Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
Πολυ σύντομα δίνουμε.. Δεν αγχώνομαι για τις εξετάσεις και πως θα γράψω.. Αλλά για το τι θα γίνει μετά.. Οι γονείς μου περιμένουν πολλά από εμένα... Φοβάμαι μην τους απογοητεύσω... (και όχι μόνο αυτούς, αλλά και εμένα στην τελική.. )
Το σκέφτεστε και εσείς αυτό? Τι μπορώ να κάνω για να μην αγχώνομαι γι'αυτό?:worry:

Δεν ξερω κανεναν δρομο που θα σε οδηγησει στην επιτυχια ξερω μοναχα εναν θα σε οδηγησει σιγουρα στην αποτυχια : να προσπαθεις να ικανοποιεις τους παντες.
Πλατων.


οταν εδινα περσυ ακομα και στους γονεις μου ελεγα οτι θελω να περασω νηπιαγωγος...
κοιτα εσενα τι σ αρεσει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ και ασε τους αλλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adam el único

Νεοφερμένος

Ο Αδάμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά είμαι καινούργιος στην παρέα σας..και εγώ φέτος δίνω-ξεμπερδεύω..μακάρι να πάνε όλα καλά για όλους..με ανησύχησε ρε παιδιά η βάση του 10 που κατέρευσε πάλι..άλλοι λένε με αφορμή αυτό θα μας βάλουν παλούκια και άλλοι οτι θα είναι βατά..δεν ξέρω τι να πιστέψω πλέον.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
απλα θα περασουν και οι 100,000 υποψηφιοι....
εαν ειναι δυνατον!
πειτε μου ποια αλλη χωρα παιρνει περιου 70,000 φοιτητες καθε χρτονο (και απο φετος ολους) και βγαζει τοσο λιγου επιστημονες!(κατι σαπιο υπαρχει στο πανεπιστημιο της Δανιμερκειας!!!)

φιλε παραπανω ,στατιστικα το ιδιο ποσοσστο φοιτητων κατανεμεται στις βαθμολογιες παντα ,ανεξαρτητα απο τα θεματα (μιλαω για συνολικα μορια)
μην ξεχνας αλλωστε οτι τα ελληνικα πανεπιστημια ζητησαν απο φετος λιγοτερες θεσεις για τους εισακτεους (γ αυτο προβλεπω θεματα παλουκια με ποστοστο στο 19-20 0,005%....:devil:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pandemonium

Νεοφερμένος

Ο Pandemonium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
απλα θα περασουν και οι 100,000 υποψηφιοι....
εαν ειναι δυνατον!
πειτε μου ποια αλλη χωρα παιρνει περιου 70,000 φοιτητες καθε χρτονο (και απο φετος ολους) και βγαζει τοσο λιγου επιστημονες!(κατι σαπιο υπαρχει στο πανεπιστημιο της Δανιμερκειας!!!)

φιλε παραπανω ,στατιστικα το ιδιο ποσοσστο φοιτητων κατανεμεται στις βαθμολογιες παντα ,ανεξαρτητα απο τα θεματα (μιλαω για συνολικα μορια)
μην ξεχνας αλλωστε οτι τα ελληνικα πανεπιστημια ζητησαν απο φετος λιγοτερες θεσεις για τους εισακτεους (γ αυτο προβλεπω θεματα παλουκια με ποστοστο στο 19-20 0,005%....:devil:)

οσο παλουκια και να βαλουν,θα βαλουν θεματα που απευθυνονται σε μαθητες και οχι σε κοινοτητα της νασα.Οποτε το μονο που εχουμε να κανουμε ειναι να προετοιμαστουμε καλυτερα


blacksheep
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adam el único

Νεοφερμένος

Ο Αδάμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Συμφωνώ..με μια καλή προετοιμασία ο,τι και να πέσει θα το αντιμετωπίσουμε με περισσότερη ψυχραιμία.(έτσι νομίζω βασικά!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
πλακιζω βρε!!!
να ειστε αισιοδοξοι εαν πιστευετε οτι εχετε προσπαθησει πολυ και θελετε πραγματικα να σπουδασετε κατι,θα σας βοηθησει πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xalkias

Νεοφερμένος

Ο xalkias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδια θα ηθελα πολυ να μαθω τις ωρες που κοιμαστε......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
7-8 ωρες το βραδυ και 1,5 το μεσημερι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adam el único

Νεοφερμένος

Ο Αδάμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εγώ πάλι κανα 6ωρο..Α!και αρκετά μεσημέρια με έχει πάρει ο ύπνος πάνω στο βιβλίο..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,866 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Adam el único;2247334:
Εγώ πάλι κανα 6ωρο..Α!και αρκετά μεσημέρια με έχει πάρει ο ύπνος πάνω στο βιβλίο..:D

Πωωωω....τι μου θύμησες τώρα...:D :clapup::clapup: :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Σταματαω το διαβασμα και παω για υπνο!! κατα τις 9-9μιση θα ξυπνησω κ παλι απτην αρχη... αντε 1μιση μηνας ακομα!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adam el único

Νεοφερμένος

Ο Αδάμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Πωωωω....τι μου θύμησες τώρα...:D :clapup::clapup: :laugh:
κατάλαβα..και εσύ δικός μας ήσουν! :whistle::D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Παιδια θα ηθελα πολυ να μαθω τις ωρες που κοιμαστε......

Κατα τη 1 με 1 και μιση για τώρα και ξυπνάω κατα τις 8 για να διαβάσω.. Κατα την διάρκεια των πανελληνίων όμως θα κοιμάμαι στις 10-11.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina19

Νεοφερμένος

Η christina19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μπορεί να μου κάνει κάποιος ανάλυση μετοχών;
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Εγώ πάλι λόγω των φροντιστηρίων γυρνούσα, από ότι θυμάμαι πέρσυ, 11 το βράδυ σπίτι....Διάβαζα μέχρι τις 1-2 και μετά πήγαινα για ύπνο....Ξυπνούσα 8-8και μισή,σχολείο-διάβασμα-φροντιστήριο.....και τα σαββατοκύριακα κοιμώμουν το μεσημερι.....αξέχαστη εμπειρία....!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
παιδια σας βολευει το βραδινο διαβασμα ( π.χ. μεχρι τις 4 μ.μ.) ή το κλασσικο το πρωινο (8-9 π.μ.)???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adam el único

Νεοφερμένος

Ο Αδάμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
παιδια σας βολευει το βραδινο διαβασμα ( π.χ. μεχρι τις 4 μ.μ.) ή το κλασσικο το πρωινο (8-9 π.μ.)???

Εγώ προσωπικά,μετά τις 2 το βράδυ δεν λειτουργώ..το πρωϊνό διαβασμα είναι πιο αποδοτικό νομίζω..καθαριζεί το μυαλό τότε.. (όπως λέει και η γιαγιά μου):hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
δεινουμε σε 29 μερες μακαρι ολαα να πανε καλα !!!!! καλη προσπαθεια σε ολους !δεν λεω το αλλο το γνωστο ρητο καλη επ διοτι πρωσοπικα εμενα αυτο με ανγχωνει !!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
αντε μειναν μονο 26 μερουλες ακομη ,ενα θα σας πω :αξεχαστη εμπειρια οι πανελληνιες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
γεια σας παιδια!! λογω των ημερων εχω αρχισει και σκεφτομαι για του χρονου που θα δωσω πανελληνιες. εχω ακουσει οτι ειναι καλο καποιος να παρει ειδικο μαθημα ξενη γλωσσα, ακομα κι αν δεν ειναι πολυ καλος σε αυτη, γιατι κερδιζει πολλα μορια απο αυτο το μαθημα και αν δε γραψει καλα δεν εχει να χασει τιποτα. θελω να ρωτησω,λοιπον, αν αυτα τα extra μορια ειναι μονο για το συγκεκριμενα τμηματα που απαιτουν ξενη γλωσσα και αν επηρεαζονται τα μορια καποιου που δε θα γραψει καλα στο συγκεκριμενο μαθημα. περιμενω απαντηση! ευχαριστω εκ των προτερων!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top