[Πανελλήνιες 2011] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 330)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 11 3.3%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 27 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 14.8%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 82 24.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 77 23.3%
  • Δεν είμαι υποψήφιος :)

    Ψήφοι: 60 18.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μετά από μια εξαντλητική χρονιά, έφτασε η ώρα να δείτε τελικά τι "ψάρια" πιάσατε.
Τα αποτελεσμάτα των βαθμολογιών βγαίνουν τη Δευτέρα 20/06/2011 στα λύκεια όλης της χώρας, και εδώ θα μπορέσετε να πείτε τα δικά σας αποτέλεσματα αναλυτικά ανα μάθημα κατα προτίμηση όπως και τα μόρια που συγκεντρώσατε, ώστε να υπάρχει ένας διαχωρισμός από τα υπολοιπα thread σχετικά με τις Πανελλήνιες.

Σας εύχομαι καλά αποτελέσματα.:)


  • Το θέμα θα ξεκλειδωθεί τη Δευτέρα το πρωί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το τοπικ άνοιξε!
Καλά αποτελέσματα *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
19015
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Συγχαρητηρια εσκισες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vamos3

Νεοφερμένος

Ο Vamos3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
16.408 απο θεωρητικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αν θελετε μπορειτε να πειτε και αναλυτικα τους βαθμους σας ανα μάθημα;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
εγω απο τεχνολογικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John 13

Νεοφερμένος

Ο John 13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εχουνε βγει? διαβασα στο www.[B]minedu[/B].gov.gr οτι θα βγουν μετα το μεσημερι...
τελικα να παω η οχι μεχρι το σχολειο μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
αοδε 19.9
αεππ 19.7
φυσικη 17.5
μαθ 19.4
μαθ γεν. 19.8
εκθεση 16.2
(ειναι οι γραπτοι χωρις προσαρμογη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vamos3

Νεοφερμένος

Ο Vamos3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Αν θελετε μπορειτε να πειτε και αναλυτικα τους βαθμους σας ανα μάθημα;:)

12,4 λατινικα
13,7 ιστορια (και διαβαζα γαμωτο)
16,3 αρχαια
18,1 κειμενα
16,6 εκθεση
18,8 βιολογια

εν τω μεταξυ απο τα προπυλαια μου τα βγαζει ως 16.414 και απο μια εφαρμογη στο κινητο ως 16.408... οχι οτι υπαρχει καμια σοβαρη διαφορα αλλα ποιο ειναι το σωστο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
εχουνε βγει? διαβασα στο www.minedu.gov.gr οτι θα βγουν μετα το μεσημερι...
τελικα να παω η οχι μεχρι το σχολειο μου?
τωρα τωρα.εμας κατα τσ 9 βγηκαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
αοδε 19.9
αεππ 19.7
φυσικη 17.5
μαθ 19.4
μαθ γεν. 19.8
εκθεση 16.2
(ειναι οι γραπτοι χωρις προσαρμογη)
Μπραβο σου!!!!Συγχαρητηρια

τωρα τωρα.εμας κατα τσ 9 βγηκαν
Η μανα μου πηρε τηλ. 9 κ κατι στο σχολειο κ ακομα δεν ειχε γυρισει ο λυκειαρχης απο τη δευτεροβαθμια. Και μη χειροτερα. Ειμαστε κ 180+ ατομα ,αστα να πανε. Εγω που σχεδιαζα ναμαι εκει απο τις 9 κ κατι ειμαι ακομα σπιτι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

pikapa

Νεοφερμένος

Ο pikapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
12,4 λατινικα
13,7 ιστορια (και διαβαζα γαμωτο)
16,3 αρχαια
18,1 κειμενα
16,6 εκθεση
18,8 βιολογια

εν τω μεταξυ απο τα προπυλαια μου τα βγαζει ως 16.414 και απο μια εφαρμογη στο κινητο ως 16.408... οχι οτι υπαρχει καμια σοβαρη διαφορα αλλα ποιο ειναι το σωστο?
Vamos, στη βιολογία γεν. απο πού έχασες? απο το Δ3? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
τωρα τωρα.εμας κατα τσ 9 βγηκαν

Ποια σχολη ενδιαφέρεσαι; (περνάς λογικά σε ότι θέλεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
και εγω ακομα σπιτι μου ειμαι...αλλα δεν αντεχω αλλο να περιμενω!!! σορρυ για το οφ τοπικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vamos3

Νεοφερμένος

Ο Vamos3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Vamos, στη βιολογία γεν. απο πού έχασες? απο το Δ3? :hmm:

αυτα που θυμαμαι με σιγουρια ειναι πως ενω στο τελευταιο βρηκα πως ηταν εμβολιο και πρωτογενης και εξηγησα την διαδικασια, ξεχασα να εξηγησω γιατι οι καμπυλες ξεκιναν απο εκει που ξεκιναν ενω το ηξερα

επισης ειχα μια μικρη παραλειψη στην οξινη βροχη. τα υπολοιπα μορια φανταζομαι τα εχασα απο μικρες παραλειψεις που δεν θυμαμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χρηστος7777

Νεοφερμένος

Ο χρηστος7777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ρε παιδια η προσαρμογη με τους προφορικους ποτε γινεται??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λακούβα93

Νεοφερμένος

Η λακούβα93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Φυσική 14.7
Μαθηματικά 18.5
Εκθεση 15.1
ΑΕΠΠ 17.3
ΑΟΔΕ 19.8
Μαθηματικά Γενικής 20
Σύνολο 17917 Μόρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ge0

Νεοφερμένος

Ο ge0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Έκθεση : 16,5
Φυσική κατεύθυνσης : 19,2
Μαθηματικά κατεύθυνσης : 19,4
Προγραμματισμό : 19,9

Διοίκηση : 20
Οικονομία : 20
Μαθηματικά Γενικής : 19,3

Μόρια : 19314
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

katsarida003

Νεοφερμένος

Η katsarida003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
17711 :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top