Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Βιάζονται να γίνουν τα μηχανογραφικά τον Ιούνιο γιατί τον Ιούλιο θα πρέπει να πληρώσουν έξτρα επιτροπές και υπερωρίες.


Αυτό ακριβώς περίμενα ν ακούσω!
Ουτως ή αλλως τις τελευταιες μερες δεν παταει κανεις, ειτε ειναι 3 μερες ειτε 1 βδομαδα!

Δεν είναι το ίδιο!Πρώτον κάποιοι πατάνε λόγω απουσιών και δεύτερον, αν ξεκινήσουν αμέσως μετά το Πάσχα,το άγχος στις "διακοπές" θα είναι ακόμα μεγαλύτερο!Το μόνο καλό θα 'ναι ότι θα μπορέσουμε να κάνουμε πιο πολλές απουσίες και ότι θα τελειώσουμε πιο γρήγορα!;)

ΥΓ:Αυτή την πολλαπλή παράθεση ποτέ δεν την κατάφερα!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εχει ακουστει οτι θαρχισουν στις 6 του Μαη ημερα Παρασκευη, λογω των δυσμενων οικονομικων συνθηκων(να μην πληρωθουν τον Ιουλιο οι οποιοι πληρωνονται συνηθως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι είναι καλύτερο να πηγαίνουμε μετά το Πάσχα σχολείο.Πρώτον,χαλαρώνεις,αφού ξεχνιέσαι λίγο με τους άλλους.Δεύτερον,οι καθηγητές που ενδιαφέρονται,βάζουν καλές ασκήσεις που είναι κάτι θετικό για την επανάληψη που κάνουμε εκείνη την εποχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παρασκευή 6 Μαίου; Oh my god :P
Κάτι λένε και για -15% μείωση των εισακτέων (θα τους φάω τους μ@@@---απο την αρχή της χρονιάς μας τα'χουν πρήξει...α ρε μητσοτάκη...[καταραμένε!(εμ...η γενιά του 93 θα τα πληρώσει όλα..grr)!]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Γιατί η γενιά του 94 θα είναι καλύτερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Hmm....only god knows that :whistle:

that's for sure. Εμείς οι 94ρηδες πιστεύω θα έχουμε ακόμη περισσότερα προβλήματα (χτύπα ξύλο). Και μετα απο 2 χρόνια θα έρθει και το καινουριο σύστημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Τι μετά απο 2 χρόνια...μία γενιά θα το φάει το βουνό .. ή του 93 .. ή του 94 ... ή του 95 (who knows!...κάθε μεταρρύθμιση για κακό γίνεται στην Ελλάδα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Εχει ακουστει οτι θαρχισουν στις 6 του Μαη ημερα Παρασκευη, λογω των δυσμενων οικονομικων συνθηκων(να μην πληρωθουν τον Ιουλιο οι οποιοι πληρωνονται συνηθως)
WTF?? Σιγά μην αρχίσουν και την Πρωταπριλιά!!! (Χα χα, θα έπεφτε πολύ γέλιο όμως......:P Θέματα πραγματικά σκέτη φάρσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
σε ποσες μερες αρχιζουν οι πανελληνιες?
120???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aνάθεμα και αν ξερουν και αυτοι οι ίδιοι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Με τους δικούς μου υπολογισμούς και έχοντας ως λήξη την 13η μέρα του Μάη , οι πανελλήνιες αρχίζουν σε : 109 μέρες , 21 ώρες 8 λεπτά και 52 δευτερόλεπτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Σταματηστε ρε να μετρατε απο τωρα... Εχει καιρο ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Με τους δικούς μου υπολογισμούς και έχοντας ως λήξη την 13η μέρα του Μάη , οι πανελλήνιες αρχίζουν σε : 109 μέρες , 21 ώρες 8 λεπτά και 52 δευτερόλεπτα :P

:D Νατος ο συναδελφος!
(Δες υπογραφη) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα! Εσύ είσαι χειρότερος από εμένα :P :P
tsarachaf που είναι ο καιρός ??
Εκατό μέρες είναι ένα τσιγάρο μέρες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Έχετε αγχωθεί;Γενικά πώς νιώθετε;;;Εγώ έχω ανάμεικτα συναισθήματα...Ώρες ώρες με πιάνει αναισθησία και άλλες τρελό άγχος τύπου "δε θα γράψω τίποτα"!Πάντως εγώ μετράω μήνες και όχι μέρες ή βδομάδες!Πχ,σε 4 μήνες τέτοια μέρα θα γράφουμε!Ή σε 5 μήνες θα έχουμε τελειώσει το σχολείο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Είναι η δεύτερη φορά που δίνω Πανελλαδικές και δεν έχω αγχωθεί ούτε στιγμή. Πέρυσι είχα αγχωθεί ελαφρά, λίγο πριν ξεκινήσουν.
Σιγά μην πεθάνω κιόλας για τις Πανελλαδικές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα! Εσύ είσαι χειρότερος από εμένα :P :P
tsarachaf που είναι ο καιρός ??
Εκατό μέρες είναι ένα τσιγάρο μέρες :)

Ι've been though this again, so trust me, there's plenty of time...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα! Εσύ είσαι χειρότερος από εμένα :P :P

:lol::lol:

Έχετε αγχωθεί;Γενικά πώς νιώθετε;;;Εγώ έχω ανάμεικτα συναισθήματα...Ώρες ώρες με πιάνει αναισθησία και άλλες τρελό άγχος τύπου "δε θα γράψω τίποτα"!Πάντως εγώ μετράω μήνες και όχι μέρες ή βδομάδες!Πχ,σε 4 μήνες τέτοια μέρα θα γράφουμε!Ή σε 5 μήνες θα έχουμε τελειώσει το σχολείο!!

Και εγω ετσι ειμαι. Και ειδικα οταν βαζω βαθμους μαθηματων για να υπολογισω τα μορια λεω: "Καλα πως θα γραψω τοσο;". Παλι καλα που ειναι για λιγο καιρο και μετα καλοκαιρι! :clapup: (καλα το καλοκαιρι θα καω στο pc μεχρι να βγαλει καπνους!!!)

Υ.Γ. Μετρα μερες, φαινεται περισσοτερος ο χρονος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Και εγω ετσι ειμαι. Και ειδικα οταν βαζω βαθμους μαθηματων για να υπολογισω τα μορια λεω: "Καλα πως θα γραψω τοσο;". Παλι καλα που ειναι για λιγο καιρο και μετα καλοκαιρι! :clapup: (καλα το καλοκαιρι θα καω στο pc μεχρι να βγαλει καπνους!!!)

Υ.Γ. Μετρα μερες, φαινεται περισσοτερος ο χρονος.

Ναι ε;Θα το δοκιμάσω!Πάντως εμένα μου φαίνονται αρκετοί και οι 4 μήνες!Αν και νομίζω ότι αν (με το καλό) φύγει και ο Φεβρουάριος,θα είμαστε πολύ κοντά!Καλά εγώ να δεις!!Και να 'χεις και τους γονείς και τον κάθε παρατρεχάμενο να σου λέει "Έλα μωρέ,καλά θα τα πας!Τι,εσύ δε θα γράψεις 17,5;;;""Δε σε φοβάμαι εσένα" και άλλες τέτοιες μπαρούφες!!:mad:
Εγώ το καλοκαίρι έχω δηλώσει ότι στο σπίτι μου θα είμαι σπάνια!Και ειδικά στο δωμάτιό μου!!Πιστεύω πως μετά το διάβασμα που θα ρίξουμε 1,5 μήνα αλλά και όλη τη χρονιά,δε α θέλουμε να ξαναδούμε αυτούς τους 4 τοίχους!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top