στο 3ο πεδίο (με γάμησαν στη βιολογία έγραψα 17)... Λέτε βα πιάσω ιατρική αλεξανδρούπολης???
Ειμαι σχεδον σιγουρη!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Λοιπόν,να και οι δικοί μου...

Μάθημα
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Γ.Π. 88
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ Γ.Π 99
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Κ. 99.5
ΦΥΣΙΚΗ Κ. 99
ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Κ. 100
ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ Κ. 99,5
ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ 100
2/4-->19732
5-->19745
μπράβο σου, αυτοί οι βαθμοί είναι απίστευτοι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nifty

Νεοφερμένος

Ο nifty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

evg_steven

Νεοφερμένος

Η evg_steven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
:clapup: συγχαρητήρια σε όλους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandra_93

Νεοφερμένος

Η alexandra_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
εχω απελπιστει ειμαι στην θεωρητικη κατευθυνση και εβγαλα 15.914 μορια, που στο καλο θα περασω? δεν μπορω να παω και μακρυα οποτε ακυρα τα νησια και η Αθηνα (μενω Θεσσαλονικη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Θα τρελαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!! 19402 στο τριτο πεδίο!!!!!!!
ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ εφτασααααααα!!!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Να και οι δικοί μου!!
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Γ.Π. 17.3 :D
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ Γ.Π. 18.3 :)
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Κ. 15.6 :)
ΦΥΣΙΚΗ Κ 8.6 :(
ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Κ. 18.4 :) ( ο ένας βαθμολογητής 98 ο άλλος 86 )
ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ Κ. 20 :D
ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ 18.6 :)

ΜΕ ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Μπορεί ν'ανέβει και κανένα κατοστάρι δηλαδή?:P
Να ανέβει ρε φίλε δεν νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Ευχαριστωωωω πολυ:D
καλά σε σένα με τρελαίνουν αυτά τα 0,5 και 1 που λείπουν για να έχεις 100άρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Θα τρελαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!! 19402 στο τριτο πεδίο!!!!!!!
ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ εφτασααααααα!!!!!:D:D:D

Ααααα, δικιά μου είσαι εσύ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.

floydiantree

Νεοφερμένος

Η floydiantree αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Να πω και τους δικούς μου...
Νεοελληνική Γλώσσα: Β1:84,Β2:85 και ΤΒ:16,9 (δεν το περίμενα με τίποτα, κανένα 15 το πολύ. Εδώ έκανα πάρτυ!)
Φυσική Γενικής:Β1:94,Β2:95 και ΤΒ:18,9 (ακριβώς τόσο περίμενα οπότε μια χαρά!!)
Μαθηματικά Κατεύθυνσης:Β1:89,Β2:80 και ΤΒ:16,9 (ΕΛΕΟΣ! 9 μονάδες απόκλιση;; Στα μαθηματικά;; Και στην έκθεση 1;;Με τον μαθηματικό μου πιστεύαμε το λιγότερο 85. Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω από που τα αφαίρεσε!Όχι ότι είναι άσχημος βαθμός βέβαια!)
Φυσική Κατεύθυνσης:Β1:75,Β2:78 και ΤΒ:15,3 (Αναμενόμενο. Πάντως στο σχολείο μας ο μεγαλύτερος βαθμός φυσική ήταν 17,5.)
Α.Ο.Δ.Ε.:Β1:97,Β2:97 και ΤΒ:19,4 (Περίμενα 99 αλλά και το 97 δεν με χαλάει καθόλου!)
Α.Ε.Π.Π.:Β1:98,Β2:98 και ΤΒ:19,6 (ΝΑΙΙΙΙ!! Πληροφορική θέλω να περάσω οπότε αυτός ο βαθμός με χαροποίησε ιδιαιτέρως!:P)
Βαθμός πρόσβασης: 18,23
Μόρια για 2ο και 4ο πεδίο:17972 (18000 παρά 28 :P)
Μπορώ να πω ότι είμαι πολύ χαρούμενη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Παιδιά πολλά συγχαρητήριαα σε όλους,είτε γράψατε άριστα,είτε όχι!Η προσπάθεια και ο κόπος του καθενός πάντα αξίζει επιβράβευση! :D
Στο σχολείο μου ο μεγαλύτερος βαθμός στη φυσική κατεύθυνσης ήταν 19,2 (νομίζω,πάντως ήταν σίγουρα 19+)..το παιδί οδοντιατρική θέλει :P
Γενικά υπήρξαν πολλές εκπλήξεις και μην αγχώνεστε της θετικοτεχνολογικής...οι βάσεις θα πέσουν!Η θεωρητική δεν πήγε και φοβερά σε εμάς,3 κορίτσια ξεχώρισαν ιδιαίτερα! ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

momolis

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
ή το ischool είναι γεμάτο απο genius... ή γεμάτο απο κομπλεξάρες που λένε ψέματα... ένα απο τα 2 είναι.
Τεσπα τα δικά μου τώρα!
ΓΛΩΣΣΑ: 1ος 74 2ος 68 Τ.Β 14,2
ΒΙΟΛΟΓΙΑ Γ.Π 1ος 81 2ος 80 Τ.Β 16,1
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ 1ος 91 2ος 97 Τ.Β 18,8 (ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ!!! ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΘΕΤΙΚΟ ΜΑΘΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΚΛΙΣΗ...Ε ΑΗ Ε ΑΗ!!!)
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ 1ος 60 2ος 62 Τ.Β 12,2
ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤ 1ος 54 2ος 53 Τ.Β 10,7
ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤ 1ος 71 2ος 70 Τ.Β 14,1

2ο-4ο Πεδίο 14.391
3ο Πεδίο 15.461

H AΠΟΤΥΧΙΑ ΣΚΕΤΗ!!!
Μην το λες για τη βιολογια γιατι εμενα ιστορια 4 ο 1ος απο το 2ο ειχαν 4 βαθμους διαφορα!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Να πω και τους δικούς μου...
Φυσική Γενικής:Β1:94,Β2:95 και ΤΒ:18,9 (ακριβώς τόσο περίμενα οπότε μια χαρά!!)

σε περασα για 0.1 στη φυσικη γενικης! Παντως βλεπουμε οτι και φετος οσοι δωσανε φυσικη γενικης ηταν οι ΄΄νικητες΄΄ της υποθεσης οπως και καθε χρονο αλλα παρολα αυτα οι περισσοτεροι συνεχιζουν να διαλεγουν βιολογια γπ και μαθηματικα γπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Λοιποοοον!!! 1ον οι βαθμολογητές γα%#@
Εκθεση: τβ 14 Α: 75 Β: 50 και πήγα σε τρίτο και μου βαλε 65! Δηλαδή είναι τραγικο. 25 μονάδες διαφορά!
Βιολογία: τβ 17,8 Α:93 Β: 85
Αρχαία: τβ 16,4 Α: 87 Β: 77 ελεοοοος! 10 μονάδες! 17,4 ο ένας 15,4 ο άλλος
Κείμενα: τβ 13,8 Α: 67 Β: 71
Λατινικά : τβ 18,4 Α:90 Β:94
Ιστορία: τβ 19,7 Α:100 Β: 97

1ο πεδίο : 17340
3ο πεδίο : 15984
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
αντε τοση προσπαθεια...ειμαι καινουργια εδω αλλα ηθελα να μοιραστω την χαρα μου με καποιον!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top