Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Γιατί έτσι confusius?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Γιατί έτσι confusius?

Ξύπνησε ο γιατρός μέσα μου :P:P
Βασικά το πρόβλημα είναι ότι δεν κοιμήθηκε ποτέ,κι είπα να του δώσω μια ευκαιρία ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Kαλή τύχη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Ευχαριστώ! Κι εσείς καλή συνέχεια! :bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimiper

Νεοφερμένος

Η dimiper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Παιδιά, καλή επιτυχία σε όλους όσους θα δώσουν Πανελλήνιες του χρόνου!
Καλή δύναμη! :)
Εύχομαι του χρονου τέτοια εποχή να είστε όλοι κάπως έτσι....:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Heyyyyyyyyyyyyy all!

Και γω φετος τελευταια χρονια! Αιντε να δούμε! Τεχνολογική! Ρε σεις, 19200 μορια πως μπορω να τα φτασω; Μου φαινεται ακατορθωτο... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Δηλώνω κ γω συμμετοχή στο διαγωνισμό:D Στοχεύω 18Κ-19Κ:jumpy::down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sally

Νεοφερμένος

Η Sally αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
:bye:
Μπαίνω και εγώ στο club φέτος...!!! Θεωρητική :D.... και προς το παρόν καθόλου άγχος.. καλό κουράγιο και στους υπόλοιπους :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Heyyyyyyyyyyyyy all!

Και γω φετος τελευταια χρονια! Αιντε να δούμε! Τεχνολογική! Ρε σεις, 19200 μορια πως μπορω να τα φτασω; Μου φαινεται ακατορθωτο... :'(


Άντε καλέ που σου φαίνεται ακατόρθωτο! Σιγά το πράγμα! :D
Κι εγώ θέλω πάνω απο 19200, άμα μου περισσέψουν μόρια θα σου δώσω και σένα :P:P:P
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, πανικοβλήθηκα τώρα.:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Αντε, μπηκε επιτελους ως sticky το θεμα :D

Εγω στοχευω στα 17.000 περιπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fdLP.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fdLP. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Αντε, μπηκε επιτελους ως sticky το θεμα :D

Εγω στοχευω στα 17.000 περιπου

κι εγω εκει στοχευω , 17500 θα ειμαι υπερ καλυμμένος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Εγώ πάλι στοχεύω ψηλά κι ακόμη ψηλότερα...
To infinity and beyond!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Κι εγω to infinity and beyond, θελω να δωσω τον καλυτερο μου εαυτο γαμωτεν!
Λες και μας ετοιμαζουν μια ζωη για αυτες τις γαμωεξετασεις ειναι, ασταδιαλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Χαχαχα, μ αρέσει η αποφασιστικότητα σας! :no1::no1::no1:

Ο Buzz τα σπασε!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Και εγω με 17000-17500 ειμαι super.....!!!!!!:no1::no1::no1:
Καλη επιτυχια σε ολους μας χωρις αγχος....!!!!! (ελπιζω):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Εγω με ενα 16000 ειναι μια χαρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
παιδια υπαρχει κανα μαθημα που να φοβαστε ?


Μαθηματικά Κατεύθυνσης κυρίως, αλλά τώρα με τόσες ασκήσεις που έχω λύσει, τα αντιμετωπίζω κάπως καλύτερα. Βέβαια είναι και αυτό το άγχος που με κατατρώει... Τέλοσπάντων.... Θα ακολουθήσω τις συμβουλες του Σωκράτη...

Και όσο για τα μόρια... Χμ, πολλά θέλω, αλλά στην τελική, ότι βγει. Θα το παλέψω πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Άντε καλέ που σου φαίνεται ακατόρθωτο! Σιγά το πράγμα! :D
Κι εγώ θέλω πάνω απο 19200, άμα μου περισσέψουν μόρια θα σου δώσω και σένα :P:P:P
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, πανικοβλήθηκα τώρα.:s

Να μου δωσεις, να μου δωσεις...πασα προσφορα μοριων δεκτη!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Εγώ πιο πολύ αγχώνομαι όταν σκέφτομαι ότι είναι η τελευταία μου χρονια στο σχολείο...
Το διανοειστε???? Τελευταία χρονιά??!!?!?! Μονο που το σκέφτομαι θέλω να βάλω τα κλάματα:'(
12 χρόνια είναι αυτά ρε γαμώτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Εγώ πιο πολύ αγχώνομαι όταν σκέφτομαι ότι είναι η τελευταία μου χρονια στο σχολείο...
Το διανοειστε???? Τελευταία χρονιά??!!?!?! Μονο που το σκέφτομαι θέλω να βάλω τα κλάματα:'(
12 χρόνια είναι αυτά ρε γαμώτο..

ε δε θα φαμε και ολη μας τη ζωη στα θρανια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top