Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Όχι δεν ισχύει καθόλου... Παρόλο που τα πετάνε μετά, γράφει πολύ συγκεκριμένα ότι δεν μπορείς να γράψεις απολύτως τίποτα εκτός από το όνομά σου πάνω στα θέματα κι αυτό για να μην μπορείς να ανταλλάξεις με κάποιον άλλο κόλλες θεμάτων...

Βέβαια καμιά χαζοσημείωση μπορείς να κρατήσεις πάνω στην κόλλα, αλλά μην το ξεφτιλίσεις κιόλας...;)


Και εγώ έτσι ξέρω...:redface:

Όσο για τις σημειώσεις τις γράφεις με μολύβι και μετά τα σβήνεις..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
να σου πω και εγω το πιστευω αυτό....16 σελίδες???? σε αγχώνει και μόνο το νούμερο!! μάλλον για τους θεωρητικούς το έκαναν :P

Δες, πέρσι έγω έπιασα 8 στην Βιολογία καταύθυνσης, με δεδομένο όμως ότι κάνω μικρά γράμματα, θα μπορούσαν να είναι και 10-11...

Επίσης για να γράψεις κάλα τα μαθηματικά θέλεις χώρο... Τόσο στο καθαρό, όσο και στο πρόχειρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
εμάς μας έχουν πει ότι δεν υπάρχει πρόβλημα να σημειώσουμε..ούτως η άλλως σε μερικές περιπτώσεις είναι απαραίτητο..έκθεση για τν περιληψη, φυσικη κανα σχημα να σημειωσουμε δυναμεις αν ειναι δυσκολο να το μεταφερουμε..μας ειπαν οτι τα πετανε και εμας :)

Δες, πέρσι έγω έπιασα 8 στην Βιολογία καταύθυνσης, με δεδομένο όμως ότι κάνω μικρά γράμματα, θα μπορούσαν να είναι και 10-11...

Επίσης για να γράψεις κάλα τα μαθηματικά θέλεις χώρο... Τόσο στο καθαρό, όσο και στο πρόχειρο...
γενικοτερα αναφερομουν στα θεωρητικα μαθηματα :P
σχετικα με τα μαθηματικα εχεις δικιο ;) αλλά να σε ρωτησω δεν ειναι προτιμοτερο να τα γραψει καποιος απο την αρχη στο καθαρο??? και οχι να τα γραφει στο προχειρο και μετα να τα περναει στο καθαρο.....είναι λιγο χρονοβόρο ίντα λες εσυ κοπέλλι μ??? (νησι RuLeZ :whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Το προχειρο το παμε απο πισω προς τα μπροστα???
Την τελευταια σελιδα με τα κουτακια την χρησιμοποιουμε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Το προχειρο το παμε απο πισω προς τα μπροστα???
Την τελευταια σελιδα με τα κουτακια την χρησιμοποιουμε???


Ναι γραφεις ΠΡΟΧΕΙΡΟ και το πας απο πισω προς τα μπροστα,ειναι πολλες οι σελιδες μην αγχωνεσαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
γενικοτερα αναφερομουν στα θεωρητικα μαθηματα :P
σχετικα με τα μαθηματικα εχεις δικιο ;) αλλά να σε ρωτησω δεν ειναι προτιμοτερο να τα γραψει καποιος απο την αρχη στο καθαρο??? και οχι να τα γραφει στο προχειρο και μετα να τα περναει στο καθαρο.....είναι λιγο χρονοβόρο ίντα λες εσυ κοπέλλι μ??? (νησι RuLeZ :whistle:)

Εγώ πρώτα πρόχειρο πήγαινα και θα πάω... Το λύνεις λίγο πρόχειρα, να δεις που πάει σίγουρα και μετά καθαρό... Γιατί αν χρειαστεί να κάνεις κάτι άλλο να μην μουτζουρώνει...

Το προχειρο το παμε απο πισω προς τα μπροστα???
Την τελευταια σελιδα με τα κουτακια την χρησιμοποιουμε???

Ναι.
Οχι.
Το μιλιμετρέ πέρσι μόνο στην Τ-1 χρειάστηκε, στην Ηλεκτρολογία αν θυμάμαι καλά... Σ' όλους τους άλλους έλεγε να μην το αγγίξουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το μιλιμετρέ πέρσι μόνο στην Τ-1 χρειάστηκε, στην Ηλεκτρολογία αν θυμάμαι καλά... Σ' όλους τους άλλους έλεγε να μην το αγγίξουμε...
Στην φυσική χρειάζεται το μιλιμετρέ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Το μιλιμετρέ πέρσι μόνο στην Τ-1 χρειάστηκε, στην Ηλεκτρολογία αν θυμάμαι καλά... Σ' όλους τους άλλους έλεγε να μην το αγγίξουμε...

Kαι στο ΑΟΘ χρειαζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Και αν 9ελω πχ να γραψω τιποτα στα αρχαια η στα λατινικα στο χαρτι αυτο πειραζει????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Και αν 9ελω πχ να γραψω τιποτα στα αρχαια η στα λατινικα στο χαρτι αυτο πειραζει????

Πειράζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Α και κατι ακομα
εχω μορια απο πρωτα9λημα χαντμπολ αυτα ποτε τα δηλωνουμε
μαζι με το μηχανογραφικο ή μετα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragolarossa

Νεοφερμένος

Η fragolarossa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Πάνω στα χαρτιά με τα θέματα δεν μπορεις να σημειώσεις τιποτα σε κανένα μάθημα!Μόνο στο πρόχειρο μπορείς να κρατήσεις ο,τι σημειώσεις θέλεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Πάνω στα χαρτιά με τα θέματα δεν μπορεις να σημειώσεις τιποτα σε κανένα μάθημα!Μόνο στο πρόχειρο μπορείς να κρατήσεις ο,τι σημειώσεις θέλεις!

Ε και να σημειωσω 9α σημειωσω με μολυβι κ μετα 9α το σβησω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragolarossa

Νεοφερμένος

Η fragolarossa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Και εγώ αυτό έλεγα να κάνω ειδικά στο άγνωστο είναι σχεδον αδύνατο να βγεί μετάφραση-σύνταξη χωρίς να σημειώνεις και ρώτησα και μου παν οτι δεν γίνεται και αν θέλω να σημειώσω να αντιγράψω στο πρόχειρο το κείμενο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Οπότε ούτε στην περίληψη μπορούμε να σημειώνουμε πάνω στο κείμενο πλαγιότιτλους?
Και πέρα απ' το πρόχειρο, μπορούμε να ζητήσουμε και επιπλέον κόλλες? Γιατί εμένα προσωπικά δε με βολεύει καθόλου να γυρίζω μια μπροστά και μια πίσω...

*Άρχισαν και τα τηλέφωνα για καλή επιτυχία... Θα τους έλεγα τίποτα τώρα, αλλά είμαι ευγενικός άνθρωπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Και εγώ αυτό έλεγα να κάνω ειδικά στο άγνωστο είναι σχεδον αδύνατο να βγεί μετάφραση-σύνταξη χωρίς να σημειώνεις και ρώτησα και μου παν οτι δεν γίνεται και αν θέλω να σημειώσω να αντιγράψω στο πρόχειρο το κείμενο!

Επειδη 3αναδινω αυτα που συ παν τα παν κ σε μας και αν 9ες μια καλη απαντηση 9α λες "ωραια,μπορειτε τοτε να μου γραψετε εσεις το κειμενο στο τετραδιο?'
Οι επιτηρητες τς περισσοτερες φορες δεν εχουν ιδεα και επειτα τα 9εματα μετα πανε για πεταμα κ να γραψεις με μολυβι και να μην το σβησεις δεν 9α σ ακυρωσουν ουτε 9α πουν τιποτα.Βασικα δεν εχουν δικαιωμα.
Περσι στην εκ9εση εγω εγραφα πανω στα 9εματα ερχεται η επιτηρητρια μου λεει καλο 9α ταν να μην γραφεις στα 9εματα της ε3ηγω οτι μετα 9α τα σβησω και οταν τελειωσα κα9ομουνα επι ενα 5 λεπτο και εσβηνα και την κοιταζα της ειχα σπασει τα νευρα κ οταν της τα παρεδωσα της πεταω και ενα πωπω τοσο λευκο λαμπει λαμπει!Τρελα9ηκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
*Άρχισαν και τα τηλέφωνα για καλή επιτυχία... Θα τους έλεγα τίποτα τώρα, αλλά είμαι ευγενικός άνθρωπος.

Καλή επιτυχία!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragolarossa

Νεοφερμένος

Η fragolarossa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
χαχαχααχ εγώ τους έχω απαγορεύσει να με παίρνουν τηλέφωνο για καλή επιτυχία οπως επίσης να με ρωτούν πως έγραψα μετά πο κάθε μάθημα!!:P Πάντως ναι τουλάχιστον εμένα έτσι μου έχουν πει οτι δεν κρατάς πουθενά σημειώσεις πάνω στα θέματα!Τώρα οσο αναφορά τις κόλλες δεν έχω ιδέα αν σου δίνουν παραπάνω αν και νομίζω πως πέρα απο το τετραδιάκι με τις σελίδες δεν σου δίνουν άλλες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
*Άρχισαν και τα τηλέφωνα για καλή επιτυχία... Θα τους έλεγα τίποτα τώρα, αλλά είμαι ευγενικός άνθρωπος.

Εμενα μου παν να παω και στην εκκλησια που εχει και λειτουργια για τα παιδια .....αχχχχχχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top