Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
17 μερουλες ειναι..τοσες δν ειναι; κι εγω τ ιδιο νιωθω,οπως κι αλλα παιδια φανταζομαι... 1 πραγμα να σκεφτεσαι,αφου τα εχεις διαβασει(κ ξερω λες:τα διαβασα αλλα δν τα θυμαμαι),θα γραψεις..δν θελει αγχος!απλα μην αφηνεις τ μυαλο σ να σκεφτει τν 'αποτυχια'...θετικη σκεψη! ;) θετικη θετικη θετικη θετικη.. μετρα τς μερες μ ενα χαμογελο :)


Αυτο ακριβως λεω. Σημερα, εβγαλα για 2η φορα επαναληψη ιστορια τα 3 πρωτα κεφαλαια, κ αυριο γραφω ολη τν υλη. Αλλα φοβαμαι οτι θα τα ξεχασω ολα, ειδικα στα αρχαια που στο γνωστο ειναι απειρες σελιδες οι σημειωσεις..:worry:
Προσπαθω να το βλεπω αισιοδοξα, αλλα αγχωνομαι γιατι σκεφτομαι (βλακεια μου, αλλα το σκεφτομαι) οτι αλλοι θα εχουν φτασει πιο μπροστα κλπ. Και εξαλλου, θελω να τα κανω τελεια ολα, απογοητευομαι με πολυ καλους βαθμους στα διαγωνισματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rarabylum

Νεοφερμένος

Η rarabylum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
καλα θα τα πας..αφου γραφεις καλα μη φοβασαι.. ξεκαθαρισε τς σημειωσεις σ στ αρχαια..πετα οσεςς δε χρειαζονται,ν μην σ φαινονται βουνο..μη σκεφτεσαι τι κανουν οι αλλοι.ο καθενας ειναι αλλιως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Eγώ εχώ βαρεθεί, έχω βγάλει την ύλη αρκετές φορές και πλέον έχω κορεστεί..αφού για να φανταστείτε άρχισα να μαθαίνω τις ασκήσεις των λατινικών που εχει το μεταίχμιο. Aντε να περάσουν οι μέρες να τελειώνουμε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos.333

Νεοφερμένος

Ο panos.333 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ΈΚΚΛΗΣΗ!!! Παιδιά θα το εκτιμούσα πολύ αν κάποιος χριστιανός μου έλεγε τα σός για φέτος στο ΑΟΔΕ...και μην αρχισετε αν πας για 20 ασε τα σος γτ δε παω για 20 :P. Στο σχολειο μας είπε πως το πιό σος από όοοολα είναι η οργάνωση(παλουκάρα αλλά το έμαθα). Αν μάθω από όλα το ζουμί και πέσει τουλάιστον ένα από τα σος στις ανάπτυξης και πιάσω τα σ-λ τότε είμαι χαλαρά 14. Help a brother out!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
ΈΚΚΛΗΣΗ!!! Παιδιά θα το εκτιμούσα πολύ αν κάποιος χριστιανός μου έλεγε τα σός για φέτος στο ΑΟΔΕ...και μην αρχισετε αν πας για 20 ασε τα σος γτ δε παω για 20 :P. Στο σχολειο μας είπε πως το πιό σος από όοοολα είναι η οργάνωση(παλουκάρα αλλά το έμαθα). Αν μάθω από όλα το ζουμί και πέσει τουλάιστον ένα από τα σος στις ανάπτυξης και πιάσω τα σ-λ τότε είμαι χαλαρά 14. Help a brother out!

Και αν είσαι κώλος παίζει να γράψεις και 18+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
ΈΚΚΛΗΣΗ!!! Παιδιά θα το εκτιμούσα πολύ αν κάποιος χριστιανός μου έλεγε τα σός για φέτος στο ΑΟΔΕ...και μην αρχισετε αν πας για 20 ασε τα σος γτ δε παω για 20 :P. Στο σχολειο μας είπε πως το πιό σος από όοοολα είναι η οργάνωση(παλουκάρα αλλά το έμαθα). Αν μάθω από όλα το ζουμί και πέσει τουλάιστον ένα από τα σος στις ανάπτυξης και πιάσω τα σ-λ τότε είμαι χαλαρά 14. Help a brother out!

Και το 3ο κεφάλαιο είναι "sos".
Μακάρι να πέσει η οργάνωση, όσο παλούκι κι αν είναι είναι λίγο αναμενόμενο ότι θα πέσει κάποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos.333

Νεοφερμένος

Ο panos.333 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Και το 3ο κεφάλαιο είναι "sos".
Μακάρι να πέσει η οργάνωση, όσο παλούκι κι αν είναι είναι λίγο αναμενόμενο ότι θα πέσει κάποτε.

το 3ο κεφ ειναι αυτες οι 30 σελιδουλες ε? κατι πιο συγκεκριμένο? σε φάση 10-15 σελίδες? ευχαριστώ πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
το 3ο κεφ ειναι αυτες οι 30 σελιδουλες ε? κατι πιο συγκεκριμένο? σε φάση 10-15 σελίδες? ευχαριστώ πάντως.

Μμμ οι τελευταίες 15-20 σελίδες περισσότερο.Είναι το κομμάτι που προστέθηκε φέτος.
Δε σου λέω ότι θα πέσει κομμάτι από εκεί στανταρέ απλά είναι ίσως τα πιο πιθανά κομμάτια, αφού τα άλλα αν δεις λίγο-πολύ έχουν πέσει.

Με επιφύλαξη λοιπόν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δεν είναι ένα κομμάτι που σας το έβαλαν φέτος στην ύλη; Ο καθηγητής στο σχολείο μου έχει λυσσάξει πως αυτό θα πέσει. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Δεν είναι ένα κομμάτι που σας το έβαλαν φέτος στην ύλη; Ο καθηγητής στο σχολείο μου έχει λυσσάξει πως αυτό θα πέσει. =/

Ναι είναι 15 σελίδες περίπου.
Έχουν κορεστεί γι'αυτό ανανεώνουν την ύλη, αλλά ποτέ δεν ξες με τις Πανελλήνιες :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos.333

Νεοφερμένος

Ο panos.333 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Thanks ρε Θάλεια. καλή επιτυχεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
παιδιά, να πω καταρχήν ότι εγώ δεν δίνω ΑΟΔΕ, αλλά να πω ότι το καινούργιο δεν είναι απαραίτητα το πιο πιθανό, σκεφτείτε ότι αυτά που λέτε η επιτροπή που θα κληθεί να βάλει θέματα πιθανότατα να το έχει υπόψη της, για αυτό κρατάτε μια πισινή καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Σωστά.
Γι'αυτό είπα με επιφύλαξη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Άντε παίδες, τελειώνετε και εσείς!! καλή επιτυχία!!
για τις επομένες μέρες προτείνω να κλείσετε τηλεοράσεις, εφημερίδες και ραδιόφωνα, θα αρχίσουν όλοι να θυμούνται τους κόπους σας, να σας δίνουν συμβουλές διατροφής και διαχείρησης άγχους, θα σας λένε τρόπους για να πετύχετε, ενώ θα βγάλουν και τις καθιερωμένες λίστες με τις "περιζήτητες-καλές-με επαγγελματική αποκατασταση" σχολές....
εσείς πολύ απλά ΓΡΑΨΤΕ ΤΟΥΣ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Παιδια θέλω να ρωτήσω κάτι που δεν είναι και τόσο σχετικό: εγώ φέτος θα δώσω για ΤΕΦΑΑ, ξέρει κανείς πότε πρέπει να υποβάλλουμε τις δηλώσεις για να μπορέσω να δώσω τα αθλήματα; Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
To δήλωσες ότι θέλεις να πας ΤΕΦΑΑ στην δήλωση που έκανες για τις Πανελλήνιες έτσι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
To δήλωσες ότι θέλεις να πας ΤΕΦΑΑ στην δήλωση που έκανες για τις Πανελλήνιες έτσι??
Ναι, αλλά νομίζω ότι θέλει να το δηλώσεις και κάπου αλλού. Γιαυτο ρωτάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ναι, αλλά νομίζω ότι θέλει να το δηλώσεις και κάπου αλλού. Γιαυτο ρωτάω.
Δεν χρειάζεται να το ξαναδηλώσεις. Θα βγει ανακοίνωση πού και πότε θα δώσεις. Λογικά θα δώσεις μετά τις ενδοσχολικές.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
παιδακια καλη επιτυχια!!!!!!πλησιαζουν οι μερες!!!!!!!καλα θα τα πατε ,οπως και ολοι μασ βεβαια...στηνν αρχη γκρινιαζαμε αλλα ολοι οσοι προσπαθησαν θα ανταμειμφθουν να ειστε σιγουροι!!!!!!!!!!!!!!!α και μην αγχωνεστε αγχωνομαι εγω για εσας!!!!!!!!!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑ!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
παιδακια καλη επιτυχια!!!!!!πλησιαζουν οι μερες!!!!!!!καλα θα τα πατε ,οπως και ολοι μασ βεβαια...στηνν αρχη γκρινιαζαμε αλλα ολοι οσοι προσπαθησαν θα ανταμειμφθουν να ειστε σιγουροι!!!!!!!!!!!!!!!α και μην αγχωνεστε αγχωνομαι εγω για εσας!!!!!!!!!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑ!!!!!!
:) :) :) :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top