Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
τεχνολογικη κυκλου τεχνολογιας και παραγωγης (εμενα αυτο με ποναει πιο πολυ απο ολα τα αλλα)......:/:

μόνο λίγα και επιλεγμένα σχολεία έχουν το προνόμιο της Τ-1 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Κρητικος (τοσα χρονια τον περιμενουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

619zx

Νεοφερμένος

Ο 619zx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Κρητικος (τοσα χρονια τον περιμενουν)
δεν ξερω αλλα δεν το νομιζω..καθε φορα αυτο περιμενουμε ειναι απο τα πολυ σοσ και τελικα γινεται αντισοσ ετσι πιστευω!τι να πω θα δουμε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Στην εικόνα σου Δία, νομίζω ότι ο Γιώργος είναι έτοιμος να ζητήσει να πάει τουαλέτα.
Πριν ακόμα πάρει τα θέματα? Για ποιο λόγο να το κάνει? :hmm:
χαχα , λες οταν κοιταει εξω απο το παραθυρο (της ταξης του) να βλεπει και ταρανδους και ελαφια οπως στην σκανδιναβια?
Από το παράθυρο της τάξης μου βλέπω το parking των σκουπιδιάρικων του δήμου. :P
Παιδιά τι έγινε τελικά με τις μεταγραφές για τους πολύτεκνους και με το 10%? Στο σχολείο μας δεν μας έχουν πει τίποτε μόνο για τις ενδοσχολικές μας ενημέρωσαν.
Και τα σχολεία από τα ΜΜΕ θα το μάθουν. :mad:
...διοτι αμα το χασεις την πατησες..
Μπα! Απλά θα σου γρινιάξουν λίγο και μετά θα σου φτιάξουν καινούργιο. ;)
μόνο λίγα και επιλεγμένα σχολεία έχουν το προνόμιο της Τ-1
Δεν το παραχωρεί κανένας αυτό το προνόμιο. Όσοι θέλουν κάνουν αγώνα και το πετυχαίνουν. :/:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Δεν το παραχωρεί κανένας αυτό το προνόμιο. Όσοι θέλουν κάνουν αγώνα και το πετυχαίνουν.

ή σε περίπτωση που είσαι αρκετά κωλόφαρδος όπως εγώ, τον αγώνα τον έκαναν άλλοι πριν από σένα και η κατεύθυνση υπάρχει ήδη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Υπαρχει στην Ελληνικη Επικρατεια ατομο που δινει Πανελληνιες( που εχει διαβασει σοβαρα )κ δεν εχει αγχος τετοιες μερες? Δεν το πιστευω. Αρα μην αγχωνεσαι ολοι ενα αγχος (κ δυο μπορω να πω) το εχουμε. ΚΟΥΡΑΓΙΟ σε ολους μας

Για φέτος δεν ξέρω... Αλλά πέρσι ήξερα έναν αναίσθητο που παρόλο που κυνηγούσε βαθμό, δεν είχε καθόλου άγχος... Να φανταστείς οι γονείς του αγχώνονταν περισσότερο από αυτόν...

Ναι, για μένα λέω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
εγω δεν πηγα την παρασκευη και δεν πηρα τιποτα,κανενα δελτιο κτλ.Να παω την Δευτερα ή θα μου το δωσουν την πεμπτη;;;;;γρηγορα παιδια βοηθεια γιατι εχω ερωτηματικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Τη Δευτέρα ή τη Τρίτη το αργότερο, μη τα αφήνεις για τις παννελήνιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Για φέτος δεν ξέρω... Αλλά πέρσι ήξερα έναν αναίσθητο που παρόλο που κυνηγούσε βαθμό, δεν είχε καθόλου άγχος... Να φανταστείς οι γονείς του αγχώνονταν περισσότερο από αυτόν...

Ναι, για μένα λέω
Χαχαχα! Ειναι σαν να περιγραφεις εμενα! Τελικα ή θα μου βγει ολο το αγχος εκει ή δεν θα μου βγει καθολου!

Αντε παιδια 4 μερες μεινανε! ΠΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Κρητικος (τοσα χρονια τον περιμενουν)


Μακάρι να μπει ο Κρητικός.. Αυτό που δε θέλω με τίποτα είναι ο Παπαδιαμάντης.
Αλλά και τα Αντικλείδια μια χαρούλα είναι :D

(Προσπαθώ να τα δω όλα αισιόδοξα αν και αδύνατο. Νομίζω ότι δεν ξέρω τίποτα, ούτε την ενότητα 1 του Πρωταγόρα :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
αντε να ρθει η πεμπτη! ΑΝΤΕ ΠΙΑ! :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Ακριβώς, άντε να έρθει η Πέμπτη να τελειώσουμε με το κωλομάθημα, τα άλλα μετά παλεύονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
αντε να ρθει η πεμπτη να τελειωνουμε γενικα! :worry:

ΔΙΑΚΟΠΕΣΣΣ!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
Mην ανυπομονείτε να έρθει η μεγάλη ώρα. Εχετε ακόμα 4 μέρες (3 ύπνους).

Ζήστε τις....

κανένα μάθημα δε παλεύεται. Όλα είναι καθοριστικά και μέχρι το τέλος πρέπει να είστε αφοσιωμένοι στον στόχο σας.

Την τελευταία μέρα αφού γράψετε και το τελευταίο μάθημα μπορείτε να μπαίνετε εδώ και να τρολάρερε όσο θέλετε. Εγώ δε θα χαιρόμαι πολύ γιατί θα αρχίζει η εξεταστική μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ακριβώς, άντε να έρθει η Πέμπτη να τελειώσουμε με το κωλομάθημα, τα άλλα μετά παλεύονται.

Δυστυχώς το δικό μου κωλομάθημα αργεί πολύ ακόμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
Απολαμβάνεις την στιγμή. Όταν είναι πρωί να μη θέλεις να έρθει μεσημέρι και όταν είναι μεσημέρι να μη θέλεις να ερθει απόγευμα έτσι ο χρόνος περνάει πιο αργά.

. Όταν κοιμάστε να μην σκέφτετε το πρωινό ξύπνημα (με εξαίρεση φυσικά την Τετάρτη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Απολαμβάνεις την στιγμή. Όταν είναι πρωί να μη θέλεις να έρθει μεσημέρι και όταν είναι μεσημέρι να μη θέλεις να ερθει απόγευμα. Όταν κοιμάστε να μην σκέφτετε το πρωινό ξύπνημα (με εξαίρεση την Τετάρτη)

εγω οταν ειναι πρωι περιμενω να ρθει το βραδυ...και οταν ειναι βραδυ περιμενω να ρθει το πρωι...και ολα αυτα μεχρι να ρθει αυτη η πεμπτη! :wall:
μετα θα ζησω την μερα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
focko δεν έχουν όλα τα μαθήματα το ίδιο άγχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
εγω οταν ειναι πρωι περιμενω να ρθει το βραδυ...και οταν ειναι βραδυ περιμενω να ρθει το πρωι...και ολα αυτα μεχρι να ρθει αυτη η πεμπτη! :wall:
μετα θα ζησω την μερα! :D

Λάθος τακτική. Δεν είναι εξετάσεις αγγλικών που δίνεις μια μέρα και τέλειωσε αυτές οι εξετάσεις έχουν διάρκεια.

Σημασία είναι να μην έρθει ποτέ αυτή την στιγμή γιατί μετά :(

Μπορείτε να ενωθείτε όλα τα παιδιά να πάτε στο μεγάλο ρολόι το big ben και να το σταματήσετε. Έτσι θα παγώσει ο χρόνος.

Δευτερη τακτική. Να πάτε στο δωμάτιο του χρόνου στο dragonball. Συνεπώς αν κατάφερει να μπει κάποιος εκεί θα έχει χρόνια μέχρι να δώσει τις πανελλαδικες άπειρος χρόνος για να μάθετε απέξω όλα τα μαθήματα.
Θα έχετε πρόβλημα με την βαρύτητα αλλά anyway θα την συνηθίσετε.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top