Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aepp-forum

Νεοφερμένος

Ο aepp-forum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Λοιπόν είστε έτοιμοι?Πώς νιώθετε?



Ορίστε και ένα γκρουπάκι για όποιον θέλει FACEBOOK Πανελλήνιες εξετάσεις 2010 GROUP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaris

Νεοφερμένος

Η mariaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
αντε καλη επιτυχια ρε παιδια!!!!!εγω φετος εδωσα....κουραγιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina!

Νεοφερμένος

Η katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ράχες (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Πως νιωθουμε?Νιωθω οτι πνιγομαι...Με εχουν φορτωσει με πολλες επαναληψεις για το καλοκαιρι κ μολις πιανω βιβλιο ζαλιζομαι και νυσταζω..Απο τη μια μου λενε να μη διαβαζω κ να ξεκουραστω κ απο την αλλη οτι ειναι μοναδικη ευκαιρια κ δεν θα ξαναβρω τοσο χρονο για διαβασμα...Εσεις τι προτεινετε?:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Εγώ φροντιστήρια θα ξεκινήσω τον Σεπτέμβρη και προς το παρόν "διαβαζω" μόνη μου αλλά πολύ λίγα πράγματα...Μάλλον με βαράει η ζέστη κι αποσυντονίζομαι!:P

Κατερίνα διάβαζε όσο αντέχεις! Μην πιέζεσαι παραπάνω,το τελευταίο πράγμα που θες είναι να ξεκινήσεις τη χρονιά και να είσαι ήδη κουρασμένη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaris

Νεοφερμένος

Η mariaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εγω παντως θυμαμαι οτι τον αυγουστο δυο φορες ανοιξα βιβλια...αλλα απο 1η σεμπτεμβρη διαβαζα κανονικα...!!!παντως δεν μ εκανε κακο π ξεκουραστηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Kαι εγω μετα το δεκαπενταυγουστο αρχισα μαθηματα, στις 18 νομιζω, το υπολοιπο καλοκαιρι δεν ειχα ανοιξει βιβλιο και τελικα τα πηγα πολυ καλα!!! Δε χρειαζεται να παιδευεστε απο τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Conceicao

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Θα ειμαι και εγω εκει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Kαλή επιτυχία σε όλους σας!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Καλή επιτυχία...απολαύστε το πανηγυράκι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
To καλοκαίρι άμα μπορείς να βιαβάζεις 2 ώρες max τη μέρα είναι το ιδανικό αλλά αν δε μπορεις επειδή έχεις δουλειά, βαριέσαι ή ό,τι άλλο καλό είναι να διαβάζεις εξωσχολικά βιβλία (θα σε βοηθήσει πολύ στην έκθεση). Καλή επιτυχεία σε όσους θα δώσουν και καλό κουράγιο.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:dance:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Νοιώθω... έκτακτα! Μη με παρεξηγείτε, δεν είμαι οπαδός του Μαζώχ. Απλά πλέον ξέρω που πατώ και πού βρίσκομαι και τι είναι αυτό το οποίο πρέπει να κάνω. Προσωπικά μίσησα τη Β' Λυκείου διότι επρόκειτο για μια μεταβατική περίοδο που έλεγα "Άντε να περάσει ο καιρός να τελειώνουμε..."! Προσωπικά μετράω ανάποδα, διαβάζω και ευελπιστώ να τα πάω καλά στο τέλος και όλα αυτά χωρίς άγχος! Μια χρονιά είναι και θα περάσει πριν καλά-καλά το καταλάβουμε. Καλή δύναμη σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whisper

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
To καλοκαίρι άμα μπορείς να βιαβάζεις 2 ώρες max τη μέρα είναι το ιδανικό αλλά αν δε μπορεις επειδή έχεις δουλειά, βαριέσαι ή ό,τι άλλο καλό είναι να διαβάζεις εξωσχολικά βιβλία (θα σε βοηθήσει πολύ στην έκθεση). Καλή επιτυχεία σε όσους θα δώσουν και καλό κουράγιο.....:)

Καλά που το είπες αυτό γιατί έχω τύψεις που αντί να ανοίξω την βιολογία κάθομαι και διαβάζω εξωσχολικά...

Άγχος πιστεύω έχουμε όλοι αλλά όταν βρούμε το ρυθμό μας θα το περιορίσουμε...νομίζω:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φραντσεσκα

Νεοφερμένος

Η Φραντσεσκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλα, εξαρταται και απο το καθε ατομο το αν θελει πολυ η λιγο διαβασμα, γιατι αλλοι αποδιδουν καλυτερα η χειροτερα αναλογως:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni pontia

Νεοφερμένος

Η eleni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγώ πάντως είμαι μια χαρά... Οσο και να προσπαθούν να με αγχώσουν οι άλλοι (συγγενεις ,φίλοι κτλ) κάνοντας λες και ήρθε η συντέλεια του κόσμου που θα πάω τρίτη λυκείου, δεν θα τα καταφέρουν. Το παν είναι να τα βρεις με τον εαυτό σου και να είσαι σίγουρος πως με διάβασμα(συστηματικό και όχι υπερβολικό) και λίγη τύχη όλα θα πάνε καλά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Νοιώθω... έκτακτα! Μη με παρεξηγείτε, δεν είμαι οπαδός του Μαζώχ. Απλά πλέον ξέρω που πατώ και πού βρίσκομαι και τι είναι αυτό το οποίο πρέπει να κάνω. Προσωπικά μίσησα τη Β' Λυκείου διότι επρόκειτο για μια μεταβατική περίοδο που έλεγα "Άντε να περάσει ο καιρός να τελειώνουμε..."! Προσωπικά μετράω ανάποδα, διαβάζω και ευελπιστώ να τα πάω καλά στο τέλος και όλα αυτά χωρίς άγχος! Μια χρονιά είναι και θα περάσει πριν καλά-καλά το καταλάβουμε. Καλή δύναμη σε όλους!

Συμφωνω..!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Είμαι αρκετά αγχωμένη κυρίως λόγω αυτών που ακούω. Δεν στοχεύω στα αστέρια γιατί φοβάμαι...αλλά οτιδήποτε καλό εντάξει είναι αρκετό.
Απλά αυτό που θέλω είναι να τελειώνω. Μπορεί να περνάει με άγχος αυτή η περίοδος και φυσικά τον περισσότερο χειμώνα αλλά σκέφτομαι μόνο ότι είναι η τελευταία χρονιά.

Αυτό που είναι τραγικό για μένα, είναι να νομίζουν οι δικοί μου ότι μπορώ επειδή τώρα θα παω Γ' να διαβάζω και 12 ώρες την ημέρα.--
Εντάξει προσωπικά αυτό δεν μπορώ να το κάνω,παρά μόνο να προσπαθήσω να ξεπεράσω τον εαυτό μου αλλά σε λογικά πλαίσια για μένα.

Τελοσπάντων...καλή επιτυχία εύχομαι και στα υπόλοιπα παιδιά.:)

(P.S και εγώ μίσησα αφόρητα την β' λυκείου.:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Πως νιωθουμε?Νιωθω οτι πνιγομαι...Με εχουν φορτωσει με πολλες επαναληψεις για το καλοκαιρι κ μολις πιανω βιβλιο ζαλιζομαι και νυσταζω..Απο τη μια μου λενε να μη διαβαζω κ να ξεκουραστω κ απο την αλλη οτι ειναι μοναδικη ευκαιρια κ δεν θα ξαναβρω τοσο χρονο για διαβασμα...Εσεις τι προτεινετε?:mad:
καλυτερα να ξεκουραστεις οσο μπορεις τωρα..πρεπει να εχεις αποθεματα δυναμης γιατι αλλιως καποια στιγμη μες τη χρονια θα κλαταρεις
Και φυσικα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Σ ΟΛΟΥΣ!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θύματουσχολείου

Νεοφερμένος

Ο Θύματουσχολείου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
χαλαρωστε παιδια.Στο τελος θα δειτε οτι οι πανελληνιες ειναι μια φουσκα,ολα αρχιζουν μετα απο αυτες.Μακαρι να το ηξερα και εγω απο την αρχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Πηγαινετε στο τοπικ "Για τους φετινους πανελλαδικιώτες". Για να χαλαρωσετε..........:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top