[Πανελλήνιες 2011] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 330)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 11 3.3%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 27 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 14.8%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 82 24.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 77 23.3%
  • Δεν είμαι υποψήφιος :)

    Ψήφοι: 60 18.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Παιδια βοηθεια! Ενας φιλος μου περναει στο σεμφε αλλα δεν ξερει πολλα γι'αυτο. Μηπως μπορειτε να μου πειτε ολες τις πιθανες επαγγελματικες διεξοδους(εκτος δλδ απο καθηγητης);Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vili_17

Νεοφερμένος

Η vili_17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θήρα (Κυκλάδες). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Ασχετα που ειμαι απο Επαλ αλλα πολλα παιδια εδωσαν με Β'ομαδα κ γενικα απο πολλους ακουστηκε οτι τα θεματα ηταν δυσκολα ειδηκα σε Φυσικη κατ. κ Μαθ.κατ. Τωρα πως προεκηψε αυτο να εχετε γραψει ολοι τοσο καλα ειναι παραξενω....παντος μπραβο σας..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
17,437.

Την κανω για Γερμανια :D.

καλό ταξίδι!!!!! εγώ το σκέφτομαι για Αγγλία ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πείτε μου ότι δεν είμαι μόνο εγώ που βρίσκω την ευχή περίεργα αστεία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Έκθεση = 17.1 (92+76+79) (Ο 1ος μου' χε βάλει 40 / 40 στην έκθεση και οι άλλοι 35, 36)
Μαθηματικά γενικής = 20
Χημεία Θετικής= 20
AΟΘ= 20
Μαθηματικά Κ= 19.3 (97+96)
Φυσική Κ=19.1 (97+94)
Βιολογία Κ= 18.8 (95+93)

2ο, 4ο πεδίο: 19413
3ο πεδίο: 19416
5ο πεδίο: 19520

Ιατρική!!!!!

Συγχαρητήρια σ' ολα τα παιδιά!!
Ιατρική σε ποιά πόλη; Απέχουμε 2 μόρια στο 3ο!! 19.414
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria ts

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.

bloodymary1993

Νεοφερμένος

Η bloodymary1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Απ'οτι βλέπω εδώ γράψατε όλοι τέλεια...μπράβο!!!...δεν ξέρω τι έγινε σε άλλα σχολεία,στο σχολείο μου πάντως έγινε χαμός,μιλάμε για πολύ κλάμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
τα αποκομματα των τετραδιων τλκ μπορουμε ν τ δουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vili_17

Νεοφερμένος

Η vili_17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θήρα (Κυκλάδες). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Απ'οτι βλέπω εδώ γράψατε όλοι τέλεια...μπράβο!!!...δεν ξέρω τι έγινε σε άλλα σχολεία,στο σχολείο μου πάντως έγινε χαμός,μιλάμε για πολύ κλάμα...


Σε πλ Γελ εγινε αυτο...πλ γνωστοι μ π νομιζαν οτι τα πηγαν κλ κ τς ειχα για 18-19 κατεληξαν στ 12-13....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

music_is_life

Νεοφερμένος

Η music_is_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Παιδια βοηθεια! Ενας φιλος μου περναει στο σεμφε αλλα δεν ξερει πολλα γι'αυτο. Μηπως μπορειτε να μου πειτε ολες τις πιθανες επαγγελματικες διεξοδους(εκτος δλδ απο καθηγητης);Ευχαριστώ

να το ψάξει καλά!. καθηγητής δεν έχει δικαίωμα νομίζω να γίνει.. Έρευνα, κάτι που στην Ελλάδα είναι δύσκολο..
ήθελα κι εγώ αυτή τη σχολή αλλά απ'ότι κατάλαβα δεν έχει πολλές επαγγελματικές διεξόδους.. κοίταξέ το όμως γιατί μπορεί κι εγώ να μην έχω σωστή ενημέρωση..

Σε πλ Γελ εγινε αυτο...πλ γνωστοι μ π νομιζαν οτι τα πηγαν κλ κ τς ειχα για 18-19 κατεληξαν στ 12-13....
και σε μας έτσι έγινε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Ιατρική σε ποιά πόλη; Απέχουμε 2 μόρια στο 3ο!! 19.414

Αθήνα!!! Εύχομαι να πέσει 37 μόρια :P:P
Μετά θα βάλω θεσαλλονίκης στην οποία λογικά περνάω άνετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
από θεωρητική 19.563:clapup:
Συγχαρητηρια, ειναι πολυ δυσκολο απο θεωρητικη τετοιος βαθμος! Ποια σχολη επιλεγεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Αθήνα!!! Εύχομαι να πέσει 37 μόρια :P:P
Μετά θα βάλω θεσαλλονίκης στην οποία λογικά περνάω άνετα.
Εγώ πάω για Ιατρικό ΣΣΑΣ (σε Θεσσαλονίκη) και μετά Ιατρική Θεσσαλονίκης. Είμαι 80 μόρια πάνω από αυτά άρα λογικά περνάω. Και συ εισαι σίγουρα Ιατρική Αθήνας (μόνο 37 μόρια θα πέσει; κάτσε να δεις...). Οπότε κρίμα μωρέ, δε θα μαστε συμφοιτητές:P:D!!

Συγχαρητηρια, ειναι πολυ δυσκολο απο θεωρητικη τετοιος βαθμος! Ποια σχολη επιλεγεις?
Διώνη, αν δήλωσες στρατιωτικές σχολές, πάνε Ψυχολογικό ΣΣΑΣ και δε θα χάσεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,446 μηνύματα.
να το ψάξει καλά!. καθηγητής δεν έχει δικαίωμα νομίζω να γίνει.. Έρευνα, κάτι που στην Ελλάδα είναι δύσκολο..
ήθελα κι εγώ αυτή τη σχολή αλλά απ'ότι κατάλαβα δεν έχει πολλές επαγγελματικές διεξόδους.. κοίταξέ το όμως γιατί μπορεί κι εγώ να μην έχω σωστή ενημέρωση..
Πρόσφατα απέκτησαν το δικαίωμα να διδάσκουν στη δευτεροβάθμια ως φυσικοί ή μαθηματικοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Πρόσφατα απέκτησαν το δικαίωμα να διδάσκουν στη δευτεροβάθμια ως φυσικοί ή μαθηματικοί.

Εγω βρηκα αυτα:
Επαγγελματικές Διέξοδοι
Οι πτυχιούχοι μπορούν να καλύψουν θέσεις εργασίας σε τομείς ανάλογους με τις σπουδές και την εξειδίκευση τους. Ενδεικτικά αναφέρεται ότι μπορούν να απασχοληθούν στον δημόσιο και ιδιωτικό τομέα: σε προηγμένες βιομηχανίες και επιχειρήσεις, ως στελέχη, σε τραπεζικά ιδρύματα, ασφαλιστικές επιχειρήσεις, σε χρηματοοικονομικά γραφεία, στην Εκπαίδευση σε όλες τις βαθμίδες, σε κέντρα έρευνας, σε εταιρείες περιβαλλοντικής διαχείρισης, εταιρείες διακίνησης προϊόντων

Ισχυουν ολα αυτα ή ειναι μουφα; Γενικα θα συμβουλευατε καποιον να παει στο σεμφε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Παιδιά χρειάζομαι λίγη βοήθεια...Μεταξύ Πληροφορικής Κέρκυρας(πανεπιστήμιο) και ΤΕΙ Πληροφορικής Θεσ/νίκης τι θα επιλέγατε?ευχαριστώ προκαταβολικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,305 μηνύματα.
Ισχυει οτι αμα βγαλεις Πανελληνιες πανω απο 16.000 και ενδοσχολικες πανω απο 18.000 παιρνεις 1000 ευρω?

Κατι τετοιο με ειπε ενας συμμαθητης μου πριν λιγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,446 μηνύματα.
Ισχυει οτι αμα βγαλεις Πανελληνιες πανω απο 16.000 και ενδοσχολικες πανω απο 18.000 παιρνεις 1000 ευρω?

Κατι τετοιο με ειπε ενας συμμαθητης μου πριν λιγο
Ναι ρε στάνταρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Ισχυει οτι αμα βγαλεις Πανελληνιες πανω απο 16.000 και ενδοσχολικες πανω απο 18.000 παιρνεις 1000 ευρω?

Κατι τετοιο με ειπε ενας συμμαθητης μου πριν λιγο


1000%, αν σκεφθείς πόσο δύσκολο είναι να βγάλεις 18.000 στις ενδοσχολικές που το άριστα είναι 20.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,305 μηνύματα.
Ειρωνια ειναι ε?Ευτυχως γιατι αμα ισχυειε θα γινοταν χαμος στο σχολειο με τους καθηγητες μας που δεν μας το ειπαν απο την αρχη για να διαβαζουμε στις ενδοσχολικες

Υ.Σ.Αν και αυτο το ειπε ο διευθηντης στον συμμαθητη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top