Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xrdim

Νεοφερμένος

Ο xrdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Πάντως ο διάδρομος πριν μπείτε μέσα στην αίθουσα για να γράψετε, θα σφίζει από παιδιά και λογοδιάρροια, που διαβάζουν τα sos, σκίζουν τα βιβλία, μιλάνε σαν ράδιο αρβύλλα για τα λεγόμενα sos, κοπελίτσες που κάνουν σαν υστερικές ερωτομανιακές :laugh: :laugh: , κάποιες που λένε μ**λ**κίες, κάποιους που λένε μ**λ**κίες, ψαρούκλες, ψαρωμένες, παρθένες των πανελληνίων,...κ.α. Απορώ πόσες σερβιέτες με φτερά έχουν πουληθεί εκείνη την ημέρα. :D :laugh: :laugh:

Εμενα ο διαδρομος μου θυμιζε περισσοτερο το Πρασινο μιλι...:worry::worry::worry: Παντως μην ανησυχειτε μια χαρα θα πατε ..:thumbup::thumbup:

"May the force be with you" :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους!! ΜΗΝ αγχώνεστε και όλα θα πάνε καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summer life

Νεοφερμένος

Ο summer life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Ουτε που καταλαβα πως φτασαμε μεχρι εδω. Ο καιρος περασε πολυ γρηγορα απο εκει που ελεγα ποτε θα τελειωσουμε αυριο δινω. Φανταστειτε ποσο γρηγορα θα περασουνε οι δυο εβδομαδες. Τιποτα δεν ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adam el único

Νεοφερμένος

Ο Αδάμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Σε μας εδώ θα γίνει και λειτουργία στην εκκλησία για τα παιδιά που θα δώσουν:hehe:
Στο τέλος θα μοιραστούν και στυλό αγιασμένα(χωρίς πλάκα):clapup::clapup:

Καλή μας επιτυχία πάντως ρε παιδιά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Εχω το εξης προβλημα:στην αποστηθιση τα θυμαμαι ολα πολυ καλα,απλα συνεχεια ξεχναω την αρχη καθε παραγραφου!Αν καποιος μου πει τις πρωτες 2-3 λεξεις ,θυμαμαι ολη την παραγραφο.Αλλιως δεν μου ρχεται καθολου στο μυαλο πως αρχιζει!
Αντε να ...λυσουμε,να ξεκινησουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αφροδίτη-Λυδία

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη-Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ!!!! Μακάρι να αποδώσουν οι κόποι της χρονιάς... Ο Τερματισμός πάντα είναι δύσκολος και ο πιο ΚΡΙΣΙΜΟΣ... Καλύτερα όμως να μην το σκέφτεστε αυτό και να έχετε στο μυαλό σας ότι δίνετε απλώς ενδοσχολικές εξετάσεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summer life

Νεοφερμένος

Ο summer life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Σωστο δεν χρειαζεται να το θεωρουμε κατι το τοσο φοβερο οπως παρουσιαζεται. Εξετασεις ειναι με λιγο πιο μεγαλη βαρυτητα. Η ζωη συνεχιζεται και μετα τις εξετασεις. Αν καποιος ειναι ικανος και θελει να κανει κατι στη ζωη του τοτε θα το κανει οτι και να γινει . καλη επιτυχια και υπομονη περασαμε μια χρονια με διαβασμα οι δυο εβδομαδες ειναι τιποτα.... ρε παιδια να σας ρωτησω ομως αυτες τισ μερες εσεις διαβαζετε πολυ γιατι εγω εχω χαλαρωσει αρκετα και προχαραω με τη σκεπτικη οτι ηταν να μαθω το εμαθα τωρα καμια γρηγορη επαναληψη..

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BYG123

Νεοφερμένος

Ο BYG123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εγω summer life εχω χαλαρωση δεν αντεχω αλλο να διαβασω βλεπω δυο τρια πραγματακια καθε μερα και σταματαω δεν χωραει αλλο το κεφαλι μου.Παντως μην τρελαινεσαι αν διαβασες ολη την χρονια θα σου ερθουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Ευχομαι καλή επιτυχία σε όσους δίνουν πανελληνιες αύριο!!! Πραγματικά εύχομαι όλο το διάβασμα που κάνατε μέχρι τώρα να ανταμειφθεί. :)
Go and Rock....!!!!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
ποσες ωρες διαβαζετε αυτη την περιοδο καθε μερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όσα ischoolακια δίνουν.

Και μην έχετε άγχος :console:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Επιτυχια σε ολους μας!!! (το καλη ειναι πλεονασμος αφου πως γινεται η επιτυχια να ειναι κακη? :P)
Παιδια τι ωρα θα ξυπνησετε αυριο???? Εγω λεω γυρω στις 6μιση με 6:45... περιεργη βραδυα αποψε μονο και μονο που σκεφτομαι οτι αυριο γραφουμε με ποιανει κατι!!~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summer life

Νεοφερμένος

Ο summer life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
και μενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Επιτυχια σε ολους μας!!! (το καλη ειναι πλεονασμος αφου πως γινεται η επιτυχια να ειναι κακη? :P)
Παιδια τι ωρα θα ξυπνησετε αυριο???? Εγω λεω γυρω στις 6μιση με 6:45... περιεργη βραδυα αποψε μονο και μονο που σκεφτομαι οτι αυριο γραφουμε με ποιανει κατι!!~

:cry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Magistros

Νεοφερμένος

Ο Magistros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Παίδες έφτασε η στιγμή της αλήθειας! Ό,τι μάθαμε μάθαμε, τώρα χαλαρώνουμε, βλέπουμε Borat (LOL) και αυριο ό,τι και να γίνει, ο,τι θέμα και να ερθει το αντιμετωπίζουμε. Δεν χρειάζεται ούτε εφησυχασμός, ούτε υπερβολικό άγχος. Καλη επιτυχία σε όλους και καλή αρχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Ας ήταν θέμα έκθεσης τι προκαλλεί τον πόνο, τότε λευκή κόλλα θα έδινα με τ' όνομά τση μόνο............
Παιδιά σκίστεεεεεεεεεεεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
ρε σεις εχω αγχωθει εγω που δεν δινω,καλη επιτυχια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Και εγώ που δεν γράφω έχω αγχωθεί πολύ.....Δημιουργηκά πάντα............Αν και είχα οταν έδινα έκθεση ένα κόμπο στο στομάχι..........Όλα καλά θα πάνε παιδια............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Μέχρι χθες δεν ήμουν καθόλου αγχωμένος, σήμερα όμως... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Ωχ, yoze το'χα ξεχάσει πως δίνεις κι εσύ!



Wipe out!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top