Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Κατανοητη και απολυτα σεβαστη η αγανακτηση σου φιλε Δια, αλλα δυστυχως στη γα@@κοινωνια που ζουμε δεν υπαρχει αξιοκρατια!! Πραγματικα κατι τετοιες περιπτωσεις ειναι απλα τραγικες, αλλα δε μπορουμε να κανουμε τιποτα γι αυτο... Παντα θα υπαρχουν οι βυσματιες και οι προνομιουχοι!! Εδω περυσι ειχα συμμαθητες που ειχαν μαθει τα αποτελεσματα τους μια βδομαδα πριν και ολοι οι υπολοιποι βραζαμε στο ζουμι μας... Μην το ψαχνεις, δεν προκειται να βρεις ακρη!! Τεσπα, αργα η γρηγορα, ολοι θα μαθετε που περνατε... Σημασια εχει το αποτελεσμα!!
Τραγικός είναι και ο τρόπος που ανακοινώνονται οι βαθμοί!!! Τους τοιχοκαλλάνε έξω από το σχολείο κατά μάθημα και ο μαθητής στριμώχνεται με χαρτί και μολύβι και ψάχνει σε 15 καταστάσεις να βρει έναν-έναν τους βαθμούς του!!! Και ύστερα να πάει σπίτι του να υπολογίσει από το ίντερνετ τα μόρια του!!!! Σε ποιον αιώνα ζούμε πια? Έεεεεελεοοοοοοος!!!!!!!!!!!!
Δεν θα ήταν πιο απλό να βγαίνουν στο ίντερνετ και βαθμοί και μόρια και ο μαθητής να μπαίνει με τον κωδικό του?
Κουράγιο παιδιά!!! Λίγες μέρες μείνανε. Από τη Δευτέρα 21/6 και μετά θα ξέρετε όλοι τους βαθμούς σας (εκτός αν έχετε βύσμα στο υπουργείο θα τους μάθετε 2-3 μέρες πριν τους άλλους).
Καλά (και δίκαια) αποτελέσματα σε όλους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
σημερα ειμαι ανχωμενη υπερβολικα ....θελω να τελιωνει αυτο το μαρτυριο της αναμονης !μεινανε πρπ 2 βδομαδες και δεν περνανε γριγορα οι μερες !!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga17

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος από τους μαθητές της Γ' λυκείου να μου πει ποιες μέρες γράφετε ενδοσχολικές εξετάσεις? Δευτερα-τεταρτη-παρασκευή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jobra

Νεοφερμένος

Ο jobra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Πότε θα βγουν τελικά οι βαθμοι, ξέρει κανεις ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος από τους μαθητές της Γ' λυκείου να μου πει ποιες μέρες γράφετε ενδοσχολικές εξετάσεις? Δευτερα-τεταρτη-παρασκευή?

Καθημερινα γραφουμε... Εμεις τουλαχιστον εδω περα... Αλαλ πιστευω πως παντου καθε μερα γραφουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Κι εμείς καθημερινά γράφουμε γι αυτό και θα τελειώσουμε την Παρασκευή! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Και εμεις!! Επιτελους δηλαδη.. Οχι οτι διαβαζω.. Τουρίστρια ειμαι πια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εμεις γραψαμε Τεταρτη-Παρασκευη και τωρα γραφουμε Δευτερα-Τεταρτη-Πεμπτη-Παρασκευη-Δευτερα-Τεταρτη-Πεμπτη.
Βεβαια εγω τελειωνω τη δευτερη Δευτερα (:p) γιατι δεν εχω μαθημα επιλογης ουτε θρησκευτικα.
Μολις εδωσα το γραπτο μου στο πρωτο μαθημα περιμενα να βαλουν μαυρη ταινια :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Χαχα.. Η συνηθεια... Εγω παλι ξενερωνω με αυτο το διφυλλο πραγματακι που μας δινουν... Που ξεπεσαμε απο το τετραδιακι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Ράνια εγώ πρώτη μέρα ενδοσχολικών πήρα μαζί μου και το δελτίο εξεταζόμενου... :rofl: Στο δρόμο θυμήθηκα ότι δε μου χρειάζεται! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
έμεις δε γράφουμε καθημερινά το πρόγραμμα πάει τε-πα-δε-τρ-τε-πα-δε-τρ-τε-πα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Εμεις Τριτη-Πεμπτη-Παρασκευη-Δευτερα-Τεταρτη-Πεμπτη-Παρασκευη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Γεια χαρρρά! Ρε παιδιά σήμερα μου είπε ένας φίλος μου οτι οι βαθμολογίες θα βγουν εικοσι κατι Ιουνίου... (Μαλλον 21) κ οι βάσεις τον ΙΟΥΛΙΟ... έχετε ακούσει κάτι παρόμοιο ή για άλλη μια φορά είναι παραπληροφόρηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Οι βαθμοί στα μαθήματα των πανελληνίων εξετάσεων θα βγουν στο τρίτο δεκαήμερο Ιουνίου και οι βάσεις στο τρίτο δεκαήμερο Αυγούστου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
παιδια οι μερες δεν περνανε ,ειναι τοσο βασανιστικεες αυτες οι μερες !!!!!!!!!!!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Όταν βγείτε μετά στην αγορά εργασίας και τα αγόρια όταν πάτε στρατό πριν ακόμα βγείτε στην αγορά εργασίας θα εύχεστε να δίνατε πανελλήνιες κάθε μέρα. Να το θυμάστε αυτό που σας λέω. Είστε στην ωραιότερη και την πιο ξέγνοιαστη φάση της ζωής σας, απολαύστε την.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Civilara μιας και σε πετυχα ευκαιρο.
Στο αλλο θρεντ λες οτι εχεις ηδη συμπληρωμενο και ετοιμο για καταθεση το μηχανογραφικο. Στο εχουν δωσει ή απλα κατεβασες τη φορμα και την εχεις να καθεται; :P
Επισης αφου περασεις σε καποια σχολη θα παραμεινεις εκει και θα γραφτεις κανονικα παρακολουθωντας μαθηματα ή απλα θα παρεις μια θεση καποιου αλλου υποψηφιου για το τιποτα;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
για να ενταχθει καποιος σε κυπριακο πανεπιστημιο χρειαζεται απο πανελληνιες?η΄ειναι σαν τις χωρες του εξωτερικου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
για να ενταχθει καποιος σε κυπριακο πανεπιστημιο χρειαζεται απο πανελληνιες?η΄ειναι σαν τις χωρες του εξωτερικου?
κάνεις ειδικό μηχανογραφικό χώρια από το μηχανογραφικό για ελλάδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Civilara μιας και σε πετυχα ευκαιρο.
Στο αλλο θρεντ λες οτι εχεις ηδη συμπληρωμενο και ετοιμο για καταθεση το μηχανογραφικο. Στο εχουν δωσει ή απλα κατεβασες τη φορμα και την εχεις να καθεται; :P

...Αχεμ... Μπα, δεν μου το έδωσε κανείς Rania. Το έχω συμπληρωμένο και κάθεται μέχρι να έρθει η ώρα του "να εκκολαφτεί" (γύρω στα μέσα Ιουλίου δηλαδή).

Επισης αφου περασεις σε καποια σχολη θα παραμεινεις εκει και θα γραφτεις κανονικα παρακολουθωντας μαθηματα ή απλα θα παρεις μια θεση καποιου αλλου υποψηφιου για το τιποτα;:confused:

Εδώ τώρα με προβληματίζεις και με γεμίζεις τύψεις. Είναι περίπλοκη ιστορία αλλά θέλω ένα 2ο πτυχίο οπωσδήποτε. Με ενδιαφέρουν τμήματα μηχανικών, μαθηματικών και φυσικής και όχι γεωπονίας όπως αυτό που είμαι τώρα και να είναι οπωσδήποτε στην Αθήνα. Αν τύχει και δεν περάσω στους μηχανολόγους ΕΜΠ τον δεκέμβρη (φτου φτου φτου...σκόρδα) τότε θα είμαι σε ένα τμήμα που με ενδιαφέρει και σιγά-σιγά θα το βγάλω. Αν όλα πάνε καλά και περάσω τότε θα διαγραφτώ από αυτό. Σε καμία όμως περίπτωση δεν θα είμαι εγγεγραμμένος σε δύο σχολές ταυτόχρονα.

Είναι μπερδεμένα, ε? Είναι λίγο γ*****ε τα κατάσταση αλλά έλα μου που θέλω να γίνω πολυπτυχιούχος:D? Ελπίζω να γίνομαι κατανοητός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top