Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά δε θέλω. Κράτα ένα κουτί να μου δώσεις μετά αν είναι. Αύριο πρέπει να γράψουμε, τελευταία ευκαιρία λίγο πολύ. Γράφεις, μπορείς να αρχίσεις να ελπίζεις. Δε γράφεις, αρχίζεις να σκέφτεσαι τι κάνεις μετά τη Χημεία. Και δε θα 'ναι ευχάριστη περίοδος αυτή. Οπότε πρέπει αύριο να γράψουμε.

Δώστε σ' αυτούς που βάζουν τα θέματα αν θέλετε. :P

Είναι ακριβώς όπως τα λες...

Μετά τα μαθηματικά κι εγώ περίμενα παταγώδη απότυχια(με βάση το διάβασμα που είχα κάνει) για να πω κι ότι έληξε και η δεύτερη συμμετοχή μου στον διαγωνισμό... Αλλά δεν ήρθε κι αύριο θα έχουμε τρελό ματς...

Πω πω... Τώρα που το σκέφτομαι, σαν τα play off στο πρωτάθλημα είμαστε μέχρι τώρα στις Πανελλήνιες...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Ερώτηση τελευταίας στιγμής: όποιος έχει την παραμικρή ιδέα για το τι μπορεί να πέσει αύριο από γνωστό, ας το μοιραστεί μαζί μου.
Εpic fail θα είναι γενικότερα η πρώτη μου συμμετοχή σε πανελλήνιες, αλλά λόγω ημικρανικής -και όχι μόνο- (λολ) κρίσης, μου ήταν αδύνατο να ανοίξω βιβλίο χθες και το ίδιο και μέχρι τώρα σήμερα.
To cut a long story short, δεν προλαβαίνω ούτε καν να τα κοιτάξω όλα, πόσο μάλλον να εμβαθύνω, λίγες ώρες έμειναν.
Γι'αυτο όποιος έχει προαίσθημα, κληρονομικό χάρισμα, κτλ. όσον αφορά τα αρχαία αύριο, go ahead be my guest... :confused:

ποτε δεν ξερουμε τι μπορει να πεσει. Αυτοι ειναι ικανοι να βαλουν τα ιδια με τα περσινα. Αλλα τοσα χρονια εβαζαν αριστοτελη, κυριως τα ηθικα. Εγω πιστευω πως θα βαλουν πλατωνα ( γιατι στον αριστοτελη δεν θα εχει μεινει και τιποτα απο εισαγωγη να βαλουν) αλλα για τιποτα δεν μπορουμε να ειμαστε σιγουροι. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk & wasted

Νεοφερμένος

Η drunk & wasted αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Τhanks Katara... ας ελπίσουμε ότι η καθηγήτρια σου δεν θα πέσει έξω ούτε αύριο...
Έτσι μου ρχεται να μην κοιτάξω καν Πρωταγόρα, αφού αυτό το έργο σε μένα είχε ανέκαθεν ψυχότροπες παρενέργειες...
Πολιτεία και 15-16 Πολιτικών it is then...και φυσικά καφείνη για ξενύχτι μέχρι πρωίας.
Cheers...
Και ότι βρέξει ας κατεβάσει, δεν περνάω πουθενά φέτος έτσι κι αλλιώς. :|

Για ενα πράγμα μπορούμε να είμαστε πάντα σίγουροι:
Αν κάτι μπορεί να πάει στραβά, θα πάει.

εξάλλου:

Αν κάποια πράγματα μπορούσαν να πάνε στραβά και δεν πήγανε,
... θα αποδειχτεί ότι θα ήταν καλύτερα να είχαν πάει.



Sad but true. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Είναι ακριβώς όπως τα λες...

Μετά τα μαθηματικά κι εγώ περίμενα παταγώδη απότυχια(με βάση το διάβασμα που είχα κάνει) για να πω κι ότι έληξε και η δεύτερη συμμετοχή μου στον διαγωνισμό... Αλλά δεν ήρθε κι αύριο θα έχουμε τρελό ματς...

Πω πω... Τώρα που το σκέφτομαι, σαν τα play off στο πρωτάθλημα είμαστε μέχρι τώρα στις Πανελλήνιες...:P:P

Κι όπως σε όλους τους αγώνες, είναι τουλάχιστον ενθαρρυντικό να σκέφτεσαι ότι δεν είσαι ο μόνος. Πάμε δυνατά. :P

Για ενα πράγμα μπορούμε να είμαστε πάντα σίγουροι:
Αν κάτι μπορεί να πάει στραβά, θα πάει.

εξάλλου:

Αν κάποια πράγματα μπορούσαν να πάνε στραβά και δεν πήγανε,
... θα αποδειχτεί ότι θα ήταν καλύτερα να είχαν πάει.



Sad but true. :/:

Σου λέω πάντως, δεν κουράζω κύτταρα για να το καταλάβω αυτό. Τα θέλω για αύριο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk & wasted

Νεοφερμένος

Η drunk & wasted αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Mην κουράζεσαι να το καταλάβεις τώρα, θα το βιώσεις έτσι κι αλλιώς...
Βγαλμένα μέσα απ' τη ζωή είναι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L North

Νεοφερμένος

Ο L North αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Αποκλείω το 20, είναι σκοτωμένο όσο δεν πάει, μπήκε την τελευταία πενταετία και μπήκε και φέτος στον ΟΕΦΕ.

Θα ήταν καλή αλλαγή να βάλουν επιτέλους Πρωταγόρα, όμως με εξαίρεση την 7, οι υπόλοιπες ενότητές του δεν πολυπροσφέρονται για ιδιαίτερα πράγματα.
Ο Πλάτωνας όσο εύκολος κι αν φαίνεται, άλλο τόσο δύσκολος είναι. Λογικά αν ζητηθεί Πλάτωνας θα ζητηθεί το 13 που το θεωρώ το πιο δύσκολο κεφάλαιο στην ύλη μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Αυτο το συστημα ανα δυο μερες να δινουμε μαθημα απο ποτε εγινε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Μια απόφοιτος που ξαναδίνει μου είπε ότι λόγω του Αγίου Πνεύματος πέρυσι είχαν 5 μέρες να προετοιμάσουν Αρχαία....sniff :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Periklispap

Νεοφερμένος

Ο Periklispap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Αυτο το συστημα ανα δυο μερες να δινουμε μαθημα απο ποτε εγινε?

ε οχι και 2, μιάμιση μέρα είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ε οχι και 2, μιάμιση μέρα είναι :P

μην ξεχνασ και οτι πρεπει να κοιμη8εις και κανα 2-3 και αν εχει και κανενας φροντιστηριο τς τελευταιας στιγμης αλλεσ 2 ωρεσ μειων..βγαλε συμπερασμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Μυωπίααααα :P :spasiklas:

Να κάτι που δεν είχα αλλά η φετινή χρονιά φρόντισε να το αποκτήσω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Μυωπίααααα :P :spasiklas:

Να κάτι που δεν είχα αλλά η φετινή χρονιά φρόντισε να το αποκτήσω :D

ωχ μη λες τέτοια και δεν έχω πάει οφθαλμίατρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
Παιδιά όταν τελειώσει η αυριανή μέρα θα μπορείτε να βλέπετε το καλοκαίρι κατάματα γιατί στην ουσία θα έχετε τελειώσει όλα τα δύσκολα και θα έχετε μόνο μία μέρα ταλαιπωρίας ακόμα.

Όμως αύριο γράφετε πιστεύω το πιο δύσκολο μάθημα και πιστεύω ότι θα πέσουν πάρα πολυ δύσκολα θέματα (κοινώς παλούκια) στην φυσική (όπου παραδοσιακά πέφρουν δύσκολα) για αυτό να είσαστε συγκεντρωμένοι προσεκτικοί και να μην έχετε άγχος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έχω πάρα πολύ άσχημο προαίσθημα για αύριο και το κακό είναι ότι είδα και την καθηγήτρια που μου έκανε γνωστό ιδιαίτερα αγχωμένη. Θα βάλουν καμία συνδυαστική για τις απόψεις τους (Πλάτωνα/Αριστοτέλη/Πρωταγόρα όργιο εν ολίγοις) για τη δημιουργία της πόλης ή τη δικαιοσύνη ή την παιδεία, που δεν θα μας δίνει και το αντίστοιχο κείμενο απαραίτητα και θα γίνει σφαγή. Ή μπορεί να βάλουν τίποτα από Αντιγόνη/Επιτάφιο τρέχα γύρευε.

Το μόνο που ποντάρω είναι πως ίσως βαριούνται να ασχοληθούν να φτιάξουν τόσο δύσκολα θέματα. Εκτός αν κάνουν επανάληψη και βάλουν πάλι την 20 από πολιτικά και ποντάρουν στο ότι δεν θα την έχουν διαβάσει τα παιδιά.


Δεν σχολιάζω το ότι είμαι με αντιβίωση, λόγω αμυγδαλών και προσεύχομαι να μην ανεβάσω πυρετό ως συνήθως, γιατί στις επαναληπτικές ΔΕΝ πάω με τίποτα.
Πω ειλικρινά, άμα πέσει τίποτα με Αντιγόνη την έχω μ*μήσει >.<

π.σ. περαστικά :/
Εγω αν δω οποιοδηποτε κειμενο του Αριστοτελη θα πηδηξω. :laugh::laugh:
Ακριβώς αυτό. Ηθικά δεν άγγιξα καθόλου αυτή τη 1,5 μέρα, έδωσα βάση στον Πλάτωνα, και έριξα μια ματιά (και θα ξαναρίξω αργότερα στα Πολιτικά). Ε τι διάολο ρε φίλε τόσες χρονιές έχουν βάλει Αριστοτέλη Ηθικά, και πέρυσι δε το περίμεναν και τους ήρθε, αλλά φέτος θα' ναι χοντρό. Πλάτωνα δεν έχουν βάλει καν. Ακόμα και σε επαναληπτικές Αριστοτέλη έβαζαν, και σε εξετάσεις ελλήνων του εξωτερικού, πάλι Αριστοτέλη. Ε, φτάνει πια!
Χμμμ.... 15 & 16 των Πολιτικών..... χτες η καθηγήτριά μας στο φροντιστήριο μας τις έκανε επανάληψη εκτενέστατα, και συνήθως δεν πέφτει έξω.. :P

Your call ;)
ιιχχχ χτύπα ξύλο >.<
Αποκλείω το 20, είναι σκοτωμένο όσο δεν πάει, μπήκε την τελευταία πενταετία και μπήκε και φέτος στον ΟΕΦΕ.

Θα ήταν καλή αλλαγή να βάλουν επιτέλους Πρωταγόρα, όμως με εξαίρεση την 7, οι υπόλοιπες ενότητές του δεν πολυπροσφέρονται για ιδιαίτερα πράγματα.
Ο Πλάτωνας όσο εύκολος κι αν φαίνεται, άλλο τόσο δύσκολος είναι. Λογικά αν ζητηθεί Πλάτωνας θα ζητηθεί το 13 που το θεωρώ το πιο δύσκολο κεφάλαιο στην ύλη μας.
Έτσι ακριβώς. Κι γω έτσι το' χα στο μυαλό μου, μακάρι. ΘΕΛΩ ΠΛΑΤΩΝΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ - τον μισώ τον μισώ τον μισώ τον μισώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
παιδεια σος

Επειδη ο χρονος ειναι λιγος λεω να το προσπερασω στα γρηγορα το κεφαλαιο με Σταινερ,στροφορμη κτλ

Λετε να πεσει κατι απο αυτα σε θεμα Γ η Δ?

Περυσι επεσε απο εκει και φετος στο Οεφε.Οποτε λεω μηπως πεσει καμια συνδιαστικη κρουση με ταλαντωση.Τι λετε εσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
παιδεια σος

Επειδη ο χρονος ειναι λιγος λεω να το προσπερασω στα γρηγορα το κεφαλαιο με Σταινερ,στροφορμη κτλ

Λετε να πεσει κατι απο αυτα σε θεμα Γ η Δ?

Περυσι επεσε απο εκει και φετος στο Οεφε.Οποτε λεω μηπως πεσει καμια συνδιαστικη κρουση με ταλαντωση.Τι λετε εσεις?

Εχμ.. Κοίτα.
Από τα τελευταία χρόνια μόνο το '08 λεπεσε κρούση στο 4ο.Όλες τις άλλες χρονιές έπεφτε στερεό.
Είναι ψιλό-στανταράκι ότι θα πέσει 4ο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ανταπόκριση από το υπουργείο παιδείας:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Εχμ.. Κοίτα.
Από τα τελευταία χρόνια μόνο το '08 λεπεσε κρούση στο 4ο.Όλες τις άλλες χρονιές έπεφτε στερεό.
Είναι ψιλό-στανταράκι ότι θα πέσει 4ο :/:

επειδη δεν καταλαβα καλα,για κρουση λες 4ο??
εμας και στο φροντιστηριο και στο σχολειο για συμβολη,συν8εση και ραβδο μασ λενε(ειτε η ραβδοσ να κρεμετε απο σκηνι και να κοβουν το σκηνι ειτε κα τν χτυπαει σφαιρα και να κανει καποια γωνια,κατι τετοια)
εντωμεταξυ μονο εγω εχω προβλημα με τον σερβερ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
επειδη δεν καταλαβα καλα,για κρουση λες 4ο??
εμας και στο φροντιστηριο και στο σχολειο για συμβολη,συν8εση και ραβδο μασ λενε(ειτε η ραβδοσ να κρεμετε απο σκηνι και να κοβουν το σκηνι ειτε κα τν χτυπαει σφαιρα και να κανει καποια γωνια,κατι τετοια)
εντωμεταξυ μονο εγω εχω προβλημα με τον σερβερ???

Όλοι έχουμε πρόβλημα :)
Εγώ περιμένω Στερεό Σώμα (4ο Κεφάλαιο). Ίσως κρούση με ράβδο ή κάτι τέτοιο, αλλά όχι κατά βάση κρούση. Και το γιο-γιο παίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top