Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tanoulitsa

Νεοφερμένος

Η Τανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Χωρις παρεξηγηση,αλλα αφου εχουμε στατιστικα στοιχεια στα χερια μας τι νοημα εχει να λες οτι ξερεις 5 ατομα που ειναι κατω απο τη βαση?Τα στοιχεια που δοθηκαν στη δημοσιοτητα δειχνουν οτι στα περισσοτερα μαθηματα τα πραγματα ειναι οριακα χειροτερα απο περσυ.Μονο φυσικη κατ. και μαθηματικα γενικης ειδα μεγαλες διαφορες.

Μακαρι βεβαια να πεσουν οι βασεις,ολοι αυτο θελουμε.


Τι εννοεις;;; :hmm:

σ.σ. Μαρακι ψεματα δεν θα σου πω τα μαθηματικα να τα φοβασε σε ολα τα αλλα το νιωθω εσκισες!!! Χαλαρωσε. Ασε τα τηλεφωνα δεν εχω την δυναμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
Μαρακι ψεματα δεν θα σου πω τα μαθηματικα να τα φοβασε σε ολα τα αλλα το νιωθω εσκισες!!! Χαλαρωσε. Ασε τα τηλεφωνα δεν εχω την δυναμη!
αυτο το ξερω,το νιωθω κατω απο την βαση θα ειναι....:( για σενα στενοχωριεμαι τωρα...το ξερω οτι δεν εχεις δυναμη!αν θες αυριο ερχομαι απο το σπιτι σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
αυτο το ξερω,το νιωθω κατω απο την βαση θα ειναι....:( για σενα στενοχωριεμαι τωρα...το ξερω οτι δεν εχεις δυναμη!αν θες αυριο ερχομαι απο το σπιτι σου!
Ρε Μαρια, μηπως τα παραλες λιγο?? Θυμαμαι που ελεγες πως δεν τα πηγες καλα στα μαθηματικα, αλλα δεν ησουν και τοσο χαλια!! Επισης σκεφτειτε λιγο θετικα, η απαισιοδοξια μονο κακο μπορει να σας κανει σημεραααααα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
Ρε Μαρια, μηπως τα παραλες λιγο?? Θυμαμαι που ελεγες πως δεν τα πηγες καλα στα μαθηματικα, αλλα δεν ησουν και τοσο χαλια!! Επισης σκεφτειτε λιγο θετικα, η απαισιοδοξια μονο κακο μπορει να σας κανει σημεραααααα...

σωστα απλα οπως ισως καταλαβες η κοπελα ειναι η κολλητη μου και οσο να ναι εχω πεσει και εγω τωρα! τελος παντων:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
εγω περσυ με 14 μαθηματικα κατευθυσης εβγαλα 18200 σχεδον γιατι οχι και σεις?
νταξει ατυχιες ειναι αυτοι οι βαθμοι ,αμα εισαι καλα προετοιμασμενος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanoulitsa

Νεοφερμένος

Η Τανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εγω δεν ειμαι απαισιοδοξη τα ξερω. Η Μαρια στα αλλα την ξερω καλυτερα απο ολους αφου ειμαστε 6 χρονια κολλητες ειναι φοβιτσιαρα και σμρ θα ειναι χαλια. Απλα δεν μπορω να βαοηθησω σε αυτην την κατασταση. Γενικα ομως πρωτεινω να μην εχετε προσδοκιες καλυτερα εκπληξη παρα απογοητευση. Χαλαρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
χαλαρα???καλα μια κουβεντα ειναι αυτο....:( εγω φοβιτσιαρα???μμμμμ....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
ο καθενας ξερει τι εχει γραψει κατα βαθος ,προσωπικα ολους τους βαθμους μου τους ηξερα με ακριβεια δεκατου,αλλο πως ελεγα οτι και καλα θα χω βγαλει πολυ χαμηλα στους αλλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
ο καθενας ξερει τι εχει γραψει κατα βαθος ,προσωπικα ολους τους βαθμους μου τους ηξερα με ακριβεια δεκατου,αλλο πως ελεγα οτι και καλα θα χω βγαλει πολυ χαμηλα στους αλλους

στην θεωρητικη ομως κατευθυνση δεν ειναι τοσο βεβαιο αυτο...ειναι καπως πιο υποκειμενικα τα πραγματα!το ιδιο ισχυει και για την εκθεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Δεν εχω καμια όρεξη να τρέχω στο σχολείο,οπου ο ενας θα κλαίει,ο άλλος θα εχει κατουρηθεί απο τη χαρά του κ.ο.κ.

Αλλα και πάλι,στανταρ θα μου στειλουν κανα μήνυμα,αν δεν πάω : ''Πως είσαι;Τα μορια σου ειναι ...(αριθμός)...'' :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
https://troktiko.blogspot.com/2010/07/blog-post_4577.html

Εξάλλου, για τη διευκόλυνση των ενδιαφερομένων που δεν θα έχουν τη δυνατότητα να δουν τις βαθμολογίες τους στα σχολεία τους όπου θα αναρτηθούν, αύριο, οι βαθμολογίες θα αναρτηθούν και στην ιστοσελίδα του υπουργείου Παιδείας αύριο το απόγευμα.

τι έξυπνοι άνθρωποι...και θα σκάμε μέχρι από το απόγευμα για να μάθουμε...δεν μπορούσαν δηλαδή από το πρωί...

Αλλα και πάλι,στανταρ θα μου στειλουν κανα μήνυμα,αν δεν πάω : ''Πως είσαι;Τα μορια σου ειναι ...(αριθμός)...''

καλά, θα λάβεις περισσότερα μηνύματα του τύπου "Γεια, τι κάνεις? Πώς τα πήγες??"
θα μας θυμηθούν και άτομα που δεν έχουμε μιλήσει εδώ και χρόνια!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Δεν εχω καμια όρεξη να τρέχω στο σχολείο,οπου ο ενας θα κλαίει,ο άλλος θα εχει κατουρηθεί απο τη χαρά του κ.ο.κ.

Αλλα και πάλι,στανταρ θα μου στειλουν κανα μήνυμα,αν δεν πάω : ''Πως είσαι;Τα μορια σου ειναι ...(αριθμός)...'' :P
Δεν υπάρχει χειρότερο από το να μαθαίνει η κάθε κουτσή κουτσομπόλα Μαρία τους βαθμούς του καθενός μας. :mad:
Κανονικά έπρεπε να μας τους δίνανε σε ένα χαρτί.

Εγώ πιο πολύ "φοβάμαι" τα σχόλια των άλλων παρά το τι έχω γράψει,για να πώ την αλήθεια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
;)

Καλα ναι ,αύριο θα ειναι το θέατρο του παραλόγου.

Θα πετάγονται οι 19αρηδες και θα λένε ''εγω διάβαζα 1 ωρα τη μέρα'' :P

Ασε που ο καθένας,θα αρχίσει να βγάζει χολή για τον αλλον,είτε έγραψε χαμηλότερα απο κείνον ,είτε υψηλότερα :P

Πόσο χαίρομαι που κάποιες κουτσομπόλες θα τις δω για προ-τελευταία φορά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrdim

Νεοφερμένος

Ο xrdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλή Επιτυχία και απο εμενα :clapup::clapup::clapup:
ελπιζω ο,τι μορια και να βγαλετε να περασετε σε σχολη που να σας ενδιαφερει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,849 μηνύματα.
;)

Καλα ναι ,αύριο θα ειναι το θέατρο του παραλόγου.

Θα πετάγονται οι 19αρηδες και θα λένε ''εγω διάβαζα 1 ωρα τη μέρα'' :P

Ασε που ο καθένας,θα αρχίσει να βγάζει χολή για τον αλλον,είτε έγραψε χαμηλότερα απο κείνον ,είτε υψηλότερα :P

Πόσο χαίρομαι που κάποιες κουτσομπόλες θα τις δω για προ-τελευταία φορά ;)

παντού στην Ελλάδα της επιστήμης και αγραμματοσύνης της σκέψης ;), υπάρχει ένα παιδί Gauss ή ένα παιδί De Broglie, Heisenberg...:D :laugh: :laugh: που διάβαζε σε σχετικιστικό χρόνο (διαστολή του χρόνου) και θα βγει στον Αυτιά να κάνει σόου ανωτερότητας. Πολλά τα παράδοξα (για να μην τα αποκαλέσω αλλιώς) στην Ελληνική κοινωνία...:D

Θα ήθελα το ίδιο παιδί με τα 50.000 μόρια να έρθει μετά από κάποια εξεταστική Πανεπιστημίου και να μας πει πόσα μαθήματα πέρασε από την επιστήμη την οποία σπουδάζει με όλη του την ψυχή (yx) αλλά και όλη του την ψιζέτ (yz)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Πόσο χαίρομαι που κάποιες κουτσομπόλες θα τις δω για προ-τελευταία φορά
Ποια εννοείς τελευταία? Και νομίζεις ότι στα πανεπιστήμια δεν υπάρχουν τέτοιες κουτσομπόλες?

.....με όλη του την ψυχή (yx) αλλά και όλη του την ψιζέτ (yz)...
Και αν είναι χz? (χαζό?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,849 μηνύματα.
Ποια εννοείς τελευταία? Και νομίζεις ότι στα πανεπιστήμια δεν υπάρχουν τέτοιες κουτσομπόλες?

εγώ για θείες κουτσομπόλες ξέρω που θα "βασανίσουν" τον μικρότερο σε ηλικία ξάδερφο να ξεπεράσει σε μόρια εσένα, μονο και μόνο να φανεί η ανωτερότητα...:D :laugh: H χολή πάει σύννεφο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να πω κάτι γιατί έχω σκάσει:

Στις ειδησεις μολις ειπαν οτι το 95% των σχολων θα εχει μειωση τουλαχιστον 500 μοριων.

Πώς μπορείτε και μιλάτε για βάσεις χωρίς ΚΑΝ να έχουν κατατεθεί μηχανογραφικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GreenEve

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύμη (Εύβοια). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
πωωωωω, άσε, απο τώρα χτυπάν τα τηλέφωνα και με ρωτούν οι φίλες της γιαγιάς μου: "πέρασες;;;;;;;;"
άσε, και τι να τους πεις που μόνο αν θα περάσουμε στο Πανεπιστήμιο τις νοιάζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aλεξια20

Νεοφερμένος

Η Aλεξια20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με τον Γιώργο. οκ μπορεί με βαση τα θέματα και τους βαθμους να γίνονται κάποιες εκτιμήσεις για τις βάσεις ,αλλά δεν μπορούν να θεωρηθούν σίγουρες. είναι απλα υποθέσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top