Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Συγγνώμη που θα γίνω δυσάρεστος,αλλά γιατί όλοι γράφετε : " 'Αντε να έρθουν οι πανελλήνιες,να περάσουμε,να τελειώνουμε";Είστε τόσο αισιόδοξοι; Ή αν δεν περάσετε στην πρώτη σας επιλογή,θα είστε ευχαριστημένοι με τη σχολή που θα βρεθείτε τελικά;Εγώ,προσωπικά,δεν τρέφω καμία ελπίδα για το καλοκαίρι που έρχεται,γιατί δε γνωρίζω τι μου επιφυλάσσει.

Υ.γ. Αν όντως είστε τόσο αισιόδοξοι,που τη βρίσκετε την αισιοδοξία;Την πουλάνε σε βαζάκια στα φαρμακεία;Μου χρειάζεται κι εμένα ώρες-ώρες και θα πλήρωνα για να σας μοιάσω...:redface:

Βασικα καμία σχέση. Εγώ προσωπικα δεν είμαι καθόλου αισιόδοξη και το μόνο που λέω είναι ότι δεν θα περάσω και ότι θα αναγκαστώ να δώσω πάλι. Απλά με όλη αυτή την κατάσταση δεν μπορώ άλλο με κούρασε, και το μόνο που θέλω είναι να τελειώσει και να ξεκουραστεί λίγο το μυαλό μου απ' όλα αυτα. Οπότε δεν έχει να κάνει με αισιοδοξία, τουλάχιστον από μεριάς μου, είναι απελπισία.(οκ, μπορεί να υπερβάλω αλλά δεν αντέχεται, μόνο για αυτό το λόγο θέλω να τελειώνω.) Τέλος. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Και τωρα ηρθε η ωρα για τις συμβουλες του παππου:P:

Αν και οι δικοι μου δεν κανανε ιδιαιτερη φασαρια οταν εδινα, επειδη ειχα συνηθισει να διαβαζω τα βραδια (κλασικος βρυκολακας:P), που οπως και να το κανουμε επικρατει μια σχετικη ησυχια, αναγκαστηκα κι εγω να αγορασω ωτοασπιδες!! Πηρα μαλιστα δυο ειδων και οντως πιο αποτελεσματικες ηταν αυτες με τη σιλικονη... Και παλι ομως δεν "εξαφανιζουν" μαγικα τους ηχους του περιγυρου, απλα τους περιοριζουν σε μεγαλο βαθμο!!
Το χειροτερο που μπορουν να σου κανουν οι δικοι σου ανθρωποι, ειναι αυτο που περιεγραψε μια κοπελια παραπανω (η Ιωαννα νομιζω)... Οταν σου λενε πως ειναι σιγουροι για σενα και δεν εισαι φυσει αισιοδοξο ατομο, τοτε πραγματικα μπορουν να σε τρελανουν!! Εδω να φανταστειτε, τους ειχα προτεινει να μου λενε στα μουτρα πως δε θα περασω πουθενα, για να μη με γεμιζουν ευθυνες...
Alex, αν η γιαγια σου ζει οντως μονη της, τοτε ειναι πιθανοτερο να τη χαροποιησει η παρουσια σου, παρα να την καταπιεση!! Μονο και μονο η αισθηση πως βρισκεται καποιος ανθρωπος διπλα σου, σε κανει πιο δυνατο... Το πολυ πολυ να σου πρηζει τα @@ φερνοντας σου πορτοκαλαδες και αλλα σπιτικα γιατροσοφια!!
Συνηθως οι συγκρατημενα αισιοδοξοι ειναι εκεινοι που πετυχαινουν το στοχο τους, καθως το αγχος σε λογικα επιπεδα ειναι καθαρα δημιουργικο!!

Αυτα για την ωρα, αν θυμηθω κατι αλλο θα επανελθω...

Hold on, be strong guys:)!! Η ζωη ειναι μπροστα σας και οι πανελληνιες ειναι απλα το πρωτο βημα για να ανοιξετε τα φτερα σας... Κανενας δε χαθηκε, επειδη απετυχε στις εξετασεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ έχω αρκετό άγχος και αυξάνεται όσο περνάει ο καιρός.
Αλλά κατά 99% θα περάσω σε κάποιες απο τις σχολές που θέλω,έχω και την μετεγγραφή,so for example αν βγάλω 14500 στο 5ο στη χειρότερη περίπτωση θα πάω διοίκηση επιχειρήσεων στην χίο και θα έρθω στο πα.πει...αλλά δε στηρίζομαι καθόλου σε αυτό,ούτε θέλω να το εκμεταλλευτό αφού στοχεύω για 17500-18000 για ΟΔΕ Θεσσαλονίκης ή Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης η Διεθνών και Ευρωπαικών Σπουδών Θεσσαλονίκης :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosVertis

Νεοφερμένος

Ο NikosVertis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω αν γίνεται από τεχνολογική κατεύθυνση να πας σε πανεπιστήμιο δημοσιογραφιας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Αν διαλέξεις Ιστορία Γενικής Παιδείας γίνεται να επιλέξεις σχολές του πρώτου πεδίου από Τεχνολογική Κατεύθυνση, αλλά θα χάσεις μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
+ Ότι η Ιστορία Γ.Π είναι gtp :) Δεν την παλεύει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Δεν έχεις άδικο, παρόλα αυτά, εγώ τουλάχιστον, θα προτιμούσα να έδινα Ιστορία Γενικής παρά Μαθηματικά Γενικής. Αλλά τι να κάνουμε, δεν υπάρχει άλλος τρόπος να ανοίξω το 5ο πεδίο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πάντως φέτος τα Μαθηματικά Γ.Π είναι πολύ εύκολα απ' ό,τι έχω δει - και το λέω εγώ που είμαι Θεωρητική. Όσες φορές έχω κάτσει να κάνω ασκήσεις κτλ, για να κερδίσω βαθμούς, μου έχουν φανεί πολύ εύκολα. Αν κάποιος πορωθεί και διαβάζει και λύνει συνέχεια δε νομίζω να τα βρει τόσο σκούρα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Στο φροντιστηριο μου λενε παντως πως ειναι μετρημενα κουκια απο αποψη υλης και δυσκολιας και με μεθοδικοτητα,μπορεις ευκολα να γραψεις 95%+.Και πραγματι αυτο φαινεται στα στατιστικα επιτυχιας.Οσοι θελουν μπορουν να τα πανε πολυ καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Γεια σας παιδια. Λογω του οτι ειμαι αποφοιτος κ δν εχω καμια επαφη με σχολειο κ μαθητες 3ης λυκειου, πριν παρω τηλ στο δικο μου θα ηθελα να μου πειτε αν στο δικο σας σχολειο σάς εχουν πει κατι για το ποτε θα κανετε την αιτηση σας για τις πανελλαδικες... Περσι που εδινα γινοταν Φεβρουαριο αλλα ακομα δεν εχει βγει καποια ανακοινωση απο το υπουργειο... Εχετε καμια πληροφορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Πάντως φέτος τα Μαθηματικά Γ.Π είναι πολύ εύκολα απ' ό,τι έχω δει - και το λέω εγώ που είμαι Θεωρητική.
Εγώ που είμαι Τεχνολογική λέω το αντίθετο. :hmm::P Ανταλλάζουμε Κατευθύνσεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Λογικά αυτό που θα ρωτήσω θα έχει αναφερθεί ξανά, αλλά ξέρουμε ακριβώς (ή στο περίπου) πότε θα αρχίσουν φέτος οι Πανελλήνιες; Γιατί ακούω διάφορα τρελά, ότι μπορεί να αρχίσουν 6 Μαΐου, ενώ άλλοι λένε μέχρι και 18 Μαΐου... Ποια ημερομηνία είναι πιο πιθανή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σε μας τα παιδια υπολογιζουν τη 13η του Μαη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Έχουμε επίσημη ημερομηνία από το υπουργείο; Από το ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ for fuck's sake, έχουμε; Όχι. Ε, και ο θεός να 'ρθει να σου πει πότε αρχίζουν εσύ θα περιμένεις το υπουργείο. Γιατί αφήνετε τον κάθε άσχετο να μιλάει και ψαρώνετε δεν καταλαβαίνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Έχουμε επίσημη ημερομηνία από το υπουργείο; Από το ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ for fuck's sake, έχουμε; Όχι. Ε, και ο θεός να 'ρθει να σου πει πότε αρχίζουν εσύ θα περιμένεις το υπουργείο. Γιατί αφήνετε τον κάθε άσχετο να μιλάει και ψαρώνετε δεν καταλαβαίνω.
Πότε περίπου ανακοινώνει το Υπουργείο πότε αρχίζουν;
Και κάτι άλλο. Κάπου τώρα μέσα στο Φεβρουάριο δεν δηλώνουμε και ποια μαθήματα επιλογής/ειδικά μαθήματα δίνουμε στο τέλος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ναι νομίζω το Φεβρουάριο είναι όλα, ημερομηνίες, μαθήματα, δηλώσεις και σχετικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαι επρεπε να βγει ενα δελτιο τυπου,κατι τελος πάντων.Την Τριτη μπαινει ο Φλεβαρης.Ποτε περιμενουν να το ανακοινωσουν;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Γιατί βιαζόμαστε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Όχι αλλα για αλλα και αλλα βγαζουν δελτια τυπου απο νωρις,βλεπε ΚΠγ,μιας και απο εκει θα αρπαξουν απο κει.Τωρα εδω ποιος ξερει αν δεν βγαλουν κατι μια βδομαδα πριν την καταληκτικη ημερομηνια που θα θεσουν?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Εμένα προσωπικά μου τη σπάει που φέτος μας έχουν κάνει τα νεύρα κρόσια!Μια με το μηχανογραφικό που έπαιζαν με την ηρεμία μας,μία με αυτό..Εγώ στοιχηματίζω ότι θα ανακοινωθεί το Μάρτιο!Με τέτοια αναβλητικότητα που διακατέχει την αγαπημένη μας υπουργό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top