Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Στις ειδησεις μολις ειπαν οτι το 95% των σχολων θα εχει μειωση τουλαχιστον 500 μοριων.
Σε ποιο καναλι?? Η αληθεια ειναι πως το βρισκω λιγο, εως πολυ, υπερβολικο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
που το ειπαν αυτο ,οι αριθμοι δεν προδιδουν κατι τετοιο,μικρες διαφορες στην κλιμακωση .
επισης που βλεπεται ολα αυτα τα ποσοστα που γραφετε στειλτε κανενα λινκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanoulitsa

Νεοφερμένος

Η Τανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Στο alter πριν κανενα 20λ το παν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
Γενικά προβλέπω αυξομειώσεις με μια μικρή τάση προς μείωση των βάσεων...

Με παραξένεξε το εξής "Εφέτος αναβαθμολογήθηκαν λόγω διαφοράς αʼ και βʼ βαθμολογητή 40.089 γραπτά (ποσοστό 7,08%)"

Τεράστιο ποσοστό ακόμα και για την έκθεση κατά την γνώμη μου. Αναρωτιέμαι αν θα υπάρχουν κυρώσεις!!!!! Δηλαδή η βαθμολογία κρίνεται κατά ένα μεγάλο ποσοστό στο ποιος βαθμολογητής θα διορθώσει τα γραπτό σας.... Κρίμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Για την διευκόλυνση των ενδιαφερομένων που δεν θα έχουν την δυνατότητα να δουν τις βαθμολογίες τους στα σχολεία τους όπου θα αναρτηθούν, οι βαθμολογίες θα αναρτηθούν και στην ιστοσελίδα του υπουργείου αύριο το απόγευμα
Αυτό θα γίνει για πρώτη φορά. (Καιρός ήταν!!!!). Γιατί όμως το απόγευμα? Δεν θα μπορούσαν οι βαθμοί να έχουν ανέβει στο ίντερνετ πριν πάνε και στα σχολεία? (Ελπίζω του χρόνου για μας). Και ποιος είναι αυτός που θα μπορεί να περιμένει ως το απόγευμα και δεν θα πάει στο σχολείο του ή (αν δεν μπορεί) θα στείλει κάποιον? Και ποιος είναι σίγουρος ότι δεν θα πέσει το σύστημα από την πολυκοσμία? Οέο?
- - - - - - - - - - -
Για τις βαθμολογίες: Σιγά τις διαφορές από πέρυσι!!!! Πολύ λίγο μάλλον θα πέσουν οι βάσεις. Αφού δοκίμασαν φέτος και δεν πέτυχαν να τις κατεβάσουν, μάλλον του χρόνου (που δίνω) θα δυσκολέψουν κι άλλο τα θέματα? Αλληλούια!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Να τονισω παντως οτι τα στοιχεια αυτα αναφερονται ΜΟΝΟ στη γραπτη εξεταση.Δηλαδη δεν ειναι η κλιμακωση του Γενικου βαθμου προσβασης οπως αναφερθηκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GreenEve

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύμη (Εύβοια). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εγώ, προκειμένου να μην με πιάσει καμιά κρίση πανικού, θα πάρω μαζί μου κάνα μπουκαλάκι με κρασί, υποτίθεται βυσσινάδα, γιατί δεν με βλέπω να την βγάζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
παιδιά αυτό που κατάλαβα εγώ είναι ότι ελάχιστα θα πέσουν οι βάσεις, λιγότερο απ' ότι έλεγαν..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Αμα δεν βγαλουν στατιστικα στοιχεια για τον γενικο βαθμο προσβασης τιποτα δεν ειναι σιγουρο.Αλλα ναι,με μια πρωτη ματια θα εχουμε οριακη μειωση οπως το κοβω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GreenEve

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύμη (Εύβοια). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Στις ειδησεις μολις ειπαν οτι το 95% των σχολων θα εχει μειωση τουλαχιστον 500 μοριων.
Μακάρι!!!!!:worship::worship::worship::worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanoulitsa

Νεοφερμένος

Η Τανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εγω δεν θελω να φανω ουτοπικη αλλα με οσα γνωριζω και με οσα εμαθα απο τα ΅πηγαδακια΅ μαλλον δεν θα συμφωνησω μαζι σας φετος θα πεσουν πιο πολυ απο καθε φορα οι βασεις ξερω αλλωστε μονο 5 ατομα απο του γνωστους μου που δεν αμφιβαλλουν για κανενα τους μαθημα οτι δεν θα ειναι κατω απο την βαση ολοι οι αλλοι εχουν εστω ενα. Εγω ηδη 2 και αλλο ενα βαση και σαν μαθητρια δεν παω και ασχημα αν σκεφτεις οτι πηγαινα για 16 χιλιαδες και πανω μορια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Εγω δεν θελω να φανω ουτοπικη αλλα με οσα γνωριζω και με οσα εμαθα απο τα ΅πηγαδακια΅ μαλλον δεν θα συμφωνησω μαζι σας φετος θα πεσουν πιο πολυ απο καθε φορα οι βασεις ξερω αλλωστε μονο 5 ατομα απο του γνωστους μου που δεν αμφιβαλλουν για κανενα τους μαθημα οτι θα ειναι κατω απο την βαση ολοι οι αλλοι εχουν εστω ενα. Εγω ηδη 2 και αλλο ενα βαση και σαν μαθητρια δεν παω και ασχημα αν σκεφτεις οτι πηγαινα για 16 χιλιαδες και πανω μορια!
Μακάρι!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Χωρις παρεξηγηση,αλλα αφου εχουμε στατιστικα στοιχεια στα χερια μας τι νοημα εχει να λες οτι ξερεις 5 ατομα που ειναι κατω απο τη βαση?Τα στοιχεια που δοθηκαν στη δημοσιοτητα δειχνουν οτι στα περισσοτερα μαθηματα τα πραγματα ειναι οριακα χειροτερα απο περσυ.Μονο φυσικη κατ. και μαθηματικα γενικης ειδα μεγαλες διαφορες.

Μακαρι βεβαια να πεσουν οι βασεις,ολοι αυτο θελουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GreenEve

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύμη (Εύβοια). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Δεν ήταν δύσκολα... Πιστεύω πως όλοι που προσπαθήσαμε, αν μας τα έδιναν τα θέματα σε μια άλλη στιγμή, θα τα πηγαίναμε καλύτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Για την διευκόλυνση των ενδιαφερομένων που δεν θα έχουν την δυνατότητα να δουν τις βαθμολογίες τους στα σχολεία τους όπου θα αναρτηθούν, οι βαθμολογίες θα αναρτηθούν και στην ιστοσελίδα του υπουργείου αύριο το απόγευμα
edit: Aπό την ανακοίνωση φαίνεται ότι για πρώτη φορά θα μπορείτε να δείτε την βαθμολογία σας online!!!

Ωραια απτο ιντερνετ θα τα δω εγω τοτε (αν αντεξω και δεν παω στο σχολειο) γιατι στο σχολειο θα γινετε ψιλοχαμος αλλος θα κλαει αλλος θα χαιρεται ασε που δεν θελω να περιμενω μεστη ζεστη μεχρι να τοιχοκολλισουν τα αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
Ωραια απτο ιντερνετ θα τα δω εγω τοτε (αν αντεξω και δεν παω στο σχολειο) γιατι στο σχολειο θα γινετε ψιλοχαμος αλλος θα κλαει αλλος θα χαιρεται ασε που δεν θελω να περιμενω μεστη ζεστη μεχρι να τοιχοκολλισουν τα αποτελεσματα
Οnline θα βγουν το απόγευμα..... Αν έχεις την υπομονή να περιμένεις μέχρι να τα αναρτήσουν online ok... το πιθανότερο μέχρι τότε είναι να προλάβει να στα σφυρίξει κάποιος συμμαθητή σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanoulitsa

Νεοφερμένος

Η Τανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Χωρις παρεξηγηση,αλλα αφου εχουμε στατιστικα στοιχεια στα χερια μας τι νοημα εχει να λες οτι ξερεις 5 ατομα που ειναι κατω απο τη βαση?Τα στοιχεια που δοθηκαν στη δημοσιοτητα δειχνουν οτι στα περισσοτερα μαθηματα τα πραγματα ειναι οριακα χειροτερα απο περσυ.Μονο φυσικη κατ. και μαθηματικα γενικης ειδα μεγαλες διαφορες.

Μακαρι βεβαια να πεσουν οι βασεις,ολοι αυτο θελουμε.
Θες να διαβασεις λιγο καλυτερο το μνμ;;; Λεω ξεκαθαρα οτι μονο 5 γνωστοι μου δεν πιστευουν οτι δεν εχουν ουτε ενα μαθημα κατω απο την βαση ενω ολοι οι αλλοι πιστευουν για πανω απο 1. Εγω εξηγω ξερω οτι εχω 2 κατω απο την βαση και ενα βαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Εγω δεν θελω να φανω ουτοπικη αλλα με οσα γνωριζω και με οσα εμαθα απο τα ΅πηγαδακια΅ μαλλον δεν θα συμφωνησω μαζι σας φετος θα πεσουν πιο πολυ απο καθε φορα οι βασεις ξερω αλλωστε μονο 5 ατομα απο του γνωστους μου που δεν αμφιβαλλουν για κανενα τους μαθημα οτι θα ειναι κατω απο την βαση ολοι οι αλλοι εχουν εστω ενα. Εγω ηδη 2 και αλλο ενα βαση και σαν μαθητρια δεν παω και ασχημα αν σκεφτεις οτι πηγαινα για 16 χιλιαδες και πανω μορια!
εδώ όμως?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
Ναι και ενω ηξερα καλα πως ξεκινησα δυναμικα στην συνεχεια χαντακωθηκα. Παιδια μην περιμενετε τπτ μαρια ακους;;;;; Ασε τα τρελα σου αν καταλαβενεις ποιος σου δινει συμβουλη. Μην περιμενετε τπτ δλδ. Εγω ποτε δεν επεσα εξω με αποκληση μισου βαθμου και τωρα δεν μπορω να το πιστεψω.

το ακουω!!σου χω στειλει 3 μηνυματα στο κινητο!!! απο δω το ειδα τυχαια!!εχω παθει πεντα-εξι εγκεφαλικα αυριο θα με κρατατε!!! οποτε θες παρε με τηλ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανάσης Χανιά

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης Χανιά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ωραια απτο ιντερνετ θα τα δω εγω τοτε (αν αντεξω και δεν παω στο σχολειο) γιατι στο σχολειο θα γινετε ψιλοχαμος αλλος θα κλαει αλλος θα χαιρεται ασε που δεν θελω να περιμενω μεστη ζεστη μεχρι να τοιχοκολλισουν τα αποτελεσματα
Ναι ρε φίλε, τελείως απάνθρωπο αυτό! Δεν ξέρω πως θα την παλέψω ! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top