[Πανελλήνιες 2011] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 330)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 11 3.3%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 27 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 14.8%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 82 24.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 77 23.3%
  • Δεν είμαι υποψήφιος :)

    Ψήφοι: 60 18.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ο υπολογιστής του ischool πάντα ακριβής ήταν:)
Ααα συγνώμη :P Δεν δοκίμασα τον υπολογιστή του site..(για εκείνον του "Μεθοδικού" μιλούσα :worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ELISAVET

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Αρχαία 17.3
Ιστορία 18.7
Λατινικα 19.5
Εκθεση 17
Λογοτεχνια 16
Βιολογία 19.9
Σύνολο: 18440 στο 1ο πεδιο. Αυτο που επαθα δεν περιγραφεται. Παω σχολειο να τους υπολογισουν κ βγαζουν 18126. Παθαινω εγκεφαλικο φευγω τρεμαμενη π ουτε νομικη θρακης δεν επιανα..κ μολις ηρθα σπιτι επειδη μ φαινονταν λιγα μορια,μπηκα στο προπυλαια(εκει ειχε μπει κ η καθηγητρια στο σχολειο)κ βγαινουν 18440. Μου ερχεται 2ο εγκεφαλικο. Και συνειδητοποίησα πως αυτη αντι για (.)τελεία έβαζε κόμμα στα δεκαδικα ψηφια με αποτελεσμα να μην προσμετρώνται. Ευτυχώς τέλος καλο όλα καλα κ ειμαι 185 μορια πανω απο τη Νομικη Θρακης. Ελπίζω μονο να μην ανέβει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Τελικά Econ είχες δίκιο....του i-school μου βγάζει 15521 & 14668 :) (κάπως καλύτερα..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Έκθεση: 15,3
Αρχές Οικονομικής Θεωρίας: 6,1
Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον: 7,9
Mαθηματικά Κατεύθυνσης: 0,4
Φυσική Κατέυθυνσης: 0,6
Μαθηματικά Γενικής Παιδείας: 3,6
Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων και Υπηρεσιών: 16

Μόρια στο 2ο και 4ο πεδίο: 6286
Μόρια στο 5ο πεδίο: 7237

Χάνω τις Δημόσιες Σχέσεις και Επικοινωνία στην Κεφαλονιά και Καστοριά, ωστόσο Διοίκηση Επιχειρήσεων και Εμπορίας και Διαφήμισης, σχολές που μου αρέσουν εξίσου δηλαδή, τις πιάνω. Οπότε, όλα καλά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofia Hepburn

Νεοφερμένος

Η Sofia Hepburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Έκθεση 15.6
Ιστορία 20
Αρχαία 17,1
Λατινικά 19,9
Βιολογία ΓΠ 18,8
Νεοελλ.Λογοτ. 14,3 (shit περίμενα λίγο παραπάνω αλλά δεν πειράζει τι να κάνουμε...)
Σύνολο 18085

Είμαι ικανοποιημένη από τους βαθμούς μου και κατά 99 τοις 100 πιάνω αγγλική που είναι η πρώτη μου επιλογή γιατί πιστεύω ότι έγραψα πολύ καλά αγγλικά...
Και όσοι δε γράψατε αυτό που περιμένατε ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΤΕ!!!!Δεν ήρθε δα και το τέλος του κόσμου....Στο κάτω κάτω πιστεύω πως Everything happens for a reason.Καλή επιτυχία σε ότι και αν κάνετε!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

music_is_life

Νεοφερμένος

Η music_is_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Εκθεση : 12.1 :( Έλεος ομως δεν περίμενα τόσο χαμηλά... Περίμενα περίπου στο 15
Μαθηματικά Γενικής : 19.2 Το περίμενα άρα όλα οκ ως εδώ
Μαθηματικά Κατεύθυνσης : 18.9 Μαμήθηκα όλη την χρονιά, μπορούσα και παραπάνω
Φυσική Κατεύθυνσης : 18.4 Όλα όμορφα όλα ωραία...
Χημεία Κατεύθυνσης : 17.6 :/
Βιολογία Κατεύθυνσης : 13 :( :( :( :( :( Μεγαλυτερο ξενέρωμα δεν έχω ξαναφάει.....πως γίνεται να περιμένω 17 και να μου έρχεται καμπάνα 13 ρε πστη μου

Μόρια στο 2ο, 4ο 17381
Μόρια στο 3ο 16618
Παίζει να πέσει Χημικών Μηχανικών Πατρας 500 μόρια η δύσκολο???? :( Πωωωωωωωωωωωω ρε γμτ

πώς το έκανες αυτό? εγώ δεν πήγα καλά μαθηματικά και φυσική και πήγα στα άλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexacker

Νεοφερμένος

Ο alexacker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
πώς το έκανες αυτό? εγώ δεν πήγα καλά μαθηματικά και φυσική και πήγα στα άλλα...

Έλα μου ντε ρε γαμωτο... Δεν τα έμαθα παπαγαλία γιαυτό.... Όταν είδα το 13 έχασα την γη κάτω από τα πόδια μου :(
Αλλά αφού λένε για πτώση στα περιφερειακά έχω ελπίδες... Τεσπα.. Αλλά αν κρίνω από ότι βλέπω, όλοι οι αριστούχοι της Ελλάδας μαζεύτηκαν εδώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anta1996

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
συγχαρητηρια σε ολους παιδια και παντα επιτυχιες... σε οσους δεν καταφεραν να συγκεντρωσουν τα απαραιτητα μορια για την εισαγωγη στην σχολη που γουσταρουν δεν πειραζει... ας ξαναπροσπαθησουν..;)))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italos13

Νεοφερμένος

Ο Italos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
ας πω και την δικη μου ιστορια :) δυστυχως δεν ειναι τοσο "επιτυχης" οσο των περισσοτερων εδω μεσα αλλα np!!!
Εκθεση: βαθμολογητης Α 81 βαθμολογητης Β 71 βαθμος προσβασης 15.2
τοσο περιμενα πανω κατω αλλα μου την εσπασε λιγο η αποκλιση αναμεσα στους 2 :/:
Αρχαια: βαθμολογητης Α 58 βαθμολογητης Β 50 βαθμος προσβασης 10.8
τι να πω?????? του δευτερου δεν θα του αρεσε η εκδοχη μου στη μεταφραση του αγνωστου :D
Λογοτεχνια: Bαθμολογητης Α 65 Βαθμολογητης Β 63 βαθμος προσβασης 12.8
η απολυτη ψυχρολουσια...... δεν περιμενα κατω απο 15!!!! δυσυχως η μικρη διαφορα αναμεσα στους 2 βαθμολογητες δεν αφηνει περιθωρια αμφισβητησης....
Βιολογια : Bαθμολογητης Α 76 Βαθμολογητης Β 79 βαθμος προσβασης 15.5
περιμενα εναν βαθμο σε αυτα τα επιπεδα επειδη δεν ειχα εμβαθυνει στην θεωρια και καμια ερωτηση δεν την εγραψα συνδιαστικα... + οτι στον κυκλο του αζωτου εγραψα μια ωραια περιληψη! :D
Λατινικα: Βαθμολογητης Α 75 Βαθμολογητης Β 76 βαθμος προσβασης 15.1
τελευταιο μαθημα..... τα καραβια ειχαν πεσει εξω λογω των αρχαιων που προηγηθηκαν και ενος προσωπικου ζητηματος οποτε οκ..... δεν μιλαω!!!!! :P
και για το τελος το μεγαλο μ παραπονο
Iστορια Βαθμολογητης Α 89 Βαθμολογητης Β 74 Βαθμολογητης Γ 70
ΕΔΩ ΥΠΟ ΑΛΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΘΑ ΕΦΕΥΓΑΝ ΒΡΙΣΙΔΙΑ!!!!! 2 σεναρια παιζουν!!! ειτε ο Α βαθμολογητης τυφλωθηκε απο τα γραμματα μου δεν τα εβγαζε και εβαλε οτι νανε!!!!! η κατι παιζει με τους αλλους 2......... ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ!!!

Μορια:
1ο πεδιο 14569
3o πεδιο 13985

ισχυει οτι το βαθμολογικο της αχαιας (πατρα) ειναι απο τα πιο αυστηρα στην ελλαδα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

music_is_life

Νεοφερμένος

Η music_is_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Έλα μου ντε ρε γαμωτο... Δεν τα έμαθα παπαγαλία γιαυτό.... Όταν είδα το 13 έχασα την γη κάτω από τα πόδια μου :(
Αλλά αφού λένε για πτώση στα περιφερειακά έχω ελπίδες... Τεσπα.. Αλλά αν κρίνω από ότι βλέπω, όλοι οι αριστούχοι της Ελλάδας μαζεύτηκαν εδώ :P

Πραγματικά!. εγώ έχω φυσική κατ. 12,μαθηματικά κατ. 13,6, βιολογία 17,6, χημεία 19,8, μαθηματικά γεν.19, έκθεση 16,3..
Καλή επιτυχία σε όλους!. η προσπάθεια ανταμείβεται είτε άμεσα είτε έμμεσα...

Έλα μου ντε ρε γαμωτο... Δεν τα έμαθα παπαγαλία γιαυτό.... Όταν είδα το 13 έχασα την γη κάτω από τα πόδια μου :(
Αλλά αφού λένε για πτώση στα περιφερειακά έχω ελπίδες... Τεσπα.. Αλλά αν κρίνω από ότι βλέπω, όλοι οι αριστούχοι της Ελλάδας μαζεύτηκαν εδώ :P
πάντως ούτε εγώ τα μάθαινα παπαγαλία..γι'αυτό και το 17.6.. αλλά όχι και 13..τι να πω? δεν πειράζει.. σκέψου ότι μαθηματικά το 60% είναι κάτω από τη βάση.. το υπόλοιπο 40% γράφει στο ischool!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
'Οταν έλεγα εγώ θα χω λιγότερο από πέρυσι :p
Εκθεση 17,8 (για την ιστορια ο πρωτος 90 ο δευτερος 76 ή 74 δεν θυμαμαι ο τριτος 88- ο δευτερος πιστευω ειχε περιοδο 1 μηνα και τον ποναγε η μητρα )
Φυσικα 16,7 (χολι μαδερ ευχαριστω θεε μου)
Μαθηματικα 19,9 (ο ενας 100 ο αλλος 99, προφανως ο αλλος φτερνιστηκε στο γρσπτο,του πεσε μια μυξα και το πιασε για λαθος)
Χημεια 19,8 (προβλεψιμο)
Μαθηματικά Γενικής 18,9 ( 0,1 παραπανω! γιει!)
Βιολογια 17,6 ( η κουραδα της φετινης χρονιάς. περισυ με πηδηξε η εκθεση φετος η βιολογια με τον συντελεστη 1,3!!!! σημείωση περίμενα 18... τουλαχιστον!)

3ο- 18815

Ελπίδες : Λίγες
Χαρά : Μαθηματικά κατ, εκθεση,φυσικη!
Απογοήτευση : Βιολογια
Λύπη : μειώνεται με την ώρα
Γενικότερη κατάσταση : με πόνεσε το στομάχι από το πολύ junk food
Emoticon : :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
η θεωρητικη οντως τα πηγε πολυ σκατα φετος...παραστατης στο σχολειο μου πηγαινε για νομικη και περιμενα να βγαλει το λιγοτερο 17000 και εβγαλε 13000...πραγματικα κριμα...και μην απογοητευεσται...
και εσυ κυριος που λες οτι δεν πιανεις ηρακλειο μην αγχωνεσαι καθολου οχι απλα το πιανεις...εγω θα νοικιαζα ηδη σπιτι! :P

η Θεωρητική πάει κάθε χρόνο σκατά. Όπως έχω ξαναπει είναι η δυσκολότερη κατευθυνση. Απαιτει παπαγία , αλλά και κριτική σκέψη.
Επίσης δε πρέπει να έχεις αφήσει κενά από προηγούμενα χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bloodymary1993

Νεοφερμένος

Η bloodymary1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Eγώ θα σου πω μόνο κουράγιο και όλα θα πάνε καλά:)
μακάρι...αν και δεν το βλεπω...τελος παντων η ζωη συνεχιζεται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Τι ελπίδες λίγες ρε σόζι μας δουλεύεις;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
η Θεωρητική πάει κάθε χρόνο σκατά. Όπως έχω ξαναπει είναι η δυσκολότερη κατευθυνση. Απαιτει αρκετεί παπαγία , αλλά και κριτική σκέψη.
Επίσης δε πρέπει να έχεις αφήσει κενά από προηγούμενα χρόνια.
Να μαλώσουμε τώρα,ποιά είναι πιο δύσκολη κατεύθυνση; >.>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Κοιτωντας προσεκτικοτερα τα μηνυματα των αριστουχων μας, εκτος απο μερικες ευχαριστες εξαιρεσεις, βλεπω πως εχουν γραψει λιγοτερα απο 100 μηνυματα.
Συμπερασμα: φετινη Β' Λυκειου, σβησε το λογαριασμο σου οσο προλαβαινεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι ελπίδες λίγες ρε σόζι μας δουλεύεις;:P


Αμα σου λεω εγω.Ικανη την εχω να παει η τελευταια 18816.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Λοιπόν...... και εγώ απογοητεύτηκα...!!!
Δεν τα πήγα όπως ήθελα... Δεν φταίνε τα θέματα... δεν λέω κάτι τέτοιο, εγώ φταίω και οι βλακείες που έκανα τπτ παραπάνω!!!
Είμαι της θεωρητικής και έβγαλα κάτι λιγότερο από 17.000 (για την ακρίβεια 16.975)... δεν ξέρω μου φαίνεται κάπως...
Η νομική απλά ένα άπιαστο όνειρο...
Τώρα ελπίζουμε για φιλολογία....
Θα δείξει........:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Eγώ εκτός απο τα κείμενα είμαι ευχαριστημένος για τους βαθμούς μου. Αν πέσει νομικής θεσσαλονίκης 200 μόρια μάλλον θα την πίασω. Επίσης αύριο έρχεται το σοί για τα συγχαρίκια. Θα ψήσουμε αύριο το βράδυ παιδάκια και άλλα τέτοια. Πάλι στα ζώο θα φάω lol.

Επίσης σκατά και σκορβούτο στον καθηγητή που με έβαλε 65 στα κείμενα. Ο ένας έβαλε 85 και ο άλλος 65 και έρχεται ο τρίτος ο ανίδεος και μου κοπανάει 65...ούτε τον βαθμό δεν μπόρεσε να αλλάξει, με την έννοια "αφού άνοιξες και είδες τις βαθμολογίες..δεν μπόρεσες να βάλεις ένα 66 για να μην είναι τόσο χτυπητό". Πάλι κάλα που μόνο στα κείμενα είχα μαλάκα διορθωτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9321

Νεοφερμένος

Ο nikos9321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
καλα ρε ολοι οι αριστουχοι εδω μαζευτηκατε?
λοιπον
Μαθ κατ 10.5
Φυσικη κατ 10.8
Χημεια κατ 19
Βιολογια κατ 15.9
εκθεση 12
μαθ γεν 14.2

στο 2/4 εχω 13105 μορια και στο 3 14374 μορια

Πες τα εχω πανικοβληθει με τις βαθμολογιες που βλεπω εδω μεσα :P
Μαθ Κατ 10.5
Φυσ Κ 12.7
ΑΟΔΕ 15.6
ΑΕΠΠ 18.2
Εκθεση 13.2
Μαθ Γεν 18.5
14638 στο 2/4 και με βλεπω να μην πιανω αυτες που ηθελα(εκτος αν γινουν ελευθερες πτωσεις που κρινοντας απο τις βαθμολογιες των παιδιων εδω δεν το βλεπω)και σκεφτομαι την επαρχια αν και δεν ξερω ... το οικονομικο κοστος ειναι βαρυ :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top