Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα που αναρτώνται στα λύκεια είναι οι γραπτοί βαθμοί στις πανελλήνιες εξετάσεις (χωρίς τους προφορικούς). Τα μόρια τα υπολογίζετε μόνοι σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
Τα θέματα για τις σημερινές πανελλαδικές εξετάσεις βγήκαν:
Για σχόλια παρατηρήσεις για την Φυσική Κατεύθυνσης γράφουμε εδώ
Για σχόλια παρατηρήσεις για τα Αρχαία Ελληνικά Κατεύθυνσης γράφουμε εδώ


Σχόλια και παρατηρήσεις για τα εξεταζόμενα μαθήματα σε αυτό το thread θα διαγράφονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summer life

Νεοφερμένος

Ο summer life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
παιδια ενα μαθημα εμεινε ακομη και τελος και για οσους δινουν αοθ δυο. παιδευτηκαμε μια χρονια ξεκινωντας απο το προηγουμενο καλοκαιρι και φτασαμε ενα βημα πριν το τελος. η χαρα μου δεν περιγραφεται. πραγματικα θελω να δω πως θα ειμαι μολις φυγει και η αναπτυξη εφαρμογων. η απολυτη ελευθεριαααααα. το μονο κακο απο ολη την ιστορια ειναι οτι καποια παιδια απο το σχολειο σιγουρα θα τα χασω και αυτο με στεναχωρει:(. επισης σκεφτομαι οτι θα φτασω σε σημειο να βαριεμαι να καθομαι μεσα στο καλοκαιρι αλλα καλυτερα αυτο απο το να διαβαζεις. επισης ενα ειναι το θεμα ακομη. πως θα διαβασω για την αναπτυξη εφαρμογων αφου δεν εχω καμια ορεξη

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis!

Νεοφερμένος

Ο akis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
εγω πιστευω πως κατι σχολες οπως τει χαλκιδας και τει αμφισσας οτι οικονομικο εχει θα πεσει
(τουλαχιστον αυτο ελπιζω)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Φετος πιστευω πως οι βασεις θα πεσουν παιδια......Οχι σε ολες τις σχολες βεβαια (μην φανταζεσαι την Ιατρικη στα 13000) αλλα τωρα με την βαση του 10 που καταργθηκε υποθετω πως θα πεσουν για να "γεμισουν" οι σχολες.
Υποθεσεις..............................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα που αναρτώνται στα λύκεια είναι οι γραπτοί βαθμοί στις πανελλήνιες εξετάσεις (χωρίς τους προφορικούς). Τα μόρια τα υπολογίζετε μόνοι σας.

Απο περσυ αν δεν κανω λαθος δεν αναρτωνται οι βαθμοι,αλλα δινονται ξεχωριστα σε καθε μαθητη σε ενα χαρτι στο οποιο φαινονται και τα μορια που βγαζει σε καθε πεδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
Απο περσυ αν δεν κανω λαθος δεν αναρτωνται οι βαθμοι,αλλα δινονται ξεχωριστα σε καθε μαθητη σε ενα χαρτι στο οποιο φαινονται και τα μορια που βγαζει σε καθε πεδιο.
Μπράβο υπουργείο παιδείας. :)
έτσι πρέπει να γινονται.!!!!
θυμάμαι όταν είδα τα αποτελέσματα μου έκατσα ακόμα 1 ώρα για να δω και τα αποτελέσματα των άλλων :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Απο περσυ αν δεν κανω λαθος δεν αναρτωνται οι βαθμοι,αλλα δινονται ξεχωριστα σε καθε μαθητη σε ενα χαρτι στο οποιο φαινονται και τα μορια που βγαζει σε καθε πεδιο.
Σε εμάς πέρυσι είχαν αναρτηθεί κι έπειτα μας έδωσαν το χαρτί που λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Φετος πιστευω πως οι βασεις θα πεσουν παιδια......Οχι σε ολες τις σχολες βεβαια (μην φανταζεσαι την Ιατρικη στα 13000) αλλα τωρα με την βαση του 10 που καταργθηκε υποθετω πως θα πεσουν για να "γεμισουν" οι σχολες.
Υποθεσεις..............................
Μπα, ξανακαταργήθηκε η βάση του δέκα;

Αν και με νευρίζουν τα προγνωστικά, φαίνεται πως οι βάσεις για 2-3-4ο πεδίο θα καθοριστούν εν πολλοίς από τη φυσική κατεύθυνσης η οποία άκουσα ότι ήταν Δύσκολη, είδα πως δεν ήταν τραγικά δύσκολη αλλά συγκριτικά με τα λοιπά μαθήματα ήταν τα πιο δύσβατα θέματα (τα άλλα θα'λεγα ότι γράφονται χωρίς πολλά πολλά).

Συνήθως πάντως η κινητικότητα των βάσεων εμφανίζει εναλλάξ πτωτική ή ανοδική πορεία, μια χρονιά έτσι και μια αλλιώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
Τα θέματα για τις σημερινές πανελλαδικές εξετάσεις βγήκαν:
Για σχόλια παρατηρήσεις για την Χημεία Κατεύθυνσης γράφουμε εδώ
Για σχόλια παρατηρήσεις για τα Λατινικά Κατεύθυνσης γράφουμε εδώ
Για σχόλια παρατηρήσεις για την Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον Κατεύθυνσης γράφουμε εδώ
Για σχόλια παρατηρήσεις για την Ηλεκτρολογία Κατεύθυνσης γράφουμε εδώ

Σχόλια και παρατηρήσεις για τα εξεταζόμενα μαθήματα σε αυτό το thread θα διαγράφονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summer life

Νεοφερμένος

Ο summer life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
παιδια επειδη δεν ξερω και πολυ απο τις βασεις αν πεσουνε φετος(λογω της δυσκολιας των θεματων η πτωση αυτη ποσο μπορει να ειναι? κατα προσεγγιση παντα) με ενδιαφερουν κυριως τα τμηματα πληροφορικης τεταρτου πεδιου που ειναι γυρω στο 16. αυτα υπαρχει περιπτωση να πεσουν? και αν ναι ποσο στο περιπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kandy

Νεοφερμένος

Ο kandy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω θα πέσουν οι βάσεις από όλες τις σχολές. Άλλες λίγο, άλλες πολύ... Αυτές όμως που θα πέσουν αρκετά είναι οι σχολες του 5ου πεδίου, επειδή τα μαθηματικά γενικής ήταν πολύ δύσκολα, και κυρίως οι οικονομικές σχολές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
παιδια επειδη δεν ξερω και πολυ απο τις βασεις αν πεσουνε φετος(λογω της δυσκολιας των θεματων η πτωση αυτη ποσο μπορει να ειναι? κατα προσεγγιση παντα) με ενδιαφερουν κυριως τα τμηματα πληροφορικης τεταρτου πεδιου που ειναι γυρω στο 16. αυτα υπαρχει περιπτωση να πεσουν? και αν ναι ποσο στο περιπου?

Σχετικα με τις βασεις κοιτα σε αυτο το θεματακι...

https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=61119
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnynoisemaker

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
στα σωστο λαθος τοσες μερες στις πανελληνιες εγω δεν εγραφα την λεξη ολοκληρη διπλα στο αντιστοιχο γραμμα αλλα τα εγραφα Σ-Λ...υπαρχει περιπτωση να μην το παρουν για σωστο???πανω στην βιασυνη μου και επειδη ηξερα την ασκηση δεν διαβαζα την εκφωνηση.....πειτε μου οτι μετραει σαν σωστο....τα εχω μεχρι τωρα ολα σωστα αν ειναι δυνατον να μου κοωουν απο εκει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
βεβαίως και υπάρχει περίπτωση.

Οι άλλοι μαλάκες είμαστε που χάσαμε ίσα με 20 δευτερόλεπτα παραπάνω για να τα γράψουμε ολόκληρα;

Αστειεύομαι, φυσικά. Δεν θα έβαζα το χέρι μου στη φωτιά αλλά θα έπρεπε να πέσεις σε εξαιρετική περίπτωση σκατόψυχου ανθρώπου για να μην στα πιάσει σωστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανάσης Χανιά

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης Χανιά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Καλό είναι να τα έγραφες κανονικά, αλλά δεν θα σου στερήσει κιόλας την σχολή που θες. Έτσι και αλλιώς υπάρχουν 2 διορθωτές. Η πιθανότητα να είναι "στριμμένος" ο ένας είναι μικρή, και οι δυο μηδενική..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
παιδια διαβασα σε μια εφημεριδα οτι στην εκθεση το 80 τα εκατο εχει γραψει κατω απο την βαση !ελεος μας χαντακωσαν ...πιστευω ειμαι σε αυτο το ογδοντα τα εκατο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,865 μηνύματα.
Μην πιστεύεις ότι λένε οι εφημερίδες. Την χρονιά που μπήκα ΑΕΙ, όλο το καλοκαίρι πριν ανακοινωθούν οι βάσεις, οι εφημερίδες έγραφαν περί τεράστιας πτώσης των βάσεων λόγω στραπάτσας στην φυσική και στα μαθηματικά κατεύθυνσης. Τελικά, οι βάσεις εκτοξεύτηκαν στα ύψη...και οι εφημερίδες χτενίζονταν! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
παιδιά! πως σας φάνηκαν τα θέματα! Εμένα εκτός από την έκθεση και τη φυσική(όχι ότι δεν τα απάντησα...) μου φάνηκαν γελοία της τεχνολογικής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
παιδια διαβασα σε μια εφημεριδα οτι στην εκθεση το 80 τα εκατο εχει γραψει κατω απο την βαση !ελεος μας χαντακωσαν ...πιστευω ειμαι σε αυτο το ογδοντα τα εκατο!!
Σε ποια εφημεριδα το διαβασες αυτο?? Καλο ειναι να αναφερεις και την πηγη, και ακομα καλυτερα τον ηλεκτρονικο συνδεσμο αν υπαρχει, και να μη λες ανυποστατες κουβεντες που πιθανως θα αγχωσουν τους υπολοιπους!! Δεν αμφισβητω το γεγονος οτι το διαβασες καπου, αλλα πες μας συγκεκριμενα που, για να ξερουμε που θα πεσουν οι καταρες:P:P... Ελπιζω να με καταλαβαινεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top