[Πανελλήνιες 2011] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 330)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 11 3.3%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 27 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 14.8%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 82 24.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 77 23.3%
  • Δεν είμαι υποψήφιος :)

    Ψήφοι: 60 18.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
βιολογια γεν.:19,2
βιολογια κατ:17,2
μαθηματικα:15,4 :-)
φυσικη:10,9 :(
χημεια:18,2
εκθεση:15,7 συνολο στο 3ο:16919 2ο/4ο 16181
Μπραβο φιλε-φιλη:) τι σκεφτεσαι να δηλωσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis123

Νεοφερμένος

Ο Fotis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
το ισκουλ μου φαινεται εχει μαζεψει παραπανω αριστουχους απ οσοι συνολικα υπαρχουν στην ελλαδα!χαχα παντως χωρις πλακα και στατιστικα να το δουμε ειναι πολυ δυσκολο για να μην πω αδυνατο να εχουν μαζευτει τοσοι πολλοι αριστουχοι σε ενα σαιτ.tespa

Είσαι κακός!! Παλιάνθρωπος!! Αμέσως να την πεις στα παιδιά. Μην τολμήσει κάποιος και προσθέσει 4-5 χιλιάδες μόρια στον πραγματικό βαθμό του, αμέσως να αφήσεις υπονοούμενο! Ντροπή σου, κακοπροαίρετε. :pfff:
Φτουυυυ να χαθείς να χάνεσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
καλά μη φτάσουμε και στο άλλο άκρο, είπαμε, το ischool δεν είναι αντιπροσωπευτικό δείγμα αλλά δεν νομίζω να λέει κανείς ψέματα για το βαθμό του. δεν υπάρχει λόγος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
καλά μη φτάσουμε και στο άλλο άκρο, είπαμε, το ischool δεν είναι αντιπροσωπευτικό δείγμα αλλά δεν νομίζω να λέει κανείς ψέματα για το βαθμό του. δεν υπάρχει λόγος.
Aπλως το βραδυ πριν την ανακοινωση των αποτελεσματων ολος τυχαιως υπηρχαν πανω απο 10 ψηφοι στο 18000 και πανω..γυρω στις 12 τ βραδυ που το κοιταξα..ολος τυχαιως παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Siritoss

Νεοφερμένος

Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Δεν είναι όλοι μαθητές Τρίτης Λυκείου στο ischool. Μπορούν να μπουν διάφοροι και να ψηφίσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Aπλως το βραδυ πριν την ανακοινωση των αποτελεσματων ολος τυχαιως υπηρχαν πανω απο 10 ψηφοι στο 18000 και πανω..γυρω στις 12 τ βραδυ που το κοιταξα..ολος τυχαιως παντα

η αλήθεια είναι αυτό και μένα με παραξένεψε, ίσως είχαν μέσο και τα έμαθαν πιο πριν; δεν ξέρω. εφόσον το κάνεις ανώνυμα πάντως δεν νομίζω πως έχεις λόγο να πεις ψέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
η αλήθεια είναι αυτό και μένα με παραξένεψε, ίσως είχαν μέσο και τα έμαθαν πιο πριν; δεν ξέρω. εφόσον το κάνεις ανώνυμα πάντως δεν νομίζω πως έχεις λόγο να πεις ψέματα.
E δεν νομιζω 15 ατομα το προηγουμενο βραδυ να εμαθαν το βαθμο τους και να ηταν ΟΛΟΙ πανω απο 18000...αφου δεν υπηρχε αλλου ψηφος..και το δεν υπαρχει λογος για εμας δεν σημαινει οτι δεν υπαρχει για ολους;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandros S.

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Ρε παιδιά μην υπερβάλλετε τώρα δηλαδή και μην μεγαλοποιείτε τα πράγματα!! Ε, και τί έγινε που μπήκαν άλλοι και ψήφισαν ,που έχουμε πλειοψηφία αριστούχων και άλλους που προσθέτουν μόρια! Αν θέλετε να δείτε και να βγάλετε συμπέρασμα με αποτελέσματα μπείτε στο σάιτ του υπουργείου και δείτε τα στατιστικά που δείχνουν την μείωση αριστούχων σε σύνολο,κατά μάθημα και σε σχέση με άλλες χρονιές!Αυτά τα στοιχεια δεν μπορεί να τα αμφισβητήσει κανένας.

Επιπλέον δεν νομίζω να μήν ξέρετε πως στο αι σκούλ μαζεύεται η βαθμολογική αφρόκρεμα γτ από όπου και να μπεις και από την πρώτη λυκείου βλέπεις διαξιφισμούς περί του αν αξίζει περισσότερο το πολυτεχνείο Αθήνας από το Πολυτεχνείο Πάτρας ,οι πολιτικοί μηχανικοί από τους ηλεκτρολόγους,οι νομικάριοι αθήνας με κομοτηνής,αν αξίζει περισσότερο το Παιδαγωγικό από την Ψυχολογία πράγματα που σε εμένα που έγραψα 16750 μ φαίνονται ουτοπικάα και ονειρικά πόσο μάλλον στο 70% των παιδιών που έχουν γράψει κάτω από 15! Αλλά σε αυτό το σάιτ 5 μιλάνε και 95 παρακολουθούν ! Οι υπόλοιποι παρακολοθούν αμέτοχοι άλλους να γράφουνε για τα 19+ που έβγαλαν και αυτοί ντρέπονται να γράψουν σαν να έκαναν κάποιο έγκλημα δηλαδή....Και πιστευω πως δεν φταίνε οι αριστούχοι που μπράβο τους που διάβασαν και έχουν κάθε λόγο να αποτυπώσουν τη προσπάθεια τους εδώ αλλά όλοι οι υπόλοιποι (μαζί και εγώ)που δεν μπορούν να παραδεχτούν ότι μπήκαν σε ένα παιχνίδι-διαγωνισμό που λέγεται πανελλήνιες και έχασαν λόγω αδιαβασιάς,ατυχίας,μεθοδευσεων του υπουργείου κτλ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Αυτός ο πρώτος των πρώτων με 19.944 έδινε ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ ή είναι αποκύημα της φαντασίας, αλλιώς θα είχε γίνει χαμός με τις εφημερίδες και την τηλεόραση, κάτι που δεν έγινε γτ παρακολουθώ τέτοιου είδους ειδήσεις. Ο πρώτος των πρώτων στα γραπτά είναι από το 14ο λύκειο Θεσσαλονίκης με 19.780 μόρια και τον έβγαλε και η εφημερίδα (και μου φαίνεται πιο ανθρώπινο νούμερο ο ΓΒΠ του).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pikapa

Νεοφερμένος

Ο pikapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Αυτός ο πρώτος των πρώτων με 19.944 έδινε ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ ή είναι αποκύημα της φαντασίας, αλλιώς θα είχε γίνει χαμός με τις εφημερίδες και την τηλεόραση, κάτι που δεν έγινε γτ παρακολουθώ τέτοιου είδους ειδήσεις. Ο πρώτος των πρώτων στα γραπτά είναι από το 14ο λύκειο Θεσσαλονίκης με 19.780 μόρια και τον έβγαλε και η εφημερίδα (και μου φαίνεται πιο ανθρώπινο νούμερο ο ΓΒΠ του).

Σόρρυ φίλε Αλέξανδρε, είναι off topic, αλλά θα σκάσω αν δε το πω:P. Γνωρίζω παιδί , με πααααααααααρα πολύ μεγάλο βύσμα (που να το πάρει και να το βάλει στον κώλο του), που ενώ δεν ήταν ούτε για 18.000, πήγε προφορικά και πήρε:
Μαθ κατ 20
βιολ κατ 20
εκθεση 19
2ο γενικής 20
Χημεία κατ 20
Φυσική κατ 20
ΝΤΡΟΠΗ! ΑΙΣΧΟΣ! ΕΛΕΟΣ! και με 19.500 θα περνούσε Ιατρική. Έπρεπε γαμώτο να βγάλει 19.999 μόρια;;;;;
Μήπως μιλάτε για το ίδιο παιδί? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μήπως μιλάτε για το ίδιο παιδί? :hmm:

θα μπορούσαμε. Ο spakon αναφέρεται στη φετινή χρονιά?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
κοιταξτε αν δεν πιστευετε τους βαθμους αυτων που ειπαν οτι εγραψαν πανω απο 19000 και πανω απο 18000 μπορειτε να δειτε και τα υπολοιπα μηνυματα τους και να δειτε ολη την πορεια τους στο αι σκουλ...τοτε δεν νομιζω ακομα να αναρωτιεσται αν πραγματι εβγαλαν 18000 και βαλε...σαφως και εβγαλαν μονο οι ερωτησεις που εκαναν σε διαφορα μαθηματα ο τροπος που τις απαντουσανε τις αποριες αλλων δεν αφηνει περιθωρια να πεις οτι δεν εχουνε βγαλει τα μορια που ισχυριζονται...και ψευδονται οτι τα εβγαλαν...τωρα για την ψηφοφορια ενταξει ειναι ανωνυμη δεν μπορει να αλλαξει και διαφοροι ηλιθιοι γιατι αυτο ειναι μπορει να εκαναν την πλακα τους και να βαζαν ψευτικες ψηφους...μηπως τελικα πρεπει να αλλαξει σε τετοια θεματα ο τροπος ψηφοφοριας και να μην ειναι ανωνυμη??? οι μοντερατορς(ή οπως αλλιως λεγονται διοτι δεν μου ερχεται η λεξη τωρα) να βλεπουν ποιοι ψηφισαν τι και να κανουν τον ελεγχο τους να μην βλεπουμε ολοι τα ονοματα αλλα οι αι σκουλ μοντερατορς να μπορουν και να κανουν ελεγχο σε αυτα...ιδεα ειναι προς αποφυγη στο μελλον παρομοιων καταστασεων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pikapa

Νεοφερμένος

Ο pikapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
κοιταξτε αν δεν πιστευετε τους βαθμους αυτων που ειπαν οτι εγραψαν πανω απο 19000 και πανω απο 18000 μπορειτε να δειτε και τα υπολοιπα μηνυματα τους και να δειτε ολη την πορεια τους στο αι σκουλ...τοτε δεν νομιζω ακομα να αναρωτιεσται αν πραγματι εβγαλαν 18000 και βαλε...σαφως και εβγαλαν μονο οι ερωτησεις που εκαναν σε διαφορα μαθηματα ο τροπος που τις απαντουσανε τις αποριες αλλων δεν αφηνει περιθωρια να πεις οτι δεν εχουνε βγαλει τα μορια που ισχυριζονται...και ψευδονται οτι τα εβγαλαν...τωρα για την ψηφοφορια ενταξει ειναι ανωνυμη δεν μπορει να αλλαξει και διαφοροι ηλιθιοι γιατι αυτο ειναι μπορει να εκαναν την πλακα τους και να βαζαν ψευτικες ψηφους...μηπως τελικα πρεπει να αλλαξει σε τετοια θεματα ο τροπος ψηφοφοριας και να μην ειναι ανωνυμη??? οι μοντερατορς(ή οπως αλλιως λεγονται διοτι δεν μου ερχεται η λεξη τωρα) να βλεπουν ποιοι ψηφισαν τι και να κανουν τον ελεγχο τους να μην βλεπουμε ολοι τα ονοματα αλλα οι αι σκουλ μοντερατορς να μπορουν και να κανουν ελεγχο σε αυτα...ιδεα ειναι προς αποφυγη στο μελλον παρομοιων καταστασεων...

Αναφερεσαι στο μήνυμά μου για τον πρώτο των πρώτων? Γιατί honestly μπερδεύτηκα άπειρα τώρα.:(:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aυτόν που λέει η evangeline παίζει να τον ξέρω.Θα το τσεκάρω αργότερα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Αναφερεσαι στο μήνυμά μου για τον πρώτο των πρώτων? Γιατί honestly μπερδεύτηκα άπειρα τώρα.:(:worry:
οχι αναφερθηκα στους λιγο πιο πριν που ελεγαν ειρωνικα οτι σιγα μην εβγαλαν τους βαθμους που λενε οτι εβγαλαν και οτι προσθετουν στα μορια τους 2000 μορια για να φαινονται αριστουχοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Και συ του ιδιωτικού, Econ? :P

petrosod: οκ, ξεμπερδεύτηκα :):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
ο πρωτος των πρωτων απο θεσσαλονικη δεν πηγαινε σε δημοσιο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Αυτός ο πρώτος των πρώτων με 19.944 έδινε ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ ή είναι αποκύημα της φαντασίας, αλλιώς θα είχε γίνει χαμός με τις εφημερίδες και την τηλεόραση, κάτι που δεν έγινε γτ παρακολουθώ τέτοιου είδους ειδήσεις. Ο πρώτος των πρώτων στα γραπτά είναι από το 14ο λύκειο Θεσσαλονίκης με 19.780 μόρια και τον έβγαλε και η εφημερίδα (και μου φαίνεται πιο ανθρώπινο νούμερο ο ΓΒΠ του).

Σου έστειλα και το λινκ και συνεχίζεις να με αμφισβητείς; : P
Επίσης, ας χαλαρώσουμε λίγο. Δεν ήταν ο πρώτος άνθρωπος που έβγαλε φτερά και πέταξε. Απλά έγραψε άριστα στις πανελλαδικές. That's all. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο. Θεωρείς πως αυτό που ενδιαφέρει τη δεδομένη στιγμή στην Ελλάδα την κοινή γνώμη είναι ποιος έβγαλε το μεγαλύτερο βαθμό στις πανελλαδικές; Το βρίσκεις μείζονος σημασίας; Για ποιο λόγο να γίνει χαμός; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ναι στο 14ο Λύκειο Θεσσαλονίκης. Αυτούς τους έβγαλε και η ΝΕΤ σήμερα.

Σου έστειλα και το λινκ και συνεχίζεις να με αμφισβητείς; : P
Επίσης, ας χαλαρώσουμε λίγο. Δεν ήταν ο πρώτος άνθρωπος που έβγαλε φτερά και πέταξε. Απλά έγραψε άριστα στις πανελλαδικές. That's all. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο. Θεωρείς πως αυτό που ενδιαφέρει τη δεδομένη στιγμή στην Ελλάδα την κοινή γνώμη είναι ποιος έβγαλε το μεγαλύτερο βαθμό στις πανελλαδικές; Το βρίσκεις μείζονος σημασίας; Για ποιο λόγο να γίνει χαμός; :redface:

Δε σου φαίνεται περίεργο που δεν ασχολήθηκαν μαζί του ούτε η τηλεόραση ούτε οι εφημερίδες? Αρα ήταν σε κέντρο φυσικώς αδυνάτων και εξεταζόταν?
Και ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω. Μιλάμε για σφαγή και αυτός έγραψε 50 μόρια κάτω από το 20? Τη στιγμή που πέρσι, με πιο βατά θέματα, ο πρώτος είχε 19.820 μόρια?
That's all, δε τα 'χω μαζί σου. Ο κολλητός μου έβγαλε 19.700 μόρια, τέτοια νούμερα δε μου φαίνονται εξωπραγματικά. Απλά λέω...δεν είναι ΠΕΡΙΕΡΓΟ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top