[Πανελλήνιες 2011] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 330)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 11 3.3%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 27 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 14.8%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 82 24.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 77 23.3%
  • Δεν είμαι υποψήφιος :)

    Ψήφοι: 60 18.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
No.Γιατί αυτά τα μόρια με τα φετινά δεδομένα είναι κάτι παραπάνω από πολύ καλά;)

Δεν καταλαβαίνω γιατί είναι κακό να φαίνονται λίγα σε κάποιον τα μόριά του. Προφανώς ο καθένας μας ξεχωριστά ξέρει πόσο διάβασε μέσα στη χρονιά και αν του αξίζει ή όχι αυτό που τελικά πήρε. Αν για κάποιον τα 19 είναι λίγα εμένα μου φτάνει και μου περισσεύει, δεν μπορώ να ξέρω ούτε που στόχευε, ούτε τι περίμενε, ούτε τίποτα. Δεν έχουμε όλοι ούτε τις ίδιες δυνατότητες ούτε κοινά standards.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
καλα πατε καλα??δεν σας αρεσει το 18 και 19???αυτο ειναι που λενε δεν ευχαριστιεστε με τιποτα...εγω η8ελα σχολη με 17 και πιστευα οτι τα ειχα πιασει...τελικα 12,8...ασε που σε καποια μα8ηματα απορω απο που βρηκαν και κοψαν...μπορει και να φανταστικαν πραγματα,κανεισ δεν ξερει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
καλα πατε καλα??δεν σας αρεσει το 18 και 19???αυτο ειναι που λενε δεν ευχαριστιεστε με τιποτα...εγω η8ελα σχολη με 17 και πιστευα οτι τα ειχα πιασει...τελικα 12,8...ασε που σε καποια μα8ηματα απορω απο που βρηκαν και κοψαν...μπορει και να φανταστικαν πραγματα,κανεισ δεν ξερει..
Να τα φαντάστηκαν αποκλείεται. Απλά μερικοί διορθωτές βαθμολογούν πιο αυστηρά από τους υπόλοιπους... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω γιατί είναι κακό να φαίνονται λίγα σε κάποιον τα μόριά του. Προφανώς ο καθένας μας ξεχωριστά ξέρει πόσο διάβασε μέσα στη χρονιά και αν του αξίζει ή όχι αυτό που τελικά πήρε. Αν για κάποιον τα 19 είναι λίγα εμένα μου φτάνει και μου περισσεύει, δεν μπορώ να ξέρω ούτε που στόχευε, ούτε τι περίμενε, ούτε τίποτα. Δεν έχουμε όλοι ούτε τις ίδιες δυνατότητες ούτε κοινά standards.

Το να πεις ταπεινό το 18700 είναι κοροιδία και πρόκληση με όλα αυτά που βλέπουμε φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenico

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο domenico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
αχ βαριέμαι να τα γράφω αναλυτικά... :P Απο θεωρητική έβγαλα 17,641 για πρώτο πεδίο... Προφανώς κατώτερο των προσδοκιών μ αλλά τι να κάνουμε, that's life... λογοτεχνία 90 ο ένας και 79 ο άλλος... δεν πάααμε καλα! :mad:
υ.γ. τι τέλεια που τα πήγατε οι περισσότεροι παιδιά... μπράβο σας, ειλικρινά... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cherryblossom

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
αχ βαριέμαι να τα γράφω αναλυτικά... :P Απο θεωρητική έβγαλα 17,641 για πρώτο πεδίο... Προφανώς κατώτερο των προσδοκιών μ αλλά τι να κάνουμε, that's life... λογοτεχνία 90 ο ένας και 79 ο άλλος... δεν πάααμε καλα! :mad:
υ.γ. τι τέλεια που τα πήγατε οι περισσότεροι παιδιά... μπράβο σας, ειλικρινά... :)

Πολύ καλά!Καλή σταδιοδρομία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ella zack

Νεοφερμένος

Η ella zack αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδια γραψτε οσοι θελετε τα μορια σας και τις σχολες που θα δηλωσετε στο μηχανογραφικο με σειρα προτεραιοτητας.
εγω εχω 19457.θα δηλωσω ιατρικη αθηνας(που μαλλον εκει περναω:))και μετα ολες τις αλλες ιατρικες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiLe_

Νεοφερμένος

Ο NiLe_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Θελω την βοηθεια σας σε ενα μεγαλο δίλημμα που μου εχει καρφωθεί στο μυαλό...
στην εκθεση μου εβαλε ο ενας 70 και ο αλλος 60, αλλα δεν πιστευω οτι το γραπτό μου ειναι για 60....
και λεω να κανω αναβαθμολόγιση, αλλα ειναι μεγαλο ρισκο.. το σκεφτομαι σοβαρα γιατι και 70 να μου βαλει ο τριτος τοτε στο 2ο και 40 επιστημονικο παιδιο απο 16770 παει στο 16930
και η σχολη που θελω (πολυτεχνιο στα χανια μηχανικος υπολογιστων) με την τωρινη μου βαθμολογια θελω να πεσει γυρω στα 500-600 μορια και οσο νανε αυτα τα 200 μορια μπορει να αποδειχτουν σωτηρια αλλα ταυτοχρονα και ο εχθρος μου...
εσεις τι λετε να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Αναβαθμολόγηση;Γίνεται κάτι τέτοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiLe_

Νεοφερμένος

Ο NiLe_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Θελω την βοηθεια σας σε ενα μεγαλο δίλημμα που μου εχει καρφωθεί στο μυαλό...
στην εκθεση μου εβαλε ο ενας 70 και ο αλλος 60, αλλα δεν πιστευω οτι το γραπτό μου ειναι για 60....
και λεω να κανω αναβαθμολόγιση, αλλα ειναι μεγαλο ρισκο.. το σκεφτομαι σοβαρα γιατι και 70 να μου βαλει ο τριτος τοτε στο 2ο και 40 επιστημονικο παιδιο απο 16770 παει στο 16930
και η σχολη που θελω (πολυτεχνιο στα χανια μηχανικος υπολογιστων) με την τωρινη μου βαθμολογια θελω να πεσει γυρω στα 500-600 μορια και οσο νανε αυτα τα 200 μορια μπορει να αποδειχτουν σωτηρια αλλα ταυτοχρονα και ο εχθρος μου...
εσεις τι λετε να κανω?

Δεν το αφήνεις καλύτερα? Εμένα ο πρώτος μου έβαλε 80, ο 2ος 66 κ ο 3ος που πήγε αυτόματα 62!! Και τελικά μέτρησε ο Μ.Ο. των 2 πρώτων.. Ποτέ δεν ξέρεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandra16

Νεοφερμένος

Η alexandra16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
ποιο είναι το πιο αξιόπιστο site για υπολογισμό μορίων;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marioanna

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
εγώ ρε παιδιά 18765 και ίσως πιάσω την τελευταία ιατρική αλλιώς την φαρμακευτική...(0 αυτό είναι το ψηλότερο του σχολείου από όλες τις κατευθύνσεις...)
κατα τα άλλα 18.5 βιολογία , 19 χημεία (από βλακεία ) , 16,6 φυσική (:eek: ) ΚΑΙ 16 έκθεση Το καλύτερο του σχολείου ( ο ένας 86 κ άλλος 73 ) ενώ μαθηματικά κατ 20 και μαθηματικά γεν 20 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπράβο σ αυτούς που πέτυχαν αυτό που ήθελαν . εγώ είμαι ευχαριστημένη γιατί τουλάχιστον είχε αξιοπρέπεια η κατάσταση μου !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cherryblossom

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Θελω την βοηθεια σας σε ενα μεγαλο δίλημμα που μου εχει καρφωθεί στο μυαλό...
στην εκθεση μου εβαλε ο ενας 70 και ο αλλος 60, αλλα δεν πιστευω οτι το γραπτό μου ειναι για 60....
και λεω να κανω αναβαθμολόγιση, αλλα ειναι μεγαλο ρισκο.. το σκεφτομαι σοβαρα γιατι και 70 να μου βαλει ο τριτος τοτε στο 2ο και 40 επιστημονικο παιδιο απο 16770 παει στο 16930
και η σχολη που θελω (πολυτεχνιο στα χανια μηχανικος υπολογιστων) με την τωρινη μου βαθμολογια θελω να πεσει γυρω στα 500-600 μορια και οσο νανε αυτα τα 200 μορια μπορει να αποδειχτουν σωτηρια αλλα ταυτοχρονα και ο εχθρος μου...
εσεις τι λετε να κανω?

"Η εκ νέου βαθμολόγηση ή αναθεώρηση ενός γραπτού ονομάζεται αναβαθμολόγηση. Η αναβαθμολόγηση γίνεται από την επιτροπή αναβαθμολόγησης που αποτελείται από έναν ή περισσότερους βαθμολογητές. Ένας μαθητής ζητεί αναβαθμολόγηση όταν ο βαθμός που πήρε από τον πρώτο βαθμολογητή πιστεύει ότι είναι άδικος και όχι αντικειμενικός. Στο Λύκειο αναβαθμολόγηση μπορεί να γίνει σε ένα γραπτό έπειτα από αίτηση του ενδιαφερομένου στη Διεύθυνση Μέσης Εκπαίδευσης. Η νέα βαθμολογία του γραπτού από την επιτροπή θα σταλεί στο σχολείο του μαθητή. Στις Πανελλήνιες Εξετάσεις αναβαθμολόγηση ενός γραπτού με αίτηση του μαθητή ή του γονιού δεν γίνεται. Το γραπτό στις Πανελλήνιες βαθμολογείται από δύο βαθμολογητές και όταν υπάρχει μεταξύ τους διαφορά 3 μονάδων, τότε το γραπτό το βαθμολογεί ένας τρίτος του οποίου ο βαθμός είναι και ο καθοριστικός. "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
"Η εκ νέου βαθμολόγηση ή αναθεώρηση ενός γραπτού ονομάζεται αναβαθμολόγηση. Η αναβαθμολόγηση γίνεται από την επιτροπή αναβαθμολόγησης που αποτελείται από έναν ή περισσότερους βαθμολογητές. Ένας μαθητής ζητεί αναβαθμολόγηση όταν ο βαθμός που πήρε από τον πρώτο βαθμολογητή πιστεύει ότι είναι άδικος και όχι αντικειμενικός. Στο Λύκειο αναβαθμολόγηση μπορεί να γίνει σε ένα γραπτό έπειτα από αίτηση του ενδιαφερομένου στη Διεύθυνση Μέσης Εκπαίδευσης. Η νέα βαθμολογία του γραπτού από την επιτροπή θα σταλεί στο σχολείο του μαθητή. Στις Πανελλήνιες Εξετάσεις αναβαθμολόγηση ενός γραπτού με αίτηση του μαθητή ή του γονιού δεν γίνεται. Το γραπτό στις Πανελλήνιες βαθμολογείται από δύο βαθμολογητές και όταν υπάρχει μεταξύ τους διαφορά 3 μονάδων, τότε το γραπτό το βαθμολογεί ένας τρίτος του οποίου ο βαθμός είναι και ο καθοριστικός. "

Που το βρήκες αυτό? Διαφωνώ σε μερικά σημεία! Σ'εμένα είχαν διαφορά 14 μορίων και πήγε σε τρίτο αλλά δεν μέτρησε η δική του βαθμολογία γιατί ήταν χαμηλότερη από τους 2 άλλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9321

Νεοφερμένος

Ο nikos9321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ρε δεν ημουν ο μονος που ειχε αποκλισεις!!!! ασε που σε γενικες γραμμες εγινε ψηλοσφαγη!!! 1 18 1 17 2 16 3-4 15 και ολοι οι αλλοι πιο κατω με τν πληοψηφεια στο 11-12!!!!

εμας πηγανε Λαρισσα...Και υπηρχαν αρκετα κουλα οπως του κολλητου μου που ειχε αεππ 51 ο ενας βαθμολογητης και 91 ο δευτερος :/: ο τριτος εβαλε 78...η αποκλιση ειναι τεραστια και πιθανοτατα να μην ειχε καταλαβει ο βαθμολογητης τον τροπο λυσης αλλα οσο να ναι του φαγε...αυτα ειναι τα ατυχα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiLe_

Νεοφερμένος

Ο NiLe_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
τοτε γιατι στο σχολειο μας αναρτησαν χαρτι που λεει οποιος θελει αναβαθμολογηση πρεπει να υποβαλει αιτηση εντος 3 ημερων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cherryblossom

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Που το βρήκες αυτό? Διαφωνώ σε μερικά σημεία! Σ'εμένα είχαν διαφορά 14 μορίων και πήγε σε τρίτο αλλά δεν μέτρησε η δική του βαθμολογία γιατί ήταν χαμηλότερη από τους 2 άλλους!


https://www.tanea.gr/default.asp?pid=46&ct=37&artid=71570&enthDate=17062008


Κι εμένα μου έκανε εντύπωση αυτό.Απλά ήθελα να δείξω στο παιδί ότι δε γίνεται αναβαθμολόγηση με αίτημα του μαθητή στις πανελλήνιες.


NiLe_,δεν έχω ιδέα.Μπορεί να κάνω λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
"Η εκ νέου βαθμολόγηση ή αναθεώρηση ενός γραπτού ονομάζεται αναβαθμολόγηση. Η αναβαθμολόγηση γίνεται από την επιτροπή αναβαθμολόγησης που αποτελείται από έναν ή περισσότερους βαθμολογητές. Ένας μαθητής ζητεί αναβαθμολόγηση όταν ο βαθμός που πήρε από τον πρώτο βαθμολογητή πιστεύει ότι είναι άδικος και όχι αντικειμενικός. Στο Λύκειο αναβαθμολόγηση μπορεί να γίνει σε ένα γραπτό έπειτα από αίτηση του ενδιαφερομένου στη Διεύθυνση Μέσης Εκπαίδευσης. Η νέα βαθμολογία του γραπτού από την επιτροπή θα σταλεί στο σχολείο του μαθητή. Στις Πανελλήνιες Εξετάσεις αναβαθμολόγηση ενός γραπτού με αίτηση του μαθητή ή του γονιού δεν γίνεται. Το γραπτό στις Πανελλήνιες βαθμολογείται από δύο βαθμολογητές και όταν υπάρχει μεταξύ τους διαφορά 3 μονάδων, τότε το γραπτό το βαθμολογεί ένας τρίτος του οποίου ο βαθμός είναι και ο καθοριστικός. "
3 μονάδων;;;;:worry: εμένα είχε διαφορά 11 μονάδες και δεν έγινε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiLe_

Νεοφερμένος

Ο NiLe_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
μαλλον εννοει 3 βαθμους δηλ 15 μοναδες...
μπορει να το αλλαξαν απο 2 σε 3...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top