Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aniouz92

Νεοφερμένος

Η aniouz92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
δεν νιώθω έτοιμη...κάθε λίγο κ λιγάκι βάζω τα κλάματα...ελπίζω να περάσει όσο πιο ανώδυνα γίνεται!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑngieP.

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εγώ φέτος δίνω και η αλήθεια είναι ότι ένα άγχος υπάρχει!! Πιστεύω όμως ότι δεν πρέπει να αγχωνόμαστε, να διαβάζουμε όσο καλύτερα μπορούμε και πάμε με διάθεση να σκίσουμε!!!Αυτές τις πανελλαδικές θα τα καταφέρουμε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Παιδιά μια συμβουλή απο μένα που έδωσα πέρσι! Η αλήθεια ειναι πως δεν μπορώ να σας πω αυτό που πιστεύω ότι σας λένε όλοι: "μην έχεις άγχος, δεν υπάρχει λόγος, αν δεν περάσεις εσύ ποιος θα περάσει". Και αυτό γιατί το έζησα και είναι και πολύ πρόσφατη η μνήμη... Το βράδυ πριν την έκθεση, το 1ο εξεταζόμενο μάθημα, η συναισθηματική φόρτιση φτάσει στο ζενιθ, τα κλάματα είναι πολύ πιθανόν να κάνουν την εμφάνισή τους, επίσης θα είστε πολύ εύθικτοι και γενικότερα η ψυχολογική σας κατάσταση θα ειναι συνεχώς οριακή. Μόλις αντιμετωπίσετε την έκθεση, στην οποία συνήθως δεν μπορεις να υπολογίσεις πόσο έγραψες, άρα σίγουρα δεν θα σε τρώει το γεγονός ότι δεν έγραψες καλά, γιατί δεν μπορείς να το ξέρεις αυτό, νιώθεις κάπως καλύτερα, γιατί έχεις αντιμετωπίσει ήδη την πρώτη "κρυάδα". Εγώ προσωπικά μετά την έκθεση , το μεγαλύτερο ζόρι το τράβηξα στα μαθηματικά κατεύθυνσης, μια μέρα πριν, όπου έβγαινα στο μπαλκόνι και έλεγα: "να πηδήξω τώρα να τελειώνουμε;". Το πρωί που πήγα και κάθισα στο γνωστό πλέον θρανίο που εφερε πάνω του το όνομα μου, μόλις είδα να έρχεται η υπεύθυνη με τα θέματα στα χέρια, λέω τωρα ήρθε η ώρα μου. μέχρι να φτάσουν οι σελίδες με τα θέματα στα χέρια μου, οι παλμοί της καρδιάς μου σίγουρα είχαν ξεπεράσει τους 150!!!:D:P Συνεπώς δεν γίνεται να μην έχετε αγχος και σας καταλαβαίνω απόλυτα. Και να σας πω και κάτι?? Όσο πιο καλα διαβασμένοι είστε τόσο πιο πολύ άγχος θα εχετε. Γιατί θα σκέφτεστε και αν ξεχάσω εκείνη τη μικρή λεπτομέρεια και αν και αν και αν.... Αυτό που σας συμβουλεύω, και τελειώνω ελπίζοντας να μην σας κούρασα, είναι να έχετε εμπιστοσύνη στον εαυτό σας και να πάτε αυτές τις 6 ή 7(για όσους δίνουν και ΑΟΘ) φορές με τον αέρα του νικητή και να έχετε πίστη στον εαυτό σας και στις δυνατότητες σας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Αλεξανδρε τα ειπες ολα!!;)!!
Καταλαβαινω τι λες μιας κιεχω δωσει κιεγω πανελλαδικες! Κιεπειδη φετος ξαναδινω δινω τις συμβουλες αυτες στον εαυτο μου...!!
Παιδια να σας ρωτησω κατι τωρα...
Εχετε ακουσει ποτε γραφουμε 1ο μαθημα?? Ποτε αρχιζουν οι εξετασεις δλδ....??!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Με τα δεδομένα του πέρσι λογικά 19.5.10 φίλε Νίκο !!! Φιλικά Κυριάκος ! ! ! καλό διάβασμα και όλα θα έρθουν ( έλα μωρή σχολήηηηηηηηηηηηηηηηηη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια να σας πω και εγω την εμπειρια μου απο τις πανελλαδικες.περσι εδινα και στην αρχη η αληθεια ειναι οτι ειχα πολυ αγχος.ειδικοτερα μετα το πασχα ημουν τελειως αγχωμενη.αλλα μετα απο καποια φαση λεω αντε ρε παιδια να αρχισουμε για να τελειωνουμε ...δεν αντεχω αυτο το ψυχολογικο στρες.Ε και τελικα δεν ειχα καθολου αγχος στις πανελλαδικες.Να φανταστειτε μεσα στην ταξη που καθομασταν μια ωρα πριν ερθουν τα θεματα λεγαμε συνεχεια ανεκδοτα ολοι μαζι και μαζι με τους επιτηρητες και συνεχεια μας ρωταγαν καλα δεν εχετε αγχος ρε παιδια;;;και εμεις λεγαμε ε σιγα και αγχος να εχουμε δεν αλλαζει τιποτα ισα ισα το κανουμε χειροτερα!:)εν τελει μην σας ζαλιζω περισσοτερη αγωνια ειχα μεχρι να βγουν οι βαθμοι παρα οταν εδινα.ευτυχως τα πραγματα πηγαν πολυ καλα για μενα,καθως δεν πηγαινα σε πολλα μαθηματα φροντιστηριο και η αληθεια ειναι οτι ειχα καποια αμφιβολια σε αυτα που δεν πηγαινα αλλα ενταξει τελικα.περασα στην πρωτη επιλογη μου αλλα δυστυχως δεν με ικανοποιησε και τωρα θα κανω μηχανογραφικο με το 10%.αυτα απο εμενα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania*

Νεοφερμένος

Η Rania* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Βρε παιδια δεν μπορώ να συνειδητοποιήσω οτι δινουμε....Δηλαδη θα ξυπνήσω μια ωραια πρωΪα και θα παω να γράψω...Άγχος άγχος άγχος...κλαματα και παλι κλάματα...και να θες να διαβάσεις κιόλας!!!ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!! Απο τη μια λέω okay αντε να γραψω να τελειωνω να ερθει το καλοκαιρακι και απο την αλλη λεω τι θα γραψω!ουφ...:worry:Ας ελπισουμε οτι ολα θα πανε καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
6000 αξιωματικοι απο τον βαθμο του συνταγματαρχη-αντισμηναρχου-αντιπλοιαρχου αποστρατευτηκαν τις τελευταιες μερες λογω των μετρων που πηρε η κυβερνηση... Υπολογιζουν ο αριθμος να φτασει μεχρι τους 10000 αξιωματικους... Και ρωταω εγω.... ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΣΑΚΤΕΟΥΣ ΦΕΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΟΥΝ ΤΟ ΚΕΝΟ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
πω πω με στεναχώρησε αυτό που είπες '' πέρασα στην πρώτη μου επιλογή αλλά δυστυχώς δεν σε ικανοποίησε'' πω πραγματικά πολύ άσχημο ! ! ! Να χάνεις την χρονιά σου επειδή δεν σου άρεσε η σχολή που ήθελες να πας ! ! ! Εύχομαι η επιλογή που θα κάνεις τώρα να είναι και η τελευταία Γαβριέλλα μου ! ! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BYG123

Νεοφερμένος

Ο BYG123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εγω παλι στην αρχη τις χρονιας τα ειχα παιξει αλλα τωρα μου εχει φυγει το αγχος αλλα δυστυχως μαζι με αυτο εφυγε και η ορεξη για διαβασμα πφφφ δυσκολα τα πραγματα.Δεν εχετε κουραστει ρε παιδια μονο εγω νιωθω πως το ποτηρι ξεχειλισε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
φιλαράκι μου , ένα πράγμα θα σου πω έφαγες τον γάιδαρο και δεν θα φας την ουρά? Έμειναν 74 ημέρες και τα παρατάς ??? Τώρα είναι , φόρτσαρε πάρε στροφές , δύναμη και δώστα όλα , μπήκες στην τελευταία ευθεία , σκέψου μόνο τον στόχο σου !!! τι θές να περάσεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BYG123

Νεοφερμένος

Ο BYG123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Θελω εφαρμογες πληροφορικης στην βιοιατρικη δεν θελει και πολλα μορια αλλα με εχει πιασει μια κουραση εδω και ενα μηνα βεβαια και λιγο εχω αρχηση να χανω την μπαλα.Αμα δν κανω κατι συντομα αντιο για φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
πω πω με στεναχώρησε αυτό που είπες '' πέρασα στην πρώτη μου επιλογή αλλά δυστυχώς δεν σε ικανοποίησε'' πω πραγματικά πολύ άσχημο ! ! ! Να χάνεις την χρονιά σου επειδή δεν σου άρεσε η σχολή που ήθελες να πας ! ! ! Εύχομαι η επιλογή που θα κάνεις τώρα να είναι και η τελευταία Γαβριέλλα μου ! ! !
σ ευχαριστω πολυ !!!κοιτα δεν πειραζει.ολα γινονται για καποιο λογο.ισως εκανα αυτη την λαθος επιλογη για να εκτιμησω την αξια της σωστης.:)
καλη επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fss720

Νεοφερμένος

Ο fss720 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Και τπτ δεν είναι χάσιμο χρόνου,όλα εμπειρίες είναι να το βλέπετε θετικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
αν είναι έτσι άστο με την μία για του χρόνου ( το λέω για να το πιστέψω και εγώ γιατί και εγώ το ίδιο με εσένα είμαι ) . Εγώ θέλω σχολή αστυφυλάκων και πίστεψε με επειδή μόνο φέτος ισχύει για εμένα το 4 % μου δίνει ένα κίνητρο παραπάνω να μην τα παρατήσω γιατί σκέψου ότι του χρόνου πάλι μαθηματικά πάλι αοδε πάλι οικονομία πάλι τα ίδια , συν ότι θα πρέπει να γράψω καλύτερα γιατί όπως προείπα θα χάσω το 4% . Είναι θέμα χρόνου και πίστης φιλαράκι μου ...
-------------------------
πω πω δεσποινίς μου με αποστόμωσες ! ! ! Τι ήταν αυτό τώρα ? χα χα ! ! ! Κοίτα να δεις , άποψη μου θα ήταν να φρόντιζες να μάθεις πρώτα πώς είναι η σχολή είτε από κάποιον ήδη φοιτητή / τρια , είτε κάποια ιστοσελίδα που να σε ενημέρωνε για αυτό !!! Εσύ πώς έπεσες έξω δεν μπορώ να καταλάβω .
-------------------------
Και τπτ δεν είναι χάσιμο χρόνου,όλα εμπειρίες είναι να το βλέπετε θετικά...

τίποτα δεν είναι χάσιμο χρόνου ακριβώς ! ! ! Απλά η στεναχώρια είναι το θέμα , όπως και τα χρήματα που δίνουμε για τα φροντιστήρια είτε για τα ιδιαίτερα( που βγαίνουν ασφαλώς πιο ακριβά ) είναι χρήματα που τα δίνεις με χαρά και αν δεν πετύχεις σίγουρα δεν πήγαν τσάμπα γιατί μετά η επόμενη χρονιά μεν θα είναι άσχημη γιατί έχασες μια χρονιά αλλά εύκολη στο να βγάλεις έναν πάρα πολύ υψηλό δεύτερο βαθμό ! ! !

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΙΤΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΩΝ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΙΝΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ

ΣΤΗ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤ/ΣΗΣ
ΗΜΕΡΙΣΙΟΥ ΓΕΝ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ
ΟΜΟΓΕΝΩΝ
ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ ΓΕΝΙΚΟΥ
ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Οχι, δεν σημαινει απαραιτητα αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Εγω παλι στην αρχη τις χρονιας τα ειχα παιξει αλλα τωρα μου εχει φυγει το αγχος αλλα δυστυχως μαζι με αυτο εφυγε και η ορεξη για διαβασμα πφφφ δυσκολα τα πραγματα.Δεν εχετε κουραστει ρε παιδια μονο εγω νιωθω πως το ποτηρι ξεχειλισε
Α ωραια. Δηλαδη δεν ειμαι η μονη που εχει σκυλοβαρεθει να διαβαζει και σερνεται ολη την ωρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
πω πω δεσποινίς μου με αποστόμωσες ! ! ! Τι ήταν αυτό τώρα ? χα χα ! ! ! Κοίτα να δεις , άποψη μου θα ήταν να φρόντιζες να μάθεις πρώτα πώς είναι η σχολή είτε από κάποιον ήδη φοιτητή / τρια , είτε κάποια ιστοσελίδα που να σε ενημέρωνε για αυτό !!! Εσύ πώς έπεσες έξω δεν μπορώ να καταλάβω .
σε εμενα αναφερεσαι;αν αναφερεσαι σε εμενα πρωτα δεν μπορεις να ξερεις αν μια σχολη σου αρεσει απο πριν.ο καθενας θα σου πει την αποψη του.αναλογα μ τα δικα του θελω.και δευτερον σιγα το πραγμα μια χρονια ειναι.πως κανεις ετσι;εδω εγω δεν κανω ετσι.ισα ισα ειχα και χρονο να ξεκουραστω λιγο μετα απο τοσα χρονια διαβασμα.και δεν επεσα εξω απλα καταλαβα τι θελω να κανω στη ζωη μου.και χαιρομαι για αυτο γτ καποιοι δεν το συνηδητοποιουν ποτε.κανουν μια ζωη μια δουλεια που δεν τους εκφραζει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
σε εμενα αναφερεσαι;αν αναφερεσαι σε εμενα πρωτα δεν μπορεις να ξερεις αν μια σχολη σου αρεσει απο πριν.ο καθενας θα σου πει την αποψη του.αναλογα μ τα δικα του θελω.και δευτερον σιγα το πραγμα μια χρονια ειναι.πως κανεις ετσι;εδω εγω δεν κανω ετσι.ισα ισα ειχα και χρονο να ξεκουραστω λιγο μετα απο τοσα χρονια διαβασμα.και δεν επεσα εξω απλα καταλαβα τι θελω να κανω στη ζωη μου.και χαιρομαι για αυτο γτ καποιοι δεν το συνηδητοποιουν ποτε.κανουν μια ζωη μια δουλεια που δεν τους εκφραζει.:)

ναι , σε εσένα αναφερόμουν , σωστά και εγώ θα προτιμούσα να χάσω άλλη μια χρονιά παρά να κάνω μια δουλειά που θα καταντάει ανιαρή ! ! ! Και το κάνουν όπως είπες και εσύ το μεγαλύτερο ποσοστό των παιδιών που δεν περνάν εκεί που θέλουν και πάνε στην τρίτη στην τέταρτη επιλογή τους , έτσι για να πάνε κάπου ! ! ! Χαρά στο κουράγιο σου και ελπίζω αν δεν περάσω( χτύπα ξύλο ) να έχω και εγώ αυτήν την ψυχική δύναμη να ξανά δώσω ! ! !Σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ναι , σε εσένα αναφερόμουν , σωστά και εγώ θα προτιμούσα να χάσω άλλη μια χρονιά παρά να κάνω μια δουλειά που θα καταντάει ανιαρή ! ! ! Και το κάνουν όπως είπες και εσύ το μεγαλύτερο ποσοστό των παιδιών που δεν περνάν εκεί που θέλουν και πάνε στην τρίτη στην τέταρτη επιλογή τους , έτσι για να πάνε κάπου ! ! ! Χαρά στο κουράγιο σου και ελπίζω αν δεν περάσω( χτύπα ξύλο ) να έχω και εγώ αυτήν την ψυχική δύναμη να ξανά δώσω ! ! !Σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου ! :)
σ ευχαριστω παρα πολυ.αν και εγω δεν ξαναδινω.απλα θα κανω ενα μηχανογραφικο με το 10% με τον περσινο μου βαθμο.αυτοι που ξαναδινουν εχουν πραγματικο κουραγιο.καλη επιτυχια και σε σενα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top