[Πανελλήνιες 2011] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 330)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 11 3.3%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 27 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 14.8%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 82 24.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 77 23.3%
  • Δεν είμαι υποψήφιος :)

    Ψήφοι: 60 18.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εσύ περνάς δεν περνας.Στο όριο είσαι. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christinaparaqw

Νεοφερμένος

Η Christinaparaqw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παιδια πως γινεται στο θεμα της εκθεσης ενας να μου εβαλε 20 στα 40 και ο αλλος 33 στα 40????τι απο την εμφανιση του γραπτου μου τις εκοψε???γιατι δεν γινεται για εναν να ειμαι εντος θεματος και για τον αλλον εκτος....η ειμαι ή δεν ειμαι μεσα στο θεμα!!πραγματικα θα τρελαθωω.......

Πως ξερεις οτι σου εκοψαν απο την εκθεση μονο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheNikosforever

Νεοφερμένος

Ο TheNikosforever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Πως ξερεις ποσο σου έβαλαν στη έκθεση;Καλόόό...Και εγώ θέλω!

μου το ειπε ανεπισημα η καθηγητρια μου στο σχολειο...απο οτι ξερω μαζι με τους βαθμους μας σημερα ερχονται και οι βαθμολογια που πηραμε σε καθε θεμα..οχι τι λαθος καναμε..απλως βαθμολογια...νομιζω οτι αν το ζητησεις απο τον καθηγητη σου θα σου το πει..τωρα αν θες να δεις και τι λαθος εκανες κανεις ενσταση αλλα πληρωνεις 50 ευρω..οποτε δεν ξερω κατα ποσο συμφερει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
μου το ειπε ανεπισημα η καθηγητρια μου στο σχολειο...απο οτι ξερω μαζι με τους βαθμους μας σημερα ερχονται και οι βαθμολογια που πηραμε σε καθε θεμα..οχι τι λαθος καναμε..απλως βαθμολογια...νομιζω οτι αν το ζητησεις απο τον καθηγητη σου θα σου το πει..τωρα αν θες να δεις και τι λαθος εκανες κανεις ενσταση αλλα πληρωνεις 50 ευρω..οποτε δεν ξερω κατα ποσο συμφερει...:)

Eυχαριστώ για τις πληροφορίες.
Ε όχι δε θα τους δώσω και 50ευρώ για τελειωμένη δουλειά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christinaparaqw

Νεοφερμένος

Η Christinaparaqw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
μου το ειπε ανεπισημα η καθηγητρια μου στο σχολειο...απο οτι ξερω μαζι με τους βαθμους μας σημερα ερχονται και οι βαθμολογια που πηραμε σε καθε θεμα..οχι τι λαθος καναμε..απλως βαθμολογια...νομιζω οτι αν το ζητησεις απο τον καθηγητη σου θα σου το πει..τωρα αν θες να δεις και τι λαθος εκανες κανεις ενσταση αλλα πληρωνεις 50 ευρω..οποτε δεν ξερω κατα ποσο συμφερει...:)

Εγω ήξερα οτι περνουν μονο αποκομμα απο τις βαθμολογιες... Οχι αναλυτικα δηλαδη την βαθμολογια σε καθε θεμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είδες που στο τετράδιο ένα κομμάτι κόβεται? Ε εκει είναι ολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheNikosforever

Νεοφερμένος

Ο TheNikosforever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εγω ήξερα οτι περνουν μονο αποκομμα απο τις βαθμολογιες... Οχι αναλυτικα δηλαδη την βαθμολογια σε καθε θεμα!

ειμαι σχεδον σιγουρος οτι τους στελνονται αναλυτικα οι βαθμοι σε καθε θεμα..τωρα θα παω και αυριο για να δω αν τελικα ισχυει αυτο που μου ειπαν..θα σας ενημερωσω:)

Eυχαριστώ για τις πληροφορίες.
Ε όχι δε θα τους δώσω και 50ευρώ για τελειωμένη δουλειά.:)

χαχα..σωστη..παντως ανετα θα εδινα τα 50 ευρω να δω το ονομα του βαθμολογητη που με εριξε...ετσι μωρε για πληροφοριακους λογους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

TR-F STORFLOR

Νεοφερμένος

Ο TR-F STORFLOR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εκθεση-17.1
μαθηματικα γενικης-19.9
μαθηματικα κατ-19.3
φυσικη-20
βιολογια κατ-18.7
χημεια -20
στο 2ο/4ο: 19431 και στο 3ο 19379
150 μορια πανω απο ιατρικη πατρας που θελω!!!! :) :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολύ θα ήθελα να είμαι σητν θέση σου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
χαχα..σωστη..παντως ανετα θα εδινα τα 50 ευρω να δω το ονομα του βαθμολογητη που με εριξε...ετσι μωρε για πληροφοριακους λογους:P

Εγώ θα έδινα και άλλα 50 για να μάθω Διεύθυνση/Τηλέφωνο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cherryblossom

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Πωπω...μου φαίνεται θα σπάσουμε ρεκόρ αριστούχων φέτος..τι έγινε ρε παιδιά,πιο πολλοί θα βγείτε κι από πέρισυ;

wtf?


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πωπω...μου φαίνεται θα σπάσουμε ρεκόρ αριστούχων φέτος..τι έγινε ρε παιδιά,πιο πολλοί θα βγείτε κι από πέρισυ;

wtf?


:D
Ε αν σκεφτεις οτι χθες το βραδυ καποιοι ειχαν ηδη βαλει πανω απο 10 ψηφους στο 18000 και πανω..αγαθα παιδακια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christinaparaqw

Νεοφερμένος

Η Christinaparaqw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εγώ θα έδινα και άλλα 50 για να μάθω Διεύθυνση/Τηλέφωνο. :D

Για να δειξουν το κοινωνικο τους ενδιαφερον δυο τρια φιλαρακια? ;) λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cherryblossom

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Ε αν σκεφτεις οτι χθες το βραδυ καποιοι ειχαν ηδη βαλει πανω απο 10 ψηφους στο 18000 και πανω..αγαθα παιδακια


Ή είμαι εντελώς φθονερό και κακοπροαίρετο άτομο,ή κάποιοι παραπροσθέτουν μόρια.δεν ξέρω τι να πω σήμερα,άλλη η εικόνα στο σχολείο μου,άλλη εδώ μέσα.



:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasntua

Νεοφερμένος

Ο kostasntua αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Λοιπον παιδια μια συμβουλη σαν μεγαλυτερος: Το χαστουκι αυτο που φαγατε οι περισσοτεροι θα σας κανει καλο. Θα καταλαβετε απο σχετικα μικρη ηλικια ποσα σκατα εχετε να φατε οταν αντιμετωπιζετε το Ελληνικο κρατος και ποσο το κρατος αυτο δυσκολευει τις ζωες μας. Καλυτερα να νιωσετε το συναισθημα τωρα παρα αργοτερα για να ειστε ετοιμοι για τα επομενα χαστουκια. Ενας πενταψηφιος αριθμος μοριων στους περισσοτερους ανθρωπους που σεβονται τον εαυτο τους δε λεει απολυτως τιποτα. Ετσι και αλλιως δε μπορεις να κρινεσαι οταν παιζεις με τους κανονες που εφτιαξαν αλλοι. Οι κανονες αυτοι ειναι ετσι φτιαγμενοι για να μπαινουν στις καλυτερες σχολες αυτοι που βολευουν το συστημα, με εξαιρεσεις βεβαιως. Θα διαπιστωσετε αργοτερα, οσοι εχετε τα ματια σας ανοιχτα, οτι με τις πανελληνιες δεν περνουν κυριως οι εξυπνοι αλλα αυτοι που δε φερνουν αντιρρηση στην παπαγαλια. Αυτο συμβαινει για τον απλο λογο οτι αν οι εξυπνοι επαιρναν τα εφοδια μιας καλης σχολης, θα γκρεμιζαν το συστημα.(Το ιδιο ισχυει και αν δειτε ποια μυαλα το κρατος ριχνει στα ναρκωτικα). Ετσι περνουν αυτοι που δε λενε οχι δε παπαγαλιζω γιατι απαξιωνω το μυαλο και το χαρακτηρα μου. Τελοσπαντων τα αντερα καποιου κρινονται σε αλλα πραγματα στη ζωη και σε βαθος χρονου. Οι ασκησεις των πανελληνιων σε συντριπτικη πλειοψηφια ειναι παντελως αχρηστες στο πανεπιστημιο για τον απλουστατο λογο οτι δεν εχουν το χαρακτηρα ασκησεων αλλα σπαζοκεφαλιων(μην θεωρειτε τον εαυτο σας αχρηστο λοιπον). Λοιπον καλη δυναμη ευχομαι και να θυμαστε οτι το σχολειο δεν ειναι μορφωση ειναι παπαγαλια. Να μορφωνεστε οσο περισσοτερο μπορειτε και ξεκινατε να ανακαλυπτετε τις υγιεις πτυχες του εαυτου σας.Αυτα ειναι που μετρανε. Συγγνωμη για το μακροσκελες μηνυμα σε οσους τους κουρασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

TheNikosforever

Νεοφερμένος

Ο TheNikosforever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εγώ θα έδινα και άλλα 50 για να μάθω Διεύθυνση/Τηλέφωνο. :D
σιγουραα...αλλα τωρα που το σκεφτομαι..χαλας 100 ευρω για να σου φυγει το αχτι..αντι να τα ξοδεψεις για διακοπες???μια χαρα μπορω να ξεσπασω και τα νευρα μου σε καμια χαλκιδικη...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cherryblossom

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Λοιπον παιδια μια συμβουλη σαν μεγαλυτερος: Το χαστουκι αυτο που φαγατε οι περισσοτεροι θα σας κανει καλο. Θα καταλαβετε απο σχετικα μικρη ηλικια ποσα σκατα εχετε να φατε οταν αντιμετωπιζετε το Ελληνικο κρατος και ποσο το κρατος αυτο δυσκολευει τις ζωες μας. Καλυτερα να νιωσετε το συναισθημα τωρα παρα αργοτερα για να ειστε ετοιμοι για τα επομενα χαστουκια. Ενας πενταψηφιος αριθμος μοριων στους περισσοτερους ανθρωπους που σεβονται τον εαυτο τους δε λεει απολυτως τιποτα. Ετσι και αλλιως δε μπορεις να κρινεσαι οταν παιζεις με τους κανονες που εφτιαξαν αλλοι. Οι κανονες αυτοι ειναι ετσι φτιαγμενοι για να μπαινουν στις καλυτερες σχολες αυτοι που βολευουν το συστημα, με εξαιρεσεις βεβαιως. Θα διαπιστωσετε αργοτερα, οσοι εχετε τα ματια σας ανοιχτα, οτι με τις πανελληνιες δεν περνουν κυριως οι εξυπνοι αλλα αυτοι που δε φερνουν αντιρρηση στην παπαγαλια. Αυτο συμβαινει για τον απλο λογο οτι αν οι εξυπνοι επαιρναν τα εφοδια μιας καλης σχολης, θα γκρεμιζαν το συστημα.(Το ιδιο ισχυει και αν δειτε ποια μυαλα το κρατος ριχνει στα ναρκωτικα). Ετσι περνουν αυτοι που δε λενε οχι δε παπαγαλιζω γιατι απαξιωνω το μυαλο και το χαρακτηρα μου. Τελοσπαντων τα αντερα καποιου κρινονται σε αλλα πραγματα στη ζωη και σε βαθος χρονου. Οι ασκησεις των πανελληνιων σε συντριπτικη πλειοψηφια ειναι παντελως αχρηστες στο πανεπιστημιο για τον απλουστατο λογο οτι δεν εχουν το χαρακτηρα ασκησεων αλλα σπαζοκεφαλιων(μην θεωρειτε τον εαυτο σας αχρηστο λοιπον). Λοιπον καλη δυναμη ευχομαι και να θυμαστε οτι το σχολειο δεν ειναι μορφωση ειναι παπαγαλια. Να μορφωνεστε οσο περισσοτερο μπορειτε και ξεκινατε να ανακαλυπτετε τις υγιεις πτυχες του εαυτου σας.Αυτα ειναι που μετρανε. Συγγνωμη για το μακροσκελες μηνυμα σε οσους τους κουρασα.


Δυστυχώς όμως,αναγκαστικά με τους κανόνες πρέπει να πάμε για να πραγματοποιήσουμε τα όνειρα μας.Το να μην πάμε με τους κανόνες σημαίνει ή ότι θα μείνουμε αδρανείς και δε θα κάνουμε τίποτα ή ότι θα πάμε να σπουδάσουμε σε κάποια άλλη χώρα..Που τίποτα από τα δύο δεν είναι απόλυτα ούτε εφικτό,ούτε ικανοποιητικό.Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα που λένε..Να'σαι καλά όμως..έχεις δίκιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
σιγουραα...αλλα τωρα που το σκεφτομαι..χαλας 100 ευρω για να σου φυγει το αχτι..αντι να τα ξοδεψεις για διακοπες???μια χαρα μπορω να ξεσπασω και τα νευρα μου σε καμια χαλκιδικη...:P

Εγώ πήγα ένα 4ημερο στο Παλιούρι και θα πάω και αυτό που μας έρχεται.
Αλλά να μην τους φτύσω τη μούρη; :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofia Hepburn

Νεοφερμένος

Η Sofia Hepburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top