Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
κάνεις ειδικό μηχανογραφικό χώρια από το μηχανογραφικό για ελλάδα
δηλαδη με πια κριτηρια μπαινεις στην σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
...Αχεμ... Μπα, δεν μου το έδωσε κανείς Rania. Το έχω συμπληρωμένο και κάθεται μέχρι να έρθει η ώρα του "να εκκολαφτεί" (γύρω στα μέσα Ιουλίου δηλαδή).



Εδώ τώρα με προβληματίζεις και με γεμίζεις τύψεις. Είναι περίπλοκη ιστορία αλλά θέλω ένα 2ο πτυχίο οπωσδήποτε. Με ενδιαφέρουν τμήματα μηχανικών, μαθηματικών και φυσικής και όχι γεωπονίας όπως αυτό που είμαι τώρα και να είναι οπωσδήποτε στην Αθήνα. Αν τύχει και δεν περάσω στους μηχανολόγους ΕΜΠ τον δεκέμβρη (φτου φτου φτου...σκόρδα) τότε θα είμαι σε ένα τμήμα που με ενδιαφέρει και σιγά-σιγά θα το βγάλω. Αν όλα πάνε καλά και περάσω τότε θα διαγραφτώ από αυτό. Σε καμία όμως περίπτωση δεν θα είμαι εγγεγραμμένος σε δύο σχολές ταυτόχρονα.

Είναι μπερδεμένα, ε? Είναι λίγο γ*****ε τα κατάσταση αλλά έλα μου που θέλω να γίνω πολυπτυχιούχος:D? Ελπίζω να γίνομαι κατανοητός.

Η αληθεια ειναι οτι με μπερδεψες λιγο:P
Προς θεου δεν ειχα στοχο να σε γεμισω τυψεις, θυμαμαι βασικα αυτο που ειχες πει για την αδεια σου και σκεφτηκα "αυτος για μια αδεια θα παρει τη θεση καποιου υποψηφιου". Αλλα εγω απλα ρωτησα αν θα συνεχισεις τα μαθηματα, που οπως φαινεται θα το κανεις αφου θες και 2ο πτυχιο!:D
Το Δεκεμβρη με κατατακτηριες να φανταστω στους μηχ μηχ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
δηλαδη με πια κριτηρια μπαινεις στην σχολη?
με τα μόρια που έβγαλες σε σύγκριση με τους άλλους που δήλωσαν το τμήμα και τον αριθμό των εισαχτέων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Τι τελεια που ειναι η ζωη χωρις διαβασμα αλλα και συμανα βαρετη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Τι τελεια που ειναι η ζωη χωρις διαβασμα αλλα και συμανα βαρετη..

:D.

Είναι τέλειο να είσαι ξέγνοιαστος και ξέρεις ότι αύριο δεν θα γράψεις εξετάσεις αλλά είναι πολύ ωραίο να μαθαίνεις καινούρια πράγματα. Η ξεκούραση μετά από μία κοπιώδη προσπάθεια είναι πολύ περισσότερο απολαυστική. Σκέψου ότι δεν θα απολάμβανες το ίδιο το καλοκαίρι μετά τις πανελλήνιες εξετάσεις αν δε μεσολλαβούσε αυτή η δοκιμασία. Αν έχεις περάσει μία δύσκολη δοκιμασία τότε έχεις την ηθική ικανοποίηση ότι σου αξίζει ανταμοιβή από την στιγμή που προσπάθησες και κουράστηκες ανεξάρτητα από τα αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stroumfotragoudw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stroumfotragoudw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
αν ξεχάσω να γράψω τον αριθμό του ερωτήματος μου την κόβουν την άσκηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Esperius

Νεοφερμένος

Ο Esperius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Παιδια,ξερουμε ακριβη ημερομηνια ανακοινωσης αποτελεσματων;Κατι ακουσα για 15 ιουνιου,ειναι πιθανο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Παιδια,ξερουμε ακριβη ημερομηνια ανακοινωσης αποτελεσματων;Κατι ακουσα για 15 ιουνιου,ειναι πιθανο;
Αποκλείεται. Στις 18/6 Παρασκευή φεύγουν οι βαθμοί από τα βαθμολογικά στο υπουργείο. Άρα 22 - 23 Ιουνίου να υπολογίζεις.
Εκτός αν υπάρξει και άλλη καθυστέρηση: https://www.ethnos.gr/article.asp?catid=11424&subid=2&pubid=14625014#

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Η σαπιλα αυτων των ημερων ξεροντας οτι οι πανελληνιες εφυγαν πια, ο τουρισμος στις ενδοσχολικες, η ενασχοληση με αντικειμενα με τα οποια δεν μπορουσες να καταπιαστεις μεσα στη χρονια και αυτη η γλυκια αδημονια για τα αποτελεσματα ειναι θανατηφορος συνδυασμος. Αν και στην αρχη ενιωθα τελειως παρασιτο που δεν εκανα τιποτα και απλα εβλεπα τηλεοραση πχ. :P
Η ζωη ειναι ωραια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Esperius

Νεοφερμένος

Ο Esperius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Αποκλείεται. Στις 18/6 Παρασκευή φεύγουν οι βαθμοί από τα βαθμολογικά στο υπουργείο. Άρα 22 - 23 Ιουνίου να υπολογίζεις.
Εκτός αν υπάρξει και άλλη καθυστέρηση: https://www.ethnos.gr/article.asp?catid=11424&subid=2&pubid=14625014#

ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Ischoolianoπαιδα βοηθεια!
εχω δηλωσει στρατιωτικες. και τον Απριλη νομιζω ειχα παει για κατι χαρτια να δηλωσω ή να δηλωσω στο δημαρχειο οτι θελω στρατιωτικες κατι τετοιο δεν θυμαμαι ακριβως! (μας ειχαν πει να παμε απτο σχολειο)
Τωρα καπου διαβασα οτι επρεπε να καταθεσω καποια χαρτια (δν πολυκαταλαβα) προς το τελος του Μαιου περιπου! Εγω ομως δεν ηξερα οτι επρεπε να κανω κατι τετοιο...Οποτε...αποκλειομαι απο στρατιωτικες?! :( *(αξιωματικων νοσηλευτικης υπαγεται στις στρατιωτικες σχολες ε? )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Παιδια,ξερουμε ακριβη ημερομηνια ανακοινωσης αποτελεσματων;Κατι ακουσα για 15 ιουνιου,ειναι πιθανο;

και εγω ειχα ακουσει για 15... τωρα θα δουμε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
παιδδια στις ειδισεις ειπανε απο 20 και μετα !!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
ΑΥΤΟ! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ! Δεν έχουν βαθμολογηθεί ακόμα το 40% των γραπτών των πανελληνιων


ΑΠΕΡΓΕΙ Η ΟΛΜΕ ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΚΟΡΟΪΔΕΨΕ Ο ΣΑΧΙΝΊΔΗΣ

Οι καθηγητές της ΟΛΜΕ που βαθμολογούν τα γραπτά των πανελληνίων απεργούν, δεν βαθμολογούν, οπότε το 40% των γραπτών έχει μείνει χωρίς να βαθμολογηθεί! Καλά δεν υπάρχει...



...τίποτα... Οι άνθρωποι διαμαρτύρονται μ' αυτό τον τρόπο γιατί θεωρούν ότι τους κορόιδεψε ο Σαχινίδης, υφ. οικονομικών...

Εδώ ρε παιδιά αυτοί κορόιδεψαν όλο τον ελληνικό λαό, στους καθηγητές θα κολλήσουν.



https://troktiko.blogspot.com/2010/06/40_10.html
Iσχυει κατι τετοιο ή το τροκτικο λει αλλα νταλων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Οι καθηγητές της ΟΛΜΕ που βαθμολογούν τα γραπτά των πανελληνίων απεργούν, δεν βαθμολογούν............Iσχυει κατι τετοιο ή το τροκτικο λει αλλα νταλων?
Το απόγευμα ήταν στο σπίτι μου συγγενής που είναι καθηγητής βαθμολογητής. Μας είπε ότι η απεργία έχει πολύ μικρή συμμετοχή και η βαθμολόγηση συνεχίζεται κανονικά. Μέχρι τώρα το πρόγραμμα ήταν Παρασκευή 18 να παραδοθούν όι βαθμοί στο υπουργείο και Τρίτη 22 ή Τετάρτη 23 να πάνε στα σχολεία. Με την απεργία είπε ίσως υπάρξει μικρή καθυστέρηση 1-2 ημερών το πολύ αλλά ίσως και καθόλου.
Υ.Γ. Από πότε το troktiko θεωρείται αξιόπιστη πηγή? (μη χ . . . )!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Esperius

Νεοφερμένος

Ο Esperius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
https://news.in.gr/greece/article/?aid=1231048299

Δυσκολα τα πραγματα,δεν βλεπω να πηγαινουμε διακοπες φετος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Κάποιοι παίζουν με την υπομονή και τις ανησυχίες σας. Με λίγα λόγια παίζουν με τις ψυχές σας. ΑΙΣΧΟΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Μα ειναι τελειως ηλιθιοι οι αρμοδιοι του υπουργειου ρε παιδια; ΤΩΡΑ επρεπε να το ανακοινωσουν αυτο; Ή το ανακοινωνεις πριν τις πανελληνιες ή περιμενεις να τελειωσουν ολα ομαλα και μετα κανεις ο,τι σκατα κινηση θες. Αλλα οχι, επρεπε προς το τελος των βαθμολογησεων να πουν οτι τους κοβουν τις αμοιβες. Ενα σοβαρο πραγμα γινεται καθε χρονια στην Ελλαδα και επηρεαζει μια μεγαλη μεριδα των Ελληνων πολιτων, και αυτο ειναι οι πανελληνιες.

Θα μιλησω ανοιχτα.
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΕ ΤΑ ΜΠΟΓΑΛΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ.
Μου θες και υπουργεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Κάποιοι παίζουν με την υπομονή και τις ανησυχίες σας. Με λίγα λόγια παίζουν με τις ψυχές σας. ΑΙΣΧΟΣ!
Ελπιζω να αναφερεσαι στο Υπουργειο Παραπαιδειας και οχι στους καημενους τους καθηγητες, γιατι δε φταινε σε τιποτα!!! Ανθρωποι ειναι και εκεινοι, πρεπει να ζησουνε με καποιον τροπο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top