[Πανελλήνιες 2011] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 330)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 11 3.3%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 27 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 14.8%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 82 24.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 77 23.3%
  • Δεν είμαι υποψήφιος :)

    Ψήφοι: 60 18.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mathen

Νεοφερμένος

Ο Mathen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Έκθεση: 12.4
Μαθ.Γεν.:15.3
Μαθ.Κατ:12.4
Φυσ.Κατ:6.3 -----> Έλεος.
Αοδε: 20
Αεππ:16.6

Μόρια:13637

Τί να πει κανείς; Καμία σχέση με αυτά που περίμενα. Του χρόνου πάλι. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
17.121 Θεωρητική, μαζί με αγγλογαλλικά μπαίνω 1η επιλογή, Μεταφραστικό. YEAH!

Αναλυτικά δεν τους γράφω, βαριέμαι, είχα μεγάλες αποκλίσεις, αλλά σταρχίδια μου, είχα 95 και 98 Λογοτεχνία Κατεύθυνσης, κι όλα τα υπόλοιπα 0 να ήταν, θα ήμουν ευτυχισμένη.

ισχυει οτι το βαθμολογικο της αχαιας (πατρα) ειναι απο τα πιο αυστηρα στην ελλαδα????

Και τα δικά μας εκεί πήγαν, αν εξαιρέσεις τη νομική της κολλητής μου, εμένα, κι ένα-δύο 16, η θεωρητική πήγε για βουτιές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mathen

Νεοφερμένος

Ο Mathen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
17.121 Θεωρητική, μαζί με αγγλογαλλικά μπαίνω 1η επιλογή, Μεταφραστικό. YEAH!

Αναλυτικά δεν τους γράφω, βαριέμαι, είχα μεγάλες αποκλίσεις, αλλά σταρχίδια μου, είχα 95 και 98 Λογοτεχνία Κατεύθυνσης, κι όλα τα υπόλοιπα 0 να ήταν, θα ήμουν ευτυχισμένη.

Ωπ ξέρεις κάτι που δεν ξέρω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
παιδια οι βασεις θα πεσουν φετος.....ελπιζω αυτο να σας βοηθησει....αλλα οι βασεις ποσο να πεσουν, μια γνωστη μου, καθηγητρια μου ειπε μπορει και 1000 μορια να πεσουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Εγώ δεν τα πήγα τόσο καλά όσο τα περίμενα, αλλά τουλάχιστον περνάω εκεί που θέλω(ΤΕΦΑΑ) χάρη στα μόρια από τα αθλήματα(1.600):
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ:13.5(περίμενα παραπάνω, γιατί δεν είχα γράψει κάτω από 15 σε φροντιστήριο/σχολείο)
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΓΕΝΙΚΗΣ:15.1(περίμενα λίγο παραπάνω)
ΛΑΤΙΝΙΚΑ:12.3(το περίμενα)
ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ:12.4(το περίμενα)
ΙΣΤΟΡΙΑ:16.6(περίμενα παραπάνω)
ΑΡΧΑΙΑ:10.1(πάλι καλά)

1ο πεδίο:13.701 μόρια(μαζί με τα αθλήματα 15.301 μόρια)
3ο πεδίο:13.097 μόρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italos13

Νεοφερμένος

Ο Italos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Και τα δικά μας εκεί πήγαν, αν εξαιρέσεις τη νομική της κολλητής μου, εμένα, κι ένα-δύο 16, η θεωρητική πήγε για βουτιές.

Ρε δεν ημουν ο μονος που ειχε αποκλισεις!!!! ασε που σε γενικες γραμμες εγινε ψηλοσφαγη!!! 1 18 1 17 2 16 3-4 15 και ολοι οι αλλοι πιο κατω με τν πληοψηφεια στο 11-12!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ahhh Αυτή η θεωρητική!! Για αυτό λέω εγώ δεν είναι μόνο παπαγαλία καθώς θέλει πάρα πολύ κριτική σκέψη.

@χριστιάννα: Για το μεταφραστικό ισχύουν και οι 2 βαθμοί από τα ειδικά μαθήματα ή ο μεγαλύτερος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ρε δεν ημουν ο μονος που ειχε αποκλισεις!!!! ασε που σε γενικες γραμμες εγινε ψηλοσφαγη!!! 1 18 1 17 2 16 3-4 15 και ολοι οι αλλοι πιο κατω με τν πληοψηφεια στο 11-12!!!!

Μα μου βάζει ο πρώτος έκθεση 90 και ο δεύτερος 78 και δεν πήγα σε τρίτο γαμώ (επειδή ξέρω τα γραπτά μου, η έκθεσή μου άξιζε κάπου μέσα στο 80-90, όχι λιγότερο, όχι περισσότερο). Αρχαία; 10 μόρια στα ΑΡΧΑΙΑ; Πού τα βρήκε ήθελα να ήξερα. Και η κολλητή μου είχε 92 από τον πρώτο και πάει ο καθυστερημένος και βάζει 70κατι WTF? -.-

ahhh Αυτή η θεωρητική!! Για αυτό λέω εγώ δεν είναι μόνο παπαγαλία καθώς θέλει πάρα πολύ κριτική σκέψη.

@χριστιάννα: Για το μεταφραστικό ισχύουν και οι 2 βαθμοί από τα ειδικά μαθήματα ή ο μεγαλύτερος;

Το 12-13 στη θεωρητική είναι πιο εύκολο απ'ό,τι στις άλλες κατευθύνσεις. Για πιο πάνω θέλει δουλειά και συνέπεια και μυαλό.

Για το μεταφραστικό ισχύει ο Μ.Ο. των δύο βαθμών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Κατεύθυνση Θεωρητική και τα μαντάτα σχετικά καλά.... Λοιπόν:
Έκθεση: 16,9 (πήγε καλά... thanks god δηλαδή)
Βιολογία Γεν. : 19,7 ( :D)
Ιστορία: 17,2 ( δεν το περίμενα με τίποτα... ο 1ος βαθμολογιτής 89, ο 2ος 76 :( και ο 3ος 83...) και γενικά έχω την αίσθηση πως πολλά γραπτά πήγαν αναβαθμολόγηση στην ιστορία, μπορεί να κάνω και λάθος όμως!)
Αρχαία : 15,1 ( το περίμενα.. ευτυχώς που υπήρχε το γνωστό γιατί στο άγνωστο δεν έκανα καλή δουλειά χρόνια τώρα :( )
Λογοτεχνία: 15,2 ( ανοιχτή πληγή για το διάβασμα που έριξα... αν και θα ήθελα ένα 16 ! αλλα οκ)
Λατινικά: 19 (ναιιιι !! τα κατάφερα .... καθώς δεν τα συμπαθώ ΚΑΘΟΛΟΥ!)

Έβγαλα 17.399 ... αρκετά χαρούμενη γιατί πιάνω την σχολή που θέλω !!!! δυσαρεστημένη για την λογοτεχνία γιατί λόγω άγχους έχασα την γη κάτω απ' τα πόδια μου και δεν απέδωσα! τεσπα.. εμείς να 'μαστε καλά!!!... άντε, καλή επιτυχία με τις βάσεις να έχουμε και να χαρούμε όλοι καλοκαίρι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Πες τα εχω πανικοβληθει με τις βαθμολογιες που βλεπω εδω μεσα :P
Μαθ Κατ 10.5
Φυσ Κ 12.7
ΑΟΔΕ 15.6
ΑΕΠΠ 18.2
Εκθεση 13.2
Μαθ Γεν 18.5
14638 στο 2/4 και με βλεπω να μην πιανω αυτες που ηθελα(εκτος αν γινουν ελευθερες πτωσεις που κρινοντας απο τις βαθμολογιες των παιδιων εδω δεν το βλεπω)και σκεφτομαι την επαρχια αν και δεν ξερω ... το οικονομικο κοστος ειναι βαρυ :/:

Έκθεση: 12.4
Μαθ.Γεν.:15.3
Μαθ.Κατ:12.4
Φυσ.Κατ:6.3 -----> Έλεος.
Αοδε: 20
Αεππ:16.6

Μόρια:13637

Τί να πει κανείς; Καμία σχέση με αυτά που περίμενα. Του χρόνου πάλι. :(


Άντε παιδιά δεν είμαι η μόνη!!!! :P Άρχισα να νιώθω άσχημα με τόσα 19αρια που μαζεύτηκαν εδώ!!!

ΑΕΠΠ : 16,8
ΑΟΔΕ: 17,9
Φυσική: 13,5
Μαθ.Κατ.:15,9
Μαθ.Γεν.:16
Έκθεση:15
Σύνολο :16.292
Εντάξει πιάνω Μαθηματικό λογικά που θα είναι και η πρώτη μου επιλογή! :P Ελπίζω να μην χρειαστεί να ξαναδώσω :P Καλή επιτυχία σε όλους όπως και να έχει!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elee

Νεοφερμένος

Η elee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
παιδια κουραγιο!!!!και εγω ειμαι μια απο τις ''φυσιολογικες'' υποψηφιες αφου εβγαλα ενα ταπεινο 18.707 με το οποιο μπαινω με το ζορι ιατρικη Αλεξ/πολης....
παντως 1 εχω να πω...οι εξεταστες ειναι απροβλεπτοι....κανεις δεν μπορει εκ των προτερων (δηλ πριν να βγουν οι βαθμολογιες) να ξερει ποσο εχει βγαλει
παραδειγμα εγω!!!στην φυσικη ειχα σηκωσει τα χερια ψηλα....ηξερα οτι θα εγραφα ΤΟ ΠΟΛΥ 16.5!!!
τελικα ΚΑΙ ΟΙ 2 ΕΞΕΤΣΤΕΣ μου εβαλαν 92!!!!!!!!!!!!!!!!!!δηλ 18.4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup:
παντως τιποτα δεν εχει κριθει ακομα....απολαυστε τις διακοπες σας και ας αφησουμε τα κλαματα ή τα γελια για τα τελη Αυγουστου!!!!ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
παιδια κουραγιο!!!!και εγω ειμαι μια απο τις ''φυσιολογικες'' υποψηφιες αφου εβγαλα ενα ταπεινο 18.707 με το οποιο μπαινω με το ζορι ιατρικη Αλεξ/πολης....
παντως 1 εχω να πω...οι εξεταστες ειναι απροβλεπτοι....κανεις δεν μπορει εκ των προτερων (δηλ πριν να βγουν οι βαθμολογιες) να ξερει ποσο εχει βγαλει
παραδειγμα εγω!!!στην φυσικη ειχα σηκωσει τα χερια ψηλα....ηξερα οτι θα εγραφα ΤΟ ΠΟΛΥ 16.5!!!
τελικα ΚΑΙ ΟΙ 2 ΕΞΕΤΣΤΕΣ μου εβαλαν 92!!!!!!!!!!!!!!!!!!δηλ 18.4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup:
παντως τιποτα δεν εχει κριθει ακομα....απολαυστε τις διακοπες σας και ας αφησουμε τα κλαματα ή τα γελια για τα τελη Αυγουστου!!!!ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ;)

Υου are what;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 790226

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Aδερφια,δυναμη...οσοι δεν περασαμε ας μην πτοουμαστε...ψηλα το κεφαλι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Συγγνώμη, αλλά γιατί όχι;
Ξέρεις πόσες θυσίες έκαναν οι περισσότεροι από εδώ; Όχι μόνο φέτος, αλλά ενδεχομένως σε όλο το Λύκειο, ώστε να μην έχουν κενά. Κάποια στιγμή νομίζω πρέπει να πάρουν την εκδίκησή τους τα "φυτά" που κοροϊδεύατε στο σχολείο και να αποκατασταθεί η τάξη, δεν νομίζετε;

Παρόλου που πάμε πολύ off, νομίζω ότι εκφράζει το παράπονο για τον λόγο που αναφέρθηκε στις πρώτες σελίδες: όλοι λέγανε πως τα φετινά θέματα ήταν δύσκολα και βλέπεις τώρα τις βαθμουλάρες, και νομίζω ότι είναι δικαιολογημένο, ειδικά αν δεν πιάσεις τα επιθυμητά μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διώνη

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
από θεωρητική 19.563:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
[...]


Ο υπολογιστής του ischool πάντα ακριβής ήταν:)
Για δωστε λινκ για να τα ξαναυπολογισω και εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elee

Νεοφερμένος

Η elee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

εννοωντας οτι δεν εβγαλα τα αστρονομικα μορια των υπολοιπων συνυποψηφιων μου...
got it?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εννοωντας οτι δεν εβγαλα τα αστρονομικα μορια των υπολοιπων συνυποψηφιων μου...
got it?

No.Γιατί αυτά τα μόρια με τα φετινά δεδομένα είναι κάτι παραπάνω από πολύ καλά;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ant1637

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
λοιπον
εχουμε και λεμε
20 φυσικη κατ
20 βιολ γεν
19.9 χημ κατ
19.2 μαθ κατ
17.8 βιολ κατ (?) με σωστεσ ολεσ τισ απαντησεις κιολας συμφωνα με 2 καθηγητες και τις απαντησεισ του υπουργειου :P
16.9 εκ9εση (το καλυτερο απο τα χειροτερα σεναρια) :P

19145 3ο και 19282 2ο κ 4ο
μαλλον να αρχισω να αποχαιρεταω ιατρικη αθηνας:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολους!!!!!! Σε οσους δεν τα καταφεραν δεβ πειραζει!!!:)

τωρα με το καλο φοιτητες!!!;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top