Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Άντε ήρθε και ο Σεπτέμβρης, δέκα μερούλες μείνανε..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Αντε να μπω και γω στην παρεα!Στοχευω στα 18845 μορια.Δηλαδη τοση ειναι η βαση της σχολης που θελω,σιγα μην την πιασω.:PΑισιοδοξος οπως βλεπετε.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marilouuuuu

Νεοφερμένος

Η Μαρία (: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Aχ, δεν ξέρω τι θα κάνω......!!Πολύ άγχος από τώρα...Και το ότι θέλουν να μας κάνουν άβουλα ρομποτάκια , π.χ στην ιστορία που θέλουν παπαγαλία, και πρέπει για να περασουμε στη σχολη που θέλουμε να το ανεχτούμε μου την δινει :/! Θέλω να περάσω ψυχολογία και όλοι δυσανασχετούν, λέγοντας ότι δεν θα βρω δουλειά...Και το κακό είναι ότι άκουσα πως δύσκολα ανοίγεις γραφείο :/... Αχ, δεν ζούμε 200 χρόνια και δεν το έχουμε καταλάβει... Άντε καλό κουράγιο μας εύχομαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αντε να μπω και γω στην παρεα!Στοχευω στα 18845 μορια.Δηλαδη τοση ειναι η βαση της σχολης που θελω,σιγα μην την πιασω.:PΑισιοδοξος οπως βλεπετε.:D
Εμμμ, η φετινη μου εμπειρια λεει οτι πρεπει να στοχευεις τουλαχιστον 300+ μορια πανω απο τη βαση της σχολης που θες. Εχουν παρει φορα-ανηφορα οι βασεις. :P Αλλα... don't panic και θετικη σκεψη. Εχεις μια ολοκληρη χρονια μπροστα σου για να προετοιμαστεις και να τα πιασεις.

Και κατι που καταλαβα (επισης φετος :P) ειναι οτι το παν για να περασουν καλα αυτες οι εξετασεις, ειναι η απομυθοποιηση και η αυτοπεποιθηση. Αντε και καλη σας (η μας; :hmm::xixi:) επιτυχια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Αντε και καλη σας (η μας; :hmm::xixi:) επιτυχια.

Τί "μας"??? Δεν πιστεύω να σκέφτεσαι να ξαναδώσεις??!! :s
Ο εθισμός σου χτύπησε κόκκινο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
:read:
Εμμμ, η φετινη μου εμπειρια λεει οτι πρεπει να στοχευεις τουλαχιστον 300+ μορια πανω απο τη βαση της σχολης που θες. Εχουν παρει φορα-ανηφορα οι βασεις. :P Αλλα... don't panic και θετικη σκεψη. Εχεις μια ολοκληρη χρονια μπροστα σου για να προετοιμαστεις και να τα πιασεις.

Και κατι που καταλαβα (επισης φετος :P) ειναι οτι το παν για να περασουν καλα αυτες οι εξετασεις, ειναι η απομυθοποιηση και η αυτοπεποιθηση. Αντε και καλη σας (η μας; :hmm::xixi:) επιτυχια.

Θα πεσουν οι βασεις,γιατι με βαση πιθανοτητας,ενα πολυ μεγαλο ποσοστο αντιπροσοπευει τα δυσκολα θεματα για του χρονου.Τουλαχιστον πιο δυσκολα απο φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
:read:

Θα πεσουν οι βασεις,γιατι με βαση πιθανοτητας,ενα πολυ μεγαλο ποσοστο αντιπροσοπευει τα δυσκολα θεματα για του χρονου.Τουλαχιστον πιο δυσκολα απο φετος
Για να τα κάνουν πιο εύκολα θέλουμε είτε εκλογές και τον επόμενο Οκτώβρη είτε να μας πέσει ο ουρανός στο κεφάλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety<3

Νεοφερμένος

Η sweety<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Καλο ειναι το καλοκαιρι να διαβαζεις χαλαρα αλλα σταθερα!!!!!!!!!!! να φορτσαρεις μετα τα χριστουγεννα και ειδικα το πασχα και ολα μια χαρα!!!!!!! προπαντων να μην αφηνεις κενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλη επιτυχιΑ!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
μια ερωτιση η υλη θα ειναι η ιδια?????? κατι πηρε το αυτι μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Κάτι ακούγεται για τους μιγαδικούς αν είσαι θετική/τεχνολογική, αλλά τίποτα δεν είναι σίγουρο μέχρι να βγει κι επίσημα η ύλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
ποτε βγενει εχεις ιδεα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martha

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Εμμμ, η φετινη μου εμπειρια λεει οτι πρεπει να στοχευεις τουλαχιστον 300+ μορια πανω απο τη βαση της σχολης που θες. Εχουν παρει φορα-ανηφορα οι βασεις. :P Αλλα... don't panic και θετικη σκεψη. Εχεις μια ολοκληρη χρονια μπροστα σου για να προετοιμαστεις και να τα πιασεις.

Και κατι που καταλαβα (επισης φετος :P) ειναι οτι το παν για να περασουν καλα αυτες οι εξετασεις, ειναι η απομυθοποιηση και η αυτοπεποιθηση. Αντε και καλη σας (η μας; :hmm::xixi:) επιτυχια.
CHRIS 90 σκεφτεσαι ακομα τη φαρμακευτικη?το ιδιο και η κορη μου.δεν ξερω αν τολμησει για 3η φορα...:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
ποτε βγενει εχεις ιδεα???


Νομίζω με την έναρξη του σχολικού έτους πρέπει να ανακοινωθεί, δεν είμαι σίγουρη πάντως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
οκ οκ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
ανχωμενη απιστευτα ...σε λιγο ξεκινανε τα σχολεια κ ανχωνομαι παρα πολυ...!!!!!η μαιευτικη ειναι 14.662 μορια και εβελπιστω να τα πιασω ...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Δε νομίζω ρε παιδιά να βγουν οι μιγαδικοί από τυν ύλη. Εγώ νομίζω ότι δεν θα την αλλάξουν καθόλου και αν το κάνουν θα αυξήσουν την ύλη προσθέτοντας μερικές παραγράφους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Δε νομίζω ρε παιδιά να βγουν οι μιγαδικοί από τυν ύλη. Εγώ νομίζω ότι δεν θα την αλλάξουν καθόλου και αν το κάνουν θα αυξήσουν την ύλη προσθέτοντας μερικές παραγράφους.

εμενα προχτες ο συνδεσμος βιβλιων της καρδιτσας παιρνει τηλεφωνο και λεει
αλλαξε ριζικα το βιβλιο των μαθ κατευθυνσης
αποτελεσμα πηρα τηλεφωνο τον συγγραφεα του βιβλιου πολυζο να το εξακριβωσω
ραδιο αρβυλα..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
ανχωμενη απιστευτα ...σε λιγο ξεκινανε τα σχολεια κ ανχωνομαι παρα πολυ...!!!!!η μαιευτικη ειναι 14.662 μορια και εβελπιστω να τα πιασω ...!!

Aν προσπαθήσεις θα τα καταφέρεις!!!Μήν αγχώνεσαι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fdLP.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fdLP. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Aν προσπαθήσεις θα τα καταφέρεις!!!Μήν αγχώνεσαι;)

τοσο απιαστα ειναι αυτα τα μορια που στοχευει ο χρηστης xristinaki ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
τοσο απιαστα ειναι αυτα τα μορια που στοχευει ο χρηστης xristinaki ?

το θεμα ειναι οτι δεν ειναι δεδομενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top